Перейти до змісту

Які лампи кращі LED чи Ксенон?


Jardis

Рекомендовані повідомлення

якщо в машину то тільки лінза і ксенон( по бюджету) 
 якщо меньший бюджет ,   то можна і леди. в користуванні були фірми Sho me.  служили довго вірою і правдою.   краще  галогенок, гірше лінз. невеликим плюсом є те що фара майже не гріється і зимою ненамерзає. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивився, дивився... Читав огляди і наткнувся на дивного виду лампу Led Fighter H4

огляд: https://www.drive2.ru/b/536931661091178144/

 відеоогляд:

Спойлер

 

 

Далі "похід" на алі з пошуками нормальної ціни наткнувся на продавця в якого 11.11 вже наступило: https://ru.aliexpress.com/item/33004682085.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b2933ed3rJhXU

і замовив пару всього за 28$

Тому поки питання закрите, буде бажання відпишу, що з того вийшло )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Блін, нарід як вони світять! Просто ПАЛАЮТЬ! 

Сьогодні отримав свою бандерольку. 

Спойлер

20191030_181611.jpg.ffdc846785f1fedc79c1cb7fea6b9b77.jpg20191030_184027.jpg.6985e528697235e7b9c4aaa50ba6531c.jpg20191030_184047.jpg.d160f369552c362726fdbff31859cf77.jpg

 

Для діода 2,1А при 12В, 24,5Вт це просто не аби що! Це евівалент 150Вт лампи розжарювання. В суботу піду в гаражик спробую. І на рахунок пульсацій подивлюсь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та на столі зрозуміло, що в око світять... Ти но в фару вставляй і тестуй, як вона... Як колір, як "пляма" світла... Цікаво

Плюс як вона гріється при 13,4 вольта...

Там є якісь стабілізатор струму? Чи тупо резюк? Цікаво мірнути струм при піднятті напруги хоча б до 30 вольт (продаван же заявляє "Напряжение: 6-36 в")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно ти б зрозумів якби сам підключив би її. + до цього в мене є з чим порівнювати, ці не йдуть ні в яке порівняння з попередніми.

3 хвилин тому, jack74 сказано:

та на столі зрозуміло, що в око світять... Ти но в фару вставляй і тестуй, як вона... Як колір, як "пляма" світла... Цікаво

Плюс як вона гріється при 13,4 вольта...

Краще ніж цей чувак я не опишу: https://bikepost.ru/blog/85472/Neobychnye-svetodiodnye-lampy-H4.html

 

5 хвилин тому, jack74 сказано:

Там є якісь стабілізатор струму? Чи тупо резюк? Цікаво мірнути струм при піднятті напруги хоча б до 30 вольт (продаван же заявляє "Напряжение: 6-36 в")

Пробував, при 28В споживають 0,95А, тобто десь так 26,6Вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг уболтав )))) і собі замовив, бо стокові, зовсім не алльо, так би мовити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може якийсь галоген +150, +200% світять краще, але краще ніж зі стоковим галогеном. Тому дивись, може пора відмінити? Можливо по відношенню ціна/якість буде раціональніше взяти їх? Я би так зробив, якби не слабкий генератор ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ukrainec сказано:

галоген +150, +200%

Ці відсотки не означають таке ж збільшення споживання,  що можна легко перевірити, то взагалі, як на мене, маркетингові цифри.  При встановленні у сучасну фару помітно потужнішої від норми лампи, поплавиться щось всередині.  Кругом же пластик,  і він  розрахований на потужність фактичну 55/60 ват. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так цікаво, на Алі пишуть,що рік в користуванні без проблем.

На ближньому не сильно сліплять зустрічну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Unknown сказано:

Ці відсотки не означають таке ж збільшення споживання

а хто зара сказав що означають? Ніхто й не казав нічого про збільшення "споживання"

12 хвилин тому, Unknown сказано:

(то взагалі, як на мене, маркетингові цифри),  що можна легко перевірити.

не зовсім "маркетингові", і якраз це ми легко перевіряли дві сторінки тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, omnia0099 сказано:

Так цікаво, на Алі пишуть,що рік в користуванні без проблем.

На ближньому не сильно сліплять зустрічну?

А хто ще  зна як саме ці світять? Я ж писав, що в суботу встановлю і опробую.

 

Натомість користувався місяць іншими (десь 100км в ночі), не такими "сліпучими", то не сильно. Вірніш світлова границя присутня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, omnia0099 сказано:

На ближньому не сильно сліплять зустрічну?

Думаю так як і всі інші, їдеш - очі на лоб вилазять, і нема особливої різниці чи ближнє чи дальнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

не зовсім "маркетингові", і якраз це ми легко перевіряли дві сторінки тому

Я спочатку не зовсім точно висловився,  і оперативно відреагував текст (а ти встиг початковий процитувати).  Згідний,  що "не зовсім маркетингові", але ж переважно.  Ну немає там в 2,5  і в 3 рази більшого світлового потоку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Gendruk сказано:

Думаю так як і всі інші, їдеш - очі на лоб вилазять, і нема особливої різниці чи ближнє чи дальнє.

Ну чого, лінія розподілу світла в них чітка, це був основний ритерій яким я керувався. Інша справа, що яскрава лампа сама по собі яскрава, що навіть від не напрямленого бічного променя ти можеш ловити "зайця", то це так. Робив експеримент: в темноті відходив на 250-300м від авто на попередніх ледках то "зайців" не ловилося.

Мені взагалі було раніше комфортно їздити, років 15назад, коли в усіх (99%) стояли стокові галогенки, ніхто нікого не сліпив. Те що спостерігаю зараз, так це прото жах, мало того що багато водіїв не слідкують за регулюванням фар, так це в них понапихаютьтих бичих ксенонів, дикох ледок, чи просто +300% лам. Зараз кожна 3-5-авто чимось таким грішить. Правильно москалі роблять, що за це лишають  посвідчень. 

Щоб якось вижити, от і мушу "озброюватись". 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості офтопу з життя (не вигадано, особисто балакав):

Під"їжджаю недавно до роботу, бачу колега під капотом колупається. Далі був приблизно такий діалог:

-Що, зламався чи що?

-Ні, лампочки в фарах міняю

-щось потужніше купив?

-ні, поставив пару днів тому лед, тепер ставлю назад звичайні

-чого? погано світять?

-Світять якраз таки дуже добре, але відчуваю що морду скоро за то начовпуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ну чого, лінія розподілу світла в них чітка, це був основний ритерій яким я керувався. Інша справа, що яскрава лампа сама по собі яскрава, що навіть від не напрямленого бічного променя ти можеш ловити "зайця", то це так. Робив експеримент: в темноті відходив на 250-300м від авто на попередніх ледках то "зайців" не ловилося.

Мені взагалі було раніше комфортно їздити, років 15назад, коли в усіх (99%) стояли стокові галогенки, ніхто нікого не сліпив. Те що спостерігаю зараз, так це прото жах, мало того що багато водіїв не слідкують за регулюванням фар, так це в них понапихаютьтих бичих ксенонів, дикох ледок, чи просто +300% лам. Зараз кожна 3-5-авто чимось таким грішить. Правильно москалі роблять, що за це лишають  посвідчень. 

Щоб якось вижити, от і мушу "озброюватись". 

  

 

Логіка залізна - всі бичать і я туди ж)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Логіка залізна - всі бичать і я туди ж)).

Ну чому ж?! Якщо вірити оглядам то засліплення не повинно бути, в інакшому разі буду робити як товариш дописувача вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в последнее время дратують фары новых бмв, у i3 синим спектром, а у остальных похоже стоит адаптивная система гидрокоректора, которая не расчитана на "ровность" наших дорог и когда едет навстречу больше 100, она не успевает отрабатывать волны и слепит мигающим светом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, romanc сказал:

в последнее время дратують фары новых бмв, у i3 синим спектром, а у остальных похоже стоит адаптивная система гидрокоректора, которая не расчитана на "ровность" наших дорог и когда едет навстречу больше 100, она не успевает отрабатывать волны и слепит мигающим светом.

 

Ти ще вспіваєш нічкою на швидкості 100 км/год, коли тебе ще й засліплює, роздивитись марку і модель автомобіля? Ну ти орел))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто на нових машинах стоять заводські LED які засліплюють і це по рівним дорогам(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Ти ще вспіваєш нічкою на швидкості 100 км/год, коли тебе ще й засліплює, роздивитись марку і модель автомобіля? Ну ти орел))

когда дальним тебе моргают, ты ж не слепнешь, а они едут и моргают постоянно. а i3  уже за км отличаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧАсто і лед не треба. в доброї частини фари не відрегульовані. з них частина і не вкурсі шо фари взагалі регулювати треба))
Тут автошкола як і звичайна школа ...часто вчить всяку херню замість того щоб навчити реально потрібному в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встановив, з 2ї спроби. Двелося допилювати напильником, щоб впихнути лампи  в совдепівський плафон Н4. Адаптер має монтажний діаметр отвору 33мм, а діаметр по радіатору 37мм. 

Спойлер

20191101_162021.jpg.0e691dd2cf5b57467af9e72d60d7e58b.jpg20191031_190716.jpg.9a7f483f2dfb68031750ba904784950a.jpg

 

Результат:

Спойлер

20191101_205125.jpg.6107ff69251912498b98e5238311901c.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...