Перейти до змісту

Температура в квартирі або чи задоволені ви роботою "Луцьктепла"?


justice777

Рекомендовані повідомлення

Мене Сусід питає минулого опалювального сезону:

- "чому я плачу за опалення таку ж суму як раніше минулого року, в нас типу лічильник? Має бути економія жє?" 

На що я йому:

- "це добре що таку як минулого року, бо без лічильника б платив на 70% бі льшу б, бо тариф підвищили"

Є люди не цікавляться і не знають поки їх це не стосуватиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі перед тим як ставити лічильник, потрібно проаналізувати якого типу система опалення у вас в будинку. Якщо подача води здійснюється за допомогою 2 стояків і нижня розводка, то відрегулювавши крани в підвалі на кожен стояк можна ще досягти рівномірного розподілення назначивши відповідального, можна комфортно себе почувати і при цьому економити. Але якщо розводка горизонтальна, то в такому випадку, без ІТП з підкачувальними насосами не обійтись, бо розподілити рівномірно тепло ніяк не вдасться.

І я не уявляю що можна на економити в будинках де лічильник стоїть на більше ніж 3 підїзди? Про яке там рівномірне розподілення можна говорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Ukrainec сказал:

 

І я не уявляю що можна на економити в будинках де лічильник стоїть на більше ніж 3 підїзди? Про яке там рівномірне розподілення можна говорити?

Володя, ти прекрасно знаєш, в нашому будинку 7 підїздів на один лічильник, хоча і будинок має 5 поверхів. Один лише позитивний момент, що подача теплоносія йде через 4-й (середній) підїзд. Але геморою дуже багато: погано прогріті крайні підїзди (1 і 7), в 2-му і 6-му підїздах мається один стояк трьохкімнатних квартир з двома зовнішніми стінами, холодніші перший і п"ятий поверхи і т.д. Тому одні жаліються на високу платню, інші - на холодні квартири. Потрібно вибирати золоту середину і це вже 7-й опалювальний сезон з лічильником. Економія є звичайно, перші роки було 18-25 відсотків, а останніх три роки (тут і зима була теплою) більше 30 відсотків. 

Вирішили далі вдосконалюватись, самотужки (багато допоміг ЖКП№2) встановили ІТП. Якщо кого цікавить, напишу пізніше, коли вже буде якийсь аналіз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене навпаки, лічильник на підїзд: в квартирах більш менш однакова температура 21-23градуси, то одні жаліються, чому так багато 23! Іншим 23 замало, кінцівки мерзнуть, давай вмикай! бо в них субсидія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, mykola сказал:

Тому одні жаліються на високу платню, інші - на холодні квартири. Потрібно вибирати золоту середину.

 

5 часов назад, Ukrainec сказал:

в квартирах більш менш однакова температура 21-23градуси, то одні жаліються, чому так багато 23! Іншим 23 замало, кінцівки мерзнуть, давай вмикай! бо в них субсидія

Ось вам і розмова двох  дядькорегуляторів.

Ось про це я і казав.

В 20.10.2016 at 15:28, vaz75 сказал:

А оскільки кожна людина має свій поріг комфортної температури у кімнаті (для мене 22-23 град, у друзів 20-21 град, у Діфото 16 град :) ), то  при регулюванні на свій розсуд дядькорегулятором кранів теплолічильника "теплолюбиві" люди ніяк не зможуть встановити комфортну для себе температуру, навіть при повністю відкритих кранах на батареях, а "прохолодолюбителі" - будуть відкривати форточки, щоб охолодитися. Ось такий компроміс. Це реалії, того і виникають конфлікти в деяких будинках з загальним лічильником тепла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

 

Ось вам і розмова двох  дядькорегуляторів.

Ось про цн я і казав.

 

При наймі я самоуправством не займаюсь.

В мене є протокол зборів, де шляхом прямого голусування більшість прийняла рішення підтримувати температуру в квартирі на рівні 21градус +-, було також прийнято рішення відкривати на максимум (прогрівати) на перший тиждень увімкнення тепла. І коли хтось до мене пригає з претензіями, я посилаюсь на протокол де є рішення мешканців підїзду. І якщо людина далі не згодна, пропоную щоб вона збирала загальні збори і відмінала це рішення мотивуючи причину та приймали нове, але як правило цим все і закінчується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Ukrainec сказал:

При наймі я самоуправством не займаюсь.

В мене є протокол зборів, де шляхом прямого голусування більшість прийняла рішення підтримувати температуру в квартирі на рівні 21градус +-, було також прийнято рішення відкривати на максимум (прогрівати) на перший тиждень увімкнення тепла. І коли хтось до мене пригає з претензіями, я посилаюсь на протокол де є рішення мешканців підїзду. І якщо людина далі не згодна, пропоную щоб вона збирала загальні збори і відмінала це рішення мотивуючи причину та приймали нове, але як правило цим все і закінчується. 

Та я про самоуправство і не говорив. Честь і хвала тобі, що маєш бажання за так цим займатися, коли більшості начхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В Wednesday, October 19, 2016 at 23:46, justice777 сказал:

Шановні бордівчани!

Цікавлюсь вашою думкою - яка температура зараз у вашій квартирі, зокрема, та наскільки ви задоволені роботою "Луцьктепла" загалом?

 

Коротко суть проблеми.

Незважаючи на плюсову температуру на вулиці як вдень, так і вночі, батареї в квартирі настільки гарячі, що не можливо доторкнутися (температура в квартирі +26). І це при наявному лічильнику на тепло, який є в підїзді та виставлений на мінімальне положення.

Ось і думаю, це загальна тенденція по Луцьку чи тільки моєму будинку так "пощастило"?

Бо якщо це загальна тенденція - то готовий вже писати скарги, починаючи від Луцьктепла та закінчуючи Кабміном.

 

Заздрю Вам. Теж так хочу. А котельня далеко від Вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Itzamna сказано:

по кімнатах - 26,2-26,0-25.7 - градуснікі на висоті 1,2 м від підлоги   

Ого! який район?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вул. Гордіюк 31, бокові кімнати одна +17 інша +14. І за це я плачу 1800 грн в місяць, батареї ледь теплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, dimmon сказано:

вул. Гордіюк 31, бокові кімнати одна +17 інша +14. І за це я плачу 1800 грн в місяць, батареї ледь теплі.

це жесть. А яка у вас проща обігріву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

це жесть. А яка у вас проща обігріву?

Звичайна 3-ка, десь 60 м2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Фігня осталась, 80 голосів

НІ БУДИНКОВИМ – ТАК ІНДИВІДУАЛЬНИМ лічильникам газу

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/775

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 17 найкомфортніша температура. 16,5 трохи свіженько, але краще спиш, 15 - ще свіжіше, 14,5 - холодно. При 22 градусах в родичів в Києві заснути не можу) Маю котел - економлю. Переміщаюсь в канадських військових теплих шкарпетках, шортіках і флісовій спортивці. Коли в футболці не холодно - потрібно ще скрутити опалення))) Це вам Європа хлопаки, а не совок)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, romaxa11 сказано:

У мене 17 найкомфортніша температура. 16,5 трохи свіженько, але краще спиш, 15 - ще свіжіше, 14,5 - холодно. При 22 градусах в родичів в Києві заснути не можу) Маю котел - економлю. Переміщаюсь в канадських військових теплих шкарпетках, шортіках і флісовій спортивці. Коли в футболці не холодно - потрібно ще скрутити опалення))) Це вам Європа хлопаки, а не совок)))

Мдаа Ромаха да ти закальонний піпєц)) 17 найкомфортніша :ohmy: ого!, ну ладно,але я думаю просто привик, ну то таке, а от на рахунок спання коли прохолодніше сагласєн повністю, ось сьогодні кватирку відкривав наніч десь так на пару сантиметрів і зараз відкрию,але то спиш під ковдрою і тільки дихаєш свіженьким, ну а в квартирі для комфорту має десь бути 20-22 це щоб всім було добре і дітям (в першу чергу) і котам))а з дружиною можна і в 16 і 17 зігрітися, хоча я всеодно думаю, що це блін як не крути піпєц холодно як для квартири, може якщо хата і по кімнатах стоять батареї з регуляторами то да, нема питань, в залі де сидиш постійно(наприклад) я б робив 21,ну а кухня,спальня ну чи шо там ще є можна і 17-18 і то тільки якби хотів економити, бо прохладно як не крути.

 PS: в мене зараз 19-20 майже по всіх кімнатах, не жалуюся, інколи перед сном,або на всю ніч приодкриваю кватирку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в кожної людини свій поріг комфортної температури: для мене 21-22 градуси, для дружини 22-23. Для Діфоти і Ромахи 17. Певно вони або моржі, або мають підвищений артеріальний тиск :) .Недарма в сучасних авто є 2- чи 3-зоний кліматконтроль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+19, коли на вулиці потепління +17+18. Про +26 навіть і не мрію :D, хіба що літом на сонечку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У Луцьку призупиняють опалювальний сезон
http://www.volyn24.com/news/80635-u-lucku-pryzupyniayut-opalyuvalnyj-sezon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня розрахункова температура внутрішнього повітря у приміщенні квартири, згідно з Постановами Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005, прийнята +18 градусів. Однак насправді в квартирах, в більшості з яких давно вже встановлені металопластикові вікна, від 22 градусів тепла. Жителі Луцька скаржаться на спеку в квартирах і не бажають сплачувати за надмірний обігрів житла.

Луцьктепло ...припиняє (тимчасово) опалювальний сезон(!), замість того, щоб зменшити подачу теплоносія.
Я веду мову про значну економію теплоносія в разі (потрібного і цілком можливого) зниження Кабміном середньозваженої річної витрати теплової енергії протягом опалювального сезону на опалення 1 кв.метра опалювальної площі житлових будинків, яка зараз врахована у встановлених тарифах, це 0 ,137938 Гкал. Ця теплова енергія йде на підтримку зайвих 4 градусів в квартирі (від -1,5 градуса до 22,5), тобто теплової енергії цілком вистачило б і на 20% менше.

Згідно прогнозу синоптиків, на початку квітня очікується зниження як нічних температур, так і середньодобових.
Це означає, що мінімум три дні ми маємо сидіти в холоді (поки директор ДКП "Луцьктепло" Малютіна не роздуплиться відновити опалювальний сезон), адже зовнішні стіни будинку не утеплені і швидко вистигнуть!
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментар пенсіонера: "Можете ще і воду відключити, все одно в туалет немає чим сходити" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...