Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, volks сказал:

Від того, що в мене є інстинкт самозбереження

Це типу по культурному "зассяв подивитись в очі, пізданув і втік"? Знову мама визивай мєнтов? Скільки ж вас повилазило за останні роки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, risenseven сказано:

Скільки ж вас повилазило за останні роки...

В тому от і стидоба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Підозрював, але зараз переконаний, Ти упоротий.

 

Афган - окрема тема, і окрема сторінка історії воєн взагалі.

"Інтернаціональний борг", то було вбивство солдат. З Волині загинуло ціла купа хлопців у 80-х.

І повір мені, хлопче, НІХТО з низ, НІХТО не хотів  туди йти, і там воювати і, тим паче, вмирати. Ніхто нікого не питав - наказ - вперед.

Отак це працювало.....

  Показати прихований контент

 

 

Зрозумів тепер де помилявся.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:
4 часа назад, ForZa сказал:

 

А чого ж соромишся то? Не служив за станом здоров'я.

А сам то де служив?

Ну все з тобою зрозуміло... Портянок ти не нюхав і ще тут, щось на цю тему триндиш?! До твого відома я призивався весною 1988-го і в Афган сам просився але вже не взяли, бо вивід спланували і служив 4 роки, а де - тобі це знати і не потрібно! З такими як ти і спілкуватись... стан здоров‘я вже не заважає тобі всяку х... писати?!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, ForZa сказано:

До твого відома я призивався весною 1988-го і в Афган сам просився але вже не взяли, бо вивід спланували і служив 4 роки, а де - тобі це знати і не потрібно! З такими як ти і спілкуватись... стан здоров‘я вже не заважає тобі всяку х... писати?!

То в чужу країну ти просився а чи свою захищав? По твоїх дописах не дуже видно цього - футболом сильно цікавився на той час.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, sergkots сказал:

То в чужу країну ти просився а чи свою захищав? По твоїх дописах не дуже видно цього - футболом сильно цікавився на той час.

З такими "патрійотами" як ти - немає взагалі про що говорити, а наведене тобою це підтверджує :) Ти багато назахищав? Якщо ти уподобання людини підставляєш під щось - слів просто немає! Може ще когось звинуватиш тут на форумі, то ж багато про що люди писали і що - це заборонено? Да твоя писанина доводить, що ти не тойво взагалі раз такі висновки робиш, да ще у прфілях колупаєшся, щось вишукуєш... Це взагалі діагноз :) До футболу доколупався...  Клоун!!!

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

повір мені, хлопче, НІХТО з низ, НІХТО не хотів  туди йти, і там воювати і, тим паче, вмирати. Ніхто нікого не питав - наказ - вперед.

А в арміях інших країн солдат питають, чи хочуть вони воювати? Може в бойових бурятів запитували чи хочуть вони Крим віджимати?

Не важливо за власним бажанням чи ні. Вони були бійцями армії агресора. Їм можна поспівчувати, пом'янути тих, хто не повернувся. Але аж ніяк не вшановувати. 

Бо ж тоді треба вшановувати і тих, хто по Угорщині і Чехословаччині на танках катався. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Вони були бійцями армії агресора.

*ля.. ти невиліковний.

Це була інша країна - неіснуюча. СРСР звалася. І для них вона була батьківщиною. Не Україна, як зараз, а лише СРСР.  Таке виховання, така політика, такий уклад життєвий.

Якщо ти не родом з СРСР - то ти просто від буя запостив свій вброс.

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Це була інша країна - неіснуюча. СРСР звалася. І для них вона була батьківщиною. Не Україна, як зараз, а лише СРСР.  Таке виховання, така політика, такий уклад життєвий.

Про це я писав. Подвійні стандарти. Нашим в чужу країну лізти нормально, а чужим в нашу - ньо, ньо, ньо.

Їхні - шпіони, наші - розвідник. Он канєшно сукин сын, но он наш сукин сын.

І ви, бл*, ще дивуєтесь, що кацапи Путіна і кримнаш підтримують. Да ви точнісінько такі ж самі.

 

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Це була інша країна - неіснуюча. СРСР звалася. І для них вона була батьківщиною. Не Україна, як зараз, а лише СРСР.  Таке виховання, така політика, такий уклад життєвий.

Підтримую, в ті часи в людей не було можливості перевірити інформацію, три  канали телебачення, ну і газети... сказали що це правильно, значить правильно. Іншої думки вони просто не могли ніде почути.

 

14 хвилин тому, volks сказано:

І ви, бл*, ще дивуєтесь, що кацапи Путіна і кримнаш підтримують. Да ви точнісінько такі ж самі.

А зараз можна почути іншу думку, якщо захотіти... І тоді вирішувати, йти воювати чи не йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sasha2008lk сказал:

Підтримую, в ті часи в людей не було можливості перевірити інформацію, три  канали телебачення, ну і газети... сказали що це правильно, значить правильно.

Ну зараз то не три канали і цілком зрозуміло, ким було СРСР насправді в цій війні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Ну зараз то не три канали і цілком зрозуміло, ким було СРСР насправді в цій війні.

Це зараз... А тоді було все по іншому. Тяжко це зрозуміти людині, яка хоча б пару років не побула піонером.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, sasha2008lk сказал:

Це зараз... А тоді було все по іншому. Тяжко це зрозуміти людині, яка хоча б пару років не побула піонером.

Та при чому тут, що було тоді. Мова про зараз, коли всі знають, що ссср були агресором і при цьому вшановують воїнів цього агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пля, який совок тут у більшості в головах. Серед яких дибілів я живу...

А ти піонером не був...

А ти в армії не був...

А ти не родом із СРСР...

"Зелені чоловічки" в Криму і на Сході - це погано, а "зелені чоловічки" в Афгані - це герої і взагалі у них вибору не було.

Суцільний писдесь...

 

  • +1 6
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталій СК  А окрім як обізвати всіх дебілами, сказати щось по темі є що? Чи так пройшов повз сернув і пішов?

 

@volks Про ідеологію я не стану тобі розповідати. 

З твоєї точки зору, усі, хто молодший від 1991 року народження - потенційні зрадники, бо були піонерами / комсомольцями / комуністами?

І всі, хто воював / служив десь за межами країни проживання - агресори?

 

Такі як ти - це покоління Cocs Cola!  Не знає як називається область, в якій проживає, але всі руки і ноги в татухах.

Не знаючи предмету спору (дискусії) - буде доказувати своє, при чому без жодних на те фактів і адекватних доказів.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Не знає як називається область, в якій проживає, але всі руки і ноги в татухах.

Волинська. Створена комуністами в 1939. І в мене немає жодної татухи.

 

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

всі, хто воював / служив десь за межами країни проживання - агресори?

Ну чому ж? Їх ще можна назмвати терористами, окупантами і т.д.

24 минуты назад, Zheny@ сказал:

твоєї точки зору, усі, хто молодший від 1991 року народження - потенційні зрадники, бо були піонерами / комсомольцями / комуністами?

Прямо аж цікаво прослідкувати логічний ланцюжок по якому ти дійшов такого висновку.

26 минут назад, Zheny@ сказал:

Не знаючи предмету спору (дискусії) - буде доказувати своє, при чому без жодних на те фактів і адекватних доказів.

Дай відповідь на одне питання. А тоді буде видно чи варто продовжувати дискусію.

"СРСР були агресором у війні в Афганістані?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Віталій СК сказал:

А ти в армії не був...

Спойлер

 

 

Змінено користувачем ForZa
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

"СРСР були агресором у війні в Афганістані?"

А США там ким були? :) Зараз америкоси хто у Іраку, тому ж Афганістані коли вже рашки там немає, у Лівії... хто вони?!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks   Ти упоротий. Такий я про тебе висновок склав.

Я з тобою взагалі не дискутуватиму - на жодну тему.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

А окрім як обізвати всіх дебілами, сказати щось по темі є що?

Я сказав по темі, ти просто читаєш по діагоналі.

1 година тому, Zheny@ сказано:

Чи так пройшов повз сернув і пішов?

Хай буде сернув і пішов. З тобою немає про що спорити - ти сам і є той упоротий.

Тебе почитати, то німці зараз мають Гітлера зі всім нацистським збродом вшановувати, бо ж:

"Це була інша країна - неіснуюча. Третій рейх звалася. І для них вона була батьківщиною. Не Німеччина, як зараз, а лише Третій рейх.  Таке виховання, така політика, такий уклад життєвий."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, ForZa сказано:
  Hide contents

 

 

Навіть учасник тієї війни визнає, що вони були загарбниками. Так з якого дива їм ордена та інші почесті?

Допомога - так, пам'ять про це - так, але не героїзація.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

А США там ким були? :) Зараз америкоси хто у Іраку, тому ж Афганістані коли вже рашки там немає, у Лівії... хто вони?!

Одного поля ягоди. Якщо ще атаку на Афган можна зрозуміти через теракти, то все інше...

Тому я й проти вступу в НАТО, щоб наші хлопці знову стали афганцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там орден швидше за громадську діяльність (голові спілки афганців) а не за військові заслуги. Як-не-як, війна пройшла, а люди залишились, кожен зі своїми проблемами. Як писали вище, більшість з них не обирали участь у війні, і більшість з неї вийшли як постраждалі.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Там орден швидше за громадську діяльність (голові спілки афганців) а не за військові заслуги.

А урочиста хода з нагородами, де була задіяна техніка та діючі військові? А промови, де оратори говорять про подвиг та мужність і відвагу, проявлені під час виконання військових наказів? Святковий концерт, накінець?

 

24 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Як-не-як, війна пройшла, а люди залишились, кожен зі своїми проблемами. Як писали вище, більшість з них не обирали участь у війні, і більшість з неї вийшли як постраждалі.

Так ніхто ж і не проти допомоги із вирішенням їхніх проблем за державний кошт. Лише проти героїзації та надання їм почестей, ніби вони воювали там за інтереси України. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Тебе почитати, то німці зараз мають Гітлера зі всім нацистським збродом вшановувати, бо ж:

Ні ні ні. Німці ж не наші. А от якби на місці Афгану була Україна, то всіх радянських солдат би охрестили загарбниками, окупантами, агресорами. І ніхто би там особливо не вникав чи по своїй волі вони воювали, чи ні.

53 минуты назад, YVitaliy сказал:

Там орден швидше за громадську діяльність (голові спілки афганців) а не за військові заслуги

Якщо це справді так, то тоді немає питань і я вибачаюсь перед ними. 

Але вшанування військових - це маразм однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...