Перейти до змісту

Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Ці "курєрські" бариги видалили теми свої.
Так що я тут залишу їх номери.
0671157332 067 115 73 32
0951318747 095 131 87 47
http://medpost.spravka.ua/
https://board.lutsk.ua/profile/34640-medpost/
Коротка суть скарги:
Продавали на форумі червону ікру, яка виявилась підробкою. тобто не ікрою взагалі!
Після чого спригнули щ овони просто курєрська служба  і пішли всі кинуті клієнти на...
Також продають ліки з "сертифікатами" з за кордону.
Тема для того, щоб люди розуміли з ким мають справу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно не самі видалили - просто повідомлення не видимі бо користувач в групі спамери

 

а стосовно ікри - ніби відгуки були позитивні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Dima4s сказал:

Продавали на форумі червону ікру, яка виявилась підробкою

Не маю нічого проти поданої вами інформації але де факти? Хтось (тьху-тьху-тьху) травонувся? Ви у лабораторію ікру на обстеження подавали і маєте висновки? Домашні, кустарні випробовування по статтях з інтернету - то не доказ! Досить істерити!!! Або аргументовані докази або... кричіть собі далі :)

P.S. Купіть іншу ікру"справжню" і цю, на яку ви скаржетесь і проведіть відео порівняння. А то ви купляєте магазинну по х...знає який ціні, типу з Камчатки, Сахаліну, а розфасована у Києві і нічого, хаваєте :))) Ну то хто кого розводить ще треба розібратись і у яких розмірах :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ForZa сказано:

Не маю нічого проти поданої вами інформації але де факти? Хтось (тьху-тьху-тьху) травонувся? Ви у лабораторію ікру на обстеження подавали і маєте висновки? Домашні, кустарні випробовування по статтях з інтернету - то не доказ! Досить істерити!!! Або аргументовані докази або... кричіть собі далі :)

Імхо вішати оголошення про продаж іккри, а при висловленні претензій одразу морозитися на те що вони тільки доставка  - уже признак поганого продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vampirich сказал:

уже признак поганого продавця

Та пох... мова про товар чи про продавця? :) Нарід, да ви "справжні" "українці" все з ніг на голову, все перемішають, що х... що потім розбереш :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме смішне, поки один не написав, була *тіш да гладь*, а потім панєслась : і в мене банка залишилась, хочу повернути (до цього всі топтали й мовчали), і в мене залишилась, і в мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Dima4s сказано:

Продавали на форумі червону ікру, яка виявилась підробкою. тобто не ікрою взагалі!

А що насправді було в банці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

 Ви у лабораторію ікру на обстеження подавали і маєте висновки?

Обстеження? Ікру риби можна із чимось переплутати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, veter сказал:

Обстеження? Ікру риби можна із чимось переплутати?

Чергове бла-бла! Де докази? 

Сам не знаю продавця, ікру купив, насторожило, що привезли типу служба доставки, спитав чи пробував і як вона - сказа що не пробував, я повірив. На Новий рк відкрив, зробив бутери, прийшли гості, спробували, ВСІМ сподобалось питали де брав? Випробувань і кустарних діагностик не проводив. Що я можу написати - що спробував, що і як, те і написав! Кому щось не так і спец по ікрі і щось не сподобалось - плз у лабораторію! Будуть висновки поділіться, будемо вдячні, а без цього це маячня, брєд і бла-бла!!! 

P.S.  Презумпція невинності - про таке чули? Ну то або докази або не розводьте срач!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, ForZa сказано:

Чергове бла-бла! Де докази? 

Сам не знаю продавця, ікру купив, насторожило, що привезли типу служба доставки, спитав чи пробував і як вона - сказа що не пробував, я повірив. На Новий рк відкрив, зробив бутери, прийшли гості, спробували, ВСІМ сподобалось питали де брав? Випробувань і кустарних діагностик не проводив. Що я можу написати - що спробував, що і як, те і написав! Кому щось не так і спец по ікрі і щось не сподобалось - плз у лабораторію! Будуть висновки поділіться, будемо вдячні, а без цього це маячня, брєд і бла-бла!!! 

P.S.  Презумпція невинності - про таке чули? Ну то або докази або не розводьте срач!

Це було питання... Ще раз напишу, може із зором щось не так, читайТЕ уважніше: Ікру риби можна із чимось переплутати?

 

П.с.: а до чого тут презумпція невинуватості? В моєму пості був натяк на звинувачення когось чи чогось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Чергове бла-бла! Де докази? 

P.S.  Презумпція невинності - про таке чули? Ну то або докази або не розводьте срач!

 

коли продавцю сказали "фе" на товар, продавець відхрестився від товару, написавши що вони транспортна-доставуча компанія, коли запитали за медпрепарати - продавець запевнив, що є сертифікати і т.д., коли запитали про сертифікати чи інше на ікру - продавець заткнувся.

 

по нормальному продавець мав би прийняти в бордівчан нерозпакований товар, який викликав сумнів, і вибачитися за халепу ( натомість продавець почав на борді скупати долари :D  )

 

це хронологія подій, а висновки кожен може зробити свої !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Чергове бла-бла! Де докази? 

Сам не знаю продавця, ікру купив, насторожило, що привезли типу служба доставки, спитав чи пробував і як вона - сказа що не пробував, я повірив. На Новий рк відкрив, зробив бутери, прийшли гості, спробували, ВСІМ сподобалось питали де брав? Випробувань і кустарних діагностик не проводив. Що я можу написати - що спробував, що і як, те і написав! Кому щось не так і спец по ікрі і щось не сподобалось - плз у лабораторію! Будуть висновки поділіться, будемо вдячні, а без цього це маячня, брєд і бла-бла!!! 

P.S.  Презумпція невинності - про таке чули? Ну то або докази або не розводьте срач!

Наявність логіки і інтелекту - про таке чули?)
Ікра червона - середня ціна від 250грн за 100г.
Ти ж купив за 140грн.
При цьому на ОЛХ така банка коштує 70грн.
Я тобі без лабораторії скажу що в банці не ікра.
Та якшо вона тобі така смачна, купи по старій ціні в людей що хотіли повернути свої банки, всім буде добре. і в лабораторію нічого нести не треба))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Наявність логіки і інтелекту - про таке чули?)

Ну то шукайте свого "продавця", у поліцію звертайтесь!

Ну такі ж "розумахи"... Взнаю - це ж Бордааа!!! :) Тільки попіз... , а як до справи (у поліцію або ж у лабораторію) то ...

Ну мені добра, а інше ваша справа...

1 час назад, Dima4s сказал:

Ікра червона - середня ціна від 250грн за 100г

Не вчи! Цікавився і знаю ціни!

1 час назад, Dima4s сказал:

Ікра червона - середня ціна від 250грн за 100г.

Те що в нас у маркетах продають з розфасовкою у Києві - я теж тобі скажу що то таке і якої якості :)

Я все розумію і обурення і все інше але не бла-блакайте! Знайшли підвох - шукайте злодія, а то як розведуть срач... і вумнічають один перед одним, що за люди???

Мені сподобалась - все! А ви далі балабольте... звинувачуйте всіх і вся хто не поділяє вашої думки, а той хто продав рже з вас, а ви тут мене крайнім зробили... Ну-ну... Успіхів... :)

2 часа назад, Lunokhod сказал:

А продавець заявив/заявила

А продавця тут і не було і ви з ним і не спілкувались! Тут все, так звана, служба доставки прокрутила! Може то й вони і були... ХЗ...

P.S. Одне питання: тут лише на горбушу за 300 гр. скарга? Там ще дві пропозіції були і по типу російська ікра, то хтось купував ту, пробував, на неї скарги є?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, ForZa said:

Ну то шукайте свого "продавця", у поліцію звертайтесь!

Ну такі ж "розумахи"... Взнаю - це ж Бордааа!!! :) Тільки попіз... , а як до справи (у поліцію або ж у лабораторію) то ...

Давай 90% тем в цьому розділі грохнемо, в поліцію ж не звертались.

1 hour ago, ForZa said:

Я все розумію і обурення і все інше але не бла-блакайте! Знайшли підвох - шукайте злодія, а то як розведуть срач... і вумнічають один перед одним, що за люди???

До твоєї непотрібної появи в темі ніхто особливо не "вумнічав". Сам розвів срач.

1 hour ago, ForZa said:

а ви тут мене крайнім зробили... Ну-ну... Успіхів... :)

Щось не помітив. Але нервовість/кількість знаків оклику наштовхує на роздуми.

1 hour ago, ForZa said:

А продавця тут і не було і ви з ним і не спілкувались! Тут все, так звана, служба доставки прокрутила! Може то й вони і були... ХЗ...

Для чого писати одне, а потім самому собі перечити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, CosmoPilot сказал:

Для чого писати одне, а потім самому собі перечити. 

Да вам наводящі різні відводи кинув, а ви підтвердили, що тут і до чого, по темі все відразу пропало і на мої коменти переключились :) Вам головне людину "схавати" і день вдався :) Вас знаки оклику більше турбують ніж тема. Пишіть далі, тут все зрозуміло...  

P.S. Відповідь так ніхто і не дав, а іншу ікру купляли? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купляв Камчадал,чі Сахалін точно не помню лососева за 120 гривен.Розфасовка 140 гр.Смак гут,тільки один недолік молосолена.Але це недолік саме цієі партіі ікри.Моя знаєма купила таку саму  в супермакеті за 240 гр.Теж виявилась малосоленою.По сканеру штрихкодів на смарті індефікуєтьця без проблем.Так шо до продавця ніяких претензій нема. А шо до незадоволених покупців то є такій тип покупців, я іх називаю тошнотикі,сам маю інтерент магазин то пишу з власного досвіту .По телефону іх індефікую,чути по голосу  і задають куча запитань по товару,хоча на сайті є детальний опис товару.Ім нічого не продаю із принципа.Хоча працюю по закону про захист споживача, кошти на протязі 14 днів от дня покупки повертаю без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі рахую шо медпост чі як там його,має притримуватись цєго закону і повернути кошти всім незадоволеним,неважливо ікра справжня чи ні.Споживачі мають на це право і є відповідний закон про захист прав споживача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кнопкою "скарга" вміємо користуватися??? 

При першій же скарзі автор пішов у бан!!!!

 

Мовчали-купували поки не знайшли дешевше на олх...

 

Автор розбанений, тема активна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Oli said:

А кнопкою "скарга" вміємо користуватися??? 

А кнопка точно працює? В мене вічна загрузка при надсиланні

10 hours ago, Oli said:

 При першій же скарзі автор пішов у бан!!!!

 

Автор розбанений, тема активна.

Тобто, бан був тимчасовий? На основі чого банили, якщо тема знову активна?

10 hours ago, Oli said:

Мовчали-купували поки не знайшли дешевше на олх....

Здається, навпаки. На олх було дорожче.

 

Точно свята пройшли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, waltasar сказано:

чі знаєма  такій досвіту

Враховуючи манеру написаного і граматику, виникла асоціація:

Чьо ви гоните, я водяру тоже брав у баби Люби, з Пєтрьовічьом харашо пасідєлі, і нічьо, не ослєплі, так що нармальна тєма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 годин тому, CosmoPilot сказано:

Здається, навпаки. На олх було дорожче.

на олх було по 70 грн. банка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vampirich сказал:

Враховуючи манеру написаного і граматику, виникла асоціація:

Чьо ви гоните, я водяру тоже брав у баби Люби, з Пєтрьовічьом харашо пасідєлі, і нічьо, не ослєплі, так що нармальна тєма

Я написал,собственные впечатления о этом товаре данного продавца.Так как сам его дегустировал.Не утверждаю что она настоящая или левая. Точку в этой теме может поставить лабораторная экспертиза с соответствующим заключением экспертов. Что я на месте продавца медпост так и сделал.И в теме скинул бы все сканых документов и сертификат качества.В этой теме и в теме про продажу икры.Если продавец медпост прикрываетца фирмой доставки,то в таком случаи пусть потребует эти документы от тех людей,что заказали ему доставку этой икры.Они должны ему их предоставить.Открыла тему про продажу икры именно его фирма доставки,а не мифические заказчики услуг его конторы.Значит он Медпост имеет с этого свою маржу и должен нести ответственность за качество данной продукции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...