Перейти до змісту

Гройсман анонсував підвищення "мінімалки" до 3200 гривень


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Згадали лікарів, наштовхнули ще на одну думку:

Наші владці повинні перейняти досвід лікарів, одне з найголовніших правил - Primum non nocere (Найперше - не зашкодь!) Кожний законопроект, повинен розглядатися через призму цього правила - Не зашкодь!. Приймають зміни до податкового кодексу, 7 подумати чи це не зашкодить бізнесу і 1 раз прийняти. Бо якщо зашкодить бізнесу, то надходження до бюджету зменшаться. Не можна кусати руку, яка тебе кормить. Але спочатку треба викорінити з політики олігархів, бюрократію і корупцію, бо поки що ці явища кормлять дармоїдів набагато краще ніж бізнес. Тому усе, що приймає нинішня (25 років) влада, шкодить бізнесу. І приймається воно по 7 сім разів, і ні разу не думається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 229
  • Створено
  • Остання відповідь
46 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо їхня схема діє. то чому це не робилося постійно і поступово?

ремарка: зі слів влади, робота над мінімалкою почалась в травні місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

ремарка: зі слів влади, робота над мінімалкою почалась в травні місяці.

Чому цього не було в проекті бюджету який озвучували у вересні? Питання не до тебе. а лише щоб задуматися над правдивістю їхніх слів.

Я схильний думати, що рішення Гройсман прийняв спонтанно між першим читанням бюджету і його заявою. І Кубів укуїв не менше інших від такої заяви. А травень це просто початок прем'єрства Гройсмана, тобто дуже гарно виглядає його заява - ми з самого початку думаємо про людей, просто забули це в бюджет закласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, nickel сказал:

Тоді поясни наступне:

В УКРАЇНІ КРИТИЧНО НЕ ВИСТАЧАЄ ЛІКАРІВ ТА МЕДСЕСТЕР

Де черга з лікарів на такі жирні місця?

Дійсно дивно. Буквально вчора дружині (лікар в одній з поліклінік міста) сказали, що змушені Вас перевести на 0,75 ставки, у зв'язку з відсутністю фінансуваня. Хоча вона по даному напрямку єдиний вузький спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Jaguar-35769 сказал:

Дійсно дивно. Буквально вчора дружині (лікар в одній з поліклінік міста) сказали, що змушені Вас перевести на 0,75 ставки, у зв'язку з відсутністю фінансуваня. Хоча вона по даному напрямку єдиний вузький спеціаліст.

А що дивного? Ну звільниться спеціаліст, якого не влаштовує 0,75 ставки. Так-як спеціаліст вузький, то заміни не знайдуть, а кого знайдуть не захоче працювати на 0,75 ставки. І стане не 130 000 вакансій, а 130 001. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

А що дивного? Ну звільниться спеціаліст, якого не влаштовує 0,75 ставки. Так-як спеціаліст вузький, то заміни не знайдуть, а кого знайдуть не захоче працювати на 0,75 ставки. І стане не 130 000 вакансій, а 130 001. 

А може на це місце є вже "проплачений" молодий спеціаліст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, nickel сказано:

Я схильний думати, що рішення Гройсман прийняв спонтанно між першим читанням бюджету і його заявою. І Кубів укуїв не менше інших від такої заяви.

А в мене склалось враження, що в травні Гройсману сказали в якомусь "бюджетному комітеті" - А давайте подумаєм над підвищенням мінімалки? - Ну... фіг з вами, подумайте. І тут в жовтні йому такі: Ну, ми думали-думали і ось що придумали.... - ЗАІБІСЬ! А то я вже забув!

Ну і пішла хвиля.

Це суто ІМХО з побаченного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

Тепер доведеться їздити на старенькому (відносно) Гольфі, а не на новенькій (відносно) Тойоті

Мабуть моральний оргазм отримаєш від того, що хтось з Тойоти на Гольф пересяде ? Це ж мабуть так приємно, коли комусь гірше стає ? От воно комуністичне наслєдіє

b7ffbab6af509b7bc6e9063a633b7fbf.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому гірше? Хто сказав що гольф за тойоту гірше? економніше, комфорт +\-

Чи гольф доступний всім а тойота ізбранним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

моральний оргазм отримаєш від того, що хтось з Тойоти на Гольф пересяде ? Це ж мабуть так приємно, коли комусь гірше стає ?

От ти не вгадав.

Ніяк. Все в "молоко".

1) Ні. Не отримаю. Трохи я не з того отримую задоволення.

2) Ніхєра неприємно, коли погано іншому я не садист. та й посилу, ти, мабуть, не догнав. нажаль.

3) Яке комуністичне? Я того комунізму застав на рівні з тобою!

 

А щодо анекдоту, то так не може бути. Якщо вже є багаті - то і бідні будуть - економічний закон. збагачення ЗАВЖДИ за рахунок чийогось збідніння.

 

Я також хочу їздити на Тойоті, а не на 9-ці. Але для цього потрібно когось найобувати.

Або державу із податками, або продавця із зарплатою. Бо якщо поступати повністю чесно, то доведеться ходити в одних єдиних джинсах і їздити маршруткою чи тролейбусом (утрірую, єслі шо), тобто чесних підприємців- майже немає. Якщо - то вони не на тойотах їздять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vetalforever сказано:

Чи гольф доступний всім а тойота ізбранним?

Ти також любиш до слів прискіпатися? :)

Гольф 2-3, явно не 5. І тойота Камрі / Лендкрузер

так доступніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Якщо вже є багаті - то і бідні будуть - економічний закон

бідний бідному рознь, якщо ти не в курсі, в одній країні це той що 10 доларів в місяць отримує, в іншій - 1000. В нормальній країні пособіє по безробіттю більше й платоспроможніше ніж зарплата середньостатистичного українця, а там теж є багаті й дуже багаті люди

1 час назад, Zheny@ сказал:

Я також хочу їздити на Тойоті, а не на 9-ці

Якби ти хотів, то їздив би й замість того щоб піти на роботу, де можна просто виконувати завдання й потім в кінці місяця отримувати зарплату - зняв би *поряд* з бувшим роботодавцем контейнер й знаючи ту всю *кухню* зсередини, зробив би все краще, швидше й прибутковіше. Знаю не одного й не два бувших продавців, які так і зробили. Й той що на Тойоті їздить, особисто в тебе гроші на неї вкрав ? Якщо то не чиновник чи прокурор

1 час назад, Zheny@ сказал:

Але для цього потрібно когось найобувати.

Або державу із податками, або продавця із зарплатою.

от тільки не треба тут з себе *целку* строїти. Продавця можна й не наймати (а то попривикали, прийшов на базар й зразу пан, ан нє, сам продав, сам ручками товар вигрузив, сам в один вихідний за товаром зьїздив), а держава сама не крепко то й дасть себе намахати, особливо простому підприємцю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в одній країні це той що 10 доларів в місяць отримує, в іншій - 1000.

Якого буя ти приплів сюди "якусь іншу коаїну" ??

56 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

зняв би *поряд* з бувшим роботодавцем контейнер

Я знав, що ти напишеш подібне. У мене навіть відповідь для тебе є готова!

Ти, чомусь, у подібних темах і дискусіях, міряєш все виключно базаром! Питання: Якого? 

Базаром економіка країни / області міста / не міряється. 

Коли я 10 чи 12 років тому покинув базар - я став щасливим. Да, я був продавцем, не підприємцем, але за 10 років торгівлі я зрозумів більше, ніж мені хотілося!

І коли я прийшов на підприємство, де є ЗП, я зрозумів більше!  Я мав із що порівняти. Мабуть, тобі цього зрозуміти, поки що, не дано!

1 година тому, MANJAK11 сказано:

от тільки не треба тут з себе *целку* строїти. Продавця можна й не наймати

І цю відповідь я також передбачив :)

Ти ж сам собі продавець і хазяїн!  Тобі тут спрацьовує (полюбому!!!!!) моя теза про на*йобування держави!

Я випереджу твої думки і пости і скажу, що я не проти. Да я не проти, а через те, що держава (навіть із "чесних" часів СРСР) най0бувала своє населення! Починаючи із облігацій держзайму, і закінчуючи їхніми виплатами уже за часів незалежної України.

 

Вадим! Ми з тобою будемо розмовляти різними мовами доти, доки ти  не пропрацює хоча б 2-3 роки не сам на себе, а на будь-якому підприємстві.

Де є ЗП. Де є план, де звіт, де я штрафи, премії і т.д.

 

От із @nickel-ьом можна розмовляти! Він і підприємцем був і на ЗП працював (працює). Людина бачила багато, і багатогранна, на відміну від тебе, пробач, але так є. І він може більш адекватно оцінити ситуацію, а не виключно зі сторони продавця / власника торгової точки!

 

Надалі, нашу (особисту) дискусію, вважатиму моветоном!

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

 доки ти  не пропрацює хоча б 2-3 роки не сам на себе, а на будь-якому підприємстві.

Де є ЗП. Де є план, де звіт, де я штрафи, премії і т.д.

щиро сподіваюсь, що до такого не доживу

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Надалі, нашу (особисту) дискусію, вважатиму моветоном!

згідний, ібо всерівно *мая твая нє понімай* з обох сторін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

щиро сподіваюсь, що до такого не доживу

Від тюрми і суми не зарікаються. Я це до того, що всяке може трапитися.

Базар - не панацея!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Zheny@ сказал:

Від тюрми і суми не зарікаються. Я це до того, що всяке може трапитися.

Базар - не панацея!

та я згідний повністю в цьому, нема мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З 1 ГРУДНЯ МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА СТАНОВИТИМЕ 1600 ГРИВЕНЬ

gryvnja-710x434.jpg

Замість чинних нині 1450 гривень розмір мінімальної зарплати становитиме 1600 гривень. А прожитковий мінімум – 1544 гривні замість нинішніх 1496 гривень, - повідомляє видання ВиЧЕрпно.

Зокрема, відповідно до Закону України від 25.12.2015 №928-VIII «Про Державний бюджет України на 2016 рік» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №928) з 01.12.2016 зростає розмір мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму у порівнянні з 01.05.2016.

Так, відповідно до статті 7 Закону №928 з 01.12.2016 встановлено прожитковий мінімум на одну особу у розрахунку на місяць у розмірі 1544 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення у таких розмірах:

- дітей віком до 6 років – 1355 гривень;

- дітей віком від 6 до 18 років – 1689 гривень;

- працездатних осіб – 1600 гривень;

- осіб, які втратили працездатність – 1247 гривень.

Статтею 8 Закону №928 визначено, що з 01.12.2016 мінімальна заробітна плата становитиме:

- у місячному розмірі 1600 гривень;

- у погодинному розмірі 9,59 гривні.

Слід зазначити, що зміна цих показників з 01.12.2016 вплине, зокрема, на:

- максимальний розмір доходів, на який нараховується єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб), який складатиме 40 000 грн. (з 01.05.2016 по 30.11.2016 – 36 250 грн.);

- максимальний розмір єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку за себе (22% від максимальної бази нарахування єдиного внеску) – 8 800 грн. (з 01.05.2016 по 30.11.2016 – 7 975 грн.);

- мінімальний розмір єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку за себе (22% від мінімальної зарплати) – 352 грн. (з 01.05.2016 по 30.11.2016 – 319 грн.).

Нагадаємо, 26 жовтня Кабінет міністрів України ініціював рішення про підняття мінімальної заробітної плати до 3,2 тисяч гривень і має намір внести відповідну норму в проект державного бюджету на 2017 рік. На переконання керівника офісу фінансового та економічного аналізу Верховної Ради України Віктора Мазярчука , ініціатива уряду з підняття мінімальної заробітної плати порушує закон. Окрім того, як заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, після збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень, близько 700 гривень піде на сплату податків.

 

http://www.volynnews.com/news/economics/z-1-hrudnia-minimalna-zarplata-stanovytyme-1600-hryven/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що за закон прийняла Рада під виглядом підвищення мінімалки.

Цитата

Верховна Рада вчора ввечері прийняла законопроект 5130. Проект був представлений як такий, що регулює процедурні питання. Формально він необхідний для включення до бюджету на наступний рік норми про підвищення мінімальної заробітної плати. Однак, містяться в законі і низка інших норм, які макють скандальний відтінок. Зокрема, про пенсії і стипендії.

 

Питання мінімалки

З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата піднімається вдвічі - до 3,2 тисячі гривень. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
Але в законі так написано не буде. У законі буде написано, що в бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) буде встановлюватися Кабінетом міністрів, у небюджетній - підприємства будуть визначати тарифні ставки самостійно в колективних договорах. Відповідно до закону, мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. Представляючи законопроект, міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що він забезпечує підвищення соціальних гарантій держави.

Міністр також зазначив, що проект передбачає впровадження європейського підходу визначення мінімальної зарплати, від’єднання посадових окладів чиновників вищого рангу від показника мінімальної зарплати і скасування використання показника мінімальної зарплати для розрахунку штрафів, вартості адміністративних послуг, податків і зборів.
Екс-депутат, колишній заступник міністра соціальної політики Андрій Павловський вважає, що така ситуація призведе до зрівнялівки у встановленні розмірів заробітної плати.

 

Стипендії

Зі стипендіями теж склалася цікава ситуація.
Скасовано норму про прирівнювання мінімальної відстані стипендії до прожиткового мінімуму і ще одна норма - про показники кількості студентів, які мають право на отримання академічної стипендії. Раніше на стипендію могли претендувати від 66% до максимуму 75% студентів. Тепер ці показники буде в ручному режимі встановлювати уряд. І в Кабміні не приховують, що цей рівень точно буде нижчим.
Крім того, позбавляються права на одночасне отримання соціальної стипендії та державної допомоги / пенсії для студентів з інвалідністю. Скасовується гарантоване державою право на підвищену стипендію студентам серед дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи.

 

Пенсії

 

Триває практика зменшення розміру пенсій працюючим пенсіонерам на 15% і зберігається максимальний розмір пенсій на рівні - 10 740 гривень. Серед іншого, закон прив'язує розміри плати за надання адміністративних послуг, судового збору та державного мита до прожиткового мінімуму для працездатних осіб замість мінімальної заробітної плати.

 

Нагляд

 

Закон посилює відповідальність юридичних і фізичних осіб-підприємців в разі недопущення державного інспектора праці до проведення перевірки та передбачає штраф у всіх випадках недопущення інспекторів до перевірки.

Також надається право Міністерству фінансів України отримувати персональні дані при здійсненні моніторингу соціальних виплат. Андрій Павловський вважає, що цим грубо порушується Конституційне право громадян на захист своїх персональних даних і на втручання в особисте життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Бюджетникам підняли

А ви в курсі яка взагалі зарплата у бюджетників і коли їм взагалі піднімали?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

І що ви не прочитали?

зараз нормально, бо відредаговано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, ForZa сказано:

А ви в курсі яка взагалі зарплата у бюджетників і коли їм взагалі піднімали?!

В деяких держконторах оклади були років 5 назад виду 920 грн. найнищий розряд (умовно), далі 980-1060-1120-1180, заступник нач.відділу 1560 - начальник відділу 1611 грн. 

По мірі зростання мінімалки ці оклади поглинались. З  01 грудня у всіх оклад = 1600, а нач.відділу 1611 грн.!!! З всіма доплатами на руки молодий спеціаліст отримав за минулий місяць (коли у всіх був оклад 1450 грн.) аж 2600 грн., я про держслужбу і освіту вищу, бажано економічну-юридичну. Що буде з 2017 року ніхто не знає, але оклади по 3200 не прогнозуються.

Такими темпами держава залишиться без управління, всі спеціалісти старі підуть хто куди, а молоді приходять на пару місяців і втікають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нафіга нам стільки держслужбовців? 

9 minutes ago, foma144 said:

я про держслужбу і освіту вищу, бажано економічну-юридичну.

Я на з/п ~ 4000 грн. не можу знайти людину вже півтора місяці. Якого художника ті молоді спеціалісти із юридичною і економічною освітою сидять на 2600?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

А нафіга нам стільки держслужбовців? 

Я на з/п ~ 4000 грн. не можу знайти людину вже півтора місяці. Якого художника ті молоді спеціалісти із юридичною і економічною освітою сидять на 2600?

Контракт після ВУЗу, держзамовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...