Перейти до змісту

Ревізор у Луцьку


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, jack74 сказано:

Знайшли шо перевіряти - якусь "Берізку"... Вперше чую про неї. Про столовку за Міськрадою ще чув, а про Берізку ні разу. Вона відома, певно, лише тим, хто там поруч працює...

та звичайна ще совєцка столовка.

Походу, персонал і все решта - загубилися у часі :)

Звичайна ригаловка. Не дорога. Випити / закусити.

Ходив 2-3 рази, поки працював поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

та звичайна ще совєцка столовка.

Походу, персонал і все решта - загубилися у часі :)

Звичайна ригаловка. Не дорога. Випити / закусити.

Ходив 2-3 рази, поки працював поруч.

Ригав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Такер сказал:

Берізка? де вона хоч знаходиться ?

біля головного віділення пошти, ось тут за рогом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Такер сказано:

Берізка? де вона хоч знаходиться ?

https://www.google.ru/maps/place/Їдальня+Берізка/@50.7458348,25.3206747,18.79z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x8998f96c8483965f!8m2!3d50.7459523!4d25.3211649

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людям варто зрозуміти, що не все є свій купець. І когось та "Берізка" цілком влаштовує.

І таких багато!

Бо не у кожного є гроші піти поїсти у "Брамі". Де продукти, що зіпсувалися не продалися у Там-тамі, чудово смакують усім, хто там їсть.

 

Образливе те, що у нас відсутній такий собі lowcost сегмент у сфері харчування. Або ригаловка, або ресторан.

Піцерія - це не те. Із цінами на піцу, її варто віднести до ресторації! (Хоча деякі, по якості їжі та обслуговування, можна віднести і до ригаловок)

Ніяких бістро, чи подібним їм кафе. Ціна у "фастфудах" а-ля "Вареники" - не фастфудівська. Взагалі! Ніде немає закладу, де можна поїсти відносно домашньої їжі по ціні + кілька % від ціни приготування дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ригав?

ні. Навпаки :):lol:

Їжа там, як не дивно, цілком смачна. Просто тому поцу-ведучому не вгодиш!

Там контингент, який приходить випити і закусити.

дехто випити. А закусити, уже як доведеться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Selbeor сказал:

біля головного віділення пошти, ось тут за рогом

Дякую. хоч буду знати де у пошти головне відділення)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Там контингент, який приходить випити і закусити.

Не скажи....туди багато людей ходить (ходило) на обід, навіть черга в обідню пору вишиковувалась немаленька. Зараз не знаю як, був там давно, років 5 тому.

Їжа справді була нормальна, але в яких умовах все це готується це просто повний .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в Берізці хтось траванувся - про це знали б усі бюджетники міста. І якщо за віддраєні пательні в чекові буде одним ноліком більше - чхати я хтів на ті пательні. Совок? Та мені пофіг, якщо за 25 гривень мені дадуть перше, друге і кампот - хоч комунізмом це назвіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я в тій берізці обідав багато разів,і ні разу не було так щоб хтось там не пив 100г. у них купують тих 100г. а під столом ще "патрон" або і два,але кончені залєпки туди не ходять,всетаки треба мати пару гривень, то там в основному "культурні алкоголіки"  як "положено" в обід пляшечка на трьох,чотирьох, для апетиту,ну це ж нормально,ну а пиво то взагалі в обід для них не рахується,але то всьо не напрягає і багато простих,звичайних яких більшість людей там їсть,які і не задумуються про їхню кухню,бо не до того(близько,швидко,не дуже дорого), а взагалі якась там своя особа атмосфера,жіночкі дійсно дуже привітні,відносно смачно,і колись було не дорого,зараз не знаю,але чув від знайомих що вже вони не геть дешеві,от як колись своїми цінами приманили основний контингент  то так ті любителі і по інерції лазять туди, а те що там на кухні повний звіздєц я щось не дивуюся,впевнений що і х.й вони там щось змінили,бо хто туди ходив той і буде далі ходити,повторюся,там особа атмосфера).

PS: ні разу там не траванувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Selbeor сказано:

туди багато людей ходить (ходило) на обід, навіть черга в обідню пору вишиковувалась немаленька.

про обід мова  не йде.

ДО і після - там  - зовсім інший контингент :)

 

6 хвилин тому, difoto сказано:

за 25 гривень мені дадуть перше, друге і кампот

Майже домашнє! Перше. Друге (включаючи м'ясне) + салат + чай / компот.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вразило побачене від берізки, але на відміну від там тамів і піцерій потім живіть не болить. Пішов, кинув по можливості і голоду від 5-ти(борщ\суп) до 30-ти грн (1,2,3 і  компот). І дівчата там таки привітні. Не один раз мені готували на День народження - все круто. Ціни, повторюсь,  "соціальні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Берізкою все  ясно, а от перевірка Базиліка попахує як мінімум поблажливим ставленням ревізора. На недовєс очі закрив, пилючку перевіряв одним пальцем ледь доторкаючись поверхні, на сміття в дитячій кімнаті і запилений телевізор теж не звернув уваги....в другому закладі за такі недоліки було б ай-я-яй....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається в столовці на 8березня в коледжі явно не дорожче, да і самачненько вродь ,зараз туди інколи ходжу.Це я до того,що берізка не найдешевша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він чмо бородате,зазнане і хамовите.Надіюсь колись йому дадуть в око.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

ДО і після - там  - зовсім інший контингент :)

100%

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, igorgame сказано:

Дааа... одін плюс Там-Таму, що працевлаштовують людей з вадами?! О-то так "гіпер"... Позорисько!!!

згідно законодавства вони мають працевлаштовувати інвалідів або за це платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

вони мають працевлаштовувати інвалідів

5% квота. Усі, хто має чесно оформлений персонал. Незалежно від форми власності.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше насмішила в страстях за ревізором акція від готелю "Україна" - за 25-те поселення в них бонус: блокнот і ручка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, laska сказано:

Найбільше насмішила в страстях за ревізором акція від готелю "Україна" - за 25-те поселення в них бонус: блокнот і ручка :D

Бонус то не тейво,троха не так,це у них програма лояльності така, йопєль.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, san4ez1 said:

Він чмо бородате,зазнане і хамовите.Надіюсь колись йому дадуть в око.

Треба буде підняти рейтинг - дадуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...