Перейти до змісту

Супутники, списки каналів і методів їх відкриття


Рекомендовані повідомлення

Хто в курсі??? Пропав канал Трофей. Вже приблизно 2 місяці нема. Треба просто просканувати по новому чи він став закодованим???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 686
  • Створено
  • Остання відповідь
В 14.01.2017 at 22:40, ig_rok сказал:

Просканувати. на Сіріусі ( Astra 4A, SES-5, 4.8° в.д.12264  H 30000

Просканував і нечого не знайшло...удалив канал на якому був трофей і ще раз просканував і знову нічого...може я щось не так роблю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Andriy_L сказал:

нечого не знайшло

12265 H DVB-S QPSK     30000 3/4

сканували точно  Astra 4A, SES-5, 4.8° в.д.  ?

за цими параметрами все показує

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, igorgame сказал:
12265 H DVB-S QPSK     30000 3/4

сканували точно  Astra 4A, SES-5, 4.8° в.д.  ?

за цими параметрами все показує

  Astra A4/ku 4.8E так називається супутник. І як сканую то частоту 12265 проскакує і сканує на 12285 чи треба інший супутник сканувати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два варіата,або не той супутник скануєш,або  *головка* глючна-Н(горизонталь)не ловить.Нажми на червону ссилку ,глянь які там канали,стань на той що показує(Мега,на приклад) і заходь в *пошук каналів*.Має стати на той супутник,він в тебе в прошивці може Сіріусом називатися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, ig_rok сказал:

Два варіата,або не той супутник скануєш,або  *головка* глючна-Н(горизонталь)не ловить.Нажми на червону ссилку ,глянь які там канали,стань на той що показує(Мега,на приклад) і заходь в *пошук каналів*.Має стати на той супутник,він в тебе в прошивці може Сіріусом називатися. 

Стаю на Мега заходжу в меню - пощук каналів - стоїть на Astra A4/ku 4.8E  - той що треба супутник. Просканував ще разі знайшло мені канал RTR Planeta, По ходу це він. Але знов засада...пише канал кодований. І не можу знайти біс ключ. чи до Трофею нема біс ключа? І ще одне питання. В налаштуваннях каналу (на тюнері)Тюнер Openbox F-300-FTA, можна глянути на якій він частоті чи ні. Не можу це знайти (не знаю) де його глянути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Andriy_L сказал:

RTR Planeta, По ходу це він.

Щось не зрозуміло ви описуєте! RTR - то RTR, а Трофей то Трофей! Трофей йде без кодування biss! Скоріше за все вам треба перепрошити тюнер новою прошивкою з цими тюнерами бувають такі глюки і "свіжачок" може все виправити. Або вам треба новий, готовий список каналів ввести, якщо вмієте, у тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Andriy_L сказано:

І не можу знайти біс ключ.

Стаєте на канал ,який треба розкодувати ,*меню* і потім 1117 нажимаєте,вас закидає в емулятор,якщо він є.Там і бісс (https://lugasat.org.ua/tpkeys.html )Два рази вводите однаковий ключ(Четверта і восьма пара в ключі не для всіх тюнерів,тут є окремо для Опенів  http://sputniktv.in.ua/biss-kljuchi.html )  і *ОК*.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Andriy_L сказал:

Самому це реально зробити??

Загугліть питання по вашому тюнеру і знайдете купу відповідей і інструкцій, нічого складного! А ні - то знайдіть людину по ремонту тюнерів або тих хто встановлює супутникове обладнання, у більшості вони знають що і до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що 

В 16.01.2017 at 21:47, Andriy_L сказал:

 І як сканую то частоту 12265 проскакує 

- а ця частота точно є серед транспондерів ?, наприклад в нових тюнерах я вбивав її від руки

- якщо транспондер такий існує то можливо там швидкість стоїть відмінна віз 30000 ?

- тюнер дозволяє сканувати виключно один транспондер ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Otto Kreer сказано:

тюнер дозволяє сканувати виключно один транспондер ?

Я так зрозумів,що полярізація не сканується.Це буває при підпаленому конверторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Andriy_L сказано:

Стаю на Мега заходжу в меню - пощук каналів - стоїть на Astra A4/ku 4.8E  - той що треба супутник. Просканував ще разі знайшло мені канал RTR Planeta

 

45 хвилин тому, ig_rok сказано:

Це буває при підпаленому конверторі

 

більша ймовірність, що це DiseqC , тому треба підключити напряму конвертор і тоді просканувати ще раз ту саму частоту. Якщо буде те саме, то конвертор, якщо все нормально просканується, то  DiseqC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні заходив в Ратекс(на вул.Медведєва) кажуть що перешити (налаштувати) тюнер 40грн і 10-20хв роботи. Чи це не допоможе???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, всі канали показують на двох головках, окрім Хотбірда, бо щось не можу зловити сигнал на антені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Andriy_L сказано:

Я сьогодні заходив в Ратекс(на вул.Медведєва) кажуть що перешити (налаштувати) тюнер 40грн і 10-20хв роботи. Чи це не допоможе???

треба зробити те, що я написав вище, бо якщо проблема в дайсеку чи в головці, то ніяка прошивка не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, charlie сказал:

треба зробити те, що я написав вище, бо якщо проблема в дайсеку чи в головці, то ніяка прошивка не допоможе

Тобто підключити кабель від головки до тюнера на пряму і просканувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Andriy_L сказано:

Тобто підключити кабель від головки до тюнера на пряму і просканувати?

так, тільки не забувайте тюнер з мережі вимикати перед підключенням. Бо причина скоріш за все в DiseqC, і якщо причина в ньому, то брати не самий найдешевший

Перевірите Astra 4A, потім підключите напряму і перевірите Hotbird. Кожен раз при перепідключенні кабелів вимикати тюнер з мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та треба що б заїхав хтось,хто розбирається і глянув,якщо то на свобідний вхід переключив в дайсіку.Там же видно по шкалі сигналу.А то гадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, charlie сказано:

Перевірите Astra 4A, потім підключите напряму і перевірите Hotbird. Кожен раз при перепідключенні кабелів вимикати тюнер з мережі

використайте для цього зєднувач Бочка під F

Znalezione obrazy dla zapytania з'єднувач Бочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, charlie сказал:

так, тільки не забувайте тюнер з мережі вимикати перед підключенням. Бо причина скоріш за все в DiseqC, і якщо причина в ньому, то брати не самий найдешевший

Перевірите Astra 4A, потім підключите напряму і перевірите Hotbird. Кожен раз при перепідключенні кабелів вимикати тюнер з мережі

Дякую за допомогу!!! В мене все получилося!!! Добавив частоту 12265 і 30.000 просканував і все хірішо, Торфей і ще декілька каналів з'явилося!!! Всім дякую хто відгукнувся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Andriy_L сказал:

Добавив частоту 12265 і 30.000 просканував і все хірішо

Ну так це саме краще, коли вводиш потрібну частоту каналу і скануєш те, що потрібно, щоб без всякого хламу :)

Це ж тут і пропонували, що такі не уважні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто не знав що можна добавляти самому частоту і її сканувати. А я сканував весь супутник і мені викидалкучу лєвих каналів , а потрібного не було, бо не було потрібної частоти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«1+1», ТЕТ, «ПлюсПлюс» и 1+1 International начали вещать в формате 16:9

Группа 1+1 media объявила об успешном окончании перехода большинства своих телеканалов из обычного формата вещания 4:3 в широкоформатный 16:9.

Как сообщает пресс-служба холдинга, процесс перехода каналов на новый формат начался больше года назад. Первым в декабре 2016 года вещать в новом в формате 16:9 начал ТЕТ. В январе же закончился переход еще трех телеканалов группы - «1+1», «ПлюсПлюс» и 1+1 International.

По словам технического директора 1+1 media Филиппа Петренко, для этого были обновлены инфраструктура и ТЖК оборудование, четыре студии переведены в режим работы 16:9/HD, служба ТСН переведена в HD, накоплена реклама в двух стандартах 4:3 и 16:9, адаптированы графические проявления, а также модернизировано региональное оборудование. "Работы охватили не только стационарное оборудование, но и передвижной парк спутниковых машин и ПТС. Замечу, что эти действия предоставляют группе 1+1 media технологическую готовность вещать в НD, вопрос остается только в масштабе спроса на такой формат и доступности контента", - отметил он.

В настоящее время идет подготовка перехода на новый формат вещания каналов «2+2», «Униан ТВ» и «Бигуди».

Отметим, в Европе форматы 16:9 и НD являются стандартными форматами вещания для большинства цифровых каналов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...