Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, halcogen сказал:

Штати, вони далеко, і взагалі інший континент. Рівняйте по найближчих європейцях - Польша, Словакія, Чехія, Угорщина, Румунія.

 

А що там рівняти? В любому випадку Україна в цьому порівнянні програє. Це якщо рівняти так, як я написав вище, прирівнюючи до зарплат в кожній країні, а не переводити їх ціни в євро на гривні, а потім рівняти з нашими цінами в гривнях. Та навіть якщо й переводити, то часто їх ціни в переводі на гривні будуть дешевші ніж в нас, але це стосується на окремі групи продуктів, наприклад молочка, пиво... не даром наші в польщі купують продукти. Наприклад, будучи в Італії, я об'їдався їх йогуртами (1літр - 1,5 євро, але то йогурт, вкуснючий), морозивом (1кг - 1,5-1,99 євро, в пачці один кілограм розділений на три смаки), тобто в нас 1 кг морозива недешевого якогось, болєє мєнєє смачного, візьмем рудь 100%, вартує десь до 80 грн, в них ще смачніше в рази - до 65 грн за кіло. Питання? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, rl72 сказано:

 

так, є певна категорія людей, яка навіть незважаючи на зарплату в 1000 дол, все рівно буде щось "примучувати"

Під одну гребінку всіх рівняти не потрібно, якщо самі такі є. Думаю, не більше таких несунів, чим в інших країнах. Якщо людина отримуватиме пристойну зарплату, то і цінувати робоче місце буде, і голова не буде боліти, де ще підробити, замість того, щоб відпочити і з родиною разом бути.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Юріч сказал:

 

От ти маніпулятор)). Рахуємо:

В Штатах середня зарплата - 3700, в Україні - 7500, тобто 1 до 2.

В Штатах дешеві неорганічні яйця 0,68-0,99, дорогі органічні 4-5 за 12 штук.

Тобто в Україні дешеві неорганічні яйця, якщо порівнювати з цінами в Штатах і відносно зарплат там і в нас, мають вартувати 1,36-1,98 (пам'ятаємо про відношення 1 до 2) за десяток (12?) яєць, а дорогі органічні мають вартувати 8-10 за десяток (12?) яєць. Валюту спеціально не пишу, просто в одиницях відносно до зарплат в кожній країні. Так ось питання - де в Україні такі ціни???

та кому ти то розказуєш, а саме головне , нафіга ? самий прикол в тому, що  іменно ізза Косюка порохоботи так сцють кипьятком по поводу цін на яйця ))

  • Дякую! 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Пасажі час від часу продає одна жчночка  салатові( без холестерину) яйця. Ціна стандатна для доиашніх на сьогодні 35 грн.Хоча вже є і по 30. Хоча  часто перекупки видають  фермерські за домашні.

Ті ж самі Крупецькі по  25 досить нормальні.

Взагалі продукти це дуже обширна тема і  пора би вчити зі школи, як їх правильно вибирати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, MANJAK11 сказал:

та кому ти то розказуєш, а саме головне , нафіга ? самий прикол в тому, що  іменно ізза Косюка порохоботи так сцють кипьятком по поводу цін на яйця ))

 

Ну він ( і іже с нім) мені (і не тільки мені) ж тут розказує. Певно думаючи, що я дурачок чи дитина пятирічна. Це на скільки все наскрізь видно і шито білими нитками, що порошки вже не знають, що тулити....

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

От ти маніпулятор)). Рахуємо:

В Штатах середня зарплата - 3700, в Україні - 7500, тобто 1 до 2.

В Штатах дешеві неорганічні яйця 0,68-0,99, дорогі органічні 4-5 за 12 штук.

Тобто в Україні дешеві неорганічні яйця, якщо порівнювати з цінами в Штатах і відносно зарплат там і в нас, мають вартувати 1,36-1,98 (пам'ятаємо про відношення 1 до 2) за десяток (12?) яєць, а дорогі органічні мають вартувати 8-10 за десяток (12?) яєць. Валюту спеціально не пишу, просто в одиницях відносно до зарплат в кожній країні. Так ось питання - де в Україні такі ціни???

 

Про італійські яйця. По перше, вони великі, по друге - це яйця біо, тобто від курей, які тримаються на землі, а не в інкубаторах. Ну і по третє, якщо середня зарплата в Італії ~2500, тобто 1 до 3 до нашої, то в нас такі яйця мають вартувати 10,35 грн. Питаю ще раз - де в нас такі ціни?

 

Так що перекручуєш і маніпулюєш саме ти.

 

я маніпулятор?  гггг

це я сюди відео про яйця по 0,22 цента притягнув?

 

весь остальний брєд я залишу без коментарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, bormotuha сказано:

Під одну гребінку всіх рівняти не потрібно, якщо самі такі є. Думаю, не більше таких несунів, чим в інших країнах. Якщо людина отримуватиме пристойну зарплату, то і цінувати робоче місце буде, і голова не буде боліти, де ще підробити, замість того, щоб відпочити і з родиною разом бути.

 

а я написав, що всі? під гребінку?

чи таки написано, що окремі?

чи тут читаю, тут не читаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та кому ти то розказуєш, а саме головне , нафіга ? самий прикол в тому, що  іменно ізза Косюка порохоботи так сцють кипьятком по поводу цін на яйця ))

мені абсолютно пох на косюка. і не я сюди притягнув відео про яйця по 0,22. і не я написав про ціну нормальних яєць в США.

ібо маніпулюють якраз аффтор відео і той хто сюда його приягує

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ну він ( і іже с нім) мені (і не тільки мені) ж тут розказує. Певно думаючи, що я дурачок чи дитина пятирічна. Це на скільки все наскрізь видно і шито білими нитками, що порошки вже не знають, що тулити....

 

то чого ж ти кейсу не розказав, що на відео маніпуляція? якщо такий правильний? чи то правильність така одностороння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

А що там рівняти? В любому випадку Україна в цьому порівнянні програє. Це якщо рівняти так, як я написав вище, прирівнюючи до зарплат в кожній країні, а не переводити їх ціни в євро на гривні, а потім рівняти з нашими цінами в гривнях. Та навіть якщо й переводити, то часто їх ціни в переводі на гривні будуть дешевші ніж в нас, але це стосується на окремі групи продуктів, наприклад молочка, пиво... не даром наші в польщі купують продукти. Наприклад, будучи в Італії, я об'їдався їх йогуртами (1літр - 1,5 євро, але то йогурт, вкуснючий), морозивом (1кг - 1,5-1,99 євро, в пачці один кілограм розділений на три смаки), тобто в нас 1 кг морозива недешевого якогось, болєє мєнєє смачного, візьмем рудь 100%, вартує десь до 80 грн, в них ще смачніше в рази - до 65 грн за кіло. Питання? 

 

якщо рівняти так як ти писав вище. ціна пакета послуг мобільного оператора в Україні 70 грн (2,1євро) включає безліміт в мережі, 4гіга мобільного інету, 70 хв на інших операторів, і навіть за 2 грн./хв можна з Європи подзвонити в Україну на номер свого оператора.

а тепер розкажи мені в Італії є такі тарифи з такими можливостями за 2,1 євро в місяць?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, rl72 сказал:

 

то чого ж ти кейсу не розказав, що на відео маніпуляція? якщо такий правильний? чи то правильність така одностороння?

 

А що, Кейс виставив якесь відео, щоб я йому щось розповідав? Ти про що взагалі? І де яйця по 0,22 цента? Щось я вже потєрял цепочку твоїх міслєй))

 

13 минут назад, rl72 сказал:

 

якщо рівняти так як ти писав вище. ціна пакета послуг мобільного оператора в Україні 70 грн (2,1євро) включає безліміт в мережі, 4гіга мобільного інету, 70 хв на інших операторів, і навіть за 2 грн./хв можна з Європи подзвонити в Україну на номер свого оператора.

а тепер розкажи мені в Італії є такі тарифи з такими можливостями за 2,1 євро в місяць?

 

 

Ну по перше, мова йшла про продукти... Але ладно. Скажи, ти дійсно не доганяєш чи прикидаєшся? В нас місяць зв'язку 70 грн. Відносно нашої зарплати ( а ти ж сказав рівняти так, як я написав вище) і зарплати італійців, ділимо на 3 ( бо відношення нашої зарплати в одиницях 1 до 3), получається, що в Італії такий пакет має вартувати 23 євро, а не я не 2,1, як ти собі порахував. А дзвонити з Італії в Україну, пофіг на який оператор, вартує 0,19 центів/хвилина, тобто в Україні, перераховуючи до наших зарплат, хвилина дзвінка з України за кордон мав би вартувати 57 копійок, а в нас наразі вартує 3 гривні/хвилина. Питання? А, забув сказати, інет там 4g)).

Змінено користувачем Юріч
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Ну по перше, мова йшла про продукти... Але ладно.

Я бачу, що https://board.lutsk.ua/profile/6927-rl72/  важко щось розтлумачити, для прикладу, скільки коштує солярка у Європі або Америці? І скільки за зарплату можна купити, наприклад, фермеру на сезон. У товариша тестю на сезон потрібно десь 1,5 - 2 тонни. Ось і рахуємо, за місячну зарплату реально нашому фермеру купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Adis сказал:

А чому тему про яйця роздули? Я наприклад яєчню на сніданок не їм, тай взагалі мало коли їх їм, чому з яєць зробили стратегічний продукт?

 

А я їм, і то майже щодня. І що тепер?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, halcogen сказано:

Кручу верчу як хочу. Яйця, тепер мобільний. А скільки кожтує 7-річний фіат в Італії і в нас, а? А нерухомісить? Можна наводити 1000 фактів що в нас і в них дешевше, але у підсумку в кращому випадку буде парітет.

А при чому ііат до яєць?

Чи до морозива з йогуртами?

Верти дальше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, halcogen сказал:

Кручу верчу як хочу. Яйця, тепер мобільний. А скільки кожтує 7-річний фіат в Італії і в нас, а? А нерухомісить? Можна наводити 1000 фактів що в нас і в них дешевше, але у підсумку в кращому випадку буде парітет.

 

Не буде ніякого паритету, навіть близько, якщо прирівнювати до зарплат. Скільки раз можна тлумачити? Береться українець з середньою зарплатою 7500 грн і італійця з середньою зарплатою 2500 євро ( поляк, чех, німець, тощо). І беруться ціни в кожній окремо взятій країні для кожного жителя теї чи іншої країни в їх валюті у відношенні до їх зарплат. І тоді рівняється.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Adis сказано:

А чому тему про яйця роздули? Я наприклад яєчню на сніданок не їм, тай взагалі мало коли їх їм, чому з яєць зробили стратегічний продукт?

Ну, не скажіть, колись був в Росії на роботі, то лише так і виживали, бо ковбаса і мясо дорого, а на Мівіні при важкій роботі довго не протянеш, та й нині краще яєць купити, ніж ковбасу, невідомо з якого щура зроблену. :rolleyes:  Тай дехто вегетаріанцем  мимоволі стає, особливо коли жінка на дієту сідає, то все, жопа, страждають усі...:rolleyes:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

Чув, що там холестерину багато..

 

Та зараз взагалі страшно жити :). А взагалі мені повезло, в крайні 15 років процентів 70-80% основних продуктів, які я і моя сім'я вживаєм, домашні, вирощує теща, все натуральне...та й з Італії фрукти, паста (спагетті, вермішель, макарони), сири, на постой. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Adis сказал:

 їжа то можна сказати найменша з проблем можна сказати непроблема, а от медицина це абзац, краще вмерти ніж жити. Якщо бог дав здоров'я, то це дуже дуже повезло, а якщо здоров'я недуже то мало того що діагноз не поставлять так ще лікуватимуть недіємими ліками, аби запустити хворобу і потім ще більше висмоктати з людини.

 

:D. Коли будеш мати сім'ю і дітей, тоді і розкажеш, що їжа то найменша з проблем чи взагалі не проблема, особливо коли діти підростають і починають їсти більше ніж ти. А коли немає нормальної, здорової їжі, то і болячкі вилазять і здоров'я не більшає.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадська рада доброчесності припиняє участь у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів

Цитувати

На суддівському конвеєрі ВККС влаштовує суддям псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесносності. Порушуючи закон та Конституцію ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. Більше того, своїми рішеннями Комісія дала зелене світло усім суддям, які ухвалювали рішення проти учасників Революції Гідності.    

Аби влада, розхвалюючи досягнення судової реформи, перед українцями та міжнародними організаціями вкотре не використала громадськість, Громадська рада доброчесності вирішила припинити свою участь у квазіпроцесі очищення суддівського корпусу. Члени ГРД сподіваються на підтримку в очах суспільства і зроблять усе, аби процес оцінювання суддів відбувся прозоро та ефективно.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Adis сказал:

Я вам скажу так , діти це основа відображення самого себе, щоб були здорові діти треба щоб були здорові батьки, ато часто буває з молоду батьки живуть на повну в надміру бухають не слідкують за собою а потім як уже з'являється голова на плечах і хочеться сім'ї, роблять дітей а вони чомусь хворіють чи хворі народжуються. А взагалі їжа у надмірних кількостях взагалі шкідлива для організму і неважливо яка вона чиста чи не чиста, бо організм затрачає дуже багато енергії, взамін завжди отримує менше,  є більш головна проблема на яку люди не звертають уваги це вода, вода це основа життя, 80%  води це склад люди, більшість людей чистої води не пють, пють перекипячену чаї кави, а чистої свіжої води не пють, і добова норма 3 літра випити чистої води, випиваємо ми стільки? А ще діти хворіють від свого способу життя, тотальна смартфонізація  уже можна сказати з садочку та більш сидячий образ життя і погані звички .

 

Ну, ну...:). Це ж так по твоєму розмірковувати і щось доводити про дітей, їх не маючи, чи про срср, ніколи не живши там :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Adis сказал:

 Вже такі самовпевнені як ви не робили дітям вакцини, писали відмови, що зараз уже побачили до яких наслідків це призводить, поки біда не навчить то самовпевненість не проходить, вже переконувався не раз.

 

По моєму, самовпевнений тут ти, думаючи, що все знаєш і можеш повчати тут інших і саме в тих питаннях, з якими не стикався в житті. Теоретик.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вже перетерли.

Висновок : нашими яйцями закидувати владу не получиться (так як попередніка) ібо дорого.

А в Європи чи в Гамерики їхати за ними для такої цілі теж невигідно.

Отже краще зїсти і непереводити продукт

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, halcogen сказано:

Кручу верчу як хочу. Яйця, тепер мобільний. А скільки кожтує 7-річний фіат в Італії і в нас, а? А нерухомісить? Можна наводити 1000 фактів що в нас і в них дешевше, але у підсумку в кращому випадку буде парітет.

У нас той фіат буде коштувати стільки ж плюс затрати на доставку плюс 400 дол на митниці щоб ввезти його на бляхах))

Ти мені краще скажи чому італійці продають 7річну машину по ціні 25% від вартості новоі і купляють нову в 4-5 разів дорожчу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...