Перейти до змісту

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею


bormotuha

Рекомендовані повідомлення

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

На провайдері Датагруп такого не було, на Київстарі є.

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

5aa917451e8cb_2.jpg.e090fbb7720dd6d588e5c0556ef20fff.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, bormotuha сказал:

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

На провайдері Датагруп такого не було, на Київстарі є.

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

5aa917451e8cb_2.jpg.e090fbb7720dd6d588e5c0556ef20fff.jpg

 

пробивай ip по спам базам

 

Потом сюда http://vpnhook.com/ip-vnesen-v-cherniy-spisok-chto-delat/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bormotuha сказал:

На провайдері Датагруп такого не було

 

то вертайся назад .... офіс працює з 8:30 до 17:30 ... приходь там якраз якісь акційні тарифи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Почему это происходит? Нет у меня никаких вирусов!
 
К сожалению, одного зараженного устройства в сети может быть достаточно, чтобы вызвать эту проблему для остальных пользователей сети. " 

В датагрупі багато користувачів користуються однією зовнішньою адресою. У когось вірус, який займається хитрими методами просування сайтів в гуглі, або ж просто багато користувачів на одній айпішці. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.03.2018 at 14:42, bormotuha сказано:

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

На провайдері Датагруп такого не було, на Київстарі є.

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

5aa917451e8cb_2.jpg.e090fbb7720dd6d588e5c0556ef20fff.jpg

На Київстарі це особливо проявляється восени та зимою. Провайдер вже немає просто чистих ІР. Я вже до цього звикла. І немає значення, який браузер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете капчі, змінюйте пошукову систему, наприклад DuckDuckGo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

Не хочете капчі, змінюйте пошукову систему, наприклад DuckDuckGo

Є таке, але трохи шукає не те, що хочу, та й на інших мовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав таке з осені , то частіше то рідше, перевірив усі гаджети і браузери методом виключення, писав в київстар, сказали писати в гугл, писав в гугл, сказали писати в київстар, нічого не міняв, пропало десь два місяці тому, оце було знову пару разів, помітив, що частіше таке на запити з кодом (шукав рнр функції і скрипти, ніби після того як сайт робив і то це все зявилось)

припускав навіть, що це через те, що локально запускаю сторінку з лічильником гугл

маю статичну айпі останні півтора року, це безкоштовно в кс, наскільки розумію то біла до побіління, до неї привязаний ddns

на форумі кс багато тем такого типу https://community.kyivstar.ua/domashniy-internet-31/pochemu-poyavilsya-ban-na-google-827/index1.html

найперше що радять зімнити айпі, допомагає, але ненадовго)

ніби, що якщо запити робити зі сторінки гуглком, а не з вікна браузера пошук, то ніби рідше просить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В мене на роботі в якогось Йовбака Дикого Звичайного, схоже, що на власному ноуті, є якась вірусня. То НАЗК блокувало день-два доступ до е-декларацій по загальному зовнішньому ІР, то Гугл глючив аналогічно, і вичислити не вдається - в логах Сквіда нічого геть підозрілого немає, проблема не постійна (того і грішу на ноут). Ноути заборонити таскати з привязкою ІР до мака цисками - то варіант, але для "своїх" (але якраз  там - ВСЕ чисто 100% - навчені всі, причому так, що ні "Петь" ні Scarabів не було і не передбачається - правильно проведені навчання - то тоді, коли юзер падає ще до "вспишки", та і пофіг воно мені - грамотні бекапи є), а от як ціле велике приміщення, і купі підрозділів  ти просто даєш інет через проксі, а юрисдикції на них ніякої не маєш... Правда, схоже, що то таки був "для декларації" епізодично принесений ноут - вже 3 тижні спокою і тиші. Ну або те чудо вінду переставило таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Ноути заборонити таскати з привязкою ІР до мака цисками

802.1x + RADIUS, і два зовнішні ІР взяти, авторизувався, попав в корпоративну мережу і отримав доступ до внутрішніх сервісів. Не авторизувався попав в гостьовий VLAN і вихід в нет з обмеженою швидкістю і через другий IP, щоб не гадити на основному.

Таке можуть практично всі L2, L3 і смарт свічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може по дилетантськи трохи, але помітив, що таке трапляється, коли Гугл-пошуком з даного компа (ІР) давно не користувались. (Скажу більше, він місяць взагалі не вмикався). Потім ввели капчу і далі все пучком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Може по дилетантськи трохи, але помітив, що таке трапляється, коли Гугл-пошуком з даного компа (ІР) давно не користувались.

Ніколи такого не помічав, можливо просто ІР динамічний, коли підключались було видано скомпрометований ІР, того і запросило капчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Lisovic сказал:

802.1x + RADIUS, і два зовнішні ІР взяти, авторизувався, попав в корпоративну мережу і отримав доступ до внутрішніх сервісів. Не авторизувався попав в гостьовий VLAN і вихід в нет з обмеженою швидкістю і через другий IP, щоб не гадити на основному.

Таке можуть практично всі L2, L3 і смарт свічі.

Такий метод знаю, але...  2 Ір то добре, але ніхто  за них платити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

2 Ір то добре, але ніхто  за них платити не буде.

Додаткові ІР не так і дорого обходиться, та і взагалі якщо компанія не маленька і розподілена то мати декілька ІР в резерві просто необхідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, каналів інету то декілька, і всі зайняті чимось, а от "компанія" і "держустанова" - речі дуже різні - буває і так - циска згоріла - "став простий світч, бо воно 50 тис. коштує". І занавіс, прощай, нормальна мережа з VLANами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так на один канал береш декілька додаткових ІР, вартість там не велика буде.

А на рахунок свічів, не дають гроші на нормальний, береш смарт свіч туж циску СБ наприклад, чи Д-Лінка, і маєш собі VLAN, і більшість важливих фіч керованих свічів. Ну і пишеш служебку на керівника з текстом що в зв'язку із невиділення коштів на закупку нормального обладнання і відповідно встановлення дешевого і слабкого обладнання, я не можу гарантувати стабільну роботу мережі. і даєш на підпис, шоб потом не іпали мозок

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 13.04.2018 в 21:26, Volyniaka сказал:

Може по дилетантськи трохи, але помітив, що таке трапляється, коли Гугл-пошуком з даного компа (ІР) давно не користувались. (Скажу більше, він місяць взагалі не вмикався). Потім ввели капчу і далі все пучком.

Я кожний день користуюсь гуугл-пошуком, і така фігня постійно вилазить. Провайдер Люкс-лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 14.03.2018 в 14:42, bormotuha сказал:

При пошуку через Google вискакує вікно з капчею, як це побороти, щоб не з'являлося?

На провайдері Датагруп такого не було, на Київстарі є.

Якщо вмикаю ВПН, то вікна такого нема, хоча у мене ВПН з 60 гіг швидкого трафіка на місяць, але як обійтись без ВПН?

5aa917451e8cb_2.jpg.e090fbb7720dd6d588e5c0556ef20fff.jpg

це або проксі, або ДНС Гугл. Вимкни проксі спочатку, а далі дивись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@Nasida  пані_експерт_увсьому_що_є_на_Борді?

Певно, що так))  і про гроші на бізнес знає, і в ТиРнЕті розуміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.08.2018 at 20:48, Zheny@ сказано:

@Nasida  пані_експерт_увсьому_що_є_на_Борді?

 

Може людина несе світло просвітлення в наших рядах. Поналітали зергі :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.08.2018 в 21:17, bublik007 сказал:

Певно, що так))  і про гроші на бізнес знає, і в ТиРнЕті розуміє

а чому Ви вважаєте, що дівчина не може розбиратися в інтернет-технологіях, ДНС, html,css,php,js?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Nasida сказано:

а чому Ви вважаєте, що дівчина не може розбиратися в інтернет-технологіях, ДНС, html,css,php,js?

 

А хто таке сказав?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Nasida сказано:

а чому Ви вважаєте, що дівчина не може розбиратися в інтернет-технологіях, ДНС, html,css,php,js?

Пані( панно), я Вам такого не казав))   Скажу Вам більше- кума програміст)))))Це був дружній гумор)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...