Перейти до змісту

Зміни до правил або нова підтема?


kayot

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов як саме звернутись до адміністрації форуму!

Пропозиція особисто від мене: є існуюча тема "Фотозвіт з рибалки", яка нажль вмираю дуже швидко.

Після зміни правил 

 форуму "Рибалка".

 

IV.1   Забороняється викладувати фото улову без указання місця вилову.  

в цьому розділі відчувся великий провал у кількості відвідувачів.

Я не дуже розбираюсь у ціх технологіях, але розумію - менше людей, менше грошей власникам!

Отже, моє прохання: якщо це можливо, створіть, будь ласка, тему (як виняток),де б могли викладати свож фотоетюди, БЕЗ ВКАЗАННЯ МІСЦЯ РИБОЛОВЛІ!!!!

Вам же цікаво скільки людей глянуло тему, а не скільки людей взнали місце..де рибка є

Дякую!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kayot

 

:D

 

дивись...   ніби і похвалився і місце вказав...   ти повірив?

 

Стир.

4dd9425ac9b9bf7ec57b68f83c3167f2.jpg

 

Прилуцьке

d737158c6842d768a383ece28a6110db.jpg

 

 

ще десь

af9433464f8d10f7629d68d5bbae1cf2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Oli, то ВИ даєте звіт, а місце вказуєте ліве???

Умовно - ви обманюєте людей?

Навіщо таке робити??????

 

 

Я намагюсь відтворити тему - ФОТОзвіти з рибалки.....а не ДЕ Я НАЛОВИВ РИБУ!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kayot

 

то забороняє авторам вказувати ліве місце?

 

захоче напише захоче ні....  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Oli сказано:

@kayot

 

то забороняє авторам вказувати ліве місце?

 

захоче напише захоче ні....  

Брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli , між тобою і @kayot є велика різниця: він хоче законим (через адміністрацію форума) шляхом змінити правила (чи зробити виключення), аргументуючи свою позицію, тобто не хоче порушувати створені правила, а ти хочеш переконати його брехати\приховувати\увілювати... Фі, нєкрасіва.

Сподіваюся в житті ти себе ведеш інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kayot ріспект тобі і уважуха, що ти так часто виїзжаєш на рибалку і завжди викладаєш звіти, від мене особисте велике ДЯКУЮ ! В самого набагато рідше виходить вирватись на рибалку, але дуже люблю те діло і завжди заходжу в тему і хоч подивився\почитав як люди половили, то ніби і сам побував на рибалці і трішки в курсі справ що\де\як :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75

я читав ту тему і те як вони щось один одному доказували, починається десь з 45стор.

 

для чого заставляти вказувати якщо людина нехоче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oli сказал:

@vaz75

я читав ту тему і те як вони щось один одному доказували, починається десь з 45стор.

 

для чого заставляти вказувати якщо людина нехоче?

Що не хоче? Уточни предмет небажання.

@kayot хоче ділитися своїми фото виловів, але не хоче "здавати" місця, і я його розумію: "що знають двоє, те знає і свиня".

Він просить дозволити створити тему-виключення з правил. Якщо ця тема не буде популярна - здохне сама собою, хоча мені здається, що здохне та інша "правильна" тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку!

Адміністратори мають (умовно) переглядати всі теми?

Якщо не заборонили, то може і не забанять? Як рахуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не треба щоб всі адміни чи модери бачили , хватить і одного. Вот взяти можете і написати Slavco в приват. Він являється не лише модератором,  а і активним користувачем цього розділу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я створив тему "Рибалка у секретних місцях" то попередній модер мене пробував обгівнити, і доказував мені що я жлоб, а я доказував йому, що у кожного рибака є свої місцини, які він ні х*я нікому не здасть, і я не бачу в цьому ніякого жлобства, щей враховуючи його активність у звітах про рибалку певний, що рибалки є а звітів ні х*я немає, що говорить про те, що інколи ти можеш бути і сам заручником своїх говноправил.Але тоді ніхто і не писнув, щоб відстояти свою позицію. Але то таке. Тему підтримую, але пропоную видалити отой срач про правильно не правильно, та викладати лише фото з описом цікавих моментів, природи і тд..Можна запропонувати вгадувати вагу тої риби, щоб було якось цікавіше, тощо. Або зняти правило, бо від тої брехні про "якби місця на яких я наловив" (не всі,звізно), часом стошнює прамо на клаву. Вибачайте за різкість у деяких місцях тексту.

Все ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, siv.lutsk сказал:

Коли я створив тему "Рибалка у секретних місцях" то попередній модер мене пробував обгівнити, і доказував мені що я жлоб, а я доказував йому, що у кожного рибака є свої місцини, які він ні х*я нікому не здасть, і я не бачу в цьому ніякого жлобства, щей враховуючи його активність у звітах про рибалку певний, що рибалки є а звітів ні х*я немає, що говорить про те, що інколи ти можеш бути і сам заручником своїх говноправил.Але тоді ніхто і не писнув, щоб відстояти свою позицію. Але то таке. Тему підтримую, але пропоную видалити отой срач про правильно не правильно, та викладати лише фото з описом цікавих моментів, природи і тд..Можна запропонувати вгадувати вагу тої риби, щоб було якось цікавіше, тощо. Або зняти правило, бо від тої брехні про "якби місця на яких я наловив" (не всі,звізно), часом стошнює прамо на клаву. Вибачайте за різкість у деяких місцях тексту.

Все ІМХО.

Так хто той модер то (я здогадуюся)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, nikolas сказал:

Та не треба щоб всі адміни чи модери бачили , хватить і одного. Вот взяти можете і написати Slavco в приват. Він являється не лише модератором,  а і активним користувачем цього розділу. 

написав запит у приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

Так хто той модер то (я здогадуюся)?

"

- Имя, сестра, имя!

"Д’Артаньян и три мушкетёра"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, siv.lutsk сказал:

Коли я створив тему "Рибалка у секретних місцях" то попередній модер мене пробував обгівнити, і доказував мені що я жлоб, а я доказував йому, що у кожного рибака є свої місцини, які він ні х*я нікому не здасть, і я не бачу в цьому ніякого жлобства, щей враховуючи його активність у звітах про рибалку певний, що рибалки є а звітів ні х*я немає, що говорить про те, що інколи ти можеш бути і сам заручником своїх говноправил.Але тоді ніхто і не писнув, щоб відстояти свою позицію. Але то таке. Тему підтримую, але пропоную видалити отой срач про правильно не правильно, та викладати лише фото з описом цікавих моментів, природи і тд..Можна запропонувати вгадувати вагу тої риби, щоб було якось цікавіше, тощо. Або зняти правило, бо від тої брехні про "якби місця на яких я наловив" (не всі,звізно), часом стошнює прамо на клаву. Вибачайте за різкість у деяких місцях тексту.

Все ІМХО.

де я був я все викладав, ну хіба за Радомишль не писав, але там мєлоч була. Я не можу В ПРИНЦИПІ стати заручником своїх правил, бо нас з тобою по різному виховали батьки. Мені дуже дивно, що очевидні речі недоступні стільком людям, не хочеш здавати точки лову, ВЗАГАЛІ НЕ ПИШИ за неї, блін, це ж так просто. Чого ми знов вертаємось до старого ?

 

В 22.10.2016 at 11:05, Oli сказал:

то забороняє авторам вказувати ліве місце?

мало брехні навколо ? Ви (нажаль і я з вами) таки заслуговуєте на ту владу, яку маєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний MANJAK11

Я не хотів ще тоді, влазити у суперечки..і зараз не хочу. але все ж таки висловлю ту думку..яку тримаю давно в голові.

Якщо така ваша можливіть і ласка, то розделіть, будь ласка, теми для спінінгістів, фідерщиків та поплавочників.

Поясню свою ідею:

1. коли викатують на платниках карася та коропа - то да...я б не ховав це місце від всіх. ЧОМУ - приїхав, оплатив, наловив (або не повезло, бо водичку кинули, чи солі іпанули...і т.д)..кількість риби - огого.

2. любий платник має певну безмежність місць для рибалки, дав сотку власнку...накидав зо три десятка метрів фідерів і сидиш чекаєш.......РИБУ...ти її чекаєш!

3. любий платник не буде визвонювати рибаків, якщо у водоймі залишилось зо десяток коропів (щук) та два три десятки карасів (окунів).

4. я ДУЖЕ рідко їду по наводці...бо немає такої інфи...Я викатую свій час у ПОШУКАХ ... дуже буває тяжких (матеріально, фізично і тактично) рибки...Коли я її знаходжу..то розумію її кількість. Якщо тільки таке місце злити....за два дні..там не буде НІЧОГО!!!!!!!!!!!! Бо всі ці місця безкоштовні та загальнодоступні, не тільки для файних рибацюг, але нажаль і для не чесних дрочерів та браків (місяць назад злив окуневе ельдорадо - усьо.....нема окуня....і рибакі...якхі до цього я там не бачив..зараз займають 190% рибацьких місць, і ловлять вони не на джи, не на воблери. не на колебло, а сука..на ДРОЧ!!!!!...)

Я буває викатую по двісті кіло за день у пошуках його...і я не хочу ці місця віддавати бракам або заготівельникам. Кому довіряю і з ким катаю...ділюсь...але не на загальний розгляд. 

5. Хижак (окунь та щука) дуже, в пошуках та розташуванн,і відрізняються від пошуків карася та коропа!

Дякую за розуміння!

Я пропоную створити АКТИВНУ тему..де будуть відвідувачі....! Тема "фотозвіти" - вмирає!!! Це ж ваші гроші - кількість відвідувачів!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, kayot сказал:

Я буває викатую по двісті кіло за день у пошуках його...і я не хочу ці місця віддавати бракам або заготівельникам. Кому довіряю і з ким катаю...ділюсь...але не на загальний розгляд. 

логічно, не спорю, але причому тут фотозвіт ? Поїхав, знайшов, наловив, *допобачення*, Як логічно в цю цепочку вклинюєтся тема з фотозвітами ? Бажання тупо похвалитися ? Чи як ? Бо без вказання місця лову, це просто бахвальство, а не вказання місця лову це жлобство. Це моя особиста думка. Я спілкувався з такими людьми вживу, коли воно хвалится скільки наловило, але не каже де, противно дивитись. Я вже не знаю як пояснювати.

Єдине, що вважаю доречним, це введення окремого підрозділу для спінінгістів, бо то дійсно окремий вид лову, але ж там всерівно будуть діяти ті ж самі правила

31 минуту назад, kayot сказал:

Тема "фотозвіти" - вмирає!!!

а толку з її життя без смислової нагрузки ? подивитись на окуня з різних ракурсів ? і що ? хтось окуня не бачив ? Смисл в фотозвітах в основному з кількості улову, місця вилову й наживки (насадки), підкріплене фотографіями. Ну ще на природу цікаво подивитись й довольного рибака з уловом, але то другорядне

34 минуты назад, kayot сказал:

Це ж ваші гроші - кількість відвідувачів!

це гроші виключно Торіка і Командора, я тратив і інші модератори тратять на це свій час і нерви бесплатно, принаймні я точно бесплатно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

Як логічно в цю цепочку вклинюєтся тема з фотозвітами ? Бажання тупо похвалитися ? Чи як ? Бо без вказання місця лову, це просто бахвальство, а не вказання місця лову це жлобство

Я викладаю фото риб...пояснюю на що і як ловив...фото пейзажу..якщо дозволяє природа....не вказую об’єм рибки...ФОТОЗВІТ!!!! фото - звіт! Не точка - звіт, а саме фото. 

 

Только что, MANJAK11 сказал:

по двісті кіло за день у пошуках його

Задля того,щоб зробити ти цікаві фото ...які подобаються користувачам, які за цими фото іноді заходять на борду. Ви так і не зрозуміли мене - я не хвалюсь...я показую. 

Только что, MANJAK11 сказал:

а толку з її життя без смислової нагрузки ?Смислнаживки (насадки), підкріплене фотографіями. але то другорядне

От і дарма ви так вважаєте.

Спін..річ така....я можу стояти метр від товариша, який валить окунів, і не отримати не однієї клюваки. А все по причині того, що я не знаю, що сьогодні актуально...яка вага..який колір....а це не завжди залежить від водойми. я особисто вже сімом спінінгістам, просто показав фото рибки...та написав яку вагу та палку взяти...і вони почали ловити там, де п’ять років вважали, що рибки немає.

Тема мене цікавить більше як ділення досвідом. А не місцем ловлі.

Только что, MANJAK11 сказал:

це гроші виключно Торіка і Командора, я тратив і інші модератори тратять на це свій час і нерви бесплатно, принаймні я точно бесплатно 

Я не мав на увазі особисто ВАШІ гроші.

Але ж на рахунок 100% ентузіазму...ну це питання особисте!

Я не рахую чужі надходження...це було для смислового навантаження!

 

Да і річ не в тому...викладати або не викладати інфу про місце.

Я своя точку пояснив (особливо про розділення та ПОШУК рибки фідерщіків/поплавочників та спінерів.

Хотілось якось підтримувати улюблений форум! Але ж, якщо сама модерація цього не дозволяє, відштовхуючи умовно клієнта...ну то вибачайте.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

це гроші виключно Торіка і Командора, я тратив і інші модератори тратять на це свій час і нерви бесплатно, принаймні я точно бесплатно 

Я вибачаюсь, а нікнейми власників можете написати?

Я би хотів з ними цю тему обговорити.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

а толку з її життя без смислової нагрузки ? подивитись на окуня з різних ракурсів ? і що ? хтось окуня не бачив ? Смисл в фотозвітах в основному з кількості улову, місця вилову й наживки (насадки), підкріплене фотографіями. Ну ще на природу цікаво подивитис

Ну як тоді розуміти "смислове навантаження в темах про ХТО ЩО ГОТУЄ НА СНІДАНОК ЧИ НА ВЕЧЕРЮ?

Не питають же людей.....де.....і як вони заробили на цю їжу..на якій саме кухні вони її готували - цікавий факт фотографіїї страви, або фотографіїї улову, або фотографіїї сніданку.

Я не хочу перечити правилам...я пропоную альтернативу. Якщо модератори заборонять, то "це приватний форум!, я не маю прав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

Як логічно в цю цепочку вклинюєтся тема з фотозвітами ?

Ну да...і ще одне.

Як цікаво в тему "Фотзвіт з рибалки" "  вклинюєтся тема з фотозвітами" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, kayot сказал:

Задля того,щоб зробити ти цікаві фото ...які подобаються користувачам, які за цими фото іноді заходять на борду.

Вам хтось забороняє викладати фото ? Є просто умови й все

7 часов назад, kayot сказал:

Спін..річ така....я можу стояти метр від товариша, який валить окунів, і не отримати не однієї клюваки

так і я ж про те, вас ніхто не заставляє вказувати широту й довготу місця лову, достатньо Стир, Вишків, наприклад. Так само як ніхто не заставляє вказувати широту й довготу, де іменно сидів на ставку в Привітному. Достатньо написати що то село Привітне. Тільки там платний ставок а у вас Стир, але ніби при однакових умовах, платний ставок меньша водойма й ця інформація більш точна получаєтся, при однакових вихідних даних. Але місце мають вказувати всі, бо получєтся як зазвичай, той вказує, той ні, той пеняє, що той не вказує й я не буду, тобто бардак

7 часов назад, kayot сказал:

Тема мене цікавить більше як ділення досвідом. А не місцем ловлі.

по перше, та тема в основному не для цього. По друге, як ви поділитесь досвідом забросу чи скажімо проводки з допомогою фотографії, це просто текст, а фотографії це просто один окунь з різних ракурсів (чи яка інша риба) у вашому випадку

 

8 часов назад, kayot сказал:

Да і річ не в тому...викладати або не викладати інфу про місце.

так якраз в тому, весь *сир бор* іменно ізза цього, якщо ви не помітили

7 часов назад, kayot сказал:

Я вибачаюсь, а нікнейми власників можете написати?

t0rik i kmd

7 часов назад, kayot сказал:

Ну як тоді розуміти "смислове навантаження в темах про ХТО ЩО ГОТУЄ НА СНІДАНОК ЧИ НА ВЕЧЕРЮ?

Не питають же людей.....де.....і як вони заробили на цю їжу..на якій саме кухні вони її готували - цікавий факт фотографіїї страви, або фотографіїї улову, або фотографіїї сніданку.

якщо не вказано що це й як готуєтся, то смислу немає, на мою думку. Ну викладеш миску вареників притрушених зеленню, *і чо ?* Я абалдєнно радий, що ти їв вареники (невідомо з чим й як приготовлені) притрушені зеленню, навіть гарно притрушені . То я не вас особисто маю на увазі, просто приклад. Тому особисто я в тут тему про сніданок заходжу десь раз в місяць, бо смислової нагрузки там обмаль, рідко хто напише, що й як готував, а фетішом просто розглядати чужий хавчик, я не страдаю. Просто подивитись такі фото цікаво раз, ну два, не більше, та й їсти починє хотітись :):) 

7 часов назад, kayot сказал:

Як цікаво в тему "Фотзвіт з рибалки" "  вклинюєтся тема з фотозвітами" ?

то вам вже спати хотілось чи як, бо *фотозвіт* це скорочено від *фотозвіт з рибалки* , не бачу причини, в даному контексті , кожен раз писати *фотозвіт з рибалки*, замість просто *фотозвіт*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 нажаль, правило, яке ти ввів, будучи модером, це лише твоя думка. Ти не бачиш сенсу в простих фото, але є ще думка інших учасників форуму, які в цьому сенс вбачають. Це не якийсь кримінал, не вказувати де наловив. і це не купи-продай теми, де дійсно повинні бути жорсткі правила. Якщо тема "без смислового навантаження" буде не цікава, її не читатимуть, і логічно, вона помре без усіляких заборон. Крім того, учасники форуму можуть переписуватися в приваті щодо місць, якщо довіряють один-одному.

Теми про риби я продивляюсь з-за кайотовських фото, бо не рибак, але глянувши фото, розумію, чи зможу я якогось окунька урвать собі на вечерю :).

Поясню свою позицію на прикладі теми "про вечері", яка мені по-душі. Я спочатку писав рецепти, але помітив, що далеко не всім вони потрібні, а на це я трачу свій час. І вирішив: якщо комусь сподобається блюдо (картинка без "смислового навантаження") естетично, чи як нова ідея для вечері, він спитає рецепт, а я, якщо це не стародавній родинний бабусиний секрет ( :) ), поділюсь (як тут і тут). Дописувачів теми то влаштовує. І мені це цікаво, і від фото багатьох дописувачів "тече слинка". Але якщо модер теми зайде і скаже: все писати тільки з рецептами, пошаговим відео чи ще щось, я скоріше за все перестану пОстити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kayot , та створи ти свою особисту тему про рибалку і пости туди фотки. Тебе як рибака всі тут знають, будуть заходити до тебе в тему, дивитись твої "улови", можливо показувати свої. Будеш в своїй темі встановлювати свої порядки і не паритись. Ось в мене є особиста тема про мої фотографії, то чому тобі заборонено таку мати і постити туди будь-які фотки. Імхо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...