Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

В 11.07.2019 в 21:45, volks сказал:

при По ніхто пам'ятники в Харкові не відновлював

А по суті По або Зе тут ні до чого! Є місцева влада! Є відповідні закони, органи... ще президенту на такі події реагувати? В кожного є свої повноваження викладені у Конституції і підкріплені Законами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, igorgame сказал:

А по суті По або Зе тут ні до чого! Є місцева влада! 

Місцева влада це все і робить. При По вона собі такого не дозволяла. Я вже мовчу про те, що чисто випадково обрання Зелені президентом чпівпало зі зняттям заборони зі Сватів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

При По вона собі такого не дозволяла

Бо перехідний період! Пороха вже немає, а у Зе! ще немає повної підтримки і йде ігнорування від папередніков, що ще сидять у владних кабінетах. Цим вдало користуються ті сили яким це вигідно і 112 з NewsOne щелепи пороззявляли... і інші вякають, щоб собі рейтинги підняти, погодинно перебування Зе на посаді постійно обговорюють, це взагалі клініка! :) Все ж зрозуміло, що і до чого (хто хоче розуміти, а не лише вкидання різні і фейки поширювати) :) От відбудуться вибори, сформується ВР з Кабміном - тоді і побачимо що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, igorgame сказал:

Бо перехідний період! Пороха вже немає, а у Зе! ще немає повної підтримки і йде ігнорування від папередніков, що ще сидять у владних кабінетах.

От Квартал, сволочі такі, скористались безпорадністю президента.

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, volks сказал:

От Квартал, сволочі такі, скористались безпорадністю президента.

А це тут до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

З 0:29 чоловік має рацію. В місті парковок кіт наплакав, а ті інспектори плодяться, як мухи на лайні...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ghost_manka сказал:

З 0:29 чоловік має рацію. В місті парковок кіт наплакав, а ті інспектори плодяться, як мухи на лайні...

Навіть не хочу починати суперечку, бо це зовсім інша тема.

Це все просто відмазки. Чомусь я можу припаркувати 6-метрового буса, не порушуючи правил, не заїжджаючи на тротуари, газони і т.д.

По-друге, відсутність місця для паркування не дає права порушувати.

І по-третє, головне в цьому відео, що воно обурюється не тому, що муніципали десь не допрацьовують, а тому, що во сволочі такі хабарів не беруть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

З 0:29 чоловік має рацію. В місті парковок кіт наплакав, а ті інспектори плодяться, як мухи на лайні...

Це авто з водіями плодяться як те що ти пишеш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Суд зняв арешт з більш ,ніж 400 обёєктів нерухомості Коломойського

2. Україна(ми з вами) виплатить 12млн.доларів компенсації компанії Коломойського
 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Труба розтрубив на всіх каналах,що  бронежилети для ВСУ браковані і на них розікрали 100млн.грн .Про це знає кожна бабця.
Але,те що це фейк і ніхто нічого не вкрав він сказав пошепки і бабці цього не почули. А ще Труба виявився дружбаном Богдана і Портнова.

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zaHARE сказано:

Труба розтрубив на всіх каналах,що  бронежилети для ВСУ браковані і на них розікрали 100млн.грн .Про це знає кожна бабця.
Але,те що це фейк і ніхто нічого не вкрав він сказав пошепки і бабці цього не почули. А ще Труба виявився дружбаном Богдана і Портнова.

ахмєтов дружбан фірташа і порошенка чи ні? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Навіть не хочу починати суперечку, бо це зовсім інша тема.

Це все просто відмазки. Чомусь я можу припаркувати 6-метрового буса, не порушуючи правил, не заїжджаючи на тротуари, газони і т.д.

По-друге, відсутність місця для паркування не дає права порушувати.

І по-третє, головне в цьому відео, що воно обурюється не тому, що муніципали десь не допрацьовують, а тому, що во сволочі такі хабарів не беруть.

Я повністю підтримую вашу позицію і теж засуджую водія, але блін, парковок дійсно мало...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ghost_manka сказал:

Я повністю підтримую вашу позицію і теж засуджую водія, але блін, парковок дійсно мало...

 

  Зате білбордів з вихвалянням палиці дофіга)))

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, zaHARE сказал:

  Зате білбордів з вихвалянням палиці дофіга)))

А макулатури скільки...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багатьом мабуть відома така контора як bellingcat яка публікує результати журналістських розслідувань у зонах військових дій, використовуючи метод аналізу даних з відкритих джерел. Багато цікавої інформації вони видавали і видають, особливо цікавим і корисним був їх аналіз стосовно збитого сепарами Малазійського Боїнга і пошуки рашинського "Буку". Ну і от сьогодні видали цікавий матеріал...

Ukrainian Far-Right Extremists Receive State Funds to Teach “Patriotism”

Натисните переклад і вам перекладе статтю.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ForZa сказано:

Багатьом мабуть відома така контора як bellingcat яка публікує результати журналістських розслідувань у зонах військових дій, використовуючи метод аналізу даних з відкритих джерел. Багато цікавої інформації вони видавали і видають, особливо цікавим і корисним був їх аналіз стосовно збитого сепарами Малазійського Боїнга і пошуки рашинського "Буку". Ну і от сьогодні видали цікавий матеріал...

Ukrainian Far-Right Extremists Receive State Funds to Teach “Patriotism”

Натисните переклад і вам перекладе статтю.

Крім них є підтвердження? 

ПС

Bellingcat — дослідницька пошукова мережа, заснована британським журналістом і блогером Еліотом Гіґґінсом, яка розслідує поточні події, використовуючи метод OSINT: аналіз інформації з відкритих джерел, таких як відео, карти та фотографії.

 

Якщо стосовно війни вони можуть щось аналізувати використовуючи відкриті джерела (фото, відео, дописи, соцмережі) то як вони можуть провести аналіз стосовно державного фінансування? Та ще й прихованого. Такі речі в першу чергу виплили б тут - в теперішньої опозиції доступ практично прямий до таких документів.

Змінено користувачем sergkots
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, sergkots сказал:

Bellingcat

Ти лекцію тут не читай, бо я чудово знаю, що то за контора!

13 часов назад, sergkots сказал:

то як вони можуть провести аналіз стосовно державного фінансування?

А я все ж думав, що ти людина серйозніша... Твій натяк зрозуміло, можеш не продовжувати :) "Рука кремля" - скажи відкрито, не приховуй :)

13 часов назад, sergkots сказал:

Такі речі в першу чергу виплили б тут - в теперішньої опозиції доступ практично прямий до таких документів

Давно про це писалось і казалось!!! Тільки то опозиція, бувші риганалі і т.д. і т.п. ... відразу заглушили, а подібні тобі сказали, що наклеп і не правда :)

Через деякий час вже Bellingcat це публікує.... і тут тобі і подібним знову не віриться, все не так... :)

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Ти лекцію тут не читай, бо я чудово знаю, що то за контора!

А я все ж думав, що ти людина серйозніша... Твій натяк зрозуміло, можеш не продовжувати :) "Рука кремля" - скажи відкрито, не приховуй :)

Давно про це писалось і казалось!!! Тільки то опозиція, бувші риганалі і т.д. і т.п. ... відразу заглушили, а подібні тобі сказали, що наклеп і не правда :)

Через деякий час вже Bellingcat це публікує.... і тут тобі і подібним знову не віриться, все не так... :)

Мені подібні це хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Мені подібні це хто?

Такі - яким щось показуєш, якусь статтю, то кажуть, що таке я не читаю і тому не вірю тому, що написано :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От завжди цікаво було - а далі фашиків історію сфастики і рун хтось з них знає?

Бо як тільки руни, мертва голова та свастика так одразу фашисти.

Тоді резонно фашистами обізвати індусів (вони ше ті фошизди будуть). Ну і наших предків славян туди ж.

Чи такі тату це тепер прерогатива ультраправих?

ПС. Можна не відповідати, просто думки в слух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@S30 по-любому в нас свастику б'ють собі послідовники індусів і слов'янських традицій.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...