Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Dim@ сказано:

А назва новоград-ВОЛИНСЬКИЙ не смущає? Якщо написано саме" на Волині", а не "Волинській області", то все правильно.

Але дуже сумніваюсь, що ті вумнікі керувались історичною назвою.

@Dim@ Діма, ти вже в одній темі тупив-позорився (благо там потерли твій флуд), тепер вирішив ще й тут "блєснуть"?

1. Назви "Новоград-Волинський" ні в сюжеті, ні в опису НЕ ЗВУЧИТЬ! Це Я просто зробив припущення, звідки ноги виросли такого позору

2. Якщо вже "історична назва", то вже б мали писати не "Волинь", а "Волинська губернія", щоб було зрозуміло про "історичність". І якщо слідувати твоїй логіці, то тепер ТСН буде писати "Волинь" навіть якщо мова буде йти про подію на будь-якій з цих областей:  чи в Волинській, чи в Рівненській, чи в Житомирській області? А ще і в Тернопільській чи Хмельницькій, бо ж частина їх теж "історично" були в складі Волинської губернії...  

і 3. - Діма, Яка, нафіг, історична назва в сюжеті про ДТП??? По твоїй логіці, якщо я скажу в Києві "я з Волині", то люди подумають, що я з Житомирської області?

 

"Але дуже сумніваюсь, що ті вумнікі керувались історичною назвою" - то для чого було це твоє "вумнічання", якщо сам розумів, що фігню пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
On 10.07.2017 at 22:22, iiron сказано:

Смєрдам знову вказали на їх місце.

Текст той самий, посилання це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Текст той самий,...

 

On 10.07.2017 at 22:22, iiron сказано:

Смєрдам знову вказали на їх місце.

то хто кому шо вказав? 

1. Це поки лише законоПРОЕКТ

2. Якщо в першому твоєму посиланні ще якось можна було зрозуміти, що "смерди" - то українці, а вказують смердам "цивілізовані європейці", то тут, проводячи паралелі, самі ж смерди вказують самим же собі... Де логіка?

3. Збільшити побори за посилки хочуть вже давно, ось тема на Борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

 

то хто кому шо вказав? 

1. Це поки лише законоПРОЕКТ

2. Якщо в першому твоєму посиланні ще якось можна було зрозуміти, що "смерди" - то українці, а вказують смердам "цивілізовані європейці", то тут, проводячи паралелі, самі ж смерди вказують самим же собі... Де логіка?

3. Збільшити побори за посилки хочуть вже давно, ось тема на Борді

Трохи не так.Смердами для мене стали середньостатистичні украЇнці дякуючи пєдрільному клубу що біля корита.Один такий свідомий слуга народу приносить збитків державі більше ніж разом узяті ті, для кого готують цей закон.В мене вже більше поваги до папєрєдніків, ніж до цих ..........(дуже погані слова)Ті крали вузьким колом осіб і в краЇни що не в стані війни, а ці ..........(дуже погані слова) взагалі без комплексів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно це такий національний вид спорту - писати тільки про негатив? Щоб мені не приписали порохоботство чи ще щось, кажу відразу, що я нікого не захищаю, а якщо новина відповідає дійсності, то винні мають бути знайдені та засуджені.

Але чому ніхто на форумі не постить хороших новин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Напевно це такий національний вид спорту

це така тема, позитив у темі про покращення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, case_l сказано:

це така тема, позитив у темі про покращення

Назву теми я бачу. Я писав за форум в загальному, а не за тему.

 

6 годин тому, romaxa11 сказано:

А чого ти не постиш хороших новин?

Та я взагалі мало що пощу, більше читаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Назву теми я бачу. Я писав за форум в загальному, а не за тему.

 

Та я взагалі мало що пощу, більше читаю. 

Порохобот - це людина повністю зневірена владою, яка не вірить в можливості країни. Єдине що він хоче, це аби було не гірше. Зрадофіл вірить в можливості, йому недостатньо квазі руху вперед, імітацій, тому болюче реагує на них. Це різні  истеми координат і очевидно що люди різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Порохобот - це людина повністю зневірена владою, яка не вірить в можливості країни. Єдине що він хоче, це аби було не гірше. Зрадофіл вірить в можливості, йому недостатньо квазі руху вперед, імітацій, тому болюче реагує на них. Це різні  истеми координат і очевидно що люди різні.

Ок. Тоді ще питання, так би мовити, для загального розвитку.

А як тоді називається людина, яка не бачить руху вперед, ніяк не реагує на позитивні зміни, а тільки вишукує негатив, постить негатив, реагує на негатив, активно обговорює негатив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

10 годин тому, Віталій СК сказано:

Напевно це такий національний вид спорту - писати тільки про негатив? ... Але чому ніхто на форумі не постить хороших новин?

2 годин тому, Віталій СК сказано:

Назву теми я бачу. Я писав за форум в загальному, а не за тему. Та я взагалі мало що пощу, більше читаю. 

1 година тому, Віталій СК сказано:

Ок. Тоді ще питання, так би мовити, для загального розвитку. А як тоді називається людина, яка ...

Віталій СК, те, що ти зараз робиш, називається ОФТОП. Тобі ж пояснили, що ця тема саме для негативу. Позитив в інших темах (уяви, там теж щось постять!)

А якщо тобі хочеться для загального розвитку пообговорювати психологічний стан українців - створюєш тему десь, напр., в "Поток сознания" і розвиваєшся скільки забажаєш... Борда дуже любить допомагати розвиватись ;)

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

 

Віталій СК, те, що ти зараз робиш, називається ОФТОП. Тобі ж пояснили, що ця тема саме для негативу. Позитив в інших темах (уяви, там теж щось постять!)

А якщо тобі хочеться для загального розвитку пообговорювати психологічний стан українців - створюєш тему десь, напр., в "Поток сознания" і розвиваєшся скільки забажаєш... Борда дуже любить допомагати розвиватись ;)

А те що ти зробив, як називається? Не офтоп? Чи може синдром вахтера?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це Іван Клюзко - головлікар лікарні, але в декларації ні автівки, ні доходів, ні нерухомості.. Навіть рідних немає

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

То він ще й сотоніст ))

зате кабінет освячений )))

Певно й "колядників" там німєряно побувало ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якось так

Цитувати

Неприємний пост.
Нам немає чим пишатися. Немає тієї України, омріяної, яку кожен собі збудував в голові й частково материалізував у реальному житті.
Я не вперше подорожую Європою. Але #ДПВТ утвердило в думці, що у нас абсолютно все не так, як мало б бути.
По-порядку:
ми живемо в захаращеній державі.
Країна сама по собі прекрасна, а держава - ніяка.
Абсолютно безглуздо доводити усім без винятку, що Україна - прекрасна й дуже відрізняється від ворожої Росії.
Ми не вбили в собі совок. Ми не впровадили нові стандарти. Ми не продемонстрували ні в чому нове мислення, підходи. Ми й надалі не цінуємо особистість. Колективно-несвідомо (тобто тоталітарно) дехто намагається впроваджувати українськість в школах через обов'язковість вдягання вишиванки. Навіщо? Це ж та показушність, від якої нудило в СССР.
Картинка останніх вражень це Волинська область, фестиваль "Бандерштат", приватний сільський магазин в передмісті Луцька, селі Рованці. Магазин вбогий. Невдоволена господиня, глухенький господар. Все, здається, звалене до купи, гараж. Наливає квас на розлив повільно, не поспішаючи. Але на стіні на скотч приліплено кілька сторінок з чи то журналу чи брошури з державним прапором та текстом гімну. Поруч з цим є красиві й неповторні будинки, де двері не глухі металеві китайські, а скляні, незаґратовані. Два паралельних світи. Поміж ними немає нормальної дороги.

Або ще розмова з життя, з одним бізнесменом, молодим хлопцем. Теза проста: в Україні купа стартапів. Тобто проблем з креативністю особливо немає. А от можливостей - зась. Тому стартапи лишаються на "гаражному" рівні. Бо створений у них "Мерседес" просто немає куди викотити. Ну, дороги немає. Звичайної інфраструктури економіки. Тож виходів не до жиру. Або лишити цей "мерседес" в гаражі, або втікти з ним за кордон. В Європу або Штати.

Я хотів би пишатся Україною не лише під час виконання гімну. Не лише під час спортивних звитяг. Тим більше, я їх не заслужив. Це досягнення цілком реальних людей: які дістають "золото" не завядки, а всупереч.
Мені соромно за мою державу, одразу по виходу з дверей "Борисполя".
Навіть тут у нас примудрился зробити все, щоби пасажирам було незручно відлітати й прилітати.
А є ж елементарний світовий досвід, як облаштувати простір аеропорту. Він досить стандартний в Європі. Але у нас не так.

Паралельно з #ДПВТ я читаю стрічку новин українських інформаційних аґенцій. Заголовки, ну просто зразкові. Як написати новину так, щоби нічого не повідомити? Це до наших "журналістів". Вони ще люблять робити новину з чужого фейсбука. І там постійно у нас героїчна боротьба. Гройсман рапортує, що він бореться з вірусом Petya. А це свідчить не про пильність, а про те що при кермі лохи.
Або Уряд думає, як побороти нашестя автівок на євробляхах. Це замість того, аби подумати, як надати можливості людям. А у нас все ж навпаки - будь яку можливість треба негайно відібрати. Соціалізм.

Яку стрічку новин я хотів би бачити?
Все просто:
- Уряд України спростив ведення бізнесу, зробивши притомними податки
- Нацбанк запропонував систему інтеґрації в Українську економіку світових платіжних систем та кріптовалют
- Президент презентував стратегію розвитку України та дорожню карту з втілення економічних реформ до 2025 року
- Міністерство інфрастукртури презентувало план реконструкції та побудови автобанів та швидкісних залізничних магістралей, відповідно до євростандартів й розширення залізничної мережі
- Уряд впроваджує зімни, що утворюють фондовий ринок
- Тепер стати підприємцем можна не виходячи з дому, через інтернет
і так далі.
Я хочу бачити позитивні новини, коли країна росте й розвивається.
І відчувати себе у безпеці.
Я хочу підзвітної влади, бо вони - наші наймити, а не навпаки.
Ми платимо податки й ми утримуємо цю державу, яка не хоче, але мусить нас обслуговувати.
Не ми винні їм. Вони винні нам.

Нічого придумувати не треба. Все вже придумано до нас.
Не вмієте щось: тупо ctrl+c ctrl+v з найкращого європейського досвіду.
Мені не треба український слон у вишиванці.
Мені потрібна Європейська Україна.

Я не хочу пишатися. Я хочу жити. Так само, як і більшість.
І винна не лише влада, а ми самі в тому числі.
Нас цікавить політичне життя: хто кому Ляшко і де там Рабінович. Нам легше сказати "Порошенко барига", а не вбити цього баригу в собі.

Подорожуючи Європою я утверджуюся в думці, що усю асоціацію та безвіз нам видали глибоким авансом. І якщо необхідні зміни не почнуться завтра, то післязавтра буде вже пізно. Ми й так відстали вже на півстоліття.

Все, чим ми пишаємося - випадковості, збіг обставин та особистий внесок конкретних людей. Яким видають паперову грамоту / подяку, але не платфому для розвитку здібностей та самореалізації.

Ще ми вміємо заздрити. А тепер ще й ненавидіти мокшу.
Але це погане виправдання повної бездіяльності нас і тих, кому ми доручили виконувати обов'язки президента, прем'єра, депутата.

І далі моя і ваша держава Україна бореться зі мною і з вами, як з громадянином. І далі є для цього і способи і важелі у разі потреби "прикрутити хвоста". У нас немає недоторканості процедури й верховенства права.

От Maxim Scherbina правильно зауважив: в Європі незважаючи на гірську місцевість, тобто прироні перешкоди, набудували і автобанів і тунелів. А у нас практично степ й у ньому не змогли збудувати нормальних доріг за євростандартом. Вам хто заважав? Путін?

І не списуйте нічого на війну.
Справа не в ній. У нас чверть століття, практично, не було війни. А цей час у нас вкрали чиновники, які постійно в процесі "реформування". А якщо бути точним - бездіяльності.

Все можна було зробити. Але не зроблено. Засадничих речей не зроблено.
Ще не пізно, але час критичний. Там де в нас було 10 років, тепер рік.
І якщо не почати зміни зараз, то ми втратимо не державу, а країну.

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Димінський покинув Україну, не надавши взірці ДНК для слідства, – Геращенко

 

«Також сьогодні, о 14 00 Генеральна прокуратура, визначила підслідність розслідування справи про можливу причетність Петра Димінського до загибелі Наталії Тріль за Головним слідчим управлінням Нацполіціі. Через годину Петро Димінський, який на сьогоднішній день поки ще має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви, – додав Геращенко. – Попереджаю Петра Димінського, що якщо Ви завтра не з’явитеся на допит до слідчого і не здасте для експертизи пробу Вашої ДНК, це може бути непрямим доказом того, що за кермом “Mercedes” був зовсім не Ваш 43 річний охоронець».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сусід запойний не вийшов на роботу на Кромберг, Кромберг подав заяву в міліцію про зникнення, прийшли менти і вилучили з квартири його зубну щітку для визначення ДНК пропавшого на випадок виявлення тіла, мене в поняті запросили. Не думаю, що Димінський з зубною щіткою втікав. Що заважає зробити те саме з його щіткою? Замість цього цирки в ФБ Геращенко влаштовує. Певно таки хочуть віджати в нього ЗІК чи ще щось, під шумок від ДТП.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Сусід запойний не вийшов на роботу на Кромберг, Кромберг подав заяву в міліцію про зникнення, прийшли менти і вилучили з квартири його зубну щітку для визначення ДНК пропавшого на випадок виявлення тіла пропавшого, мене в поняті запросили. Не думаю, що Димінський з зубною щіткою втікав. Що заважає зробити те саме з його щіткою? Замість цього цирки в ФБ Геращенко влаштовує. Певно таки хочуть віджати в нього ЗІК чи ще щось, під шумок від ДТП.

думаю після цього поста зубних щіток не знайдуть тепер :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.unn.com.ua/uk/news/1683724-mer-brovariv-vybachyvsia-za-kartu-bez-krymu 

Питання, що в головах у людей,котрі обрали такого голову.?Це ж десь не на сєпарщині, це ж під Києвом, в серці України.

До речі ,походу міські та селищні голови при посадах у нас років по 20 ,30.

Виборці тупо обирають тих самих-то що може змінитись.




 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а при чому тут голова? Йому що, кожен плакат для кожного масового заходу особисто перевіряти? Для того є інші люди, та навіть цілі відділи при міськрадах. А от що було в головах ТИХ людей?! Це ж не одна лише, вже звільнена, "очільниця відділу культури Броварської міськради Інна Савченко" була задіяна в підготовці тієї  "карти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...