Перейти до змісту

у кого є непотрібна пошта mail.ru?


Рекомендовані повідомлення

Треба вже зареєстровану пошту mail.ru з хмарним диском обсягом 25 Гб і більше (раніше такий обсяг був безкоштовний при реєстрації). Зараз при реєстрації дають тільки 8 Гб, що для фрілансера недостатньо, на жаль( Може хтось має таку пошту та з певних причин (наприклад, те ж блокування mail.ru, без vpn ніяк) не використовує, готовий взяти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nazwin9 сказано:

Треба вже зареєстровану пошту mail.ru з хмарним диском обсягом 25 Гб і більше (раніше такий обсяг був безкоштовний при реєстрації). Зараз при реєстрації дають тільки 8 Гб, що для фрілансера недостатньо, на жаль( Може хтось має таку пошту та з певних причин (наприклад, те ж блокування mail.ru, без vpn ніяк) не використовує, готовий взяти)

Нехер з москалями мати справу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

Нехер з москалями мати справу...

поки нічого вдіяти не можу, є замовлення, які відправляють саме через mail.ru, повинен пристосовуватися. А загалом з вами згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз ви цим заробляєте, то логічно було б купити там простір за зароблені гроші =)

а так підтримую пост українця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Nazwin9 сказано:

Треба вже зареєстровану пошту mail.ru з хмарним диском обсягом 25 Гб і більше (раніше такий обсяг був безкоштовний при реєстрації). Зараз при реєстрації дають тільки 8 Гб, що для фрілансера недостатньо, на жаль( Може хтось має таку пошту та з певних причин (наприклад, те ж блокування mail.ru, без vpn ніяк) не використовує, готовий взяти)

Маю зареєстровану ще десь з 2003-го. Пише, що ніби 100 ГБ. Помийка, практично не відвідую, але віддати не готовий, бо не всі реєстрації сайтів перевів на gmail.

Якщо треба розмістити файли разово, - можу допомогти.

 

mail.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, пропоную невелику винагороду. Хмарний простір потрібний 20+ Гб.

Щодо "то логічно було б купити" - в мене такий же принцип як і у вас, не хочу відправляти гроші у росію (навіть якщо це копійки), тому написав у кого є пошта, де 25 Гб давали безкоштовно.

Усім, хто відповідає суто по темі, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sasha2008lk сказано:

Найшов стару з 2010 року - 8 Гб доступно

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що обовязково потрібна хмара від мейл.сру? Є ще купа інших хмарних сховищ, от наприклад https://gavitex.com/ дають зразу 25 Гб місця, а https://mega.nz/ дають 50 Гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Як там взнати, (уточнити), про 25Гб?

Зайдіть на cloud mail ru, тут скрін показували, гляньте вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, sasha2008lk сказал:

Найшов стару з 2010 року - 8 Гб доступно

 

в мене ще старіша, але також 8 Гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 4 скриньки по 1 тБ (3 моїх, 1 дружини), але не готовий попрощатися з такими жирними хмарами. Проте можу безкоштовно допомогти перекинути файли разово чи кількаразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відповідав у цій темі!

Питання вирішено, тему можна закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...