Перейти до змісту

Скандальний «дєвішнік» у Версалі: наречена била охорону і поліцію, матюкалася і кусалася (відео)


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Лєкс начистить на підставі лічних симпатій. І да, народ, якщо ви не в курсі за Зіберса - не впрягайтесь. Кому потрібно - все зрозуміло, А ваш тролінг недолугий - ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Кожного тиждня клубні пригоди з синіми подруженціями, Версаль і Опера постійно змагаються.

 

Якби фінгали були то хороші весільні фото получились би,хо  парочку і з цих можна до весільного альбому приліпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Лєкс начистить на підставі лічних симпатій. І да, народ, якщо ви не в курсі за Зіберса - не впрягайтесь. Кому потрібно - все зрозуміло, А ваш тролінг недолугий - ні до чого.

Роз'яснити тут ніяк ? думаю всім цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Жінка бісить тестя? Напевно, все-таки, свекора :).

Для танкістів.

 Дівчинка , жінка( дружина) і бабуся(теща)- це особи жіночого роду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Чуєш ти , гєрой, завтра Лєкс тобі ліцо начистить і будеш ти лежати в травичці і снігом припадати. Кури закон України про ГФ ОГП. 

Дядько, я проти тебе особисто нічого не маю, але поліція+самооборона+правий сєктор для мене це туйня, сцьохи палітіків-комерсів, чому вони здійснюють патрулювання поблизу копалень бурштина (а я й близько відношення до того не маю, ніколи не мав і мати не хочу), та не припиняють дане міроприємство, а перевіряють документи чи, наприклад, страховку, коли, можна сказати, чути гул помп і всі знають що відбувається за 800м.

Ця вибіркова парядочність зіпала, всі, напевне знають, які будівлі в місті зараз за ці гроші будуються за ці кошти і хто це кришує. 

А ви говорите що самооборона, поліція чи ще хтось "знімає котят з дерева", коли поблизу банк грабують де лежать ваші заощадження...

можете сміливо мінусувати, я гатоф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Для танкістів.

 

От ти гониш))) При чому тут теща? Якщо одна та сама жінка береться до уваги, то вона в дитинстві бісить (по твоєму розумінні) татка, в молодості - чоловіка, а в старості - того ж чоловіка (діда). При чому тут тесть, теща??? Чи ти маєш на увазі свою тещу і це щось особисте? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такої жінки чоловік( дід) ,зазвичай до старості не  доживає.Тому все виливається на зятя.

Треба  спочатку бачити логіку, а не вишуковувати помилки, бо втрачаєш зміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, woodwork сказал:

можете сміливо мінусувати, я гатоф.

 

Мінусами ти тут не отдєлаєшся, бо

 

1 час назад, difoto сказал:

завтра Лєкс тобі ліцо начистить

 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

Мінусами ти тут не отдєлаєшся, бо

 

 

:)

Ок, сказати куди приїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

В такої жінки чоловік( дід) ,зазвичай до старості не  доживає.Тому все виливається на зятя.

Треба  спочатку бачити логіку, а не вишуковувати помилки, бо втрачаєш зміст.

 

Ну, твою логіку тільки ти бачиш)). І якщо по твоїй логиці, то потрібно було написати в кінці не "тестя" (бо він же ж помер), а "зятя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не мій вислів, але я його чомусь зразу зрозумів  саме так. 

Є ще таке поняття ,, непереводімая ігра слов,, , до речі  перекласти цей вираз українською мені не вдається.

Так от, це треба просто відчувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Це не мій вислів, але я його чомусь зразу зрозумів  саме так. 

Є ще таке поняття ,, непереводімая ігра слов,, , до речі  перекласти цей вираз українською мені не вдається.

Так от, це треба просто відчувати.

 

І все-таки, я був прав, оте останнє твоє "тестя" перекреслило всю логіку прислів'я. Ось як воно звучить в оригиналі:

"В жизни женщины есть три возраста: Нервирует отца. Раздражает мужа. Бесит зятя."

І все стає на свої місця, танкіст))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз'яснюю контекст:

Зіберс (він же Ітзамна) дуже добре знайомий з Лєксом.

Лєкс - керівник групи швидкого реагування Самооборони.

Члени ГШР як правило пояснюють порушникам закон Україна про права та обов'язки членів ГФ з ОГП. 

Але у випадку з Зіберсом, який все ж посміє своїми п'ятдесяти двома кілограмами вякнути щось ( в чому є великій сумнів, ібо інтернет воєн ін РЛ затухає досить швидко) - Лєкс йому пояснить без слів чарівним щелбаном.

А взагалі члени ГФ з ОГП мають права нарівні з копами - вид вимоги посвідчити особу і аж до використання спецзасобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@woodwork оці казочки про Самооборону і бурштин вже навіть не смішать. За останній раз ми віддали поліції рюкзак з бурштином (38 кг вроді) - уяви собі. Про хати і політиків взагалі не поняв - всі якимись натяками говорять, а конкретизувати не хочуть(або не можуть).

ПС і да - про Лєкса було виключно до інтернет-воєна Itzamna.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, difoto said:

А взагалі члени ГФ з ОГП мають права нарівні з копами - вид вимоги посвідчити особу і аж до використання спецзасобів.

закони находу придумуєш :) ?

 

а по темі:
одружуватися на тьолці, яка ходить у "Версаль"... ну "ізвінітє" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Соромітник сказано:

закони находу придумуєш :) ?

то що "байци Ігоря Палкіна" можуть на вулиці плющити перехожих вимагаючи в них документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

то що "байци Ігоря Палкіна" можуть на вулиці плющити перехожих вимагаючи в них документи?

Так. Але у випадку, коли є підозра про вчинення правопорушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Itzamna сказано:

Поліція всетаки державна служба, я громадяним цієї держави і мушу виконувати і дотримуватися законів та вимог поліції. А "тімуровці" хто ? - "куйпросцишхтотакі биковате теляте "

 

підтримую на всі 100%, не раз я та мої знайомі  зустрічали таке бидло, яке веде себе аля термінатор без пояснень, без поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, difoto said:

Так. Але у випадку, коли є підозра про вчинення правопорушення.

А це якось законодавством затверджено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загугліть закон про громадські формування з охорони громадського порядку, я з телефону.

Але так, все по закону. І не дарма "Втрата порядку" десяток років косила бабло за корочку члена , бо це один з варіантів отримати дозвіл на травмат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, difoto сказал:

Загугліть закон про громадські формування з охорони громадського порядку, я з телефону.

Але так, все по закону. І не дарма "Втрата порядку" десяток років косила бабло за корочку члена , бо це один з варіантів отримати дозвіл на травмат.

Так такж формування мають право діяти тільки разом з поліцією, хіба ні? Самостійно права у них обмежені дуже.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Так. Але у випадку, коли є підозра про вчинення правопорушення.

тю

під це підпадають 99% громадян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, difoto сказано:

Загугліть закон про громадські формування з охорони громадського порядку, я з телефону.

Але так, все по закону. І не дарма "Втрата порядку" десяток років косила бабло за корочку члена , бо це один з варіантів отримати дозвіл на травмат.

 

Є багато різних законів, включно закон про поліцію, але слід завжди знати що ці закони нижче головного закону, а саме Конституції та базуються на КОАП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото правий, згідно Закону http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1835-14  Стаття 14. Умови та порядок застосування заходів фізичного впливу і спеціальних засобів 

Переписана з КПК України. Мають право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...