Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Як думаєте, чи варто створювати петицію, щоб заборонити конфіскацію і продаж тварин за борги?

 

На сайті продажу арештованого майна ДП «СЕТАМ», через яке Міністерство юстиції України реалізовує конфісковані товари, виставляють на аукціон собак.

 

https://setam.net.ua/auction/358344

https://setam.net.ua/auction/410829

Дурко, а ти бачив дату публікації першого посту що ти вставив?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Дурко, а ти бачив дату публікації першого посту що ти вставив?

 

По-перше відсилаю тобі тобі твої прокльони назад, на тебе і твою сім'ю.

 

По-друге для тебе проблема тільки в даті?

Ось тобі лот за цей місяць:

 

https://setam.net.ua/auction/422598

 

Там дуже багато собак продається. Цікаво чи в розвинутих країнах конфісковують собак у власників для сплати боргів?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Цікаво чи в розвинутих країнах конфісковують собак у власників для сплати боргів?

і коней, і собак, все що можна продати...

Десь бачив коментар КПК до статті про конфіскацію, там є повний перелік...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

По-перше відсилаю тобі тобі твої прокльони назад, на тебе і твою сім'ю.

 

По-друге для тебе проблема тільки в даті?

Ось тобі лот за цей місяць:

 

https://setam.net.ua/auction/422598

 

Там дуже багато собак продається. Цікаво чи в розвинутих країнах конфісковують собак у власників для сплати боргів?

Ти бачив десь прокльони? Може до психолога варто звернутись?

А на рахунок того що тварин продають на аукціонах- якщо включити логіку і поглянути на дату публікації першого аукціону то не важко доперти що при "Рошенці" така ж фігня була

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, 6ap6apuc сказано:

Ти бачив десь прокльони? Може до психолога варто звернутись?

 

Не бачу нічого позитивного в твоїх словах. Тому я їх не приймаю. Хай твої слова вернуться до тебе. Якщо ти вважаєш, що для тебе це добре, хай буде так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одеський стадіон "Чорноморець" продали за 5 млн дол. При цьому вартість будівництва оцінюються СОТНЯМИ  млн дол.

https://uprom.info/news/ekonomika/biznes/stadion-chornomorecz-v-odesi-buv-prodanyj-na-aukczioni-amerykanskij-kompaniyi/amp/

 

http://stadiums.at.ua/news/2011-09-29-4025

 

https://focus.ua/amp/ukraine/208310

 

https://www.segodnya.ua/newsarchive-amp/novyj-odecckij-ctadion-a-cponcor-kto-274965.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.03.2020 в 23:21, nickel сказал:

Про Супрун в мене двояке враження. І ніби прогресивна і, саме головне, чесна і порядна, але ж вона не з України і часом не розуміє наших реалій, а намагається натягнути практики США на українську ментальність. І воно щось не грає, не світить, радості не приносить. До Супрун наш лікар приходив по виклику до малого, а тепер не ходить, тепер вони самі вирішують ходити до хворих чи ні. З нами він відмовився підписувати договір, бо він дитячий, але з знайомими підписав і до малого ходить, просто вони йому щоразу сотку другу в кишеню кладуть, а ми - ні. Получається після її нововведення моя дитина стала 2 сорту і я мушу його хворого перти в поліклініку. А коли прийшов коронавірус, то всім кажуть не пертись в поліклініку щоб не заражати інших. Тобто самі визнали, що така практика не правильна.

Раніше, я йшов напряму до конкретного лікаря, а тепер тільки через сімейного. Я б ще розумів, коли я не знаю до якого лікаря мені йти, то спочатку йду до сімейного, а той направить до потрібного фахівця, але коли я знаю, що мені до хірурга, а сімейний мене направляє на аналіз сечі, крові, флюорографію і окуліста, бо я давно не був, плюс рентген і узі коліна, щоб хірург мав що дивитися. Ходиш декілька тижнів поки все здаси, отримаєш назад результати, аналізи, знімки. В результаті заходиш через місяць до хірурга, а він ставить діагноз навіть не глянувши на ту всю фігню, що я місяць збирав, щоб лише отримати направлення до нього. 

Ці два випадки вбили в мені прихильника Супрун навсігда.

В продовження розмови про "реформи":

Готуємо малого до школи, проходимо медогляд, сімейний лікар написав в медичній картці малого, яких лікарів необхідно пройти. Було це якраз перед карантином, тому не ходили. Зараз були біля поліклініки за ЦУМом, вирішили зайти і пройти медогляд. А фігушки, людей немає, лікар сидить і длубається в носі, але не прийме, бо ми не записалися в електронну чергу, яку ввели ввели десь під час карантину, тобто після того як ми були у сімейного, тому сімейний нас не направив, а без запису в чергу, йому не оплатять прийом, а записати він не може, бо не працює база, а сисадмін на карантині, тому можна стати в електронну чергу у своїй амбулаторії, навіть по телефону, але він не зможе перевірити, чи ми записалися, бо у нього база не працює, тому треба їхати у свою амбулаторію і роздрукувати ЕЛЕКТРООННУ чергу до лікаря і пред'явити її лікарю. 

Моя епопея з приватним пульмонологом триває. Приватний, тому що в амбулаторії на ДПЗ пульмонолога не тримають, в поліклініці яка обслуговує ДПЗ також, і в тій, куди мене направив сімейний, також, приймає лише приватний - кожний прийом 200 гривень. Вже три рази був.

Прописані приватним пульмонологом ліки купую по карточці, виданій пульмонологом, мені по них "знижка", а пульмонологу відкат. Пишу знижка в лапках, тому що ці ліки без лікаря ніхто й не подумає купувати, а лікар відразу видає карточку, по якій мені якоби продадуть ліки зі знижками, тоді як аналогічні ліки видаються безкоштовно, але для цього треба підтвердити діагноз аналізами, які заборонили робити під час карантину. 

Гарна реформа, коли на три поліклініки, тобто пів міста немає жодного пульмонолога. Хотів би ще окуліста відвідати, так з ними така ж ситуація.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2020 в 08:48, volks сказал:

Одеський стадіон "Чорноморець" продали за 5 млн дол. При цьому вартість будівництва оцінюються СОТНЯМИ  млн дол.

А що не так? В твоєму першому посиланні ж написано: Продали з аукціону, з 17 спроби. Будь хто міг його купити на аукціоні до америкосів, не чекаючи такої низької ціни. Але стає очевидним, що вбухані СОТНІ млн доларів, виведені через відкати, не становлять ніякої цінності ні для наших патріотів ні для амеркосів. Тому ціна мусила впасти не лише до ринкової, а й нижче, щоб хоч хтось побачив вигоду у такому об'єкті в такій країні. Чи ти щось інше мав на увазі?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2020 в 08:48, volks сказал:

Одеський стадіон "Чорноморець" продали за 5 млн дол. При цьому вартість будівництва оцінюються СОТНЯМИ  млн дол.

Сьогодні по волинському радіо повідомили що міськрада вирішила будувати на Театральному майдані світломузичний фонтан - мабуть під враженням від танцюючого фонтану який багато з місцевих слуг народу бачили в Дубаях. Цікаво скільки мільйонів наших податків їм вдасться потратити на цей важливий для міста об"єкт інфраструктури.:blink:

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jurgen007 сказано:

світломузичний фонтан - мабуть під враженням від танцюючого фонтану який багато з місцевих слуг народу бачили в Дубаях.

мм,  це не натяк на Порошковий фонтан в Вінниці?

 

може вони щось знають?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

В продовження розмови про "реформи":

Готуємо малого до школи, проходимо медогляд, сімейний лікар написав в медичній картці малого, яких лікарів необхідно пройти. Було це якраз перед карантином, тому не ходили. Зараз були біля поліклініки за ЦУМом, вирішили зайти і пройти медогляд. А фігушки, людей немає, лікар сидить і длубається в носі, але не прийме, бо ми не записалися в електронну чергу, яку ввели ввели десь під час карантину, тобто після того як ми були у сімейного, тому сімейний нас не направив, а без запису в чергу, йому не оплатять прийом, а записати він не може, бо не працює база, а сисадмін на карантині, тому можна стати в електронну чергу у своїй амбулаторії, навіть по телефону, але він не зможе перевірити, чи ми записалися, бо у нього база не працює, тому треба їхати у свою амбулаторію і роздрукувати ЕЛЕКТРООННУ чергу до лікаря і пред'явити її лікарю. 

Моя епопея з приватним пульмонологом триває. Приватний, тому що в амбулаторії на ДПЗ пульмонолога не тримають, в поліклініці яка обслуговує ДПЗ також, і в тій, куди мене направив сімейний, також, приймає лише приватний - кожний прийом 200 гривень. Вже три рази був.

Прописані приватним пульмонологом ліки купую по карточці, виданій пульмонологом, мені по них "знижка", а пульмонологу відкат. Пишу знижка в лапках, тому що ці ліки без лікаря ніхто й не подумає купувати, а лікар відразу видає карточку, по якій мені якоби продадуть ліки зі знижками, тоді як аналогічні ліки видаються безкоштовно, але для цього треба підтвердити діагноз аналізами, які заборонили робити під час карантину. 

Гарна реформа, коли на три поліклініки, тобто пів міста немає жодного пульмонолога. Хотів би ще окуліста відвідати, так з ними така ж ситуація.

Ніфіга собі!
Я недавно теж в поліклініці був - за дві години без проблем попав до сімейного, лора і невропатолога. Від сімейного по електронному запису далі пішов - все ок. Ніде нічого не платив, всі на місцях були (друга поліклініка). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

мм,  це не натяк на Порошковий фонтан в Вінниці?

 Та то швидше буде моделька світлового фонтану у Вінниці. Так само як той, що зараз є на Лесі Українки - одна стидоба а не фонтан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, jurgen007 сказал:

Сьогодні по волинському радіо повідомили що міськрада вирішила будувати на Театральному майдані світломузичний фонтан - мабуть під враженням від танцюючого фонтану який багато з місцевих слуг народу бачили в Дубаях. Цікаво скільки мільйонів наших податків їм вдасться потратити на цей важливий для міста об"єкт інфраструктури.:blink:

https://volynua.com/posts/u-tsentri-lutska-znosyat-fontan-korito-foto

Цитата

...Нагадаємо, що у Луцьку планують будівництво нового фонтану вартістю близько 12,5 млн гривень...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, sergkots сказал:

Ніфіга собі!
Я недавно теж в поліклініці був - за дві години без проблем попав до сімейного, лора і невропатолога. Від сімейного по електронному запису далі пішов - все ок. Ніде нічого не платив, всі на місцях були (друга поліклініка). 

Приватний пульмонолог - це якраз у вашій 2 поліклініці, 202а кабінет, в моїй 3 навіть такого не має.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Аваківські менти здатні тільки ....

Думаю що не так менти винні як судді.За тяжкі злочини,за які колись давали 5-7 років виходять з залу суду на волю з терміном 1 рік умовно бо пішли на угоду з прокурором про визнання винуватості.Така реформована судова система просто спонукає до правопорушень.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, iiron сказано:

Думаю що не так менти винні як судді.

Та ні, все ж таки менти винні. Конфлікт був початий, як то кажуть, не сьогодні,  а значить, менти могли б "владнати" ситуацію ще до того, як почали стріляти. До до чого тут ті  судді, прокурори, в даному випадку?))))

2 годин тому, iiron сказано:

Така реформована судова система просто спонукає до правопорушень.

Таке пофігічне відношення самих ментів, спонукає до подібних дій)))) Можливо, "охоронителі" закону і порядку, підїдаються в тих бандючків, місцевого розливу?))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! То ви погано знаєте про кругову поруку в певних робочих моментах. А ну нагадайте но скільки випадків було коли мусора за службове недбальство чи фактичну фальсифікацію справи посадили? А який відсоток виправдальних вироків в наших судах? А в Європі та Штатах який?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, bublik007 сказал:

 

Таке пофігічне відношення самих ментів, спонукає до подібних дій)))) Можливо, "охоронителі" закону і порядку, підїдаються в тих бандючків, місцевого розливу?))))

А якщо врахувати що охоронні фірми створюють в основному колишні мусора на пенсії, то як діючі "копи" будуть щемити своїх же бувших колег? Вони ж теж думають про підробіток на пенсії, тож не на будівництво чи в фермери  іти!

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, bublik007 сказал:

 

Таке пофігічне відношення самих ментів, спонукає до подібних дій))))

Не пофігічне відношення в цих краях суворо карається.Невже забув патрульного Олійника?Скільки чоловікові довелось пережити лайна за те що він сумлінно виконував свою роботу?Ось посвіжіше.Цитата звідти -У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.Стидаюсь запитати - яка на...й вина?З закону про поліцію -  "патрульні поліцейські уповноважені у виняткових випадках застосовувати вогнепальну зброю, зокрема, для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю або здоров'ю людей та / або поліцейського".

От і помисли, треба тому патрульному такий геморой на свою голову добровільно брати чи краще пофігічне відношення?А ще сім"ю наражати на небезпеку як-що сімейний.Воно йому нада?

При чому тут судді? - НА ВОЛИНІ СУДИЛИ ЧОЛОВІКА, ЯКИЙ ПОБИВ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО

                                         ВОДІЙ, ЯКИЙ НА «BMW» ЗБИВ НАСМЕРТЬ ВЕЛОСИПЕДИСТА, ОБІЙШОВСЯ «УМОВНИМ»

                                         ВОЛИНЯНАМ, ЯКІ ПОБИЛИ МІЛІЦІОНЕРІВ ДРЕВКОМ ВІД ПРАПОРА, ПОМ’ЯКШИЛИ ВИРОК

Ладно, шоб не ругатись згіний на 50\50(судді/менти) винні.Згода?:)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, що теперішні українці і Христа зі світу зживуть, якщо він піде проти їх системи, а тим більше якщо ти далеко не такий! 

Спойлер

 

Кажу так, бо особисто знаю таких людей, які стали неугодні коли почали пересічним "заважати жити".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Я вже писав, що теперішні українці і Христа зі світу зживуть, якщо він піде проти їх системи, а тим більше якщо ти далеко не такий! 

  Скрыть контент

 

Кажу так, бо особисто знаю таких людей, які стали неугодні коли почали пересічним "заважати жити".

Взагалі мимо.Дві великих разніци є як саме зароблені статки.Наприклад Пінчук теж являється одним з самих небідних, але на нього не знайдеш ні краплини поносу.Можна дуже довго пояснювати і наводити приклади але не бачу сенсу.Хоча один приклад наведу, свіжак про те як веде справи той, прихильником кого став Дмитро "Калинчук" Вовнянко - "Купив картини сам у себе та вивів мільйони гривень".
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, iiron сказано:

Взагалі мимо.Дві великих разніци є як саме зароблені статки.Наприклад Пінчук теж являється одним з самих небідних, але на нього не знайдеш ні краплини поносу.Можна дуже довго пояснювати і наводити приклади але не бачу сенсу.Хоча один приклад наведу, свіжак про те як веде справи той, прихильником кого став Дмитро "Калинчук" Вовнянко - "Купив картини сам у себе та вивів мільйони гривень".
 

 

А чому журналіст не навів якихось скрінів, фотокопій, витягів? Так будь хто і про будь кого може написати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

А чому журналіст не навів якихось скрінів, фотокопій, витягів? Так будь хто і про будь кого може написати. 

Христу підозрюваному надали чудову можливість спростувати скоєння злочину(чи то афера), но він нею чомусь не скористався.Ну а як би були скріни, фотокопії, витяги, щось би помінялось?За 6 років є тони паперів і вони у вільному доступі.В дії ще є зворотнє правило від наведеного Українцем - теперішні українці(25%) і за Антихристом підуть як-що він такий як вони і не йде проти їхньої системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, iiron сказано:

Христу підозрюваному надали чудову можливість спростувати скоєння злочину(чи то афера), но він нею чомусь не скористався.Ну а як би були скріни, фотокопії, витяги, щось би помінялось?За 6 років є тони паперів і вони у вільному доступі.В дії ще є зворотнє правило від наведеного Українцем - теперішні українці(25%) і за Антихристом підуть як-що він такий як вони і не йде проти їхньої системи.

1. Я за справедливість а не за вигадки та дії в угоду політичної доцільності. 

2. Відповідно підозрюваний не має доводити свою невинуватість, навпаки звинувачення має надати докази злочину.

3. Якщо є у вільному доступі то чому вже рік не можуть посадити?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...