Перейти до змісту

Температура в квартирі або чи задоволені ви роботою "Луцьктепла"?


justice777

Рекомендовані повідомлення

Шановні бордівчани!

Цікавлюсь вашою думкою - яка температура зараз у вашій квартирі, зокрема, та наскільки ви задоволені роботою "Луцьктепла" загалом?

 

Коротко суть проблеми.

Незважаючи на плюсову температуру на вулиці як вдень, так і вночі, батареї в квартирі настільки гарячі, що не можливо доторкнутися (температура в квартирі +26). І це при наявному лічильнику на тепло, який є в підїзді та виставлений на мінімальне положення.

Ось і думаю, це загальна тенденція по Луцьку чи тільки моєму будинку так "пощастило"?

Бо якщо це загальна тенденція - то готовий вже писати скарги, починаючи від Луцьктепла та закінчуючи Кабміном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене норм,

лічильник на будинок стоїть не перший рік - тобто керує ним досвідчена людина

 

якщо надто спекотно - накрий батарею чимось - перестане так гріти і трішки економія буде

 

кабмін це класно, але, імхо, проблема локальна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також нормально, лічильника нема хоча минулого року бувало жарко.

П.С. не вірю що при наявності лічильника не можна відрегульвати, в мене є крани на батареях то коли жарко було закривав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, justice777 сказал:

Незважаючи на плюсову температуру на вулиці як вдень, так і вночі, батареї в квартирі настільки гарячі, що не можливо доторкнутися (температура в квартирі +26). І це при наявному лічильнику на тепло, який є в підїзді та виставлений на мінімальне положення.

Ось і думаю, це загальна тенденція по Луцьку чи тільки моєму будинку так "пощастило"?

Бо якщо це загальна тенденція - то готовий вже писати скарги, починаючи від Луцьктепла та закінчуючи Кабміном.

 

Що тобі заважає зробити так?

20161020_090758.jpg

А що заважає зробити так?

mesta-ustanovki-kranov-na-radiatore-otop

А що заважає зробити так всім мешканцям будинку?

Відповідь: хохляцький менталітет!

Все чекаєте, поки хтось за вас буде думати і регулювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумійте: лічильник не економить тепло, а змушує користувачів економити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також комфортна температура біля 25 градусів, хожу по квартирі в шортах, діти босяком... Вся сім'я ненавидить оті перехідні періоди восени і навесні, коли в квартирі 19 градусів, всі вдіті, ганяєш масляні радіатори.... жінка не хоче сексу, бо холодно (тільки не треба розповідати що потрібно рухатись, щоб зігрітися, ми не кроліки) :D.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

Зрозумійте: лічильник не економить тепло, а змушує користувачів економити!

 

Звичайно, лічильник не економить, якщо не встановлені датчики тепла, але назначають людину від будинку, який регулює подачу тепла. Раніше як було - скільки дадуть тобі тепла, стільки і маєш, міг тільки краниками собі в квартирі робити холодніше або тепліше - на оплату це не впливало. Зараз поставили лічильники на будинок разом з краном, з змогою регулювання подачі тепла. В нас така людина ходить по квартирах і цікавиться, як з отопленням, чи не холодно (жарко). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого собі, ми на Гулака мерзнемо. Вдень холодні, на ніч ледь-ледь, а тут такий ташкент в людей. ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще морозів не було навіть близько, а вже кажуть що жарко в квартирах,скоро як в'їб... холод,будуть казати що холодно.Балдєйте поки тепло в дома,бо щось не віриться що при -15,-20 буде так само аж так жарко.Особисто в мене на Конякіна зараз якраз саме то +23,але йоптєль на вулиці то відносно зовсім не холодно,і я знаю що як буде на вулиці дуже холодно,краще палити не будуть((( отож тішуся поки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен рік в квартирі більше 25С

Лічильник стоїть, але проблема в тому, що в нас ташкент, а нижні поверха мерзнуть.

 

Будинок радянської застройки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Arden сказано:

Кожен рік в квартирі більше 25С

Лічильник стоїть, але проблема в тому, що в нас ташкент, а нижні поверха мерзнуть.

 

Будинок радянської застройки.

Батареї у всіх однакові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

 

Звичайно, лічильник не економить, якщо не встановлені датчики тепла, але назначають людину від будинку, який регулює подачу тепла. Раніше як було - скільки дадуть тобі тепла, стільки і маєш, міг тільки краниками собі в квартирі робити холодніше або тепліше - на оплату це не впливало. Зараз поставили лічильники на будинок разом з краном, з змогою регулювання подачі тепла. В нас така людина ходить по квартирах і цікавиться, як з отопленням, чи не холодно (жарко). 

Я теж саме сказав, але коротше.

Все ж людина, яка прикручує крани на лічильнику виконує за вас роботу по терморегуляції.

Але тут є одне але. Якби (пристімо) в будинку були всі соціально відповідальні люди і вони б мали як мінімум крани на батареях і у випадку спеки не відкривали б навстіж вікна, а прикручували краніки. Тоді б у дядькорегуляторі відпала б необхідність, бо будинок брав би тепла стільки, скільки необхідно (оскільки лічильник тепла виходить з параметрів кількості пропущеного теплоносія і різниці температури на вході і виході за одиницю часу). А оскільки кожна людина має свій поріг комфортної температури у кімнаті (для мене 22-23 град, у друзів 20-21 град, у Діфото 16 град :) ), то  при регулюванні на свій розсуд дядькорегулятором кранів теплолічильника "теплолюбиві" люди ніяк не зможуть встановити комфортну для себе температуру, навіть при повністю відкритих кранах на батареях, а "прохолодолюбителі" - будуть відкривати форточки, щоб охолодитися. Ось такий компроміс. Це реалії, того і виникають конфлікти в деяких будинках з загальним лічильником тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в будинку є лічильник і якийсь кран регулювання тиску.В нас  4 ґанки по 9 поверхів. Вхід опалення з правої сторони будинку і в них там спека,а поки дійде до лівої сторони,то батареї ледь теплі.Крім того багато "умніків" розширили собі квартири за рахунок балконів,які теж опалюють,а дехто зробив ще й теплі підлоги.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене на квартирі холодно. Батареї ледь теплі. Це не загальна тенденція. В кого тепло чи жарко тому пощастило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Батареї у всіх однакові?

та проблема не в батареї, а скоріше в когось нижче відсутня чи забита ось ця перемичка:

mesta-ustanovki-kranov-na-radiatore-otopleniya.jpg

І коли жарко в цій квартирі і прикручують краніки, то сусідам нижче йде менше поиоку і він холодніший.

А ще є умніки, які врізають додаткові батареї чи теплу підлогу і зокольцовують її в зворотній стояк (а інколи і стояк іншої кімнати) - то ващє ППЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, vaz75 сказал:

та проблема не в батареї, а скоріше в когось нижче відсутня чи забита ось ця перемичка:

mesta-ustanovki-kranov-na-radiatore-otopleniya.jpg

І коли жарко в цій квартирі і прикручують краніки, то сусідам нижче йде менше поиоку і він холодніший.

А ще є умніки, які врізають додаткові батареї чи теплу підлогу і зокольцовують її в зворотній стояк (а інколи і стояк іншої кімнати) - то ващє ППЦ.

Скоріш за все так і є, бо я коли собі такі краніки встановлювала, то майстер мені показав які ті старі труби всередині, вони ж геть проржавіли і їх діаметр всередині зменшився рази так в 4, то я тоді і труби поміняла, а  самі батареї залишила, так скажу вам набагато тепліше стало в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які до самої батареї підводяться, в тому числі і ота перемичка, що на малюнку вказана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, alexvvv сказал:

Батареї у всіх однакові?

 

думаю так

в нас - старий радянський чугун :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись у кума в квартирі, поки він там жив, було дууууууже холодно. батареї ледве-ледве теплі були.

Я сидів в куртці і мені було не гаряче. Він же тепло вдягнений і під ковдрою.

З рештою, після ремонту, коли ще й замінили багато труб і радіатори опалення - стало ЗНАЧНО тепліше.

 

тому, заміна радіаторів і труб - таки дасть ефект.

+, у кого сучасні (відносно) радіатори. такого типу.  навчилися їх "розганяти". (Є десь окрема тема. )

Це також дає приріст! І чималий.

20 годин тому, vaz75 сказано:

Якби (пристімо) в будинку були всі соціально відповідальні люди і вони б мали як мінімум крани на батареях

це із розряду фантастики. Але ,якби заставили людей економити. То це могло б статися.

Зараз поставити крани і перемичку на ОДНУ батарею - аби в 1000 грн вклався. без роботи...

А їх мені потрібно, щонайменше 4. Не кожен ладен віддати за літо таку суму. Звісно, що на фіналі воно повернеться. Буквально за 1 (максимум 2) опалювальні сезони.

А вкупі із лічильником тепла на під'їзд, ще швидше.

Але ж це потрібно вкласти в голову тих, хто проти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Zheny@ said:

А вкупі із лічильником тепла на під'їзд, ще швидше.

Від багатьох чув, що із будинковим лічильником почали платити як не більше, то майже те саме, що й до нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SunSeth сказано:

Від багатьох чув, що із будинковим лічильником почали платити як не більше, то майже те саме, що й до нього.

А ціни коли підняли на опалення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SunSeth сказано:

Від багатьох чув, що із будинковим лічильником почали платити як не більше, то майже те саме, що й до нього.

пошукай стару тему @nickel-я, 2010, здається, року. Де він описував як ставили лічильники, розрахунки, і т.д. Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, case_l said:

А ціни коли підняли на опалення?

Я теж про це подумав. Але за що купив за те й продав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...