Перейти до змісту

Поправка лазового.... Нові правила захоронення


raferti123

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, raferti123 сказано:

З  15 березня вступають нові правила захоронення померлих.....

Ще два дні можна нормально вмерти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 15 числа у суддів з'явиться новий додатковий заробіток. Ласкаво просимо, новій корупції :) А насправді жах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, raferti123 сказал:

З  15 березня вступають нові правила захоронення померлих.....

 

І що? Де нові правила? Якщо вже створюєш окрему тему, то давай посилання на правила. А якщо просто вброс, то можна було твоє речення в "Пакращення від нової влади" вкинути.

 

ПС. В Гуглі не забанили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

то можна було твоє речення в "Пакращення від нової влади" вкинути.

А там вже то обговорюють

Але чукча нє чітатєль, чучка пісатєль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Basil сказал:

А там вже то обговорюють

Але чукча нє чітатєль, чучка пісатєль...

 

Коли ти написав про чукчу, ти кого мав на увазі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Ще два дні можна нормально вмерти)))

Мені не смішно, бабусі 96 років та у неї важкий стан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі вброси роблять щоб потім порошенко міг героїчно це відмінити і відзвітуватись про пророблемну роботу над покращенням. Якщо людина вмирає наприклад в ввечері в п'ятницю, то з труною в суботу перед парастасом  бусіком треба катнути до дому до судді, щоб спочатку він власним кадильцем помахав, а потім вже під вечір нормально відправити за упокій. Можна ще катнути по прокурорах, податківцях, працівниках соцстраху, до  в.о. мера, голови ода. Закон ще можна вдосконалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я криво читав, але дозвіл судді потрібен тільки коли слідчий порушує кримінал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, san4ez1 сказано:

Може я криво читав, але дозвіл судді потрібен тільки коли слідчий порушує кримінал...

Криво.... в любому випадку без дозволу суду навіть у морг не пустять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно, що саме судді.А чого не директора ЖЕКу, наприклад)))

В нас судді,як божки або жреці  вже...Може вже і вінчати будуть скоро)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, тепер слідчий не може сам визначати чи є сліди насильницької смерті, наприклад в бабулі 80 років, а суд повинен постановити що треба робити розтин, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, romaxa11 сказал:

От справжні мотиви, а нас просто заділо

Але ж всерівно, сам факт того, що така поправка створена і сіра речовина у деяких депутатів відсутня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось пояснення Лозового:

 

«Йде дуже брудна огидна проплачена кампанія, нібито через моїх поправок до КПК у людей будуть проблеми з похоронами», - написав він.

«Це абсолютно не відповідає дійсності і дуже прикро, що на хвилю проплачених, відверто брехливих публікацій повелося чимало людей зі здоровим глуздом. За фактом ЖОДНА моя правка не стосується термінів поховання людей. Це все вигадки з метою дискредитації нашої політичної сили. Це придумали з метою завалити мою антикорупційну поправку, яка обмежує терміни слідства і таким чином, забирає у силовиків на місцях можливість штучно затягувати розгляд кримінальних проваджень, таким чином знущаючись над людьми, «віджимати» бізнес у підприємців, по «бєспрєдєлу» тримати людей в СІЗО роками. Проти моєї поправки є шалений опір із боку всіх силових структур, тому, що моя поправка по суті ламає корупційну годівницю», - заявив народний депутат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Вподобати цю сторінку · 1 год ·
 
 Щодо фейку про "заборону поховання без суду":

"ПОХОВАННЯ БЕЗ ЗМІН
Розповсюджується інформація, що з 15.03.2018 поховати померлих можна буде лише після дозволу суду.
Це не зовсім відповідає дійсності.
За новелами кримінально-процесуального кодексу України будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну, з 15.03.2018 призначатиме слідчий суддя.
Але ж не забувайте, що експертиза проводиться лише в межах кримінального провадження!
А тепер задайте собі питання: невже всі трупи «кримінальні»? Ні.
Експертиза потрібна буде у випадках насильницької смерті, а проводитиметься під час досудового розслідування лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення! Також саме експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, струму чи інших зовнішніх факторів; штучного аборту, який зроблено не в медзакладі; раптово у дітей віком до 1 року; якщо особа померлого не встановлена.
Тому зберігайте спокій, шановні читачі! Якщо людина померла природньою смертю, її близькі і родичі не відчують на собі дію нововведень кримінально-процесуального законодавства!
Правила поховання в Україні не змінились!"
Олександра Жуковська - Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області (https://goo.gl/8qZpqJ)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те саме що я писав вище...

"Може я криво читав, але дозвіл судді потрібен тільки коли слідчий порушує кримінал..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закривайте топік:

Роз’яснення щодо так званої «поправки Лозового»
14 березня 2018, 14:26 


Інформація, яку останнім часом активно поширюють ЗМІ про те, що дозвіл на похорон з 15 березня 2018 року надаватимуть тільки після рішення суду, не відповідає дійсності.

За новелами кримінально-процесуального кодексу України будь-яку експертизу, в тому числі судово-медичну, з 15.03.2018 призначатиме слідчий суддя, але тільки в межах кримінального провадження. Тобто, у випадках насильницької смерті і лише після реєстрації повідомлення про кримінальне правопорушення. Адже тільки експерт видає лікарське свідоцтво про смерть, якщо вона настала внаслідок травми, отруєння, ураження струмом, дії інших зовнішніх факторів, раптової смерті дітей віком до 1 року та якщо особа померлого не встановлена.

Якщо ж людина померла природною смертю, дія нововведень кримінально-процесуального законодавства на процедуру видачі дозволу на її поховання не розповсюджується. Правила поховання в Україні не змінились, змінився тільки суб’єкт, який призначає експертизу: не слідчий, а слідчий суддя.

У випадках, коли слідчому доведеться звертатись до слідчого судді з клопотанням про призначення експертизи, воно розглядатиметься слідчим суддею негайно і без жодних зволікань.

Висновок експерта виготовляється на основі Акту судово-медичного дослідження та результатів аналізів у місячний термін з моменту призначення експертизи, але тіло віддається на поховання після завершення розтину. Проведення експертизи на правила поховання також не впливає.

©Апеляційний суд Івано-Франківської області
https://ifa.court.gov.ua/sud0990/pres-centr/news/447085/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже добре що появились роз'яснення. Тепер стало зрозуміло.

Прикро що цих роз'яснень не появилось раніше, і наша преса добре нагнала переляку на людей

Можно й тему закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, raferti123 сказано:

Закрийте тему....

Навіщо закривати, вона і сама зачахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене турбує одне питання - чому міністерство юстиції весь цей час мовчало? Нардепи теж мовчали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...