Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

Astra 4A, 4.8°E

 

Версии каналов 'Фауна', 'Наука' и 'Терра' в MPEG-4 ушли с 12265H. Версии в MPEG-2 продолжают работу.

HD версия канала 'Правда тут' появилась на 12265H (европейский BSS луч), MPEG-4/HD/ открыто, SR 30000, FEC 3/4.

'Еспресо TV' появился на 12073H (европейский BSS луч), открыто, SR 27500, FEC 3/4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь
27 минут назад, ForZa сказал:

Eutelsat 9B, 9.0°E

 

 

В мене налаштовано на три супутника: амос(астра), сіріус і хотбьорд. Отже в мене евроспорти не будуть показувати? (в мене шара, єслі чьо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

В мене налаштовано на три супутника: амос(астра), сіріус і хотбьорд. Отже в мене евроспорти не будуть показувати? (в мене шара, єслі чьо)

Та я думаю, що скоро прийдеця або амос перестроювати на 9-й градус або хотбірд... (ну в мене є ще 36-й градус:P) Такщо я сильно не переживаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Отже в мене евроспорти не будуть показувати?

Поки задіяні у повному обзязі "гориничі" то до них, якщо є можливість, добавити головку на 9-й градус або 1) тарель ще одну поставити. 2) якщо у вас є шара, то навіщо вам Xtra? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ruslyk сказал:

амос перестроювати на 9-й градус або хотбірд...

На Амос(Астру) зараз перейшли всі канали групи "плюсів" - втрата?! На Хотбірді теж багато цікавого є, так що немає сенсу замінювати, хоча, як кажуть - на вкус і цвет... :) Справа особиста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

в мене навіть з шарою закрилися два євроспорта

Це як, деталі можна? Шарили які пакети НТВ+ , Polsat, NC+? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

На Амос(Астру) зараз перейшли всі канали групи "плюсів" - втрата?! 

 

З цього місця можна поподробніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ForZa сказал:

Це як, деталі можна? Шарили які пакети НТВ+ , Polsat, NC+? 

 

Я так не скажу. Буду ввечері дома - гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

З цього місця можна поподробніше?

Коломойський викупив Viasat, тому і всі свої "плюси" перекинув на Astra 4A / SES 5 (4.8°E) (почитати тут) і через певний час тих каналів на Амосі не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, ForZa сказано:

Коломойський викупив Viasat, тому і всі свої "плюси" перекинув на Astra 4A / SES 5 (4.8°E) (почитати тут) і через певний час тих каналів на Амосі не буде.

Через певний час Амоса взагалі не буде:D Не даремно ж зараз думають, що замість нього на орбіту вивести чи перемістити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ruslyk сказано:

Та я думаю, що скоро прийдеця або амос перестроювати на 9-й градус або хотбірд... (ну в мене є ще 36-й градус:P) Такщо я сильно не переживаю)))

стяжками до LBN Astra на 9-й градус стане морковка без кільця кріплення

EuroSky Pro EHKF-7110AЛинейный конвертер Single EuroSky Pro EHKF-7101A

або

Inverto IDLB-SINL20-MULTI-OPP Single

Линейный конвертер Single Inverto IDLB-SINL20-MULTI-OPP Single

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Юріч сказано:

@ForZa , в мене навіть з шарою закрилися два євроспорта((

 

O_o  та про 13 градус я вже забув років з 4-5. На 19-му спорту набагато більше і німецький Eurosport 1 взагалі там некодований, а на шарі то там взагалі 5 евроспортів HD.

Особисто я, то буду ставити 9E (заради футболів HD, бо HD версії будуть тільки там) в фокусі, в мультах 5E і 19E. Якщо канали Пінчука не підуть з амоса, то обійдусь без них

 

такий варіант, тільки без 4W i 13E

 

7ti67uyi.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькі ділки незаконно заробляли на платних телеканалах

cb-vol4.jpg

Показати прихований контент  

Правоохоронці припинили діяльність незаконного кардшарингового осередку, який функціонував у Луцьку.

Про це повідомили у департаменті кіберполіції України.

Кіберполіцейські встановили групу осіб, які через Інтернет незаконно отримували коди доступу до платних каналів телебачення та протягом двох років підпільно за гроші підключали людей. На цей час відомо близько 150 осіб, яким ділки налаштували незаконну трансляцію програм телепередач, за що одноразово отримували кошти обсягом близько 4,6 тисячі гривень.

Під час обшуків правоохоронці виявили декілька ресиверів для прийому супутникового сигналу з модифікованим програмним забезпеченням, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі, за допомогою яких здійснювались ці модифікації, мережеве обладнання, картки доступу НТВ +, картки Extra TV, а також чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів.

За результатами експертиз «горе ділкам» повідомлять про підозру за вчинення злочинів у галузі авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп'ютерних мереж. Санкції цих статтей Кримінального кодексу України передбачають позбавлення волі на строк до 6 років.

Остаточну крапку в цій справі поставить суд.

Hide  
Найшли пару козлів відпущеня... Роблять кіберполіціанти видимість роботи. Та це всіх інсталяторів супутникового телебачення можна по цих статтях пустити...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ruslyk сказал:

Та це всіх інсталяторів супутникового телебачення можна по цих статтях пустити...

Мабуть Discovery на них нажалілись :))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ruslyk сказано:

Під час обшуків правоохоронці виявили декілька ресиверів для прийому супутникового сигналу з модифікованим програмним забезпеченням, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі, за допомогою яких здійснювались ці модифікації, мережеве обладнання, картки доступу НТВ +, картки Extra TV,

не бачу складу злочину. Злочин,це коли б знайшли підключене і налаштоване обладнання для росповсюдження шари. 

Цитувати

модифікованим програмним забезпеченням

це що таке ? в wicardd чи mgcamd вбиті сервери шари ? лол, з таким справа не дійде до суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, charlie сказал:

це що таке ? в wicardd чи mgcamd вбиті сервери шари ? лол, з таким справа не дійде до суду

Головне пошуміти, зробити вигляд буремної роботи, зарплату ж не малу отримують от і "звітують" у кінці року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, charlie сказано:

це що таке ? в wicardd чи mgcamd вбиті сервери шари ? лол, з таким справа не дійде до суду

Так я ж до того і веду, що нашій кіберполіції нада показувати видимість якоїсь роботи вот і видумують до чого причепитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справ не багато, але в судах такі справи доказуються

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/45556466

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52114911

або підозрюваний йде на угоду 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41385980

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 Е

Телеканал  "В гостях у казки"  тимчасово йде відкрито на 12341L , MPEG-4, SR 27500, FEC 3/4. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vetal999 сказал:

Справ не багато, але в судах такі справи доказуються

Що ви саме тут, у цій темі, хочете комусь довести? :) Може ще когось залякати хочете? :) Прийняли до уваги ваші посилання і можна ми між собою далі поспілкуємось, кому цікаво, по назві теми, а ви - проходьте далі... Шукайте ще докази... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, ForZa сказано:

Що ви саме тут, у цій темі, хочете комусь довести? а ви - проходьте далі... Шукайте ще докази... :)

мусора працюють на москалів

бо 19 октября 2016

Шановні абоненти!

З технічних причин прийом платежів в рахунок абонентської плати призупинений. Раніше сплачені грошові кошти будуть повернуті абонентам на підставі письмових заяв та документів, що підтверджують здійснення оплати, які мають бути направлені на адресу ТОВ «Нові телевізійні технології»: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 46-Б, або на електронну пошту – [email protected] или [email protected]термін повернення грошей до 31.12.16р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Kvartal TV кодирует спутниковый сигнал

 

20 января в 10:00 спутниковый сигнал телеканала Kvartal TV будет закодирован. Об этом говорится в официальном письме отдела развития и поддержки сети вещания группы 1+1 media, обращенном к провайдерам программной услуги.Кодирование будет осуществляться системой условного доступа Verimatrix. Для декодирования сигнала будут использоваться CAM—модуль Verimatrix, который является совместимым как с бытовыми, так и профессиональными спутниковыми приемниками с CI/CI+ интерфейсами. «В настоящее время техническими специалистами выявлена одна модель спутникового приемника, с которой не работает CAM—модуль Verimatrix – приемник Scopus 2600», – отмечается в сообщении.

Провайдерам, заключившим договор на трансляцию телеканала Kvartal TV, предоставляется устройство декодирования – CAM—модуль, который передается по Акту приема—передачи к лицензионному договору.

«С целью проверки провайдером корректной работы оборудования декодирования сигнала на транспондере ВЗ (в одном пакете с телеканалом Kvartal TV) запущен временный тестовый сервис «TEST», закодированнный системой условного доступа Verimatrix. Он будет работать до 20 января», – добавляют специалисты из отдела развития и поддержки сети вещания группы 1+1 media.

Параметры вещания телеканала Kvartal TV:

Спутник Astra—4A (4,8 гр.в.д.)

Частота – 11176 МГц, поляризация горизонтальная, символьная скорость 27500 Мбит/сек, FEC–3/4, DVB—S/QPSK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестали показувати всі канали на Astra 4A. Пише "Слабий сигнал". Що це може бути? Це щось зі спутником чи головку снігом закидало?) Інші спутники (хотбьорд і амос)  показують чудово.

 

П.С. Пройшов день. Астра почала показувати. Дякую, що відгукнулися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...