Перейти до змісту
Volt

Де ви знайомитесь з слабкою статтю в мережі та реалі?

Recommended Posts

В зв'язку з закриттям бази вк і ок - багато людей задалось питанням (і я в тому числі ) - де заводити знайомства в мережі . Тож мені цікаво стало - де зараз люди знайомляться вживу у Луцьку . Діліться, долучайтесь до обговорення :)

Поширити це повідомлення

8 годин тому, Volt сказано:

1.де заводити знайомства в мережі .

2.де зараз люди знайомляться вживу у Луцьку . 

1. Апріорі в 90% абсолютна дурня і фейл. 

2. Спробуйте за колом особистих інтересів.

Любите рухливі види спорту сходіть на роледром в портсіті ... Займаєтеся атлетикою чи іншим спортом спробуйте гуртки\спортзали\стадіон  ... 

Полюбляєте обговоити нюансти творчості Ніцше, Камю, Хемінгуєя сходіть в бібліотеку\тематичний клуб.  Затятий геймер = ігровий клуб. 

Любитель фільмів = кіно :). Баба на вечір = нічні клуби. 

Ну і звичайно на всі випадки життя: масові заходи по святам. 

Поширити це повідомлення

Таке враження, що з закриттям доступу до ВК і ОК життя припинилось .. або в інеті більше вже нема чим зайнятись ... в реалі знайомитись потрібно, в реалі !!!!!

Ддобре, я розумію .. в кожного свої нюанси і страхи ... так включіть мозг нарешті .. соц. мереж є купа ... для прикладу одних клонів Мамби (до речі теж рос. мережа і досить давно працює) я просто "до..." багато одним словом ....

p/s ніколи не забуду того маразму і деградації (вибачаюсь за грубість) сучасної молоді, з якою стикнувся в ВК .. є там група "Пошук Луцьк" чи щось типу того ... де блін ліплять фотки дівчини/хлопця (збоку, або зі спини, чи зверху) з Порт Сіті (в основному) або маршруток, з написом - "хто це, я хочу познайомитись" .. або "ти мені спободалась, давай спілкуватись" ... блін .. ти ж стояв біля неї ( чи нього) і двох метрах .. підніми свою п'яту точку і познайомся ... сфоткати час був, а сказати банальне "привіт" - ні ... мабудь я таки старію і вже перестаю щось розуміти ...

Поширити це повідомлення

2 годин тому, dj_design сказано:

Таке враження, що з закриттям доступу до ВК і ОК життя припинилось

Ага, народ прокинувся і побачив, що життя існує і поза монітором, але за якимось незрозумілими правилами.

В ВК та ОК щоб сподобатись кобіті можна було просто лайкнути, а в реалі потрібно напружувати мізки. Халепа.:)

Поширити це повідомлення

26 минут назад, la20 сказал:

головне в живу не лайкати долонею по потилиці і все якось буде :)

Лайкати долонею можна, але нижче спини і легенько.

Поширити це повідомлення

8 minutes ago, sss381 said:

Лайкати долонею можна, але нижче спини і легенько.

во во, можна і по морді получити...але можна і "лайкнути" :)

Поширити це повідомлення

Цитувати

p/s ніколи не забуду того маразму і деградації (вибачаюсь за грубість) сучасної молоді, з якою стикнувся в ВК .. є там група "Пошук Луцьк" чи щось типу того ... де блін ліплять фотки дівчини/хлопця (збоку, або зі спини, чи зверху) з Порт Сіті (в основному) або маршруток, з написом - "хто це, я хочу познайомитись" .. або "ти мені спободалась, давай спілкуватись" ... блін .. ти ж стояв біля неї ( чи нього) і двох метрах .. підніми свою п'яту точку і познайомся ... сфоткати час був, а сказати банальне "привіт" - ні ... мабудь я таки старію і вже перестаю щось розуміти ...

А ви зі всіма хто сподобався відразу починали спілкуватись ? Я без сарказму якщо що - а реально питаю.

Поширити це повідомлення

10 минут назад, snouden сказал:

А ви зі всіма хто сподобався відразу починали спілкуватись ? Я без сарказму якщо що - а реально питаю.

не зі всіма ... але я не фоткаю людина яка стоїть біля мене, бігом викладаю в ВК і не пишу - "хто ти, я хочу з тобою познайомитись" ...  якщо я хочу познайомитись я знайду спосіб підійти і поспілкуватись ....ви просто не читали цієї групи :)

Поширити це повідомлення

Як казав Кіса Вороб`янінов-да уж))) Час і де, молоді люди на скільки заклопотані, що тільки завдяки мережам і можуть знайти пару , чи до пари))) Дивуюсь, як же ми , коли не було ВК, ОКа, і всілякої іншої лобуди, знаходили своїх жінок, знайомились,кохали, ходили на побачення, билися за них.. Певне ходили в парк, на дискотеки, піднімали свою п'яту точку, і не чекали, коли до нас прискакає принцеса на білій кобилці)))

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Юріч сказано:

А "лайки" - то такі собаки?

Для твого року народження, да певно і мого, то да)))))))))))) лайк(а) то собакєн

Поширити це повідомлення

я так розумію тс питається як знайомляться в цивілізованому світі не зараженому русскім міром з вк і ок, а не як робили це в доісторичні часи :)

Поширити це повідомлення

15 минут назад, yura-patriot сказал:

Для твого року народження, да певно і мого, то да)))))))))))) лайк(а) то собакєн

як тоді на рахунок "лойс"?))))

..... не такі ви і старі)))

Поширити це повідомлення

12 хвилин тому, Saddy сказано:

як тоді на рахунок "лойс"?))))

..... не такі ви і старі)))

Ееееее!  я то точно себе таким не рахую,просто слово "лайк" в тридцяти-сорока лєтніх викликує багато простих асоціацій)))

Поширити це повідомлення

В 01.06.2017 at 23:26, case_l сказал:

я так розумію тс питається як знайомляться в цивілізованому світі не зараженому русскім міром з вк і ок, а не як робили це в доісторичні часи :)

Tinder і подібні йому додатки, як варіант.

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, paksivatova сказал:

Я знайомлюся тут на форумі,на роботі, в тачці, та де завгодно

В тачці? Ну но з цього місця детальніше :)

Поширити це повідомлення

10 минут назад, Юріч сказал:

В тачці? Ну но з цього місця детальніше :)

шукаєте в додатку тачка закази чи машину для поїздки

водії в основному чоловіки,але є й дівчата )

їдете в місце призначення і знайомитеся по дорозі :g03:

згадала ,ще кілька років тому познайомилася реально в тачці

іду в авто,зупинилася на світлофорі

бачу в дзеркало ,що водій мені посміхається і помахав рукою

ну я подумала,може щось купував у мене,ми знайомі - і теж посміхнулася ,помахала рукою

так він за мною і поіхав ,запросив на каву

щоправда,знайомство наше не продовжилося і на каву ми не поіхали

Редаговано paksivatova

Поширити це повідомлення

Ціль знайомства яка?Якщо скажемо прямо ,випадковий секс, то це ті самі старі добрі місця розливу та танців.Голлівуд ,Опера ,Версаль та море подібних менш танцювальних , синьолобих місць.А що інтернет ?Списалися за пару день, зустрілися в кафе ,він до себе в тіліпопчик дивиться ,вона до себе, морозяться .Вона про себе думає - зовім він не те що малював про себе в мережі знайомств, і він про себе думає - трохи вона страшненька ,а  фотошопом володіє супер.І розбіглися по норам.Це жіноча фізіологія, і з нею не посперечаєшся.Випадковий секс можливий тільки з п яною жінкою.І бажано щоб вона набралася, хоча б наполовину, вже до приходу потенційного коваля.Так думають потенційні ковалі.Тому вище згадані денс заклади користувалися та будуть користуватися попитом в молоді.Все теж саме що і 30 і 20 і 10 років тому.Може правда трішки очки ріже - та правда чиста.У всякому разі висновок з висоти моїх сорока років.

Редаговано Alex S

Поширити це повідомлення

Нона Александровна мені відписала що в мене до...є файна дружина і двоє гарних діток,і робота,а после...хер зна шо жде...;);)

Поширити це повідомлення

2 часа назад, paksivatova сказал:

щоправда,знайомство наше не продовжилося і на каву ми не поіхали

Продинамила хлопчину? :rolleyes:

Поширити це повідомлення