Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, igorgame сказал:

Невже совість заїла? 

"Слуги народу" покаялись за кнопкодавство і відмовились від зарплати :smile-zachot:

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Ото і все? А мали ж мандати забирати у кнопкодавів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогул це коли отримує зарплату і не ходить на роботу, а коли ходить і не отримує - це волонтерство.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2019 в 14:03, Віталій СК сказал:

Ото і все? А мали ж мандати забирати у кнопкодавів.

еще нет закона.

 

8 часов назад, jurgen007 сказал:

Прогул це коли отримує зарплату і не ходить на роботу, а коли ходить і не отримує - це волонтерство.

так они получат зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, romanc сказано:

еще нет закона.

Ну то хай самі мандати поскладають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.09.2019 в 22:34, volks сказал:

Screenshot_20190902-221742.thumb.png.a889eba8f58250f490b5f3d04e99d97e.png70 вагонів. По ще 43 проблеми з проплатою. Плюс ще в процесі виготовлення 6 дизельпоїздів.  Також проводять капремонти зі встановленням вакуумних туалетів і кондиціонерів. А також модернізовано електрички до такого вигляду

Це все звичайно капля в морі і як завжди через ..опу. Але і говорити, що не зроблено взагалі нічого для покращення перевезення пасажирів також не варто.

В продовження теми - Укрзалізниця похвалилася одним модернізованим плацкартним вагоном за 10 мільйонів... ОДНИМ!!! ПЛАЦКАРТНИМ!!! ВАГОНОМ!!!! І докінця року отримаємо аж ДВА таких вагони!!! І це типу досягнення???? Це є результат блять реформи?!?!?! Це позорище, іншим це не назвеш.

https://24tv.ua/ukrzaliznitsya_pohvalisya_modernizovanim_vagonom_za_10_milyoniv_neymovirni_foto_n1205577

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, risenseven сказал:

В продовження теми - Укрзалізниця похвалилася одним модернізованим плацкартним вагоном за 10 мільйонів... ОДНИМ!!! ПЛАЦКАРТНИМ!!! ВАГОНОМ!!!! І докінця року отримаємо аж ДВА таких вагони!!! І це типу досягнення???? Це є результат блять реформи?!?!?! Це позорище, іншим це не назвеш.

https://24tv.ua/ukrzaliznitsya_pohvalisya_modernizovanim_vagonom_za_10_milyoniv_neymovirni_foto_n1205577

Це  для вагона на 48 місць плюс провідник оновити оббивку на полицях і обшивку вагона коштує 10 000 000/49=200 000грн за місце. То може дешевше мерседеси до локомотива вчепити?:blink:

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jurgen007 сказал:

Це  для вагона на 48 місць плюс провідник оновити оббивку на полицях і обшивку вагона коштує 10 000 000/49=200 000грн за місце. То може дешевше мерседеси до локомотива вчепити?:blink:

Ні, тоді це буде зовсім не досягнення і не перемога! А плацкартний вагон за 10 лямів - це практично гіперлуп місцевого масштабу! Ілон Маск тупо плаче в стороні, Кравцов геній мислі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, jurgen007 сказал:

Це  для вагона на 48 місць плюс провідник оновити оббивку на полицях і обшивку вагона коштує 10 000 000/49=200 000грн за місце. То може дешевше мерседеси до локомотива вчепити?:blink:

+система кондиціонування, + надіюсь, вакумні туалети,   + фарбування, + купа різного дріб'язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

+система кондиціонування, + надіюсь, вакумні туалети,   + фарбування, + купа різного дріб'язку.

Так на фото звичайна фарба вроді а не сусальне золото і унітаз з вмивальником теж не золоті.:unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, jurgen007 сказал:

Так на фото звичайна фарба вроді а не сусальне золото і унітаз з вмивальником теж не золоті.:unsure:

Ну якщо ти фахівець в цінах на обладнання для вагонів, то давай свій прайс з посиланнями в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

+ купа різного дріб'язку.

Ти серйозно? А може ще маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу? Чи провідниці танцюють стріптіз і роблять масаж? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, risenseven сказал:

Ти серйозно? А може ще маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу? Чи провідниці танцюють стріптіз і роблять масаж? 

От провідниці якраз в ціну вагона не входять - це вже окрема плата за перевезення. А що вже ті вакуумні туалети вироробляють за такі гроші краще не згадувати, можуть діти прочитати....:ohmy:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, після того, як спроба теракту у нас кваліфікується я к хуліганство, а незарєєстровану вогнепальну зброю взагалі до уваги не беруть, я думав що дно пробите вже повністю. Але виявляється, що не перевелись ще барани у .... воєнкоматах!!!

У селі Гребінка Київської області 5-ти річного  хлопчика викликали у воєнкомат по повістці для постановки на військовий облік!!!! А після того, як мати наробила галасу, то місцеві можновладці ще й образились, мовляв "не помиляється той, хто нічого не робить!!!"

Вибачте, але це вже просто піздєць невиліковний і повна ганьба!

https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-kyivshchyni-khotily-postavyty-na-viiskovyi-oblik-5-richnoho-khlopchyka-296227.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

Ну що ж, після того, як спроба теракту у нас кваліфікується я к хуліганство, а незарєєстровану вогнепальну зброю взагалі до уваги не беруть, я думав що дно пробите вже повністю.

Скажи мені з якого джерела ти взнаєш новини і я скажу довбойоб ти чи ні.

Зброя зареєстрована - помпова рушниця і карабін Симонова. Про це писали багато ЗМІ.

Теракт - це якби він мав мету підірвати міст та засоби для цього, але у нього не було ні першого, ні другого. Ти, мабуть, і усі неправдиві повідомлення про замінування, що мали місце у Луцьку минулого літа, кваліфікував би, як теракти?

Ти Шарія, випадково, не передивився?

 

1 година тому, risenseven сказано:

Але виявляється, що не перевелись ще барани у .... воєнкоматах!!!

У селі Гребінка Київської області 5-ти річного  хлопчика викликали у воєнкомат по повістці для постановки на військовий облік!!!! А після того, як мати наробила галасу, то місцеві можновладці ще й образились, мовляв "не помиляється той, хто нічого не робить!!!"

Вибачте, але це вже просто піздєць невиліковний і повна ганьба!

Мені здається, фразою "піздєць  невиліковний" ти охарактеризував свій стан психічного здоров'я. Ти призовного віку, чи тебе воєнком колись образив?

До чого тут воєнкомат, якщо списки з помилкою надала селищна рада?

І взагалі, яким боком це лайно, що ти запостив, до цієї теми? Масштаб події не відчуваєш?

Створи собі тему "Стидоба селища Гребінки" і там пиши своє гімно.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, risenseven сказано:

у .... воєнкоматах!!!

маю тебе розчарувати, але якраз військовий комісаріатомат в цьому випадку не винен, він взагалі тут не причому.

це селищна рада щось наплутала. на повістці видно підпис: "Нач. ВОС" - начальник військово-облікового стола. це посада в селищній раді, де ведеться первинний облік призовників та військовозобов'язаних.

тим паче, селищна рада вибачилась, трапилась технічна помилка, замість 2013 р. народження. записали 2003...

spacer.png

зрада, висмоктана з пальця... імхо.

Змінено користувачем Basil
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Віталій СК сказал:

 

 

Я тобі вже казав стосовно образ - виходим у місто раз на раз і вирішуємо питання, але щось мені підказує, що хєр ти прийдеш (як в принципі усі дивані воїни) . Стосовно того, де я беру новини - інтернет завжди допомагає, але ти певно цього не знав. А куди мені постити, то це лише моя особиста справа. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, risenseven сказано:

Я тобі вже казав стосовно образ - виходим у місто раз на раз і вирішуємо питання, але щось мені підказує, що хєр ти прийдеш (як в принципі усі дивані воїни) .

Оу-воу, чувак, полегше! Це взагалі моя фішка так писати.

Пиши в приват місце і дату, але через два тижні мінімум - маю справи, які не личить вирішувати із травмами на обличчі.

І будь обережний - тобі @d.u.a.l найближчим часом може очко назовсім зализати. В туалет буде незручно ходити.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Віталій СК сказал:

Теракт - це якби він мав мету підірвати міст та засоби для цього, але у нього не було ні першого, ні другого.

Десь там в далекій Америці, його б снайпер завалив швиденько і все. І ніхто з ним навіть не розмовляв би...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Десь там в далекій Америці, його б снайпер завалив швиденько і все. І ніхто з ним навіть не розмовляв би...

То ти в кіно бачив?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

То ти в кіно бачив?

 

Ну да. то ж нормально, чувак півдня кошмарив пів Києва, якраз моя дружина була в той день в києві на семінарі, не могла на ЖД вокзал добратись.

А тут сам міністр Аваков бере цього придурка на поруки.. То ж так скрізь робиться, в кожній цивілізованій країні. Я правильно розумію?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Ну да. то ж нормально, чувак півдня кошмарив пів Києва, якраз моя дружина була в той день в києві на семінарі, не могла на ЖД вокзал добратись.

А, ну якщо твоя дружина, то ладно - хай би грохнули чувака з ПТСРом, який воював, поки ти хату собі будував за російські долари.

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А тут сам міністр Аваков бере цього придурка на поруки.. То ж так скрізь робиться, в кожній цивілізованій країні. Я правильно розумію?

А от тут не виключаю, що це все Аваковим і організовано для власного піару та створення видимості ефективності самого незамінного міністра в уряді.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Поки ти хату собі будував за російські долари.

А тебе всьо жаба давить за чужі долари.. Так і запишем :D:D

То може займись вже реальною роботою, а не Пороха рейтинг тут всьо не можете підняти. Може й ти хату побудуєш..

Неблагодарна то робота порохоботом працювати... Обсирають же кожен день.. Як ти з цим живеш??

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...