Перейти до змісту

Які лампи кращі LED чи Ксенон?


Jardis

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, jack74 сказано:

а фото самого апарата з увімкненими фарами де?! :angry:

:) 

Вмисно не вставляв щоб не "палити надалі контору" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну якщо мені пам'ять не зраджує, то Українець недавно хвалився придбанням бюджетного порше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vampirich сказано:

Ну якщо мені пам'ять не зраджує, то Українець недавно хвалився придбанням бюджетного порше

Не придбаним, а розконсервованим! 

Ну це зовсім не те хвалився, а піднімав технічну тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vampirich сказано:

Ну якщо мені пам'ять не зраджує, то Українець недавно хвалився придбанням бюджетного порше

та я ж в курсі :) тому й питаю ;) 

 

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Вмисно не вставляв щоб не "палити надалі контору" :)

тобто, ти там ще щось доводиш до толку? зовні... Ну тоді да, "ніколи не показуй дурню пів-роботи"

тоді будем чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, jack74 сказано:

та я ж в курсі :) тому й питаю ;) 

 

тобто, ти там ще щось доводиш до толку? зовні... Ну тоді да, "ніколи не показуй дурню пів-роботи"

тоді будем чекати

ні нічого не доводжу, він доволі в чудовому технічно-косметичному стані, просто таких авто мало і тому не хочу його виставляти на показ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

він відносно в чудовому технічно-косметичному стані, просто таких авто мало і тому не хочу його виставляти на показ

:blink:

шоб не зврочили, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
16 minutes ago, MANJAK11 said:

відстань до 10 метрів

 

Слайди - це добре. Але кілька слів з твоєю думкою щодо обновки було б ще краще) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, yu2007 сказал:

 

Слайди - це добре. Але кілька слів з твоєю думкою щодо обновки було б ще краще) 

мені сподобались. Світять набагато краще ніж галогени. Але як написав в отзиві на Алі - осталось вияснити їх довговічність ))) Тому стокові лампи в тій же коробочці вожу під сидінням )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, MANJAK11 said:

мені сподобались. Світять набагато краще ніж галогени. Але як написав в отзиві на Алі - осталось вияснити їх довговічність ))) Тому стокові лампи в тій же коробочці вожу під сидінням )))

 

Цікаво, наскільки вони "сліплять" зустрічних. 

Я просто такий самий "інвалід позору", як і @romanc  В тому сенсі, що очі з орбіт вилазять від нештатних вогнів зустрічних авто (бидлоксенонів і переважної більшості ледів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, yu2007 сказано:

 

Цікаво, наскільки вони "сліплять" зустрічних. 

Я просто такий самий "інвалід позору", як і @romanc  В тому сенсі, що очі з орбіт вилазять від нештатних вогнів зустрічних авто (бидлоксенонів і переважної більшості ледів).

Ну як тобі сказати, прямим променем не сліплять, але через те, що яскравість самої фари значно виросла, то і комфорту для зустрічних водіїв не додає. Але ніхто не моргає, що сліпиш, за то моє моргання розуміють з пів блика :D Шкода, що дальнє хренове, через що бидло воділ автобусів не дістає.

 

Спойлер

20191109_174606.thumb.jpg.ddd28d8a4282773e69b4637694fe7d9e.jpg20191109_174619.thumb.jpg.fd8c5630d85fe66f6392357d515577aa.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Ukrainec сказал:

А дальній тобі як? Бо мені лише це їх мінус. 

не знаю, мені дальній ніби гуд. Правда я лише сьогодні тестував і то не довго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

не знаю, мені дальній ніби гуд. Правда я лише сьогодні тестував і то не довго

Зрозуміло, треба проїхатись, бо в гаражах мені теж було гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Зрозуміло, треба проїхатись, бо в гаражах мені теж було гуд

так я їхав, просто дальній особо не було де включити, потік машин був сильний в обидві сторони. В ідеалі треба було б на якийсь стенд заїхати, але не знаю куди, та й лінь трохи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може хтось порекомендує ксенон на лінзи (H7), минулого року пробував LED китайський, то ще гірше світило чим старі галогенки. Можливо технології стали краще і вийшли якісь класні LED ? Чи купити галогенки нормальні і не паритись ? Хтось поділиться досвідом, бо міняти прийдеться, так як одна галогенка вже вмирає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвилинка самокритики.

Ну я бля й лашара))

Прочитавши схвальні відгуки @Ukrainec і @MANJAK11 та повівшись на шарову ціну цієї вундервафлі, замовив я в китайського святого чорноп'ятничного миколая парочку цих винищувачів. Вже через деякий час, як трохи протверезів, закрались в мене деякі сумніви, і недарма)). Виявилось, що в мене в корчику мало того що цоколь Н7, так ще й ближній і дальній окремими лампами ))))))) Одним словом, лишився я без новорічного подарунку.

А лампи може товаришу подарую, йому на корчик підходять. Якщо він захоче отримувати побажання щасливої дороги в спину від водіїв зустрічних авто)))

Spoiler

4E7D7DE4-D19A-476D-A03B-6470642F21EF.thumb.jpeg.2558442736764d62bd09fd8ca807f081.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.11.2019 at 20:33, MANJAK11 сказано:

так я їхав, просто дальній особо не було де включити, потік машин був сильний в обидві сторони. В ідеалі треба було б на якийсь стенд заїхати, але не знаю куди, та й лінь трохи

О! до речі, як там лампи, як тобі дальній? так і не відписав.

 

Бо я то зі свого корча консерву на зиму зробив  (поставив на кілки і спустив шини). :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Ukrainec сказал:

О! до речі, як там лампи, як тобі дальній? так і не відписав.

 

Бо я то зі свого корча консерву на зиму зробив  (поставив на кілки і спустив шини). :) 

як на мене, дальній трохи занижений, коли машина на вибоїнах підскакує, то якраз получаєтся, те що має бути, а так, тіпа просто збільшений ближній. Але більш потрібніший ближній, а він супер ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

як на мене, дальній трохи занижений, коли машина на вибоїнах підскакує, то якраз получаєтся, те що має бути, а так, тіпа просто збільшений ближній. Але більш потрібніший ближній, а він супер ))

аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут мені ютуб підкинув новий ролик  по цим лампам "Fighter":

Спойлер

 

виявляється це ми накупили підробок під оригінальні лампи :ohmy: 

 

Китайці підроблюють самі себе :D

 

Хоча судячи з огляду не все так погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.12.2019 в 23:20, yu2007 сказал:

Хвилинка самокритики.

Ну я бля й лашара))

Прочитавши схвальні відгуки @Ukrainec і @MANJAK11 та повівшись на шарову ціну цієї вундервафлі, замовив я в китайського святого чорноп'ятничного миколая парочку цих винищувачів. Вже через деякий час, як трохи протверезів, закрались в мене деякі сумніви, і недарма)). Виявилось, що в мене в корчику мало того що цоколь Н7, так ще й ближній і дальній окремими лампами ))))))) Одним словом, лишився я без новорічного подарунку.

А лампи може товаришу подарую, йому на корчик підходять. Якщо він захоче отримувати побажання щасливої дороги в спину від водіїв зустрічних авто)))

  Скрыть контент

4E7D7DE4-D19A-476D-A03B-6470642F21EF.thumb.jpeg.2558442736764d62bd09fd8ca807f081.jpeg

 

 

Як? Як???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...