Перейти до змісту

Скандальний «дєвішнік» у Версалі: наречена била охорону і поліцію, матюкалася і кусалася (відео)


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

49 хвилин тому, difoto сказано:

Загугліть закон про громадські формування з охорони громадського порядку, я з телефону.

Але так, все по закону. І не дарма "Втрата порядку" десяток років косила бабло за корочку члена , бо це один з варіантів отримати дозвіл на травмат.

дозвіл на травмат то таке.... а от приставання на вулиці - то вже інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю, на скільки правда, але здається і дівчину опізнали  - в комментарях на волинь24 написали її фіо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Члени громадських   формувань   під   час   виконання   своїх 
обов'язків  з  охорони  громадського  порядку і державного кордону 
після обов'язкового пред'явлення  посвідчення  члена  громадського 
формування мають право: 

     1) вимагати від громадян додержання правопорядку,  припинення 
адміністративних  правопорушень  і  злочинів,  додержання   режиму 
державного  кордону,  в  тому  числі  на територіях,  що межують з 
державним кордоном, де прикордонну смугу не визначено; 

     2) у разі підозри у вчиненні адміністративних правопорушень і 
злочинів перевіряти у громадян документи, що посвідчують їх особу; 

     3)  спільно з поліцейськими та військовослужбовцями Державної 
прикордонної  служби  України  затримувати  і доставляти до органу 
Національної  поліції,  підрозділу  Державної  прикордонної служби 
України,  штабу  громадського  формування  з  охорони громадського 
порядку  або громадського пункту охорони порядку осіб, які виявили 
злісну  непокору  законним вимогам члена громадського формування з 
охорони  громадського  порядку і державного кордону і не виконують 
вимог щодо припинення адміністративного правопорушення;
{  Пункт  3 частини третьої статті 13 із змінами, внесеними згідно 
із Законом N 901-VIII ( 901-19 ) від 23.12.2015 } 

     4) складати протоколи про адміністративні правопорушення; 

     5) входити   до   клубів,   кінотеатрів,   стадіонів,   інших 
громадських місць і приміщень за згодою власника чи уповноваженого 
ним органу для переслідування правопорушника,  який переховується, 
або припинення адміністративних правопорушень чи злочинів; 

    ...
    ...

     8) у разі порушення водіями Правил дорожнього руху, створення 
реальної загрози життю або здоров'ю громадян  вживати  заходів  до 
припинення цього правопорушення,  здійснювати перевірку документів 
у  водіїв  на  право  користування  та   керування   транспортними 
засобами,  а також не допускати осіб,  які не мають документів або 
перебувають   у   стані   сп'яніння,   до   подальшого   керування 
транспортними засобами; 

   ...
   ...

     11) застосовувати  в  установленому  порядку заходи фізичного 
впливу, спеціальні засоби індивідуального захисту та самооборони. 

 

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

дозвіл на травмат то таке.... а от приставання на вулиці - то вже інше

Були випадки, коли самооборонівці безпідставно приставали до громадян? У більшості випадків вони не те, що не перевіряють документи, а й , якщо порушник не пручається та поводиться адекватно - обмежуються усним попередженням. Більше того, якщо копам і слідакам потрібно, щоб бійка вже відбулась(тільки тоді складаються адмінматеріали) - самооборонівці діють превентивно, стараючись не допустити її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto

Так є таке поняття як цивільний (громадянський) арешт, який може робити люба особа на території України. Плюс до цього всього, усі пункти, які Ви перечислили, на скільки я розумію, можуть відбуватись тільки В ПРИСУТНОСТІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, а не у будь-який час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело виходить. Як місто потребувало нормальних захисників, кричали - "ура!" А тепер, як устаканилось більш менш - всі стали нев"*батєльські малаЦЦи. Наш свинячий менталітет,імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vetalforever сказал:

Весело виходить. Як місто потребувало нормальних захисників, кричали - "ура!" А тепер, як устаканилось більш менш - всі стали нев"*батєльські малаЦЦи. Наш свинячий менталітет,імхо

З чого Ви взяли, що хтось проти Самооборони чи інших громадських формувань? Вони на перехідний час допомагали правоохоронним органам. За це їм велика подяка. Але, на мою думку, цей час вже пройшов, якщо ми рухаємось у Європу, то вже потрібно діяти по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ідеш ти такий по місту, до тебе підходять чуваки в камуфляжі звинувачують тебе в тому що десять хвилин назад ти всякими бєзобразіями займався. Ти такий ок, а ви хто.. вони показують посвідчення що це хлопці громадського формування "твой труба шатал", пред'явіть документи.. на твої доречні запитання вони застосовують спецзасоби.

 

Твої наступні дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, seolutsk сказано:

Але, на мою думку, цей час вже пройшов, якщо ми рухаємось у Європу, то вже потрібно діяти по закону.

А хто діє не по закону? Я вже зацитував - читайте. І Самооборона допомагає копам, усі затримання і т.п. виключно з ними, тим більше що всю інфу вони получають від них по рації (і навпаки - у випадку виявлення правопорушення зразу ж повідомляють ПП). Якщо вас бентежать новинні "першими на місце події приїхали самооборонівці" - то спільне патрулювання не обов'язково означає "виключно в присутності копів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос с другой стороны, есть ли ответственность за невыполнение требований, оказание сопротивления членам таких объединений? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zeuss сказано:

Твої наступні дії?

Кричу щосили: "ВИКЛИКАЙТЕ ПОЛІЦІЮ!!!"

@Zeuss але я запитаю ще раз: були випадки безпідставної вимоги пред'явити документи?(про спецзасоби взагалі мовчу - наші хлопці і КПК і умови застосування спецзасобів знають на зубок і це не бахвальство, а вимоги командирів груп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку -

тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Були випадки, коли самооборонівці безпідставно приставали до громадян? У більшості випадків вони не те, що не перевіряють документи, а й , якщо порушник не пручається та поводиться адекватно - обмежуються усним попередженням. Більше того, якщо копам і слідакам потрібно, щоб бійка вже відбулась(тільки тоді складаються адмінматеріали) - самооборонівці діють превентивно, стараючись не допустити її.

я про "платний дозвіл на травмат" писав, тобто про ВартуПорядку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

я про "платний дозвіл на травмат" писав, тобто про ВартуПорядку

якщо відкинути те, що це карманна армія одного олігарха - то там в 90% нормальні мужики, які іноді навіть патрулюють місто. З такими ми "дружим", бо робим разом з копами одну справу. І так само не чув про "бєзпрєдєл" від ВтратиПорядку, окрім окремих випадків з побиттям активістів, але це як раз ті 10%, які не патрулюють, а суто в ролі "чорних найманців".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей закон, взагалі лобіював сумнозвісний Кравченко. Яка була його мотивація і які тоді переслідувались цілі можу детально розписати. Просто не бачу в цьому необхідності, бо це вже все в минулому.

 

У мене одне лише запитання, якщо відкинути всі формальності, те що Лєкс товариш і тим більше знання законів на зубок, тебе справді влаштовує те, що група людей може підійти до тебе, показати посвідчення, форма і зразок якого не відома 99% населення, і на підставі підозри (!) може вчиняти дії по затриманню, перевірці документів і  "протидії" силових методів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zeuss сказал:

Цей закон, взагалі лобіював сумнозвісний Кравченко. Яка була його мотивація і які тоді переслідувались цілі можу детально розписати. Просто не бачу в цьому необхідності, бо це вже все в минулому.

 

У мене одне лише запитання, якщо відкинути всі формальності, те що Лєкс товариш і тим більше знання законів на зубок, тебе справді влаштовує те, що група людей може підійти до тебе, показати посвідчення, форма і зразок якого не відома 99% населення, і на підставі підозри (!) може вчиняти дії по затриманню, перевірці документів і  "протидії" силових методів?

Ну может и не показывать документы))

А кто является контролирующим органом у таких организаций?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zeuss сказано:

тебе справді влаштовує те, що група людей може підійти до тебе, показати посвідчення, форма і зразок якого не відома 99% населення, і на підставі підозри (!) може вчиняти дії по затриманню, перевірці документів і  "протидії" силових методів?

@Zeuss  я не зрозумів щодо "протидії" силових методів , але мене влаштовує. А тебе влаштовує, коли в тебе гопнік спиздить барсетку і обматюживши копів спокійно викине з неї непотрібні папірці, забере собі мобілу, бабло і купу кредиток "і нікого нє встрєтів..." піде бухать? Напуркуа оці крайнощі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся різниця між нами тільки в тому, що я не боюсь гопника (формування мене в 90-х на ГеПеЗе може і самого зробила чуть гопником, ну то таке), я боюсь того,що ці карманні пацани (я зараз в цілому, а не особисто про когось), користуючись решетом в законі можуть в певній ситуації зіграти на руку хазяїну, або просто "попутати педалі" бо їм так захотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Zevs_Isver said:

тю

під це підпадають 99% громадян

а один відсоток ти лишив на поліцаїв/самоохорону/втратуПорядку і їхніх родичів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

а один відсоток ти лишив на поліцаїв/самоохрону/втратуПорядку і їхніх родичів ?

ні, 1% я на недоторканих (різних форм і розмірів) залишив

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 хвилин тому, Itzamna сказано:

Тема - Скандальний «дєвішнік» у Версалі: або "самооборона" VS народ :)

 

Тема - Скандальний «дєвішнік» у Версалі: або "самооборона" VS народ :)п'яне бидло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zeuss сказано:

Вся різниця між нами тільки в тому, що я не боюсь гопника (формування мене в 90-х на ГеПеЗе може і самого зробила чуть гопником, ну то таке), я боюсь того,що ці карманні пацани (я зараз в цілому, а не особисто про когось), користуючись решетом в законі можуть в певній ситуації зіграти на руку хазяїну, або просто "попутати педалі" бо їм так захотілось.

Давай отак: самооборонівцю проломили бошку члени ВП в балаклавах і т.п. , без пред'явлення посвідчень і т.п.

А ти боїшся, що тобі пред'являть посвідчення, спитають документи і потім в суді ти не зможеш доказати свою правоту? Якщо ти не боїшся гопніків - якого милого ти переживаєш за законні формування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...