Перейти до змісту

Які лампи кращі LED чи Ксенон?


Jardis

Рекомендовані повідомлення

Які лампи кращі LED чи Ксенон?

 

 

Хто користується LED лампами, чи кращі вони за ксенон ( мається на увазі нормальний ксенон, не такий як зірка Квазар)?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Для глаз лучше лампочки накаливания (так как у них самый широкий спектр свечения, максимально приближенный к спектру свечения солнца, к которому за время эволюции адаптированный глаз человека ), а по кошельку считайте сами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо думаєте пхати в фару де має бути галоген, то краще ксенон тому що він хоча б світить "пташкою" так як і галоген, Лед світить плямою і сліпить ще гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоять лінзи і там ксенон, тому не знаю. Дивився, що є лед під лінзу. Не хочу теж поставити, що-небудь і сліпити людей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить LED і як вони по якості, ще як плюс, що в них немає високих напруг. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.10.2017 at 15:49, Trrrrr сказано:

Якшо думаєте пхати в фару де має бути галоген, то краще ксенон тому що він хоча б світить "пташкою" так як і галоген, Лед світить плямою і сліпить ще гірше

Перш ніж таке писати, тра знати, що "пташку" формує розміщення джерела світла в фокусній відстані відбивача... А в кетайців 5мм туда- 5мм сюди, то норм допуск:D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, EleKtrik сказал:

Перш ніж таке писати, тра знати, що "пташку" формує розміщення джерела світла в фокусній відстані відбивача... А в кетайців 5мм туда- 5мм сюди, то норм допуск:D 

Якщо такий то краще взагалі нікуди його не ставити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

брав собі ЛЕД(35ватт)- покористувався один сезон, краще за OSRAM Night Breaker, але в зявязку з тим, що в мене фари найгірші в світі- перейшов на ксенон (55ватт), набагато більш задоволений результатом

 

маю пару ледів H11, продам недорого, якщо комусь потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік тому купив Philips X-Treme Vision +130%, H4  - чудові лампи, але  за рахунок додаткової потужності термін роботи був лише рік.

цього року купив Philips RacingVision +150%, H4  - переглянувши тести на ютубі  вирішив зупинитись на них - чудово світять

купляв тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуваються ті "+150%"? 

 

ПиСи: хм... "+150%" в назві, це математично означає 100%(початкового світла)+150% і мало б дорівнювати в результаті 250% початкої світлової потужності! Тобто мають світити в ДВА З ПОЛОВИНОЮ рази сильніше, за звичайну "100%" лямпку! От же маркетологи :)

А в опису вже звучить і слово "ДО", і вже зовсім по інакшому трактують ті "+150%" :)

Цитувати

Лампы головного освещения Philips RacingVision позволяют улучшить видимость 

благодаря повышению яркости до 150 %.

...

Сертифицированные лампы Philips RacingVision излучают до 150 % более яркий свет

тобто правильно назва мала б писатись "+50%", по типу як вони ще писали в назві ламп "Philips Premium +30%", а далі, певно, маркетолога "хитрішого" найняли і вже далі понеслись в них "прожектори" і "+130%", і "+150%", і навіть "+200%"!!!, що мало б світити всіма 300-ма відсотками!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.11.2017 в 11:50, madkot сказал:

рік тому купив Philips X-Treme Vision +130%, H4  - чудові лампи, але  за рахунок додаткової потужності термін роботи був лише рік.

цього року купив Philips RacingVision +150%, H4  - переглянувши тести на ютубі  вирішив зупинитись на них - чудово світять

купляв тут

 

Так 150-ки ще меньше по часу будуть світити )).

До речі, як вони світять в зарашню дощову погоду? Щось видно? Колір світла який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04/11/2017 at 18:16, Юріч сказано:

 

Так 150-ки ще меньше по часу будуть світити )).

До речі, як вони світять в зарашню дощову погоду? Щось видно? Колір світла який?

мені головне що світять добре у темну пору року, особливо  в осінньо-зимовий період. видно добре у дощ, колір білий, якщо цікаво - можу зробити фото вигляд з машини і з вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так відчутно ті "+50%" чи ні??? Чи просто "світять добре"?

В порівнянні, напр., хоча б з тими попередніми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

ну так відчутно ті "+50%" чи ні??? Чи просто "світять добре"?

В порівнянні, напр., хоча б з тими попередніми

на рахунок +50% - точно сказати наскільки більше не скажу, але порівнючи із прсотими бошевськими - значно краще видно

відносно попередніх теж є відчутність, але не так сильно виражена ніж в порівнянні із звичайними. коли перегоріла одна із +130 і поставив звичайну - то реально було видно різницю 

ось гарно у тестах показано 

  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та реально ці лампи типу +100,130 і тому подібне світять набагато краще. Помню стояли в мене на Джампі прості бошовські лампи Н4, ну ніфіга не було видно, поставив Осрам Сільверстар - на третину вже краще світло стало, а коли потім купив і поставив Осрам Кулблю (4000К), я прозрів, світло реально від начальних бошовських в два, а то і в три рази краще було. Ще й світлова температура була така класна, чисто біла, око радувала. А от коли вони перегоріли (через 2 роки, через місяць одна за одною), купив Осрам Кулблю Інтенсів (4200К), так як вони випустились на заміну Кулблю, яких вже в продажу не було..., так от вони вже віддавали в сінєву і мені не сподобались, в дощ не дуже світили. Так от рахую, що діапазон температур свічення 3700-4000К самий комфортний для очей і бачення, бо все що до 4000К це жовтий спектр, 4000К екватор (чистий білий колір), все що після - синій спектр, чим вище, тим синіше, і тим гірше видно в дощ.

 

П.с. Ось зараз сам подумую поміняти хоча б ближнє світло (в мене і в ближньому, і в дальному лампи Н7), так як ним користуюсь майже завжди, навіть на трасах рідко коли вмикаю дальній. Але стримує те, що рідне світло в Мегані апріорі хороше... тільки от саме в дощ не вистачає часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене мій ближній (лише ближній) не влаштовує і теж вже якось десь натикався на хороші відгуки про такі лампи. От і цікавлюсь реальними враженнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Мене мій ближній (лише ближній) не влаштовує і теж вже якось десь натикався на хороші відгуки про такі лампи. От і цікавлюсь реальними враженнями

вже другий рік, мене моє ближнє світло влаштовує, після переходу на ці лампи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, madkot сказано:

вже другий рік, мене моє ближнє світло влаштовує, після переходу на ці лампи

А в тебе лінзи чи звичайні фари? Собі шукаю в лінзи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Koly4ui сказано:

А в тебе лінзи чи звичайні фари? Собі шукаю в лінзи.

У мене kangoo 2004 року, там все по простому. Ось фото ближнього світла, зняв сьогодні

https://drive.google.com/file/d/17nL_crUHQvVLTVSjyDodKveuLICBR-21/view?usp=drivesdk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, madkot сказал:

У мене kangoo 2004 року, там все по простому. Ось фото ближнього світла, зняв сьогодні

https://drive.google.com/file/d/17nL_crUHQvVLTVSjyDodKveuLICBR-21/view?usp=drivesdk

 

На сухому асфальті майже все добре світить. Ти б в дощ зробив фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Юріч сказано:

 

На сухому асфальті майже все добре світить. Ти б в дощ зробив фото...

буде дощ - зроблю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а яка різниця в лінзи чи в звичайні фари? 
ставив свої леди і в лінзу і в звичайну фару, і там добре світять і там. Лінза просто робить пучок світла, а звичайна розсіює.
який сенс шукати ЛЕДи спеціально в лінзу?

 

маю пару Н11, продам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...