Перейти до змісту

Вибір порохотяга для дому


Basil

Рекомендовані повідомлення

Вийшов з ладу старенький порохотяг Samsung... Виникла потреба придбати новий. А шо вибрати?

Таке різноманіття... Дивлюсь в сторону контейнерних порохотягів... Можливо з аквафільтром... Миючого не хочу...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
32 хвилин тому, Basil сказано:

Можливо з аквафільтром... Миючого не хочу...

Zelmer

В мене миючий з аквафільтром.

Є можливість використовувати змінні мішки.  Аквафільтр постійно. Мию коврики раз на 2-3 місяці. Уже й не пам'ятаю коли вибивав.

Для експерименту вибивав на снігу після мийки. Сніг чистий був. Миє чудово. Дарма не хочеш.  Жінка подякує :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Zelmer

В мене миючий з аквафільтром.

Є можливість використовувати змінні мішки.  Аквафільтр постійно. Мию коврики раз на 2-3 місяці. Уже й не пам'ятаю коли вибивав.

Для експерименту вибивав на снігу після мийки. Сніг чистий був. Миє чудово. Дарма не хочеш.  Жінка подякує :)

 

 

 

 Підтримую все вищесказане. Zelmer дуже зручний в користуванні. Зараз його можна взяти за максимум за 4000 грн. Можу навіть привезти). Мається на увазі Zelmer Aquаwelt 919.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Zelmer

модель?

1 година тому, Zheny@ сказано:

Дарма не хочеш.

Можливо. Ніколи таким не користувався... Завжди рахував, що сухого достатньо...

1 година тому, Zheny@ сказано:

Жінка подякує

Так то і дружина не хоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не підтримую зручність  Zelmer Aquаwel. Він громіздкий, важкий і не зручний, для жінки так точно. маленькі передні колесики зачасту не можуть переїхати порожок. і, головне, дріт, який постійно потрапляє під ці колеса. Турбощітка - це взагалі маразм: одне пилососіння і все- на годину пазл по розмотуванню клубка з волоссям і нитками. Щодо хімчистки то не можу сказати, бо не користувався жодного разу. А ще немає защібки під щланг-трубу для вертикального зберігання пилососу.

Мав раніше Самсунг типу такого то він мені був кращий і втягував ліпше на нижчих обертах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж влітку придбали Zelmer з аквафільтром - пилосос супер! Правда, через 30 днів все таки зламався (накрилась плата) але поремонтували по гарантії в Луцьку... закриєм на це очі та спишем на заводский брак (типу один з десяти чи з двадцяти), але порохотяг робить свою роботу на всі 100!

 Так, він трошки громіздкий, постійно потрібно наливати та змінювати воду, але... збирає і затримує в собі 99% пилу. Для нас це незамінна річ, особливо коли в будинку майже всюди ковролін. Теж думав, що миюча прибамбаса зовсім непотрібна, як виявилось помилявся... дружина уже декілька раз мила світлий ковролін та диван після гостей та дітей.  Зараз теща ненарадується...

Купували в Епіцентрі, моделі уже не па'мятаю (але дуже схожий з Zelmer Aquаwelt 919)... теж миючий, з регулюванням потужності, що дуже зручно особливо коли потрібно попилососити невеличкі коврики (щоб не "прилипали" до щітки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно прийшов з вулиці, вибивав коври а тут тема!

 

54 хвилин тому, arrival22 сказано:

 Підтримую все вищесказане. Zelmer дуже зручний в користуванні. Зараз його можна взяти за максимум за 4000 грн. Можу навіть привезти). Мається на увазі Zelmer Aquаwelt 919.

Реально  цікавить! як? коли? де? деталі можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, n_a_p сказано:

жінка з тещою матюкаються на зелмера 919. сильно здоровий і важкий.

Балувані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, n_a_p сказано:

матюкаються на зелмера 919. сильно здоровий і важкий

тільки на це?  на роботу, якість прибирання? :)

49 хвилин тому, vaz75 сказано:

Турбощітка - це взагалі маразм:

не маю .Не знаю.

 

49 хвилин тому, vaz75 сказано:

 А ще немає защібки під щланг-трубу для вертикального зберігання пилососу.

да ладно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, vaz75 сказано:

А ще немає защібки під щланг-трубу для вертикального зберігання пилососу.

цЕ?

 

aquawelt-zelmer-919-0-st.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, n_a_p said:

жінка з тещою матюкаються на зелмера 919. сильно здоровий і важкий.

а мої його не піднімають, просто тягають за собою... він же на колесиках! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Waver сказал:

а мої його не піднімають, просто тягають за собою... він же на колесиках! :lol:

Бо твої американці навіть пороги не можуть зробити нормально, щоб в пилососа колеса відвалювалися при перетягуванні через поріг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся зелмером миючим вже більше трьох років. Якщо і поміняв би – то на інший з аквафільтром і то треба дивитися. Це зовсім інша якість прибирання.

Правда ні разу не мив ним :) один раз рідину зібрав бо розбив пляшку під час прибирання.

З турбощіткою – "боль" – тут згоден. Погрався перші рази і забив. Но тут проблема в кількості жіночого населення в хаті :)

Звичайна щітка теж має властивість намотувати волосся на колесика і її періодично треба чистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Waver сказано:

а мої його не піднімають, просто тягають за собою...

оббивають пороги....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

плутаєш педалі?

Буває :)

Я просто так не ставлю. В мене горизонтально. В шафі схований. І труба окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне моя думка. підкріплена практикою 

миючий і звичайний це два різних пристроя. і фіг чи коли получиться їх сумістити. дві радикально різних операції. в ідеалі коли у хаті є і той і той. для звичайного прибирання більш ніж достатньо класичного з паперовим мішком. (як на мене всі ці аквафільтри - понти. так - простіше, але й вартість росхідних немала. та й чи важко час від часу вийти до смітника і щіткою ретельно почистити мішок з матерії чи замовити в неті паперові. розлінились? ) а от з ковриками і вологим брудом краще ніж миючий ніщо не справиться. та й знову ж - миючий це вже фінальна стадія прибирання. перед цим по коврику не завадить пройтись звичайним, а потіім ще хімію на ньому розмазати якісно, щоб подіяла впевнено. (і не використовуйте ваніш!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, KotMatros сказал:

всі ці аквафільтри - понти. так - простіше, але й вартість росхідних немала. 

Які -такі росхідники? АКВА фільтр - це звичайна вода з крану. Ти плутаєш з вологим прибиранням чи хімчисткою. Вода, звісно, корисніше, бо при сухому прибиранні треба щоразу ще й вибивати НЕРА-фільтр, при вологому - зрідка, але при сухому прибиранні ефектиіність всмоктування вища - перевірив особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Basil сказано:

А шо вибрати?

Взяв  GORENJE VC 2303 RCY IV - без аквафільтра, але з турбощіткою :) ціна/якість супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по мне, зелмер 919 большой и тяжелый, функция мойки будет использоваться очень редко. Остановил свой выбор на ST 929.0. Такой же аквафильтр,  плюс сменный сухой. моющийся НЕРА фильтр, турбощетка, и куча других. Ведро простой конструкции, моется легко, в отличии от Томаса и других. Если нужно будем мыть, можно взять пшыкалку ручную, а собрать воду пылесосом.

Брали недавно с Польши за 102 долл+70 грн доставка до Луцка наложкой. Первый такой служит уже лет 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив літом zelmer aquawelt 919.0 st (миючий) ціна була десь +/-3500 грн  гарантія 4 роки, купував в Луцьку і мав можливість помацати його в магазині, комплект насадок на всі випадки. пилосос миючий, що дуже класно, бо коврик в мене ворсистий. З недоліків це те, що він трохи великий, а так пилосос просто бімба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...