Перейти до змісту

Залучення до громадських ініціатив


Damask

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт,

 

відразу до справи.

Маю достатньо вільного часу по вечорам, та, що головніше, бажання до "пакращень".
Взагалі, без діла сидіти не хочеться, кругом срач, відповідно хотілося б хоч трішки реальних покращень.
Зокрема, думалось біля будинку намалювати розмітку для парковки (бачив біля сусіднього будинку, ой як зручно) та встановити баки для роздільного сміття(потрібно ще розібратись куди пізніше здавати на переробку).
Хотілося б розуміти чи в Луцьку є до кого долучитись чи ця "тема" тема нова і рухати варто самому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Damask сказал:

Всім привіт,

 

відразу до справи.

Маю достатньо вільного часу по вечорам, та, що головніше, бажання до "пакращень".
Взагалі, без діла сидіти не хочеться, кругом срач, відповідно хотілося б хоч трішки реальних покращень.
Зокрема, думалось біля будинку намалювати розмітку для парковки (бачив біля сусіднього будинку, ой як зручно) та встановити баки для роздільного сміття(потрібно ще розібратись куди пізніше здавати на переробку).
Хотілося б розуміти чи в Луцьку є до кого долучитись чи ця "тема" тема нова і рухати варто самому?

По бакам - заяву в Луцьккомунтранс.

По покращенню прибудинкової території треба об'єднуватися з жильцями і робити руцями.

А взагалі - похвально, що щось хочеш міняти в цьому загальному срачі, де більшості пофіг, що живуть в лайні. Бажаю успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Damask сказал:

...що головніше, бажання до "пакращень".
...
Зокрема, думалось біля будинку намалювати розмітку для парковки (бачив біля сусіднього будинку, ой як зручно) та встановити баки для роздільного сміття(потрібно ще розібратись куди пізніше здавати на переробку).

Знаєш свого голову ОСББ? Скільки разів був на зборах? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

Знаєш свого голову ОСББ? Скільки разів був на зборах? 

 

Жодного,  голову ОССБ не знаю, але в тому й справа, люди сюди будуть писати кого смикати/питати по питаннях що виникають. Дякую за підказку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.12.2017 at 08:26, Damask сказано:

 люди сюди будуть писати кого смикати/питати по питаннях що виникають

Наївний!

:D

 

On 17.12.2017 at 20:54, Damask сказано:

Маю достатньо вільного часу по вечорам, та, що головніше, бажання до "пакращень".
Взагалі, без діла сидіти не хочеться, кругом срач, відповідно хотілося б хоч трішки реальних покращень.
Зокрема, думалось біля будинку намалювати розмітку для парковки (бачив біля сусіднього будинку, ой як зручно) та встановити баки для роздільного сміття(потрібно ще розібратись куди пізніше здавати на переробку).
Хотілося б розуміти чи в Луцьку є до кого долучитись чи ця "тема" тема нова і рухати варто самому?

Питання, наскільки сильно ти хочеш цим займатись? бо якщо робити разово і "наскоком" то це одне, пішов пофарбував розмітку чи майданчик, вкрутив лампочку, прибрав територію і все.

Але якщо ти хочеш зламати/запустити якусь суспільну систему, то гутуйся, що на це доведеться витратити знану частину свого часу (не лише ввечері), а також витратити свої ресурси, подекуди понести збитки і моральне незадоволення. 

 

То на що ти готовий заради змін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.12.2017 в 13:27, Ukrainec сказал:

Наївний!

...витратити свої ресурси, подекуди понести збитки і моральне незадоволення. 

 

То на що ти готовий заради змін?

Ну навіщо так? От відбив своїм постом у хлопця все бажання. Так би мо хоч спробував би. А так одразу - ну його нах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Ну навіщо так? От відбив своїм постом у хлопця все бажання. Так би мо хоч спробував би. А так одразу - ну його нах...

я тут при чому?!

В тому, що людина наступного дня подивилась на речі вже тверезими очима немає нічого поганого :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

я тут при чому?!

В тому, що людина наступного дня подивилась на речі вже тверезими очима немає нічого поганого :) 

нехай своїми подивиться, а не твоїми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки коротко про те що вдалось вияснити/зробити:
- з нового року поставимо контейнер під пет пляшки;

- є зв`язок з головою ОСББ;

- на папері накидана схема накриття смітника, що вміщає два контейнери для сміття та контейнер під пет пляшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD:
- контейнер поставили на пляшки, потихеньку люди привикають, з ким встиг поговорити - всі за таке покращення.

- був в ЛуцькСвітло, з вівторка має бути розглянута заява про ремонт світла на стовпах.

- з головою ОСББ будемо обговорювати вставновлення друго контейнера під сміття,  йому було дивно що комусь не "пофіг"

- ще маємо зробити доводчики на двері та металений "коврик" під ноги  на вході. я так розумію минулий зник бо хтось металобрухт збирав)

 

якось так, рухаємось далі.

To be continued... )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Damask сказал:

UPD:
- контейнер поставили на пляшки, потихеньку люди привикають, з ким встиг поговорити - всі за таке покращення.

- був в ЛуцькСвітло, з вівторка має бути розглянута заява про ремонт світла на стовпах.

- з головою ОСББ будемо обговорювати вставновлення друго контейнера під сміття,  йому було дивно що комусь не "пофіг"

- ще маємо зробити доводчики на двері та металений "коврик" під ноги  на вході. я так розумію минулий зник бо хтось металобрухт збирав)

 

якось так, рухаємось далі.

To be continued... )

 

 

Все починається з нас, як не крути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Damask сказано:

UPD:
- контейнер поставили на пляшки, потихеньку люди привикають, з ким встиг поговорити - всі за таке покращення.

 

 

 

 Ви ще проконтролюйте щоб мусорщики не скидали все в одну купу, бо я сам бачив репортаж на 1+1 як журналісти показали, в Дніпрі ну чи десь( точно не скажу) люди щиро все кидали по різним  контейнерам, пластик/скло/ ну і відходи, тут приїхали мусорщики всі контейнери в кузов разом скинули і поїхали :D  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Все починається з нас, як не крути...

У нас ОСББ, старого голову-злодія вигнали, в під'їздах чисто, для пластику окремий контейнер, відеонагляду, є ініціативна група людей - тобто вже далеко не совок.

Але на цьому все - живемо з тією ж поліцією, з тими ж законами, медициною та злодіями. Так, від нас залежить які будуть під'їзди, але все інше вимагає об'єднання на вищому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, sergkots сказал:

У нас ОСББ, старого голову-злодія вигнали, в під'їздах чисто, для пластику окремий контейнер, відеонагляду, є ініціативна група людей - тобто вже далеко не совок.

Але на цьому все - живемо з тією ж поліцією, з тими ж законами, медициною та злодіями. Так, від нас залежить які будуть під'їзди, але все інше вимагає об'єднання на вищому рівні.

Хто ж сперечається, але навіть того малого поруч не мали б, якби не організувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Damask сказал:

... йому було дивно що комусь не "пофіг"

Ти його ще мало знаєш ;) Погугли трошки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контейнер на пластик ставить Вторма. Приїхали без повідомлень і договорів поставили і все. 

Взагалі в теорії якщо правильно сортувати сміття (окремо скло папір метал пластмаса органіка) і укласти договори з відповідними коопераціями то ще вони будуть доплачувати за вивіз сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

Контейнер на пластик ставить Вторма. Приїхали без повідомлень і договорів поставили і все. 

 

Все правильно, от тільки я не хотів чекати коли це само собою станеться і зіграв на випередження)

 

8 годин тому, natalka) сказано:

Ти його ще мало знаєш ;) Погугли трошки.

 

Угу, загуглив і трішки очі відкрились - https://www.facebook.com/narodnyjkontrolvolyn/posts/848949071867283
 

9 годин тому, vaz75 сказано:

Хто ж сперечається, але навіть того малого поруч не мали б, якби не організувалися.

Тут навіть нема що додати, бо все так і є.  Я от для себе відкрив то факт, що всі рахують що хтось їм щось винен, а це не є так.

В цілому ж, мені подобається як тут (https://gorod.gov.spb.ru/problems/685727/) реалізований механізм подачі заявок і їх перенаправлення в відповідні органи на етапі модерації.  На мою думку, цим забезпечується вирішення ряду проблем:
- для подання заяви нікуди їхати не потрібно;

- ваша заявка точно потрапить до корректної інстанції направленої на вирішення проблеми/задачі;

- ніякої бюрократії і ходіння по кабінетах;

Було б добре подібне щось мати в Луцьку, місто не велике і краще піддається контролю ніж той Львів чи Київ.  У випадку існуваня системи питання з її наповленням лишиться за громадянами для яких, як я звик казати, є єдина точка входу для вирішення проблем - це портал.

Зараз я впевний будуть коменти що всіх дане рішення не охопить бо ж є бабульки, ті хто немає інету чи через інші фактори не може подати заявку, що ж, тоді стара схема. Через ОСББ або напряму в відповідні інстанції.

Можливо, маючи такий портал зменшлась би кількість гі*на, пардон, какашок що пишуть наші ЗМІ. Бо таке враження, що крім того що машина на єврономерах запаркована неправильно чи те що біля якогось будинку найшли гору сміття їм писати нічого. Але, питання відсутності якісного контенту в пресі, то вже зовсім інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sergkots сказал:

У нас ОСББ, старого голову-злодія вигнали, в під'їздах чисто, для пластику окремий контейнер, відеонагляду, є ініціативна група людей - тобто вже далеко не совок.

Але на цьому все - живемо з тією ж поліцією, з тими ж законами, медициною та злодіями. Так, від нас залежить які будуть під'їзди, але все інше вимагає об'єднання на вищому рівні.

Ну так не можна добиватися якогось порядку в країні, якщо в тебе в квартирі, під'їзді, дворі бардак. Автору респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, natalka) сказано:

Ти його ще мало знаєш ;) Погугли трошки.

 

Якщо мова про Давидюка то ми його вигнали. По ньому зараз відкрита справа та були вже обшуки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, volks сказано:

Ну так не можна добиватися якогось порядку в країні, якщо в тебе в квартирі, під'їзді, дворі бардак. Автору респект.

Все так і трохи не так. Добившись порядку в дворі та під'їзді ти цим не доб'єшся порядку у владі. Двір це перший крок для об'єднання людей. Але не всі ці люди підуть щось вимагати від влади. Я це бачу по власному ОСББ та ініціативній групі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, sergkots сказал:

Добившись порядку в дворі та під'їзді ти цим не доб'єшся порядку у владі.

Я не те мав на увазі. Не може людина вимагати яких змін в країні, якщо в неї навіть квартирі срач. 

Але то все офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Може і зайві будуть мої "5 копійок", але я роблю все через сайт "Вдкрите місто".  Ось що виходить причому майже всі звернення знаходить своїх адресатів і проблеми вирішуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Morphius сказано:

Може і зайві будуть мої "5 копійок", але я роблю все через сайт "Вдкрите місто".  Ось що виходить причому майже всі звернення знаходить своїх адресатів і проблеми вирішуються.

Я теж почав там постити, однак поки що на жодне звоє звернення не отримав відповіді та і склалось таке враження що модерацію сигналів ніхто не робить зараз бо вже з тиждень точно нічого нового не публікувалось.

 

ПС. зв'язався з розробниками цього сайту і їх мобільного додатку щоб виправити ряд багів що найшов  -  подякували але поки не спішать виправляти.

ПС.ПС подав заявку на встув в ГО Свідомі - побачимо що з того буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

UPD - ніякі ГО не відгукуються, ну і в п*пу їх.
 

А тим часом апдейти наступні:
По будинку: 

Та по місту (ще N запитів відкриті на opencity):

@kmd, @Oli, @serega - кого можна штурхнути щоб на борді банер повісити з лінком на opencity? Треба ж якось популяризовувати інструмент що працює ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...