Перейти до змісту
  • 0

Як зайти на форум?


Saddy

Питання

 

 

 

 

Этот сайт не может обеспечить безопасное соединение

На сайте board.lutsk.ua используется неподдерживаемый протокол.

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

 
Клиент и сервер поддерживают разные версии протокола SSL или набора шифров. Скорее всего, сервер использует шифр RC4, который считается небезопасным.

 

Вінд ХР, гугл хром. Сьогодні почало при заході на форум видавати. З Опери - без проблем
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендовані повідомлення

58 минут назад, vaz75 сказал:

Та не в Хромі проблема, а у Вінді ХР в парі з Хромом, я так думаю.

Теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зачистити в "нуль" кеш браузерів, поставити останній хром чи мозілу, все інше лайно. Проапдейтити систему до останніх патчів, хоча б тих, що по безпеці.

ps: і ніяких мейлру чи яндексів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обнови вінди і чистка кешу нічого не дали.

на мозілі запрацювало.

не зручно для форуму відкривати додатковий браузер.

буду далі шукати причину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Saddy сказал:

обнови вінди і чистка кешу нічого не дали.

на мозілі запрацювало.

не зручно для форуму відкривати додатковий браузер.

буду далі шукати причину

Зі смартфона заходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де адміни/власники і т.д.?

як відновити роботу на браузері гугл хром?

чи ви з'являєтеся тільки тоді коли треба нагадати, що "Правила визначаються власниками і якщо не подобається то гудбай"?

з саппорта гугл -

Эта ошибка возникает при попытке открыть сайт с устаревшим кодом безопасности. Для вашей защиты Chrome блокирует такие подключения.

Вы – владелец сайта? Попробуйте изменить настройки сервера таким образом, чтобы вместо RC4 использовались TLS 1.2 и TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256. Шифр RC4 больше не считается безопасным. Если отключить RC4 не удается, убедитесь, что другие шифры также включены.

в одній із тем була мова про те що форум не такий живий і т.д. впевнений, що цьому також сприяє політика та дії адмінів/модерів/власників.

п.с. тож як налаштувати браузер?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через стандартний браузер Леново заходить. Хоча на днях не заходило, теж була проблема з протоколами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі форум не працював цілу останню добу... не включався ні з хрома, ні з опери, ні з сафарі... ні з телефона, ні з планшета, ні з ноута... в общім, ось така дупа з форумом останнім часом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Saddy сказал:

 

 

 

 

Этот сайт не может обеспечить безопасное соединение

На сайте board.lutsk.ua используется неподдерживаемый протокол.

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

 
Клиент и сервер поддерживают разные версии протокола SSL или набора шифров. Скорее всего, сервер использует шифр RC4, который считается небезопасным.

 

Вінд ХР, гугл хром. Сьогодні почало при заході на форум видавати. З Опери - без проблем
 

у мене на роботі сьогодні те саме, на хромі. що зробити щоб не йти до адмінів щоб браузер інший поставили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

тож як налаштувати браузер?
 

Не розумію, чому в тебе не паше, в мене на двох ноутах з хромами все гаразд. Зранку не заходило, бо був вимкнений ДНС Борди, зараз все гуд. Нічого не настроював не змінював. Дивина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така ж фігня на сайті konkurent.in.ua/.

 

але при видаленні httpS заходить на нього без проблем
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не знаю що там вам "лапшить" хром, але на сервері та cloudflare RC4 не використовується по причині його небезпечності. TLS 1.2 включено скрізь. Рекомендують оновити браузер та систему. Без https борда працювати не буде, таке прийняте рішення задля Вашої ж безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене так було вчора, пройшло саме собою. Таке ж було на смарті. теж пройшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, vaz75 сказал:

Та не в Хромі проблема, а у Вінді ХР в парі з Хромом, я так думаю.

Скоріше за все так і є. Опера також на Хроміумі, тому в мене на роботі ХР+Опера = Борда не працює. В Мозілі - працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Saddy сказано:

де адміни/власники і т.д.?

як відновити роботу на браузері гугл хром?

чи ви з'являєтеся тільки тоді коли треба нагадати, що "Правила визначаються власниками і якщо не подобається то гудбай"?

з саппорта гугл -

Эта ошибка возникает при попытке открыть сайт с устаревшим кодом безопасности. Для вашей защиты Chrome блокирует такие подключения.

Вы – владелец сайта? Попробуйте изменить настройки сервера таким образом, чтобы вместо RC4 использовались TLS 1.2 и TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256. Шифр RC4 больше не считается безопасным. Если отключить RC4 не удается, убедитесь, что другие шифры также включены.

в одній із тем була мова про те що форум не такий живий і т.д. впевнений, що цьому також сприяє політика та дії адмінів/модерів/власників.

п.с. тож як налаштувати браузер?
 

всьо прапало, сривается сделка на милион:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, serega сказано:

Не знаю що там вам "лапшить" хром, але на сервері та cloudflare RC4 не використовується по причині його небезпечності. TLS 1.2 включено скрізь. Рекомендують оновити браузер та систему. Без https борда працювати не буде, таке прийняте рішення задля Вашої ж безпеки.

Бльо, 3 відроїда з хромом, bb з opera, ігровий w10, планшет з w10, 3 робочих на  w7+ один з хрюшою... Жодних проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@EleKtrik я про це і говорив.

по темі - попробував оновити оперу до останньої версії - почалосе те ж саме (не заходить на форум, напис такий же). відкатив до попередньої якоїсь старої версії - знову запрацювало.

на яндекс браузері аналогічно - нема з'єднання.

 

 

 

 

 

так в чому може бути проблема?



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...