Перейти до змісту

Новий розвод?


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Часто бачу як біля північного ринку крутиться чоловік, який чіпляється до людей з пропозицією купити бензопилу. Часом хтось її щупає, випробовує.. але той чоловік через пару днів з тією ж бензопилою далі.. сьогодні побачив його на львівській. Якби терміново треба були б  гроші здав би в ломбард чи базарникам.  А так чомусь здається що тих бензопил у нього вагон, або продавець з нього паскудний, або явно якесь шахрайство, де потенційний покупець лишається і без товару і без грошей.. 20170311_103739.thumb.jpg.99c7c02bed2889d4aba88eb0580f05ac.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, vampirich сказал:

Часто бачу як біля північного ринку...

А це хіба не Львівська на фото?

Магазин "Автотурист" зліва? ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось в Москві до мене підбіг таджик з бензопилою і такою самою пропозицією (треба сказати що це видовище ще те, а також, що реально було схоже що він її десь спер + на дворі було літо, а не як зараз, тобто вся ця канітель була набагато більш правдоподібною - ну а тут - як зазначили вище - все відразу зрозуміло) -  я звичайно, пішов собі далі - потім обернувся, дивлюсь його вже "приняв" і перевіряв документи невідомо звідки матеріалізований мент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А це хіба не Львівська на фото?

Магазин "Автотурист" зліва? ні?

 Тож пише))

1 година тому, vampirich сказано:

але той чоловік через пару днів з тією ж бензопилою далі.. сьогодні побачив його на львівській.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу просто втюхують китайське гуано під виглядом бренду

https://www.obozrevatel.com/kiyany/crime/96157-v-kiev-iz-moskvyi-prishel-novyij-vid-moshennichestva-opublikovanyi-foto.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, vampirich said:

Походу просто втюхують китайське гуано під виглядом бренду

https://www.obozrevatel.com/kiyany/crime/96157-v-kiev-iz-moskvyi-prishel-novyij-vid-moshennichestva-opublikovanyi-foto.htm

Іменно так. В мене в селі так впарювали сусідам Штильовську пилку, типа конфіскат за пів ціни... одразу там же  подивився в інеті як відрізнити підробку від оригінала - вийшов та розігнав всю ту команду та потенційних покупців )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Відродження біля входу в базарчик сьогодні в районі 17 години купувала молоко в дядька. Біля нього п'яненький мужичок тикав усім таку ж бензопилу))) Перша думка: і не боїться крадене отак на проспекті продавати. Цінив 2500 грн. Навіть не знаю, це дорого чи ні? Кажу йому, чому в ломбард не занесеш? Каже, що якби вона в мене одна була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Північному біля "Тростянецьких ковбас" теж частенько схожий типок околачується, і сьогодні був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був би розвод він би вже там на двохколісному їздив з мішками, а так хай промишляє , чого ви =)
кожен хоче "вижити" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В підгайцях до мене підходив пропонував штиль рос.зборки, не хоч -не купляй який розвод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони "працюють" в декількох районах міста одразу, пилки - гуано китайське, легенда - стандартна, треба гроші. Що саме цікаве, до мене причепився в районі Лучеська, якраз біля ломбарду, кажу чому не заніс туди - сказав що не має документів, потім почав плести - що мало дають, був посланий прямим текстом у відомому напрямку.

P.S. Здається, там навіть не STIHL написано, а STILL чи щось таке, фуфло коротше кажучи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж бачив,на Зв"язківців,де колись "БУМ",даного персонажа.І так завзято до людей чіплявся,аж самому захтілося підійти,за товар розпитати,придбати...Благо є сєй дівайс на господарстві-шкода піньондзів стало)

ЗЮ. Навчений гірким досвідом. Літ 10 тому придбав,типу "оригінальний Bosh", дрельку. Коробка і корпус синього кольору,як в професійного Bosh-a.Чоловікові тюхнули на Варшавці апачі (ромале),а він мені перепродав. Ціна була дуже смачна. А при детальному огляді, виявилося що це виставковий,варіант. Крутитись,крутиться,а свердити,ні хрєна не свердлить...)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, zigorko сказал:

Чоловікові тюхнули на Варшавці апачі (ромале),а він мені перепродав

В фільмах мальовничо показують, як продаєтся душа дияволу, з договором, підписом кровью й іншою лабудою. А в житті все от так банально відбуваєтся. Чпок і людина на темній стороні, зі всіма витікаючими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

В фільмах мальовничо показують, як продаєтся душа дияволу, з договором, підписом кровью й іншою лабудою. А в житті все от так банально відбуваєтся. Чпок і людина на темній стороні, зі всіма витікаючими

А перед Паскою посповідався і чпок - на світлій стороні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, romaxa11 сказал:

А перед Паскою посповідався і чпок - на світлій стороні)

те що людина думає , що *чпок і на світлій стороні*, не означає, що так і є насправді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...