Перейти до змісту

Луцька новорічна ялинка


romaxa11

Як вам Луцька ялинка 2016-2017  

85 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я думаю, що для ситуації з зовнішнім виглядом, дизайном ялинки потрібна окрема тема. Як можна з однієї сторони розпинатись за якісь туристичні принади міста і в цей же час розряжати ялинку з таким трешом, що біля неї навіть собаки пробігти бояться, ворони на Набережну перебрались. Особисто я на це гівно стараюсь не дивитись, бо боюсь побачити чучело сніговика і щоб потім воно мені снилось?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

фото скиньте. а то прийдеться в луцьк поїхати, щоб глянути))

мене після величезних надувних молотків якогось року вже нічого не дивує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, lanima сказал:

фото скиньте. а то прийдеться в луцьк поїхати, щоб глянути))

мене після величезних надувних молотків якогось року вже нічого не дивує)

Гугл рулить:

ЯК ЗАПАЛЮВАЛИ ВОГНІ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ ЛУЦЬКА

 

1.jpg

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в чому проблема, покажи?

Та й голосувалка однобока... Я рахую ялинки нормальними, але не фоткався, то мені до яких?

А якщо я просто рахую їх гарними, без іронічного "краса неземна"? Якщо писав голосувалку лише з своєї позиції, то сам і голосуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Я думаю, що для ситуації з зовнішнім виглядом, дизайном ялинки потрібна окрема тема. Як можна з однієї сторони розпинатись за якісь туристичні принади міста і в цей же час розряжати ялинку з таким трешом, що біля неї навіть собаки пробігти бояться, ворони на Набережну перебрались. Особисто я на це гівно стараюсь не дивитись, бо боюсь побачити чучело сніговика і щоб потім воно мені снилось?)

А мені до вподоби, що жива, нерублена, як усюди. А те що найнижча в Україні, то й пофік, не маю гігантоманії і не міряюсь в кого більшийа ( :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , чи це не ти, часом, на фото, такий незадоволений? :D

 

_mg_3392.jpg?itok=RY62TjQ5

 

А якщо серйозно - по фото не побачив нічого такого страшного. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

А мені до вподоби, що жива, нерублена, як усюди. А те що найнижча в Україні, то й пофік, не маю гігантоманії і не міряюсь в кого більшийа ( :) ).

Та тут, швидше за все, "прібліжонниє" чи "канкурєнтніє" ДІЗАЙНЬОРИ бісяться і хвилю гонять, бо не їм гроші перепали

Цитувати

У Луцьку вже тиждень, як запалили святкові вогні новорічних ялинок на Театральному майдані. Здавалось би, така подія мала пожвавити передсвятковий настрій, натомість лучани взялися направо і наліво висловлювати своє «фе». Мовляв, не оригінально, не свіжо, не гарно.
Над «дизайном» новорічних красунь у Луцьку працювали працівники житлово-комунального господарства та підприємства «Луцьксвітло»

І далі в статті "ФЕ" від "дизайнерів"  

Микола Жичук, начальник маркетингового відділу «Модерн-Експо»
Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти

На Католицьке Різдво мав можливість порівняти головні ялинки трьох обласних центрів Західної України: Луцька, Львова та Івано-Франківська. В цій трійці Луцьк, на жаль, програє. А от Франківськ, який за багатьма показниками є одним з найбільш креативних міст України, цьогоріч – безумовний фаворит. 
Ялинка в Луцьку 2017 – банально та без фантазії. При чому власне ялинки в Луцьку – це лише центр новорічної композиції. Насправді, можна було б більш креативно попрацювати і з дитячим майданчиком навколо. Сучасні технології по друку сьогодні дають величезний простір для творчості. Головне – було б бажання. 
Хотілося б, щоб «новорічна красуня» в Луцьку не поступалася не лише українським аналогам, але й головним прикрасам міст та містечок Європи. Єдине радує те, що ялинка в Луцьку є «живою».
 

Ольга Грицюк, засновник та керівник мистецької студії «Оле-арт»

Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти
Не знаю, куди їздять на екскурсії та закордонні поїздки наші чиновники… Поїхали б і глянули, як наряджають ялинки в Польщі, в Прибалтиці. Таке враження, що у нас все зробили лівою ногою. Абсолютно не вражає.
Ялинка – це симетрична істота. Щоб її прикрашати, треба намалювати елементарний ескіз. На ділі ж люди, які розвішували іграшки, зовсім не підготувалися. Мали прикраси, з якої сторони було зручно – там і втулили. Але вони дивилися зблизька, а здалеку все має зовсім інший вигляд. Немає стилю і правильного композиційного рішення. Крім того, на будь-яку ялинку, навіть – живу, будується каркас, іграшки не вішаються просто на гілки.
В Луцьку є купа талановитих студентів, яким можна було дати завдання розробити дизайн і кращий вибрати для втілення.
 

Зоя Навроцька, заслужений працівник культури України, мистецтвознавець

Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти
У всьому світі прикрашання новорічної ялинки – це цілий ритуал. Мені надзвичайно подобається, що в Луцьку обрали три живі ялинки, але для них потрібен відповідний дизайн. Це як ніби самому пошити плаття або замовити його у дизайнера…

Помітно, що тут простих людей посадили на вишку і вони розвішували прикраси, намагалися зробити хвильки із гірлянд… Я якраз сьогодні проходила повз наші ялинки і думала: гроші витрачені, а ефекту немає.
Ялинка повинна мати стиль і щороку – інший. В Європі навіть маленькі містечка змагаються між собою за найкращі різдвяні прикраси. Не обов’язково купувати дуже дорогі іграшки чи виготовляти ручної роботи, але те, що є можна організувати зі смаком.
А оці щити, що оточують ялинку – височенні, хто їх такими зробив? А той брудний сніговик – я б його вже зараз спалила! Одне добре, і я від того просто щаслива – нарешті прибрали Діда Мороза і Снігуроньку, яких я пам’ятаю ще з дитинства. Це вже було злочином їх з року в рік знову виставляти: така сірість, убогість…
Тому моя думка: місто повинне виділяти гроші не лише на іграшки, а й на дизайн. І, звичайно, цим мають опікуватися не працівники житлово-комунального господарства, а все-таки – працівники культури.


Ілона Миселюк, керівник художньої студії «Барва»

Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти
Звісно, до закордонних ялинок нам ще далеко, але добре те, що є. Найлегше – критикувати, зробити щось достойне – важче. Люди старалися, зробили. Інша справа – як…
У нас не так багато людей, які мають професійний художній смак, такий смак треба виховувати з дитинства. Тому вважаю, що для загалу – ялинка підходить, людям подобається.
 

Дмитро Авраменко, доцент кафедри дизайну Луцького національного технічного університету

Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти
Новий рік – одне із найулюбленіших свят, і всі ми чекаємо його головний атрибут – святкову ялинку. Особисто мені цьогорічна ялинка не до вподоби, в першу чергу через те, що нічим не здивувала. Якою була п’ять років тому – такою є і зараз. Дістають ті ж самі іграшки, вішають на ті ж самі три ялинки. Вести дітей подивитися – ніякого інтересу.

Розумію, що – криза, але ж можна піти таким шляхом, як в сусідніх містах. Хоча б частково оновити гірлянди, додати кілька прикрас. В більших містах взагалі наймають професіоналів для такої справи, там щороку різні ялинки, виготовляють індивідуальні прикраси. Чим ми гірші?
До того ж, у Луцьку – надзвичайно страшне оформлення оточення ялинки. Абсолютно не розумію його призначення… Якщо не знали, як зробити фотозону – можливо, тоді нічого не треба було робити?
Я б радив наступного року провести відкритий конкурс на розробку дизайну для прикрашання ялинки. Також можна оголосити конкурс на іграшки ручної роботи серед студентів. У нас достатня кількість митців, творчих людей в Луцьку, які б легко і з задоволенням справилися з таким завданням. І навіть – безкоштовно. 

 

Володимир Марчук, голова Волинської організації Національної спілки художників

Економ-варіант чи сіра убогість: що думають про головну новорічну красуню Луцька експерти
У Луцьку є стільки творчих людей, дизайнерів, усі зараз бувають закордоном – можна ж оголосити конкурс на оформлення ялинки, вибрати достойний дизайн. Три дні тому я теж був у Жешуві, ялинку прибрали – не порівняти.
Цього року у нас – найгірша ялинка з усіх, які пам’ятаю. Вже такого навколо нагородили, що скоро і самої ялинки не буде видно. Височенний паркан, як ніби якийсь загон… Для чого той загон? Дітей туди заганяти?
Забагато мальованого, для чого ті всі репродукції? Усі гроші пішли на ту огорожу.
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

А мені до вподоби, що жива, нерублена, як усюди. А те що найнижча в Україні, то й пофік, не маю гігантоманії і не міряюсь в кого більшийа ( :) ).

Це якраз мало б стимулювати вкластись в декорації.

59 хвилин тому, jack74 сказано:

Та тут, швидше за все, "прібліжонниє" чи "канкурєнтніє" ДІЗАЙНЬОРИ бісяться і хвилю гонять, бо не їм гроші перепали

Джек, ти був колись закордоном? В стані відрізнити хто художник а хто маляр? Рагулізм від наявності смаку? Ще напиши: "вони хоч щось роблять". Ти б теоретично поставив в себе на подвір'ї такого сніговика і огородив би такими щитами? Кинув би пару беушних нафіг нікому непотрібних беззмістовних гірлянд, щоб твої смаки висміювали сусіди? Для чого все хавати, толерувати рагулізм і несмак? Бо в країні війна? То причина рагулям робити рагульське місто, бо піпл все схаває, аби йолочка була? Хай там як, але можливо хтось з бонз перечитає і на слідуючий рік зробить не лайно в гірлянді для галочки, а витратить трохи свого нафіг нікому некорисного часу на більш якісний продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялинки в світі

Нафіг розробляти креативний логотип за 10 000грн. Впаяйте отого сніговика, це буде чесніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Так в чому проблема, покажи?

Перше:

я не бачив як це все прибирали, але дедуктивним методом: дзвінок в ЖЕК "Вася, нарядіть там йолку" - "Харашо". Під'їжає газон-вишка з трьома суровими чуваками в куфаках. Один на пульті вишки, другий глазомір, третій в ковші і давай цяцьки розвішувати. Хтось згадав, що в комірці є засраний сніговик. Відмили по можливості і впаяли. Потім приїжає газон з щитами і ансамбль готовий - Луцьк туристичний. Запрошуємо на новорічні свята німців, австрійців, поляків, чехів, литовців, білорусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ялинка в варшаві, був там, любо глянути, вся в вогниках

хоча розумію, що де ми, а де варшава але якшо керуватись "туристичними мірками" то варто прагнути гарнішого, звичайно

а якщо вибирати між ялинкою і ремонтом дороги на Даньшина то, звичайно, краще дорога )

IMG_0151.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це питання не фінансів, а світоглядне. Всі мери роздавали "безкоштовно" землі громади, певну власність, забезпечуючи собі і своїм сім'ям достойне існування. Як це можна зробити абсолютно безкоштовно для міста. Оголосити конкурс на кращий дизайн з прикрашання ялинки, з можливістю часткового брендування власними логотипами фірми переможця. Фірмі потужна реклама, Місту гарна ялинка. Максимум від влади - це забезпечення охорони місця від вандалізмів-алкоголізмів. У нас звісно свій шлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в наших ялинках є те, чого немає в інших, найкраще вбраних- вони справжні.  навіщо постійно ганятися за креативом, який іноді доходить до абсурду. в тому, що так прикрашені теж можна побачити свою родзинку- так прикрашаюь діти. які просто радіють, що скоро свято. а не заморочуються чи правильно іграшка висить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, lanima сказано:

в наших ялинках є те, чого немає в інших, найкраще вбраних- вони справжні.  навіщо постійно ганятися за креативом, який іноді доходить до абсурду. в тому, що так прикрашені теж можна побачити свою родзинку- так прикрашаюь діти. які просто радіють, що скоро свято. а не заморочуються чи правильно іграшка висить.

вашим постом можна виправдати абсолютно все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ялинка пофіг, але давайте знесемо старий ринок  бо він псує вигляд з вікна маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Якщо писав голосувалку лише з своєї позиції, то сам і голосуй.

Ось мені цікаво,що в голові було у ТС ,коли він голосувалку писав?Багато голосувалок було,але такої...Ну не фоткається біля ялинки 80 % людей,то куди їм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив повз неї декілька десятків разів – навіть уваги не звернув що там наліпили

Ялинки, "фонтан", забудови біля собору...

навіщо робити собі нерви ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

вашим постом можна виправдати абсолютно все

це моя особиста думка. я вже писала про надувні молотки)) так що все впізнається в порівнянні. я взагалі не прихильник обчіплювання іграшками чи побільше. чи отой забор по кругу, за офігітєльну суму грошей.

мені подобається коли отак

https://m.vk.com/doc61366077_440460918?hash=0f43de9c17f02ad5b3&dl=0f7d77d1ac2a1f578a

а комусь це видасться абсолютним несмаком.

на колір і смак всі фломастери різні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Соромітник сказано:

навіщо робити собі нерви ?

угу,

щось мене ніколи не тягнуло "бухати під ялинкою"

а те що місцеві чиновники-дізігнери бабла розпиляють під це дійство то ніхто і не сумнівався - так що "все за планом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, що багато кому подобається і то є добре особливо для дітей,але ті дощики криво навішені на ялинці це пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Впевнений, що багато кому подобається і то є добре особливо для дітей,але ті дощики криво навішені на ялинці це пісєц.

Ялинка, новорічні свята це на рівні інстинктів річ позитивна і загалом нічого особливого не вимагає. Але якщо ми розвиваємось, то потрібно розуміти куди і що в голові у нашої влади.

 

Хотілось би порівняти власну ялинку мера і ту що він створив для Луцька. Якщо в нього така ж сама, то питань нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...