Перейти до змісту

Чи зобов'язаний риболов вказувати мiсце вилову риби пiд фотографiями трофеiв ?


MANJAK11

Чи зобов'язаний риболов вказувати мiсце вилову риби пiд фотографiями трофеiв ?  

88 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

MANJAK11, тут дело не в том, что кто-то указывает место ловли, а кто-то не указывает. Дело в том, что задача модератора

состоит в том, чтобы руководствуясь своим здравым смыслом и опытом обеспечить всем участникам возможность эффективного ведения дискуссии
, а не просто что-то запрещать. Если тема называеться Трофеи, то люди выкладывают фото трофеев, а не места. Что не запрещено, то разрешено. А твои действия - самодурство.

з.ы. Ну а вариант ответа "Нi, не зобовьязаний, я буду ловити, а ви дивiтся й заздрiть" - вообще аут, потому-что причины сокрытия такой инфы могут быть разные. Достаточно было написать варианты "Да" и "Нет". Поправь, пожалуйста. А то получаеться, что кто проголосовал за второй вариант - тот жлоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не зобов'язаний. Діло в тому якщо рибак буде здавати свої, а тим більше трофейні місця, то там завтра буде зграя рибаків які розорять його місце і побють всю рибу. Якщо розглядати дане питання, як факт підтвердження що то дійсно той рибак зловив, хай викладають фото риби на фоні себе, цього буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не зобов'язаний. Діло в тому якщо рибак буде здавати свої, а тим більше трофейні місця, то там завтра буде зграя рибаків які розорять його місце і побють всю рибу. Якщо розглядати дане питання, як факт підтвердження що то дійсно той рибак зловив, хай викладають фото риби на фоні себе, цього буде достатньо.

тодi дайте вiдповiдь на просте питання, а кому нафiг треба тодi фото трофеiв крiм автора цих фото, щоб почесати свое ЧСВ ? нiхто риби великоi не бачив чи що ? Людина заходить в цей роздiл, щоб почитати де клюе й подiлитися своiми рибними мiсцями, а якщо людина тiльки читае де в кого клюе, а своi мiсця не здае, то як називается ця людина ? I як називается людина, яка хвалится, мол *ООООООООО* яке я зловив,, а де не скажу ?

MANJAK11, поправ зобовьязаний на зобов'язаний

укр розкладка вiдключена, тому пишу так, скопiював ваше слово й виправив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина заходить в цей роздiл, щоб почитати де клюе й подiлитися своiми рибними мiсцями, а якщо людина тiльки читае де в кого клюе, а своi мiсця не здае, то як називается ця людина ?

MANJAK11, поправ зобовьязаний на зобов'язаний

укр розкладка вiдключена, тому пишу так, скопiював ваше слово й виправив :)

При всій моїй повазі до тебе, дозволь поцікавитись, а як називається модератор, який слідкує за порядком на форумі, і робить зауваження іншим користувачам, а сам лінується включити українську розкладку клавіатури ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто на рибака покладе такий обов"язок? Я, наприклад, завжди розповім про те, де впіймав трофей, як що мене запитають, а обов"язково зазначати, я думаю, не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи зобов'язаний риболов вказувати мiсце вилову риби пiд фотографiями трофеiв ?

:) та навіть якщо його й зобов'яжуть щось там вказувати, чи буде це правдою? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі спортивних рибалок є тема "секретна водойма".це нівелює зайві дискусії. на платних водоймах ,думаю, все залежить від вміння риболова- шифровки ні до чого.вчора десь прочитав:"ловити рибу в зариблюваних водоймах - що полювати в коровнику". підтримую це твердження.

а от в диких водоймах "дикі" , не завжди голодні люди , знищують природу усіма можливими методами.і часто це роблять люди, які зобов"язані її захищати.

так що, мабуть, зобов"язувати не потрібно. тут же в більшості спілкуються рибалки-аматори, а не спортсмени. для чого встановлювати жорсткі правила.

я завжди чекаю трофей і не парюсь,що йду з водойми без риби. ну а за інших можна просто порадіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всій моїй повазі до тебе, дозволь поцікавитись, а як називається модератор, який слідкує за порядком на форумі, і робить зауваження іншим користувачам, а сам лінується включити українську розкладку клавіатури ?

що значить лiнуется ? вона в мене ВЗАГАЛI вiдключена, бо менi не зручно переключатись мiж трьома розкладками, й кожен раз, коли треба написати букву *i* я переключаюсь на англiйську й назад, не лiнуюсь зауваж, тому й користуюсь замiсть апострофа мьяким знаком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто на рибака покладе такий обов"язок? Я, наприклад, завжди розповім про те, де впіймав трофей, як що мене запитають, а обов"язково зазначати, я думаю, не варто.

та обовьязка як такого то й немае, просто фото без зазначення мiсця будуть видалятись, та й все, а так, хочеш вказуй мiсце, хочеш нi :) Побачим завтра, чим голосовалка закiнчится, може я й не правий, може одним в кайф *слюнi пускати* на чужi трофеi не маючи змоги туди поiхати, бо не знае куди, а iншим хвалитися трофеями з хитрим прищуром, мол дивiтся , який я молодець, а вам зась. Хтозна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то в англійській розкладці також є апостроф - клавіші з укр. буквою "є" (рос. "э").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або ж можна ставити апостроф, використовуючи його ASCII код - Затискаємо Alt, і на цифровій клавіатурі (NumLock має бути ввімкнено) набираємо 39, після чого відпускаємо Alt і в тексті з’являється – апостроф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тодi дайте вiдповiдь на просте питання, а кому нафiг треба тодi фото трофеiв крiм автора цих фото, щоб почесати свое ЧСВ ? нiхто риби великоi не бачив чи що ? Людина заходить в цей роздiл, щоб почитати де клюе й подiлитися своiми рибними мiсцями, а якщо людина тiльки читае де в кого клюе, а своi мiсця не здае, то як називается ця людина ? I як називается людина, яка хвалится, мол *ООООООООО* яке я зловив,, а де не скажу ?

В цьому є невеличкий сенс. Риболовля - це не тільки вміння виловити велику рибу, але й знайти місце, підгодувати, де треба. Риболов не забов'язаний видавати свої місця, це абсурд. Хто хоче - той добровільно здасть своє місце або відповість у ПМ по дружбі. Форум не тільки читають бордівчани, завтра якийсь мудак зайде, побачить, приїде і переглушить всю рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені таких мудаків, які поїдуть глушити рибу тут не багато (як що взагалі є), а питання хвалитись чи ні своїми трофеями, та місцями ловлі це справа індивідуально кожного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце не головне, а ось якщо бачу що рибак зловив файну рибинку, можна поцікавити технікою, або прикормкою, або ще чимось. Гадаю деякі такі секрети рибак готовий повідати, але не місце - це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або пишу повний звіт: де, пачом, як їхати на кого клював, або мовчу як риба об льод. Може тому. що немає чим круто пофастатись... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- де ловив?

- на річці!

- на якій

- на Дніпрі!

А Дніпро великий, шукай, де ловив :)

Загалом, це не є чимось страшним. Поїхав (для прикладу) у Мар'янівку (ставків там жеж не 10 чи 20!). На ставок. Ловив на черв'яка і на тісто. Ось улов за х годин часу, і фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскiльки голосовалка не виявила переважноi бiльшостi, значить все залишается як було ранiше, iмхо украiнське жлобство перемогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...