Перейти до змісту

Дискримінація за мовною ознакою


Plum

Рекомендовані повідомлення

я просто не є таким диким українофобом , а раз ти так щиро вболіваєш за українську мову то думаю, повинен бути послідовним у своїх діях

MANJAK11, ти вже вдруге плутаєш поняття "українофоб", і "українофіл"...

Закінчення "-фоб" - від слова "фобія" - страх, боязнь... Закінчення "-філ" - щось типу "любити" (зоофіл, некрофіл, Теофіл :smile3: )

торможу )) буває ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь
я просто не є таким диким українофобом , а раз ти так щиро вболіваєш за українську мову то думаю, повинен бути послідовним у своїх діях
Я україноФІЛ. Але разом з тим я не русоФОБ і не англоФОБ (наприклад я користуюсь ОС Windows на англійській мові і слухаю багато пісень російською). Так що топік з англійською назвою не суперечить моїм переконанням. Цитуючи Шевченка хочеться тобі сказати: "Не дуріте самі себе, Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь." Знаючи англійську і російську, я не перестаю любити українську. Я не вважаю своїм недоліком знання кількох іноземних мов, але я вважаю недоліком деяких громадян України НЕзнання державної мови. Є ще претензії?..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крпопація, у якій я працюю.. нещодавно "найняла" Консалтингову фірму .. ніби для покращення. (кого/чого - ХЗ)..

так от.. їхні "поради" - лише загнали більшість в тупик...

з'явилися такі назви як "Dreamer", "x-files" "super-мама"...

хоча всім їм є аналоги рідною мовою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В Луцке избили украиноязычных негров"

"Следственным департаментом Луцкого горотдела УМВД Украины возбуждено уголовное дело факту хулиганства, вследствие которого пострадали трое граждан Уганды.

Как сообщила следователь городского управления МВД Ольга Пархомюк, вечером 6 июля в одном из летних кафе Луцка возникла потасовка между тремя темнокожими молодыми людьми и местными жителями. Один из иностранцев был ранен из газового пистолета.

Пострадавшие оказались гражданами Уганды. Они приехали в Луцк, чтобы вместе с еще одним соотечественником записать на студии Олекса украиноязычный музыкальный альбом.

В результате инцидента в кафе солист группы получил повреждение мягких тканей лица. После того, как пострадавший получил медпомощь (на рану пришлось наложить швы), он определенное время не сможет работать над записью альбома, - сообщает ЗІК.

Следственным департаментом Луцкого горотдела УМВД Украины возбуждено уголовное дело по факту хулиганства. Ведется следствие.

Я особисто надавав медичну допомогу тому жителю Уганди ;) Але побили його не за пісні. Звичайна п"яна бійка, якщо пам"ять мені не зраджує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить часто у тестах, контрольних, підручниках (!) з української мови зустрічаються завдання типу: перекладіть текст на українську. Пропонується текст на російській мові і давайтє, учні, работайтє. В чому весь прикол, що вони навчаються в українській школі(ліцей), російської мови не вчать (і по школах не вчили) і звідкіля їм знати як правильно перекласти. Особливо часто це помічав в пізніших класах (10 11), що такі завдання зустрічаються доволі часто. Разом зі своїм однокласником любив заводити суперечку з вчителькою, що такі завдання не можна давати. Щодо себе, то мені ця суперечка просто була по-приколу, в російській мові орієнтуюся, але в атестат мені поставили 9 з української, а про мою шкільну 11 з російської забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гурт ДДТ на майдані співав російською, і без перекладача! Думаю подати позов до суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гурт ДДТ на майдані співав російською, і без перекладача! Думаю подати позов до суду.

...

5. Для внесення гастрольного заходу до банку даних організатор не пізніше ніж за 10 днів у разі проведення заходу, розрахованого на аудиторію до 1000 глядачів, і не пізніше ніж за місяць у разі проведення заходу, розрахованого на аудиторію більше ніж 1000 глядачів, подає відповідному органу, що веде облік, заявку на проведення гастрольного заходу, в якій зазначаються адреса (місцезнаходження) організатора гастрольного заходу, назва, час і місце його проведення.

До заявки додаються:

копії статутних документів (для юридичних осіб) та свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчені в установленому порядку;

програма гастрольного заходу з визначенням

його статусу (міжнародний, всеукраїнський, обласний тощо), формату (фестиваль, концерт, вистава тощо),
мови (мов), якою (якими) буде супроводжуватися захід
, переліку виконавців і творів.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 15 січня 2004 р. N 35

Київ

Про затвердження Порядку організації та проведення гастрольних заходів

Відповідно до статті 2 Закону України "Про гастрольні заходи в Україні"

Якщо програма з визначенням російської мови, як мови, якою супроводжуватиметься захід, подавалася - то програєш суд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гурт ДДТ на майдані співав російською, і без перекладача! Думаю подати позов до суду.
вкінці вони виправились і заспівали п'ять слів українською. Сприйми це як компенсацію за твої душевні муки :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартова сторінка українською телеканалу СТБ (www.stb.ua) за умовчанням завантажується російською. На українську потрібно переключитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А почитайте цю тему на нашому форумі: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry205687

Ті пости де проситься надавати резюме на рос. мові. Чим не дискримінація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будучи в місті Алчевськ Луганської області декілька років назад перебуваючи в місті після змагань з настільного тенісу, йдучи на базар купити собі Хот-Дога, біля ларочка зупиняюсь і кажу продавщиці

- Дайте мені будь-ласка Хот-Дог. Мущина, що стояв біля продавщиці каже:

- Мальчік, ти Откуда то Приехал???

А я йому у відповідь - я УКРАЇНЕЦЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донецкий горсовет ограничил использование украинского языка в школах

20 мая 2008 | 14:34

Подробности

По материалам: Українські Новини

Донецкий городской совет решил ограничить использование украинского языка в учебном процессе учреждений образования города.

За такое решение проголосовали 55 из 58 депутатов, присутствовавших на 19-й сессии горсовета во вторник, 20 мая.

Согласно решению горсовета, ограничение вводится с целью усовершенствования работы образовательной отрасли в Донецке.

"Для удовлетворения потребностей населения Донецка в получении образования на родном языке не допускать: планового увеличения числа учащихся, обучающихся на украинском языке, расширения сети украиноязычных школ и классов и планового увеличения детских дошкольных учреждений и групп с украинским языком обучения", - говорится в решении.

27 марта Президент Виктор Ющенко выступил за предоставление украинскому языку масштабной и полноценной государственной поддержки.

Ющенко призывает соотечественников любить и чтить украинский язык как национальную гордость и бесценный клад.

Подробнее об этом смотрите в вечерних информационных выпусках на телеканале "Интер" в 17:20 и 20:00 или читайте в текстовых версиях телесюжетов на нашем сайте (после 20:00).

http://www.podrobnosti.ua/power/local/2008...tml-------Взято тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикро вражає, те що у багатьох компаній сайти недержавною мовою. я надсилав листи із проханням зробити укр версію сайту, а то дискримінуєте мене за мовною ознакою, але відповіді чіткої не отримав. писали, що мова це не головне, аби лиш сайт був нормальним, а от в одному листі написали, що я ФАШИСТ!

прикро, і соромно за російськомовних громадян, які не шанують державну мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть пример дискриминации! Я дома разговариваю исключительно по русски, с женой и детьми ОБЯЗАТЕЛЬНО, но при этом жена и дочь разговаривают исключительно по украински. При этом я нагло попираю права семьи как носителей языка, а они мои как нацменьшинства. Прям не знаю что делать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может пора федерацию?

для чого? не бачу у цьому сенсу? серератизмом попахує таке.

є багато країн, де є кілька мов(іноді десятків, сотень) і живуть мирно собі.

проблема мовності полягає лиш у політичних спекуляціях, на мою думку, політики набирають голоси а народ хаває тему рускоязичія. тому і маємо таку невтішну ситуацію.

інша причина - надто ліберальна влада, яка дозволяє порушувати конституцію, тобто використання російської у ролі державної, це переважно в принижених(за мовним принципом, так як їх б'ють жорстоко за російську мову) районах(південь, схід).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рішення Донецької ради - це просто клініка! СБУ треба застосовувати якісь заходи, якщо там прямо і нахабно пригнічують державну мову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема мовності полягає лиш у політичних спекуляціях, на мою думку, політики набирають голоси а народ хаває тему рускоязичія. тому і маємо таку невтішну ситуацію.

інша причина - надто ліберальна влада, яка дозволяє порушувати конституцію, тобто використання російської у ролі державної, це переважно в принижених(за мовним принципом, так як їх б'ють жорстоко за російську мову) районах(південь, схід).

Поддерживаю!

Ситуация вокруг языка будет продолжаться до тех пор пока это кому нибудь будет выгодно. Только не надо думать что власти сильно либеральничают, просто играют на настроениях населения, когда им надоест, или ситуация изменится - будет как 1924 в Украине, не знаешь языка - не достоин госслужбы, быть педагогом и т.д. и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть пример дискриминации! Я дома разговариваю исключительно по русски, с женой и детьми ОБЯЗАТЕЛЬНО, но при этом жена и дочь разговаривают исключительно по украински. При этом я нагло попираю права семьи как носителей языка, а они мои как нацменьшинства. Прям не знаю что делать...

вивчити українську мову :lol: і розмовляти з сімєю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть пример дискриминации! Я дома разговариваю исключительно по русски, с женой и детьми ОБЯЗАТЕЛЬНО, но при этом жена и дочь разговаривают исключительно по украински. При этом я нагло попираю права семьи как носителей языка, а они мои как нацменьшинства. Прям не знаю что делать...

вивчити українську мову :lol: і розмовляти з сімєю

Владею без проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://tracker.lutsk.ua/rules.php

Общение на форуме и на Луцький треккер ведётся на литературном русском языке. Другие языки вы можете использовать только в случае крайней необходимости. В случае отсутствия русской раскладки клавитуры, используйте транслит или виртуальную клавитуру.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Общение на форуме и на Луцький треккер ведётся на литературном русском языке. Другие языки вы можете использовать только в случае крайней необходимости. В случае отсутствия русской раскладки клавитуры, используйте транслит или виртуальную клавитуру.

дискримінатори!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що виступала Ані Лорак, співала англійською (як і всі представники України перед нею у попередні роки) -- питається "а чого!?" (ми проти засилля тільки "языка", чи в даному випадку рідну мову можна на другий план поставити, заради перемоги?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ХТО СПІВАВ РІДНОЮ МОВОЮ???

Світ іде до глобалізації. ВИлазьте вже зі своїх танків і не нервуйте свідомих і позитивно налаштованих українців.

Ше не надоїло ці безглузді націоналістичні балачки розводити? Мені уже ДУЖЕ набридло це все вислуховувати, скигління, яке ніколи ні до чого не призводить.

Та будьте ж ви накінець УКРАЇНЦЯМИ а не хохлами!!! Ніхто не допоможе нам, тільки самі. Тому більше робімо і менше говрорімо, будь ласка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...