Перейти до змісту

Реальні покращення від влади


jack74

Рекомендовані повідомлення

Є саркастично-іронічна тема про "пАкращення" від нашої влади, але думаю (сподіваюсь, надіюсь), що пора вже й створити тему про реальні покращення... Про, спочатку, наміри, а потім і результати.

 

Отже, сьогодні почув по "112"-му з вуст Гройсмана про безкоштовні ліки для діабетчиків, гіпертоніків та астматиків. Це гарна новина, дай Бог, щоб вона запрацювала

(новина лише з'явилась, як тільки опублікують щось по ній - вставлю сюди пруф)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягає пакращення від Гройсмана?

Закон, нагадаю, діє від 17,08,1998 року.

ПЕРЕЛІК категорій захворювань, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби відпускаються безоплатно  

Онкологічні захворювання

Гематологічні захворювання

Діабет (цукровий і нецукровий)

Ревматизм

Ревматоїдний артрит

Пухирчатка

Системний гострий вовчак

Системні, хронічні, тяжкі захворювання шкіри

Сифіліс

Лепра

Туберкульоз

Аддісонова хвороба

Гепатоцеребральна дистрофія

Фенілкетонурія

Шизофренія та епілепсія

Психічні захворювання (інвалідам I та II груп, а також хворим, які працюють в лікувально-виробничих майстернях психоневрологічних і психіатричних закладів)

Стан після операції протезування клапанів серця

Гостра переміжна порфірія

Муковісцидоз

Тяжкі форми бруцельозу

Дизентерія

Гіпофізарний нанізм

Стан після пересадки органів і тканин

Бронхіальна астма

Хвороба Бехтерєва

Міостенія

Міопатія

Мозочкова атаксія Марі

Хвороба Паркінсона

Інфаркт міокарду (перші шість місяців)

Дитячий церебральний параліч

СНІД, ВІЧ-інфекція

Післяопераційний гіпотиреоз, у тому числі з приводу раку щитовидної залози

Гіпопаратиреоз

Вроджена дисфункція кори наднирників

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого цей перелік ЗАХВОРЮВАНЬ??? Ти реально отримував якісь конкретні ліки по цьому твоєму списку безкоштовно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

до чого цей перелік ЗАХВОРЮВАНЬ??? Ти реально отримував якісь конкретні ліки по цьому твоєму списку безкоштовно???

Так, ще до Гройсмана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які конкретно і де?

я теж малій отримую ліки безкоштовно, але до сьогодняшньої заяви Гройсмана вони відношення не мають. Це раз. По-друге, я тему не про Гройсмана створив, а про покращення в Країні взагалі. Ти щось маєш проти? Твоє отримування ліків (якщо вірити тобі) суперечить чимось цій темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

які конкретно і де?

Я не збираюся привселюдно обговорювати свої болячки. Якщо дійсно цікаво, напиши мені в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, не цікаво. Повитирай свої офтопні пости просто, і я повитираю свої, от і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

які конкретно і де?

я теж малій отримую ліки безкоштовно, але до сьогодняшньої заяви Гройсмана вони відношення не мають. Це раз. По-друге, я тему не про Гройсмана створив, а про покращення в Країні взагалі. Ти щось маєш проти? Твоє отримування ліків (якщо вірити тобі) суперечить чимось цій темі?

Не кип'ятись, тема потрібна, але я дійсно не бачу в цьому покращень. Закон діє з 1998 року, як і перелік хворих, яким гарантовано безкошовні ліки. Хоча по Конституції, нам усім це гарантовано. Але до Гроцсмана цей закон діяв, і якщо з якихось причин ліків не давали, а потім почали, то це не покращення,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не правий. Якщо не давали, хоча закон був, а тепер почнуть давати - це буде РЕАЛЬНЕ покращення. Не популістичне покращення на папері (яких в нас валом), а реальне, котре відчуває на собі звичайна людина. Наприклад, коли уряд на початку року видав указ, про "соціальність" цін на необхідні ліки, а аптеки тупо почали ховати ці "соціальні" ліки з наявності. Типу закон є, а дії його нема. Так от якщо зара уряд змусить аптеки щось робити реально - це буде покращення. 

Так, я згідний, поки ще цього покращення нема, але на контроль ми його вже хоча б тут запишемо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходиш на роботу, отримуєш зарплату, тут на один місяць її затримали, а потім дали дві одразу. Пакращення? По-моєму - ні.

На Фб є Роман Кудрик, той що на Борді Кудром, він викладає свої добірки справжніх покращень з тегом "світло в кінці тунелю".

Одна з них:

Традиційна рубрика "Світло в кінці тунелю" вперше в цьому році розповість, чи з’явилося хоч щось позитивне в житті України за місяць з часу виходу попередньої рубрики.

1. Україна в 2016 році встановили історичний рекорд з урожаю збору зернових - 66 млн тонн

2. Інша галузь, яка постачає нам валютну виручку, теж показує прогрес - у 2016 році металургійні підприємства наростили виробництво сталі на 6% порівняно із попереднім роком - до 24,197 млн т.

3. Авторинок відштовхнувся від "дна" 2015-го і зробив стрибок: в Україні за рік на 40% зросли продажі легкових автомобілів. І нехай це лише 65 562 нових автомобілі, але відсоток росту вселяє надію, що 2017 теж буде позитивним для галузі

4. За 2016 рік обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зросли порівняно з попереднім роком на 31,2% та склали 8274 тис. осіб і це теж схоже на рекорд (в 2012 було 8,2 млн.осіб)

5. Росте потроху і будівництво: у січні-листопаді 2016 року будівельні підприємства збільшили обсяг робіт порівняно із аналогічним періодом минулого року на 14,1%

6. Ще трішки "солодких" новин: в 2016 р. експорт цукру з України склав 465,9 тис. т, що є рекордним показником за всю історію незалежності

7. Укрзалізниця в 2016 році отримала 303 млн грн чистого прибутку незважаючи на критику діяльності польського рокера Бальчуна (попередній рік був збитковим)

8. За 11 днів Україна використала річну квоту на експорт меду в Євросоюз - з одного боку це "зрада" з боку європейських "друзів", що так мало меду можна їм продати без мит, з іншого - показує перспективи росту даного ринку, якщо домовимося про збільшення квот.

9. А щоб не казали, що "воно то все добре, але Україна перетворюється лише в с/г придаток для розвинених країн", маємо таку новинку - ДП "Антонов" добудувало і представило новий літак - Ан-132D, виготовлений на замовлення Саудівської Аравії, так що з сучасними технологіями в нас теж не все так погано!

10. І, звичайно, не можна оминути увагою таку важливу річ, як равлики 1f642.png:) Ну а що ви думали, ми їх експортуємо більше, ніж сала в цілих 7 разів! Ясно, що сало нам і самим смакує, а тих слизьких створінь хай їдять розбещені європейці, але 347 тон експорту лише за 10 місяців 2016 року - це варто лише уявити!

Отак потроху ми і назбирали 10 пунктів в рубрику. Поки досить, хай щось буде для наступного разу 1f642.png:)

Гарного всім дня 1f642.png:)
#світловкінітунелю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, jack74 said:

ти не правий. Якщо не давали, хоча закон був, а тепер почнуть давати - це буде РЕАЛЬНЕ покращення. Не популістичне покращення на папері (яких в нас валом), а реальне, котре відчуває на собі звичайна людина.

 

ну це з рубрики "як зробити людину щасливою? досить спочатку забрати в неї щось важливе, а потім повернути все як було".

Закон, я так зрозумів, був з 1998. І що, ні разу і ніхто не давав цих ліків за весь цей час? І лише от зараз пообіцяли дати?

Чи може не давали лише останніми роками, бо не вистачало коштів?

Ніпанятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тема ранувато стартувала, до виборів пороха на другий термін ще не так близько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"давали і затримали на місць" - то трохе не те, правда? Тут "взагалі не давали", і почали.

А Роман нехай викладає "паперові" покращення, хіба я бороню. А тут я пропоную викладати РЕ-АЛЬ-НІ, тобто ті, котрі ми з тобою може відчути на свої шкірі, а не "квоти екпорту" (ХТО екпортер?!), "прибуток Укрзалізниці", "експорт цукру" (ХТО експортер?!), ріст будівництва (ХТО забудовник?!) та ріст пасажирських перевезень авіатраспортом (ЧИЇМ?), відштовхування якогось незрозумілого "авторинку" від "дна" (ХТО відштовхнувся?!), прогрес якоїсь "ІНШОЇ" (ЧИЄЇ?!) галузі, якісь "рекорди" збору зернового урожаю (ХТО?! ЩО мені з того??? податки???)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Закон, я так зрозумів, був з 1998. І що, ні разу і ніхто не давав цих ліків за весь цей час?

ти читав мій пост? Точно? Повторю

22 хвилин тому, jack74 сказано:

... уряд на початку року видав указ, про "соціальність" цін на необхідні ліки, а аптеки тупо почали ховати ці "соціальні" ліки з наявності. Типу закон є, а дії його нема. ...

А була ще й інша "сторона медалі" - Аптек, котрі б давали безкоштовні ліки було аж ОДНА в Луцьку (наскільки мені відомо), 61-ша. Але щоб вона їх давала, тобі, по-перше, мали видати відповідний "безкоштовний" рецепт (ну це зрозуміло), а по-друге, та поліклініка, котра видає "безкоштовний" рецепт, повинна мати укладений ДОГОВІР з тією аптекою на видачу тих "безкоштовних" ліків. І от, наприклад, того року на початку з якихось незрозумілих причин дитяча поліклініка з тією аптекою укладала договір АЖ два місяці! Тобто, дитина два місяці мала б чекати ті безкоштовні ліки, котрі потрібні ЩОДНЯ! 

Це я про те, що ЗАКОН типу є, а реалізації того закону ніхто не змушує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, дядьку, ви вже визначіть, про що писати. А то реальне покращення - "уряд пообіцяв" "уряд видав указ" )))

Я питав про ініціативу гройсмена по безкоштовним лікам, а ви мені про "соціальність" цін і фармамафію, яка ховає від вас ліки під прилавок.

Давайте писати фактами, а не хтось там щось пообіцяв, а хтось взяв і позаховував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я може б і написав, але щось нічого нового "непаперового" "покращеного" не можу згадати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Та я може б і написав, але щось нічого нового "непаперового" "покращеного" не можу згадати.

 

 

Ну чого, мені субсидію дали, РЕ-АЛЬ-НО менше став платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Ну чого, мені субсидію дали, РЕ-АЛЬ-НО менше став платити.

Це то так. Але можна було би без субсидій так платити ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Це то так. Але можна було би без субсидій так платити ;)

 

Тема про пакращення, а не пагіршення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Тема про пакращення, а не пагіршення.

так. Але ж покращення визначається відносно чогось.

Відносно того що було при вфя - то ми в гллибокій жопі :)

 

Відносно того що застали нові можновладці відносно папєрєднікав - то ми в шикаладі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Відносно того що застали нові можновладці відносно папєрєднікав - то ми в шикаладі...

Не ми, а вони. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидія - тут як з якої сторони подивитися. В твоєму випадку це так, а в когось не зовсім. Згадав тарифи 3-річної давності, всплакнув. Світло 30 коп, газ гривня, тепло 6 з копійками. 200 грн. літом, і 600 в опалювальний період за трьошку і 3 людей.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

В Украине открыли передовой центр подготовки пилотов вертолётов

 

В Украине открыт передовой центр для тренировки пилотов и экипажей вертолетов Ми-8МТВ, Ми-17В5, Ми-171Ш, Ми-24 для нужд ВСУ и других силовых структур. Об этом сообщает пресс-служба Укроборонпрома.

Согласно сообщению, специально созданный комплекс вобрал в себя новейшие достижения в сфере подготовки пилотов, а его сердцем стал современный тренажер высокого уровня FFS level D по международной сертификации.

 

 

http://itc.ua/news/v-ukraine-otkryili-peredovoy-tsentr-podgotovki-pilotov-vertolyotov/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, snouden сказал:

До дупи таке пакращення, джек74 на своїй шкірі його не відчує.

В 01.03.2017 at 13:03, jack74 сказал:

А тут я пропоную викладати РЕ-АЛЬ-НІ, тобто ті, котрі ми з тобою може відчути на свої шкірі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...