Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

On 21.05.2019 at 10:14, zaHARE сказано:

Вже вчора ввечері в Сільпо чистенько вдягнені пенсіонери пробивали на касі по цілому варенику. Так шо все буде Зе@бісь!

2 годин тому, zaHARE сказано:

Ну то шо не так? Я й обсміяв з критикою оремі групи.

тобто, ти висміяв групу пенсіонерів, котрі купували вареник, вірно?

 

В тебе в буфер читалки вміщається лише 87 символів? Дочитав визначення лише до слова "висміюванням"? Але щоб зрозуміти речення, його потрібно прочитати повністю, уявляєш?!

 Ок, спробуй читати ще раз

Цитувати

Сатира — гостра критика чогось, окремих осіб, людських груп чи суспільства з висміюванням, а то й гнівним засудженням вад і негативних явищ у різних ділянках індивідуального, суспільного й політичного життя, суперечних із загальнообов'язковими принципами чи встановленими ідеалами

ферштейн? нє?

 

зав'язуй вже ліпити дурня. Якщо вже тебе так душить та безнадьога, а рот переповнюється ядом, котрий ти виплескуєш сюди, краще запроси до себе ще якогось порохобота, сядьте, візьміть плящину і поплачтесь один-одному.

 

А ми тут почекаємо дій і результатів (хоча б перших) президентства Зеленського, щоб обговорювати вже по суті його дії, і по них робити вже висновки про його істинні наміри

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

тобто, ти висміяв групу пенсіонерів, котрі купували вареник, вірно?

Фсьо,забий.Цей гумор був для тих хтов темі.

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, zaHARE сказал:

Фсьо,забий.Цей гумор був для тих хтов темі.

 

Всі дуже добре розуміють шо ти оцим примітивним гумором намагаєшся обісрати Зеленського

А нема поки за що. От і виходить воно поки хрєново. А ти й спригуєш зразу, тіпа ніхто не зрозумів твого тонкого гумору.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, zaHARE сказано:

Фсьо,забий.Цей гумор був для тих хтов темі.

я все добре зрозумів. Я просто показую тобі твою примітивність

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

Всі дуже добре розуміють шо ти оцим примітивним гумором намагаєшся обісрати Зеленського

А нема поки за що. От і виходить воно поки хрєново. А ти й спригуєш зразу, тіпа ніхто не зрозумів твого тонкого гумору.

 Розжую для пасажирів бронепоєзду - мій примітивний гумор був в противагу тим хто писав про чисто вдягнених пенсіонерів і пів-вареника.Хоча це були і боти. 
Обсирать зеленського є за шо ще з самого першого дня,як він повідомив про свої наміри стати презом. Але обсирати його немає необхідності,він сам з цим чудово справляється. Він,так би мовити ,маестро обсирання.Набив руку на обсиранні армії,мови,Майдану,України,українців і т.д.

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

я все добре зрозумів. Я просто показую тобі твою примітивність

Я просто в тренді,на такому ж рівні жартує президент і 73 % цей гумор сприймають і розуміють.
Ужос! Ти вважаєш жарти президента примітивними? Попахує зрадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

хто писав про чисто вдягнених пенсіонерів і пів-вареника.Хоча це були і боти. 

Можна тут трохи детальніше?

2 минуты назад, zaHARE сказал:

Обсирать зеленського є за шо ще з самого першого дня,як він повідомив про свої наміри стати презом.

Ну це зрозуміло: як він посмів проти Петра піти?

2 минуты назад, zaHARE сказал:

обсирати його немає необхідності,він сам з цим чудово справляється.

Але тебе це не спиняє. ;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я просто в тренді,на такому ж рівні жартує президент і 73 % цей гумор сприймають і розуміють.
Ужос! Ти вважаєш жарти президента примітивними? Попахує зрадою.

ай який сарказм, яка дотепність... Як моя мала каже "шутка на 100 рублєй"

 

17 хвилин тому, zaHARE сказано:

Але обсирати його немає необхідності,

ну от і заспокійся вже :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Можна тут трохи детальніше?

загугли " пів вареника", "чисто одетая бабушка" ,"чисто одетая старушка" і т.п.
Це коли,в епоху "зубожіння", боти масово в соцмережах писали про те,як зустріли в супермаркеті бідно,але чисто вдягнену бабцю,діда,інваліда і т.п.,яким на касі не вистачало проплатити за якісбь харчі і ці боти їм докладали в сумку і платили за них. Всі пости були зроблені по одній кальці.Звідки й виник мем про пів-вареника.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

ай який сарказм, яка дотепність... Як моя мала каже "шутка на 100 рублєй"

 

ну от і заспокійся вже :) 

Так і просяться тут слова верховного головнокомандувача "Йдіть у с...." Але,нє,тобі не скажу. Я тебе поважаю:).  
 Я спокійний як удав))). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я тебе поважаю:).  

аж зацікавив - за що? Тут он якесь чудо пише що я гнида, що я перевзувся... Правда, так і не  пояснив з чого в шо :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

аж зацікавив - за що? Тут он якесь чудо пише що я гнида, що я перевзувся... Правда, так і не  пояснив з чого в шо :)  

Я поважаю кожного,хта має свою аргументовану думку.  Я не поважаю кілька сцикливих неадекватів,які не можуть виразити свою думку,а тихенько херачать мінуси. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, zaHARE сказал:

загугли " пів вареника", "чисто одетая бабушка" ,"чисто одетая старушка" і т.п.
Це коли,в епоху "зубожіння", боти масово в соцмережах писали про те,як зустріли в супермаркеті бідно,але чисто вдягнену бабцю,діда,інваліда і т.п.,яким на касі не вистачало проплатити за якісбь харчі і ці боти їм докладали в сумку і платили за них. Всі пости були зроблені по одній кальці.Звідки й виник мем про пів-вареника.
 

Ти ж на Борді щодня. Нащо ти сюди несеш порохомеми, якщо вони тут не в ходу? Чи ти шаблони копіпастиш незалежно від нашого мікроклімату конкретної інтернет спільноти?

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Ти ж на Борді щодня. Нащо ти сюди несеш порохомеми, якщо вони тут не в ходу? Чи ти шаблони копіпастиш незалежно від нашого мікроклімату конкретної інтернет спільноти?

В нас вроді теж ця тема проскакувала і всі в темі.

image.thumb.png.8e60992f816cccda86962c5e00efc85a.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, zaHARE сказал:

В нас вроді теж ця тема проскакувала і всі в темі.

image.thumb.png.8e60992f816cccda86962c5e00efc85a.png

Значить мене оминула. Але оте "зубожіння" не видумка, я по своїй мамі бачу. Ще ніколи  вона так не гризлася за кожну гривню як при Петі. Я їй можу і хочу допомогти грошима, комуналку оплатити чи ще щось, а вона проти, вона вважає, що вона заслужила на нормальну пенсію і тут з нею не поспориш, але з субсидіями зараз лютий пісєц. І ніби монетизація потрібна, але її реалізація вимотує нерви і з пенсіонерів і з працівників Ощадбанку і з працівників пошти.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Значить мене оминула. Але оте "зубожіння" не видумка, я по своїй мамі бачу. Ще ніколи  вона так не гризлася за кожну гривню як при Петі. Я їй можу і хочу допомогти грошима, комуналку оплатити чи ще щось, а вона проти, вона вважає, що вона заслужила на нормальну пенсію і тут з нею не поспориш, але з субсидіями зараз лютий пісєц. І ніби монетизація потрібна, але її реалізація вимотує нерви і з пенсіонерів і з працівників Ощадбанку і з працівників пошти.

 В мене з батьком один в один. Так само вважає,що повинен мати достойну пенсію. Хоча погоджується,що пенсія була мала завжди при всіх президентах попередніх. Тому купую йому щось втіхаря або кажу,шо то мені подарували а мені не підходить. Субсидію йому оформили за день. Сьогодні разом з ним ходили на пошту отримали пенсію і монетизацію за 5хв.  Запропонував йому зробити картку,щоб не ходити на пошту. Не дуже охоче,але погодився. 
 За кого голосував я не випитував,але є адептом 112-го каналу. Хоче жорсткого авторитарного режиму(сталіна). 
  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, zaHARE сказал:

 В мене з батьком один в один. Так само вважає,що повинен мати достойну пенсію. Хоча погоджується,що пенсія була мала завжди при всіх президентах попередніх. Тому купую йому щось втіхаря або кажу,шо то мені подарували а мені не підходить. Субсидію йому оформили за день. Сьогодні разом з ним ходили на пошту отримали пенсію і монетизацію за 5хв.  Запропонував йому зробити картку,щоб не ходити на пошту. Не дуже охоче,але погодився. 
 За кого голосував я не випитував,але є адептом 112-го каналу. Хоче жорсткого авторитарного режиму(сталіна). 
  

А мама подала на субсидію 6 березня і досі немає. Квартплата більша за пенсію.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що то в них за хвороба така? Щось професійне?  (чи не венеричне часом?.. )) ) ?

27 із 30 суддів Окружного адмінсуду Києва повторно не з’явилися на іспит – ВККС

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volyniaka сказал:

Що то в них за хвороба така? Щось професійне?

ВККС другий день поспіль блокують "активісти" й тітушки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, igorgame сказано:

стовідсоткові порохоботи. Ага. Бо ж Окружний адмінсуд Києва то самі чесні і порядні люди на планеті - головне, що непідкупні )). За червінець і ПЄЦі послужать, і Коломойському, і в церкві перднуть...

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, igorgame сказал:

а шо аваков вже не міністр? Як хапати людей у відділок за листівки,то він є,а як перешкоджання суддівській діяльності,то йго не є. А,він свою тітушню не чіпає.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

На останок все паскудять і паскудять...

Що заважає Зеуряду потім ці всі рішення змінити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

За даними ЗМІ, у виграші опинився ДТЕК Ахметова

а хіба коли-небудь було інакше? Ахмєтка завжди у виграші. Бо хто платить, той і музику замовляє

Але ж да! Порох і Ко хороші!

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Що заважає Зеуряду потім ці всі рішення змінити?

Та ти шо, довго думав? Порох з Ахмєтом 5 років либизався, а тут хто заважає?! А хто вам заважав Пороху про це весь час нагатувати, то ви тепер всіх своїх "собак" на Зе натравлюєте і ще підй...те? "Молодці", що ще про таких казати... 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...