Перейти до змісту

Recommended Posts

Доброго дня,

На днях придбав GSM - сигналізацію з живленням від мережі. І все було б добре, якби не одне але, вона спрацьовує при вимкненні/увімкненні електроенергії. 

Чи може хтось порадити, як можна забезпечити безперебійне живлення. Параметри Блоку живлення - 9V, 500mA

Редаговано olsad

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, olsad сказано:

Доброго дня,

На днях придбав GSM - сигналізацію з живленням від мережі. І все було б добре, якби не одне але, вона спрацьовує при вимкненні/увімкненні електроенергії. 

Чи може хтось порадити, як можна забезпечити безперебійне живлення. Параметри Блоку живлення - 9V, 500mA

https://hard.rozetka.com.ua/ua/ups/c80108/

Поширити це повідомлення

заживити від акумулятора 7a (такі як до упса) через резистор 7-10 ом на 2 вата

потім поміряти напругу на виході без навантаження і з навантаженням, бо 500ма то напевно максимальне навантаження

від упса від 220 живити можна, але тоді вона проживе орієнтовно 2 години, у них високий саморозряд.

але сигналка так не має працювати, можливо, вбудований акумулятор підсівший і тому вона спрацьовує при зникнені 220.

Поширити це повідомлення

34 хвилин тому, olsad сказано:

Доброго дня,

Модель сигналізації дайте

13 хвилин тому, Revolver сказано:

заживити від акумулятора 7a (такі як до упса) через резистор 7-10 ом на 2 вата

можна через "кренку" 9В з радіатором невеликим, вони 1,5 амперні - витримає.

Поширити це повідомлення

якщо по простому то тре взяти акум машинний на 12в,  зробити розвязку за допомоггою реле,  ну і підзарядку після розряду нижче 70-60% отже малегнька ардуйно, кренка або дс-дс перетворювач і реле, зарадка, виходить автомат на всі випадки життя працюватиме до порога відключеня релюхою задля збереження акума від перерозряду

Поширити це повідомлення

Три роки все стоїть на упсах (сигналізація, охорона периметру, відеонагляд). Відключення електрики час від часу - приходить лише смс про резервне живлення, 16 годин найдовше, все тримається.

Поширити це повідомлення

@Revolver а хз, я не спеціаліст - відкривати то все нема особливого бажання, аби що не зламати. Знаю тільки точно, що в мене їх як мінімум 2, а то й три. Кажу то, що бачив по факту - на 16-ту годину резервне живлення вимкнулося з-за критичного падіння напруги (так система мені відесемесилася). Благо був ранок і я вже був на роботі - за кілька годин подали живлення.

Поширити це повідомлення

@fedot так в тому то і річ, що там не упси, а таке як описав вище @Voronin10

і те що писав я, а ще краще, @sasha2008lk також буде працювати орієнтовно 30-40 годин, але в нашому варіанті доведеться самому час від часу підзаряджати.

Поширити це повідомлення

@Revolver в жодному разі не сперечатимуся - лише пам'ятаю, що люди, котрі ставили то все мені, говорили про встановлення упсів. Відповідно - в ніякому випадку мої слова не можуть бути беззаперечним твердженням.

Поширити це повідомлення

Вупшето є готові низковольтні упси https://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/BBP_1215 але цей на виході видає 12В, але думаю можна найти і на 9В або просто допаяти в нього кренку.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз