Перейти до змісту

Фірма " Novumedical", Кривий Вал 21.


jurgen007

Рекомендовані повідомлення

З"явилась у Луцьку медична фірма "Novumedical" на вул. Кривий Вал 21, молоді люди роздають пенсіонерам талончики на безплатні ознайомлюючі сеанси. Пішли і батьки. Контингент відвідувачів пенсійного віку, люб"язний молодий персонал. Проводяться сеанси масажів на різних ковриках, вібромасажерах для шиї і очей. Також пропонують придбати ці масажери, тільки от ціна дивна якась.. Лікувальний коврик з камінням для лежання наприклад у них 14 000 грн. Хто що може сказати про цю контору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що коврики і каміння всередині з Японії чи то Кореї, навіть написали яке каміння: Нанотурмалін, Бірил, Германій і Нефрит. Знаю що з германію перші транзистори робили, тепер видно багато старих напівпровідників на складах лишилось, товчуть на коврики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, jurgen007 сказал:

Неофрит

нема такого камня, може малось на увазі *нефрит* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

нема такого камня, може малось на увазі *нефрит* ?

Точно, виправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в неті таку інформацію від Федеральної служби РФ по нагляду в сфері охорони здоров"я.

http://www.garant.ru/products/ipo/prime/doc/71351606/

Схоже що ця прогресивна фірма процвітає тільки на теренах СНГ, причому в тоталітарній Росії її починають гнобити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли на їх обклеєний фасад глянув, а там лікування всіх хвороб, видимих і невидимих. Ну все, подумав, людство врятоване і спокійно так на душі стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sss381 сказано:

Колись вже було схоже в Луцьку, продавали подібне під назвою Seragem чи щось таке.

точно,

1й сеанс безкоштовний,

приведи друга - ще один безкоштовний сеанс

друзі закінчилися - можеш купити ліжечко.... мама ледь не купила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jurgen007 такой бальшой і в сказкі вєріш)

за 14 000 грн можна кілька років ходити в той же Спрортлайф, в басейн хочаб б, то точно для здоров'я корисніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Vadimm сказано:

@jurgen007 такой бальшой і в сказкі вєріш)

за 14 000 грн можна кілька років ходити в той же Спрортлайф, в басейн хочаб б, то точно для здоров'я корисніше.

їхня цільова аудиторія пенсіонери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver  хто сказав що пенсіонерам не можна ходитив Спортлайф? Рух - це життя. Інакше зачахнуть в 4х стінах, за те з камінчиками японськими.

Я не кажу в качалку, але басейн для них - чому б ні якщо можуть собі дозволити? Вон в Міро, по-моєму, батько пенсійного віку на велосипеді вкручує кілометраж як 20-літній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zevs_Isver сказал:

їхня цільова аудиторія пенсіонери

Так отож. Батьки теж повелися, кажуть що багато в їх групі коврики вже купили. Прийшлось довго переконувати що це аферисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли про що терти. Чергова секта "Наїби ближнього свого і він возрадується".

 

7 годин тому, jurgen007 сказано:

кажуть що багато в їх групі коврики вже купили

За 14000?  Круть. А жаліються , що в нас пенсіонери виживають на мізерну пенсію. :)

Якщо так, то психологічно обробляти там вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лесі Українки чьот схоже є чи було. Типу там шампуні по $100 і масажі за дурні бабки. Пенсіонерки наура то все в кредит купували :) знаю бо кредитний менеджер був спільний і сидів в нашому магазині.
Типу там якісь зірочки збирали за потрачені гроші, друзів приводили, рейтингами мірялися і т.д.
Так от маю двох знайомих що туди ходили активно, люди в районі 40 років. Особливо тащилися від масажних ліжок, які допомагали від усіх офісних болячок.

Ну так от потім обоє лікували спини. Причому чувак довго ходив з милицями ‒ ледь інвалідом не став. А подруга обійшлася втратою роботи та кілька-місячним дорогущим лікуванням хребта.
Такі от дві історії від різних людей, яких об'єднує потяг до всілякої фігні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Oli сказал:

Нехай зарядку кожного ранку роблять, і коврики не пригодяться

Саме так

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.12.2017 at 09:49, halcogen сказано:

З одного боку майже всі пенсіонери на субсидіях сидять, а з іншого коврики по 14000 грн купляють? Парадокс..

Про такі речі як кредитна картка, та "заначка на чорний день" чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...