Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, volks сказал:

Якщо харчувптись мівіною, то можна і більше а місяць відкладати

Ну розкажи як на 200 баксів в місяць можна заплатити комунальні, накормити нормальними харчами сім"ю, зібрати дітей в школу, вдягнутися самому, вдягнути дітей і т.д. і т.п.

Особисто в мене похід в магазин раз в 2-3 дні виходить 500-600 грн. 

 

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, halcogen сказал:

Ну так в чому нєдопоніманіє? Щоб побудувати будинок, треба гроші, значить треба вкалувати. Будинок дорожчий за квартиру, тому вкалувати прийдеться довше! Навіть якщо ти ІТ-шник

Недопоніманіє в тому, як на 200 баксів прокормити сім"ю. От і все))

А так звичайно потрібно вкалувати шоб щось мати в цьому житті. З цим ніхто не спорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, WebTraveller сказал:

Ну розкажи як на 200 баксів в місяць можна заплатити комунальні, накормити нормальними харчами сім"ю, зібрати дітей в школу, вдягнутися самому, вдягнути дітей і т.д. і т.п.

Особисто в мене похід в магазин раз в 2-3 дні виходить 500-600 грн

 

Розпитай в медсестер, санітарок, продавців, вантажників та купи іншого некваліфікованого персоналу, який живе на мінімалку все життя. А тут мова лише про 5 років.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Розпитай в медсестер, санітарок, продавців, вантажників та купи іншого некваліфікованого персоналу, який живе на мінімалку все життя. А тут мова лише про 5 років.

В нас всі на мінімалку живуть

А в барі ввечері місця не знайдеш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, halcogen сказано:

Та й платять там також неаxті.

з нового року Порошенко обіцяє підняти.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджетникам - теж.  А ціни зразу - Ап, і доллар, і бензин.

 

Коли вже ті тупі Гройсманди з порошками зрозуміють просту істину про товарно-грошову масу?

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, WebTraveller сказал:

В нас всі на мінімалку живуть

А в барі ввечері місця не знайдеш))

Яй не писав про всіх, а конкретно про тих хто працює за 3-5 тисяч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks а між тим багато наших роботодавців чешуть репу, і піднімають ЗП, бо розуміють що робити немає кому. А це вже збитки і немалі. Платять, вчать, виховують кадри, бо іншого виходу немає.

Якщо вмієш робити, вчишся, не страждаєш фігнею на роботі, то можеш заробити. І немалі гроші. І хто відміняв можливість чи бажання ще десь підзаробити, використовуючі свої знання? Чи підучитись та вийти на інший рівень?

Навіть зараз в цій веселій, блін, державі, яку вже просто просять не заважати своїми дурними законодавчими ініціативами.

За державні підприємства, лікарів вчителів, бюджетників краще промовчу, логіка держави вбивча і незрозуміла. Певно держава почне міняти своє ставлення коли не останеться людей, що працюють у державному секторі, але їм зараз на це начхати. І тут повністю погоджуюсь з @Ukrainec який процитував

Спойлер
8 часов назад, Ukrainec сказал:

Зазвичай коли людина погано виконує свою роботу, вона обурюється: "А ви знаєте, скільки мені платять ?!". Знаю. І не розумію, що ти тут робиш. По-моєму, все просто: не подобається - не працюй. І так у всьому.

Погано тобі жити з людиною - не живи. Погано з тобою обходяться ділові партнери - міняй. Погано сидить костюм - віддай тому, на кому буде сидіти ідеально. Погано спиш - займися своїм душевним станом. Погано себе почуваєш - лікуйся. Погано тобі жити на одному місці - переїжджай в інше. Роби, а не ний.

А якщо ти нічого не робиш і не міняєш, значить, тобі добре. Будь чесний з собою - тобі добре. Добре нити. Добре скаржитися. Добре страждати. Добре бути жертвою. Добре, щоб співчували. Добре, щоб за тебе вирішували і допомагали. Добре нічого не робити зі своїм життям. Спокійно. Передбачувано. Це твоя зона комфорту. Бути в лайні - твоя зона комфорту.

У цьому в усьому є сенс. Найбільший сенс в житті. Якщо ти не жертва, то хто? Якщо ти не будеш скаржитися, то що будеш робити? Адже доведеться ж робити. Якщо прибрати цей сенс "Мені нестерпно важко, але я несу свій хрест", то що залишиться? Куди ти підеш без хреста? Як ти взагалі будеш жити без нього?

Не вирішувати - це теж рішення. Не змінювати - це теж вибір. Якщо ти робиш такий вибір, будь з ним, визнай його, отримуй бонуси, насолоджуйся ним. Але не @..би мозок іншому. Він не зобов'язаний грати в твої ігри.

Визнай: ти там, де хочеш бути. У цьому правда. =) 

 

Я пропрацював 17 років на одному серйозному підприємстві, зрозумівши що там вже нічого нового не отримую вже давно, що там чим далі, тим більш нервово, що бюрократія росте у геометричній прогресії, взяв та  змінив роботу. Не жалію: отримую новий досвід, нові знання, нові можливості.

І наостанок...

Дуже добре що є безвіз, можливість поїхати у ЄС, подивитись як там живуть, спробувати самому там пожити, попрацювати, зробити висновки. Які, нажаль, не на користь цієї держави.

 

Змінено користувачем Electronshik
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, WebTraveller сказал:

Ну якшо для більшості ціль всього життя однокімнатна квартира в 30 квадратів без ремонту, то шось я в цьому житті не розумію)) Від чого тут радіти. 

Своя однушка гірше ніж зйомна?

Цитата

Як можна жити в однушці сім"ї чоловік+жінка+двоє дітей. Яка тут радість?

Живучи у власній квартирі, в тебе вже зменшуються витрати, бо ти не платиш за оренду. Відкладай їх на двушку, трьошку. А можна і з зарплати ще відкладати, тільки вже не 300 баксів, а, скажімо, 100. І Через пару років буде і двушка.

Цитата

Ну і якшо вже точно рахувати, то 3 роки це менше 10-ти тищ з таким відкладенням. То навіть на однокімнатну не вистачить.  

Людина за 11 двушку взяла, якщо вмієш шукати, то однушку ще дешевше знайдеш.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, WebTraveller сказал:

Може варто перестати плакати, підняти дупу і заробляти більше?))

Отак просто... взяти і заробляти більше?

:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halcogen сказал:

З іншої сторони, якщо готові працювати за 3-5 тис, то навіщо піднімати?

А я завжди казав, що роботодавець платить таку зп, за яку готові працювати і ні на копійку більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halcogen сказано:

Тим більше не виключено, що з весни головнокомандуючим буде вона, Юлія )))

не приведи Господи!

це вже геть не смішно, якби потім плакати не довелось....

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Та ладно. В 2004-2009 нічого страшного не сталося. Не вішайте на неї всіх собак, нинішні не кращі.

З цим важко не погодитися.

3 минуты назад, halcogen сказал:

До речі, основний підйом економіки почався саме за її правління.

А от з цим зовсім ні. Підйом - не її заслуга, це був світовий тренд.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

Своя однушка гірше ніж зйомна?

 

 Якщо більш-менш є якась хороша робота/зарплата і не впадати у крайності «СВОЄ» то канєшно краще знімати ,і не думати про ремонти і вкладати в ту однушку гроші,100% краще знімати однушку і відкладати на свою. Я жив на трьох зйомних квартирах і балдєв, платив і нічим не парився. Ну да,не буду пізд.ти багато не відклав, але коли підвернувся варіант, я нікому нічого не був винен + мав пару рубасів і сАме головне, я не вкладав гроші в якусь малу однушку, щоб потім її якогось хєра триматися бо жалко,бо вклав шось там. 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Та ладно. В 2004-2009 нічого страшного не сталося. Не вішайте на неї всіх собак, нинішні не кращі. До речі, основний підйом економіки почався саме за її правління.

І це при світовій кризі то:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, WebTraveller сказано:

 

А в барі ввечері місця не знайдеш))

Це скоріше признак зубожіння.В девяностих це реально було проблемою знайти місце в кабаку.Доходи дозволяли оплатити комунальні послуги з продуктами харчування в кращому випадку.Куди діти мізер що залишився? - якусь вартісну(корисну) покупку не вийде,  на депозит смішні цифри.Куда - в кабак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

З цим важко не погодитися.

А от з цим зовсім ні. Підйом - не її заслуга, це був світовий тренд.

Тоді ж вроді як почалась світова економічна криза а не підйом.Плюс повноваження - https://economics.unian.net/other/303132-dva-goda-premerstva-timoshenko.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, iiron сказано:

Це скоріше признак зубожіння.В девяностих це реально було проблемою знайти місце в кабаку.Доходи дозволяли оплатити комунальні послуги з продуктами харчування в кращому випадку.Куди діти мізер що залишився? - якусь вартісну(корисну) покупку не вийде,  на депозит смішні цифри.Куда - в кабак.

В навчання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yura-patriot сказал:

 Якщо більш-менш є якась хороша робота/зарплата і не впадати у крайності «СВОЄ» то канєшно краще знімати ,і не думати про ремонти і вкладати в ту однушку гроші,100% краще знімати однушку і відкладати на свою. Я жив на трьох зйомних квартирах і балдєв, платив і нічим не парився. Ну да,не буду пізд.ти багато не відклав, але коли підвернувся варіант, я нікому нічого не був винен + мав пару рубасів і сАме головне, я не вкладав гроші в якусь малу однушку, щоб потім її якогось хєра триматися бо жалко,бо вклав шось там. 

В мене дисонанс: так зйомна все-таки краще чи гірше? Нащо відкладати на гірший варіант на СВОЄ, якщо ЗЙОМНЕ краще?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Basil сказано:

не приведи Господи!

це вже геть не смішно, якби потім плакати не довелось....

ПОРОШЕНКО: ПІДПИСАННЯ ХАРКІВСЬКИХ УГОД БУЛО ВЗАЄМОВИГІДНИМ  https://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-pidpisannya-harkivskih-ugod-bulo-vzayemovigidnim.html https://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-pidpisannya-harkivskih-ugod-bulo-vzayemovigidnim.html

:0016:

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

В навчання...

 Ukrainec, як-що в сім"ї дитина - дві - то повір мені не до навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, iiron сказано:

 Ukrainec, як-що в сім"ї дитина - дві - то повір мені не до навчання.

А точно, залишається лиш набухатись на остннє)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, iiron сказал:

Тоді ж вроді як почалась світова економічна криза а не підйом.Плюс повноваження - https://economics.unian.net/other/303132-dva-goda-premerstva-timoshenko.html

Криза почалася у 2008, а Юлька прем'єрствувала у 2005.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...