Перейти до змісту

Зміни до правил або нова підтема?


kayot

Рекомендовані повідомлення

Створіть у "флеймі" тему "Фотозвіти з рибалки" і постіть туди, скільки душа забажає. Чи вам шашечкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Створіть у "флеймі" тему "Фотозвіти з рибалки" і постіть туди, скільки душа забажає. Чи вам шашечкі?

Якщо "шашечки" передбачені форумом, то чому їх і не отримувати, для чогось вони все ж придумані. Можливо, щоб бачити, кому подобається, кому ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , якщо є шашечки, то це не таксі, а банальна маршрутка....Їдеш строго по заданому маршруту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

@vaz75 , якщо є шашечки, то це не таксі, а банальна маршрутка....Їдеш строго по заданому маршруту.

Цього не зрозумів. Я відповідав Діфото на "чи шашечки, чи єхать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

@kayot , та створи ти свою особисту тему про рибалку і пости туди фотки. Тебе як рибака всі тут знають, будуть заходити до тебе в тему, дивитись твої "улови", можливо показувати свої. Будеш в своїй темі встановлювати свої порядки і не паритись. Ось в мене є особиста тема про мої фотографії, то чому тобі заборонено таку мати і постити туди будь-які фотки. Імхо).

Ну хоче Кайот "пісюнами помірятися" з іншими, що ти не поймеш. :). "Все пізнається в порівнянні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, vaz75 сказал:

Цього не зрозумів. Я відповідав Діфото на "чи шашечки, чи єхать".

 

Да знаю я цей анекдот. Під "шашечками" в інтерпретації Діфото я зрозумів спеціалізований розділ на Борді про рибалку. Але той розділ має правила, який обмежує бажання Койота, тому я і зробив аналогію з таксі і маршруткою. Тепер зрозумів?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vaz75 сказал:

нажаль, правило, яке ти ввів, будучи модером, це лише твоя думка.

для початку, розставим всі точки над *і* , я фізично не можу, як би не хотів би, вводити чи прибирати правила, це можуть виключно адміни

4 часа назад, vaz75 сказал:

але є ще думка інших учасників форуму, які в цьому сенс вбачають.

було голосування , де більшість в кінцевому результаті проголосовало ЗА таке правило. Ті, що з чимось не згідні, будуть завжди й скрізь. Он цілих дві окремих області не згідних на Сході.

4 часа назад, vaz75 сказал:

Теми про риби я продивляюсь з-за кайотовських фото, бо не рибак, але глянувши фото, розумію, чи зможу я якогось окунька урвать собі на вечерю :).

Кашпіровський ? Чумак ? вибач, не признав. Вангуєш по фотографіям ?

 

4 часа назад, vaz75 сказал:

Але якщо модер теми зайде і скаже: все писати тільки з рецептами, пошаговим відео чи ще щось, я скоріше за все перестану пОстити.

ну раз на цей приклад переключились, то по тій же аналогії, хоч по назві страви, можна нагуглити багато рецептів, якщо є бажання, але знову ж таки рецепт від живої ближньої людини цінніший за інтернетовський загалом, бо більше шансів, що таки вдастся приготовити, а нагугли місце вилову по фотці окуня й садка з уловом. Остаєтся або канючити в приват місце вилову, або заздрити, а заздрість така хєрова риса, щоб її ще примножувати таким банальним способом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Створіть у "флеймі" тему "Фотозвіти з рибалки" і постіть туди, скільки душа забажає. Чи вам шашечкі?

доречі дуже слушна думка, як я не додумався :(

 

ЗІ заодно свої фотопростині від даблів й трійників самі чиститимуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Юріч сказал:

Тепер зрозумів?

 

 

Вибач, ні. Тупішаю, певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, MANJAK11 сказал:

я фізично не можу, як би не хотів би, вводити чи прибирати правила, це можуть виключно адміни

Це і так ясно. Але ж з твоєї подачі (як маленький, єй Богу, все розжовуй).

38 минут назад, MANJAK11 сказал:

було голосування , де більшість в кінцевому результаті проголосовало ЗА таке правило. Ті, що з чимось не згідні, будуть завжди й скрізь. Он цілих дві окремих області не згідних на Сході.

не в курсі цих "драматичних" подій, оскільки не є поціновувачем "рибної" гілки. Можна пруф?

38 минут назад, MANJAK11 сказал:

Кашпіровський ? Чумак ? вибач, не признав. Вангуєш по фотографіям ?

до чого це? Все банально і просто: Кайот часто мене пригощає смаколиками зі свого улову і "соточкою".

38 минут назад, MANJAK11 сказал:

ну раз на цей приклад переключились, то по тій же аналогії, хоч по назві страви, можна нагуглити багато рецептів, якщо є бажання, але знову ж таки рецепт від живої ближньої людини цінніший за інтернетовський загалом, бо більше шансів, що таки вдастся приготовити, а нагугли місце вилову по фотці окуня й садка з уловом. Остаєтся або канючити в приват місце вилову, або заздрити, а заздрість така хєрова риса, щоб її ще примножувати таким банальним способом

Ну є фотки і без назв страв - багато нагуглиш?

@kayot, ця тема перетворюється в безрезультатний холівар. Пиши адмінам @kmd і @t0rik. Дадуть добро - алілуя. Ні - три варіанти: забить і не постити більше, дотримуватись існуючих правил(чи брехати про місце), у флеймі створити власну тему (як казав Діфото і недодув Маньяк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, difoto сказал:

Створіть у "флеймі" тему "Фотозвіти з рибалки" і постіть туди, скільки душа забажає. Чи вам шашечкі?

Тримаю таку ідейку!!!!!

3 часа назад, vaz75 сказал:

 

@kayot, ця тема перетворюється в безрезультатний холівар. Пиши адмінам @kmd і @t0rik. Дадуть добро - алілуя. Ні - три варіанти: забить і не постити більше, дотримуватись існуючих правил(чи брехати про місце), у флеймі створити власну тему (як казав Діфото і недодув Маньяк)

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіг цей флуд, зробіть голосувалку і по-всьому. В кожного своя правда, а так отримаємо думку більшості з цього приводу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, veter сказал:

Нафіг цей флуд, зробіть голосувалку і по-всьому. В кожного своя правда, а так отримаємо думку більшості з цього приводу

https://board.lutsk.ua/topic/136914-chi-zobovyazaniy-ribolov-vkazuvati-mistse-vilovu-ribi-pid-fotografiyami-trofeiv/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...