Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Selbeor сказал:

Не умнічайте!

Хто умнічає??? Тобі по людськи написали! Свої "контексти" відразу вказувати треба! Хамидло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

Хто умнічає??? Тобі по людськи написали! Свої "контексти" відразу вказувати треба! Хамидло!!!

Це ще питання хто із нас хамидло, я не "ти"-кав і образ не писав, а в моєму повідомленні зрозуміло, що питання про порти виникло після перегляду відео, так що мої контексти зрозумілі.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

Вже писали про 1+1, шукайту в радіоканалах

Що може туди закинути? Треба буде подивитись,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тюнер Openbox F-300. Погуглив, пишуть, що не підтримує MPEG 4. 

Как насчет MPEG-4 у Openbox F-300?


 - Никак 

 

Треба ніби купляти. А який??? Я в тому не сильно петраю...але ...До теліка LG (LED), щоб підключити смарт тв (щоб в новому тюнері був смарт), це реально???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув, що доставляють якусь фігню де теліка і через інетернет працює смарт Тв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто має дайте точні координати транспондера  поляризацію і тд.  для ICTV і Нового. 

 

P.S. TV box example

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Andriy_L сказал:

В мене тюнер Openbox F-300. Погуглив, пишуть, що не підтримує MPEG 4. 

Как насчет MPEG-4 у Openbox F-300?


 - Никак 

 

Треба ніби купляти. А який??? Я в тому не сильно петраю...але ...До теліка LG (LED), щоб підключити смарт тв (щоб в новому тюнері був смарт), це реально???

Треба "курити" Андроїд, наприклад такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:


Ця фігня називається ТВбокс

О!! то було б добре вбити двох зайців одним пострілом!!! Щоб і  тюнер був новий і підтримував ТВ бокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Andriy_L сказано:

О!! то було б добре вбити двох зайців одним пострілом!!! Щоб і  тюнер був новий і підтримував ТВ бокс.

Ось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з економ варіантів є Tiger F1 HD (підтримка BISS і Dolby Digital) 400 грн +-, правда він трохи сируватий і багатенько є бракованих. Думаю якщо почекати місяць-два, то будуть і інші бюджетні моделі, більш надійніші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна дивитись супутникове тб на телевізорах з вбудованим юнером dvb s2? Чи все закодоване?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Orfey сказано:

а можна дивитись супутникове тб на телевізорах з вбудованим юнером dvb s2? Чи все закодоване?

з укр каналів будуть закодовані ТРК Україна, НЛО, Перший національний, Euronews, inter+, 1+1 int ,34б інші (не закодовані 1+1, ICTV, STB, Novuy, Inter, k1,ntn, 112 HD і інші) будуть показувати і відкриті mpeg4 також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Selbeor сказал:

я не "ти"-кав

Вибачай але до людей які по віку мені у сини годяться я на ви звертатись не звик! Ми ж у Європу йдемо, а там ВСІ на ТИ!!! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні!!! Тема про супутникове телебачення і все пов'язане з ним! Яке Смарт? Які ТВ бокси? Майте совість, не засмічуйте тему! Важко під своє питання створити тему і обговорювати?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, ForZa сказал:

Це вже головна біль тюнера и віробника! Більшість тюнерів, якщо в них не лізуть, працює, сканує і показує те, що підтримує залізо! Починаєте: прошивки, ПО і т.д. і т.п. ... Раптом саме на декількох українських каналах проблеми почались, прошивати треба? :) Не смішіть! Може вам лише список каналів оновити треба було(а це не прошивка, а зміна списку каналів), а не прошивку тюнера? Не плутайте одне з іншим і не вводіть людей в оману!

Новая версия ПО v.123 для *********HD от 02.02.2017  

 ::here::  СКАЧАТЬ v.123 от 02.02.2017

описание 
 
1. Исправлена проблема, которая возникала с каналом 1+1 при повторном сканировании транспондера 11766 Astra 4.8E.  

 

Більше пояснювати і переконувати особисто Вас ForZa немаю ні часу, ні бажання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Vitaliy L сказал:

Більше пояснювати

Мені пояснювати нічого не треба, я цю тему знаю ого-го :) Так що ж то за тюнер такий цікавий? Всього-то частоту канали змінили, а геморою і питань...?! :) Ну дуже рідке явище, а бо до тюнера ну дуже багато "спеціалістів" лізе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, ForZa сказал:

Вибачай але до людей які по віку мені у сини годяться я на ви звертатись не звик! Ми ж у Європу йдемо, а там ВСІ на ТИ!!!

Це питання культури, а не Європи. Коли приходите в якийсь заклад і вас зустрічає незнайома молода людина, яка вам в сини годиться, ви ж культурно на ви запитуєте, те що вас цікавить....і тим більше ви не знаєте мого віку))) Питання вичерпано! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офф

ну яка Європа, які такі заклади???

форум, інтернет, соцмережі - всі на "ти", всі свої. а якщо навіть і не свої, то на йух можна і на "ти" послати.

постійно у багатьох темах це питання виникає і починається переливання на декілька сторінок.

в приват, в приват з "ти"/"Ви"!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще я трохи по офтоплю)

Є на форумі майстри з установки супутникового тв? Потрібна консультація по ХД ресіверах і шарі. Пишіть в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Astra 4A, 4.8°E

 Телеканал 'Репетитор ТБ' появился на 12073H (европейский BSS луч), MPEG-4/открыто, SR 27500, FEC 3/4. (tv-digest, 13:20 CET)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, знавці. На iptv є москальські канали канали в HD якості, накшталт "Первый музыкальный", СТС HD, тощо, а гугл видає що вони в пакеті "Тріколор HD", але шародавці в один голос твердять, що Триколор в HD не транслює і відповідно не можу їх в себе на ресивері глянути. Питання, мо хто знає як це перемогти, бо iptv-ніки десь ці канали то беруть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...