Перейти до змісту

ПОМЕР МИКОЛА РОМАНЮК


vaz75

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, vaz75 сказано:

А тут - або добре, або ніяк.

 

Підтримую!

Просто є категорія серунів, яка в своєму житті для міста нічого не зробила і не зробить, але когось обсирати любить в любій ситуації при любій можливості. Менталітет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Микола Ярославович 

Земля пухом!

Я знаю людей які його не вибирали, але були в цілому задоволені його діяльністтю. Знаю двох крикунів яким він не подобався, але що конкретно не подобалося так назвати і не можуть, лише те що він був комуніст.  

Наші з ним дороги теж кілька раз пересікалися (по громадських моментах), але щось погане сказати про нього не можу. В цілому як особистістть і його діяльністть можу охарактеризувати як позитивну.

3 годин тому, veter сказано:

Підтримую!

Просто є категорія серунів, яка в своєму житті для міста нічого не зробила і не зробить, але когось обсирати любить в любій ситуації при любій можливості. Менталітет

Всім в цьому світі не вгодиш, але якщо незадоволених 10% - це нормально, 30% - допустимо, але треба задуматись, 50% - значить ти робиш щось не те. В нього з цим було все нормально-допустимо.

Так що пропоную забити на тих нікчемних обдовбаних-ідіотів, бо в цій темі вони самі  ідентифікують себе і зайвий раз підтверджують хто є хто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, halcogen said:

Хто з бізнесу зробив ставку на Романюка, тепер задумаються. Починається нова епоха.. )

 

Ті хто займається бізнесом чудово знають правила про яйця. Їм переживати не має за що. А епоха у нас вже років 20 не змінюється. Думаю, що смерть однієї людини її теж не змінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за офф. Точно Карамба.Чого ж ти лізеш сюди,на Борд-у,чоловіче??? Хариш.

Про покійників або добре,або ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zigorko сказал:

Про покійників або добре,або ніяк.

Якщо вже говорити афоризмами, то хочаб поцікавились, що переклад з латині цей НЕ ВІРНИЙ. Автор відомого афоризму "Про мертвих" - Хілон, VI століття до н. е., давньогрецький політичний діяч і поет. Повністю афоризм звучить так: "Про мертвих або добре, або нічого, КРІМ ПРАВДИ". Як ми бачимо, публіцисти і філологи скоротили афоризм, істотно спотворивши його значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.02.2017 at 02:28, snouden сказано:

Давайте я зберусь, і як буде час, просто опублікую що було зроблено по місту (не будівництво ТРЦ) з 2010р ?

І тоді ви вже будете придумувати відмазки і контраргументи (типу те не те і це не так).

Оце власне і чекаєм.  Там і послухаєм. 

Бо особисто не перетинався, а он люди пишуть багато хорошого. 

6 годин тому, seolutsk сказано:

 "Про мертвих або добре, або нічого, КРІМ ПРАВДИ"

:ok:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.02.2017 at 07:41, vaz75 сказано:

Дарма ви так. Я не зі зла. Для моєї родини це більш вагома втрата: вгадайте, на яку новину про смерть мої діти пустили сльозу.

Народний мер - це коли всі в шоці від його втрати, не знають що без нього робити. Чи був таким теперішній? Чи будуть про нього згадувати черз 10, 20 років? Час покаже.

А для @snouden @Itzamna і інших створено тему, де можна обговорити діяльність Романюка М.Я. як мера, як керівника Приватбанка, як людини.

Моя сестра, яка працювала в ПБ під його керівництвом, захоплювалася ним, як людиною, як керівником. я ж особисто його не знав.

А тут - або добре, або ніяк.

Земля йому пухом.

 

Так для мене саме народний мер. Я буду його згадувати все життя. Кращого не було і не знаю чи буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди не по собі, коли раптово помирає людина, особливо від важких хвороб. Але ще більше стає не по собі та страшно, коли людина до останнього бореться за цю реальність, коли, знаючи, що у будь-який момент можна померти, людина продовжує займатися політичною діяльністю та балотуватися у вибори... Хоча потрібно було думати про душу, про всесвіт, про життя, про своє місце у матриці та ін. Чи хоча б простіше - ходити у церкву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.02.2017 at 11:34, seolutsk сказал:

Якщо вже говорити афоризмами, то хочаб поцікавились, що переклад з латині цей НЕ ВІРНИЙ. Автор відомого афоризму "Про мертвих" - Хілон, VI століття до н. е., давньогрецький політичний діяч і поет. Повністю афоризм звучить так: "Про мертвих або добре, або нічого, КРІМ ПРАВДИ". 

Ти точно впевнений, що афоризм так перекладається, а не так?

:

De mortuis aut bene, aut nihil  
Цитата

De mortuis aut bene, aut nihil
= Aut bene, aut nihil
О мёртвых или хорошо, или ничего.
Вероятный источник - изречение Хилона (VI в. до н. э.), одного из семи мудрецов древности, которое в форме: "об умерших не злословить" приводит Диоген Лаэртий ("Жизнь, мнения и учение знаменитых философов", I, 3, 2, § 70).
ср. Фукидид, II, 45: Того, кого уже нет, каждый обыкновенно хвалит.

 

Hide  

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...