Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, Юріч сказано:

Те, що машини стоять в ряд, ніяк зникнинню корків не сприяє

це щось нове в світовій практиці боротьби з корками.

і за моїми спостереженнями - корки біля Старого ринку таки зменшились. не буду писати знову домислів (можливо, можливість проїхати біля Старого ринку за 2-3 хвилини - це для мене  нічуть не схоже на корки, а для Юріча - це корок, чи Юріч вважає критичною проблему корків на Замковій вулиці, чи ще щось - хз). але якщо раніше були дні, коли повз Старий ринок треба було їхати 5-15хвилин, то з чергуванням поліції проїзд забирає 2-3 хвилини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@rrid ,вибач, але чукча не чітатєль, чукча пісатель? Я ізначально не писав про корки, в мене такої проблеми не було, я і раніше проїзжав за 2-3 хвилини...та й рідко я там проїзжаю. Я писав ПРО ПАРКОВКИ (я надіюсь, на цей раз ти побачиш написане).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

враження таке, що ти десь читаєш поміж надуманих рядків, чи на своїй якійсь мові, де слова схожі з нашими, але їх зміст відрізняється...

 

29 хвилин тому, Юріч сказано:

чукча не чітатєль, чукча пісатель

якось так інколи виходить: 4650c93e8cbd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ігор Ділов або брехун, який свідомо вирішив поманіпулювати громадською думкою, або просто не моніторив питання, а від цього тим більше не має права робити такі заяви

Цитувати

Единственный выход, который навязывают подавляющее число комментаторов – убрать этот «гадючник» к чертовой матери, но не куда-нибудь, а на ГПЗ, и если точнее, то на территорию ТЦ «Новый рынок».
Никаких других вариантов не рассматривается в принципе. Да и зачем? Ведь там «базарники»! Чего с ними возиться? Гнать поганой метлой!

то хай почитає, і не займається дешевим популізмом

Цитувати

"Давно була ідея переселити його на територію колишньої військової частини на Львівській. Ідеальне місце! І транспортне сполучення, - внутрішньоміське так і приміське - з трьох сторін Луцька дороги там сходяться (Ковельська, Володимирська, Львівська), і місця вдосталь.
Так потім зненацька Юстиція ту територію заграбастала. Згодом забрали в Юстиції і віддали Університету начебто на будівництво студмістечка... І що? Досі там срач, як і був. Пустир і сміттєзвалище.
От раз нічого Університет там не будує вже стільки років - забрати назад на баланс міста і перенести туди "Старий ринок"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 Дільов може й не ангел, але в цьому питанні розбирається в 10000000 разів краще за тебе, в т.ч. зсередини кулуарів. Рекомендувати йому "почитати" чергове дурналістське розслідування - це вершина популізму як раз з твого боку. Давай ще торіку з кмд порекомендуй книжки по Лінуксу, ФріБСД та адмініструванню форумів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto Дімон, ти шо курив? Яке "чергове розслідування" я йому "популив"? Де?

Я, на відміну від тебе, не міряю чиїхось знань, досвіду чи професіоналізму (твоє апелювання до німбу по Лінуксу і ФріБСД гуру Торіка і КМД вони оцінять, я думаю... лизнув так лизнув!) і мені якось все-одно як він там розбирається в нутрощах кулуарів (взагалі незрозуміло, до чого тут це). Я читаю те, що я читаю. За нього писав не я, а він сам. І написав він неправду. І я не збираюсь вгадувати, ЩО він цією неправдою хтів добитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

І написав він неправду

давай побуквєнно, де він написав неправду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побуквенно - мій попередній пост, в цитаті спеціально виділено жирним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, jack74 сказал:

подавляющее число комментаторов

тобто ці три слова ні про що не говорять ? якщо 1 з десяти каже перенести ринок на Львівську, а остальні ні, то як називаються ці 9 оппонентів ?

 

Навіть в цій темі, така сама тенденція, якщо ти не помітив, то нащо та мова про неправду ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 , не зовсім тебе зрозумів, тобто зовсім тебе не зрозумів )). Ти стверджуєш, що

 

1 час назад, MANJAK11 сказал:

1 з десяти каже перенести ринок на Львівську, а остальні ні

 

і

 

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Навіть в цій темі, така сама тенденція

 

 ??? Я правильно тебе зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тендеція  - так, більшість - так, але не так, як змалював він: "Единственный выход", "Никаких других вариантов не рассматривается" - це трішки інакше звучить ніж "тенденція" і "більшість", правда ж? Він же це подає категорично, змальовуючи ситуацію так, наче ВСІ нелюди, НІХТО не переймається бідними базарниками, а навпаки!:

" Если коротко резюмировать данню ситуацию, цель проста: «нагнуть» тысячу людей, ведущих там свою предпринимательскую деятельность, и освободить место для... придумайте сами. "

Тобто він стверджує, що ми з вами тут не за красу свого міста переймаємось, а "работаєм на Хххх"

 

Я невірно розумію його "русскій"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Юріч сказал:

не зовсім тебе зрозумів, тобто зовсім тебе не зрозумів ))

чого ж ти не читаєш, що пишется :

1 Іванна привела цитату Ігора Ділова в якій пишется , що більшості коментаторів справи *Старого ринку* глибоко начхати на підприємців, що там працюють, лиш би прибрати *Старий ринок* подалі, зокрема на ГПЗ, і пофіг, що 3 вероятністю 99% там той ринок *загнется* так толком і не родившись

2 Джек74 обізвав Ігора Ділова брехуном або маніпулятором, тому що виявляєтся НЕ ВСІ хочуть перенести *СТарий ринок* на ГПЗ, а є й пропозиція перенести його на Львівську

3 Ну і я зауважив, що в цитаті Ігора Ділова й не написано, що ВСІ хочуть перенести ринок на ГПЗ, а лише ПЕРВАЖНА БІЛЬШІСТЬ, що на мою думку  яскраво підтверджуєтся й цією темою

12 минуты назад, jack74 сказал:

тендеція  - так, більшість - так, але не так, як змалював він: "Единственный выход", "Никаких других вариантов не рассматривается" - це трішки інакше звучить ніж "тенденція" і "більшість", правда ж? Він же це подає категорично, змальовуючи ситуацію так, наче ВСІ нелюди, НІХТО не переймається бідними базарниками, а навпаки!:

" Если коротко резюмировать данню ситуацию, цель проста: «нагнуть» тысячу людей, ведущих там свою предпринимательскую деятельность, и освободить место для... придумайте сами.

тобто він маніпулює громадською думкою, а ти зараз ні ? Ну ну . Ти просто реально домахався до слів й якщо УЗАГАЛЬНИТИ, то получаєтся як ВІН і каже, а ти намагаєшся довести, що якщо там хтось пукнув про Львівську, то це ЗРАЗУ анулює і більшість і тенденцію й той пук конче має бути почутим й втіленим в життя, не тенденція й більшість, а іменнно той пук. Ну ну ще раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та при чому тут Львівська! Приклад варіанту Львівської був лише для заперечення його хибного (умисно чи неумисно) вихідного твердження про "одноваріантність Нового ринку", грунтуючись на яке він, вже як наслідок, висновком стверджує, що всі обговорення в соцмережах проти Старого ринку - це чиєсь замовне лобіювання конкретних інтересів конкретних людей! Чи ти взагалі перестав вміти читати? Він же це навіть не поміж рядків натякає, він це прямим текстом пише!: " цель проста: «нагнуть» тысячу людей, ведущих там свою предпринимательскую деятельность, и освободить место для... придумайте сами. " Ти з ним згоден? В тебе така мета?

А може хто з тут присутніх погодиться, що це така його мета???

 

А на рахунок хто маніпулює... Мої "пуки" не передруковують в Волиньпості. І взагалі, багато хто і що "пукає" в ФБ, але тут ОПА! писанув - і відразу пішли перепости по інету... "савпадєніє? - нє думаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

та при чому тут Львівська! Він стверджує, що всі обговорення в соцмережах проти Старого ринку - це чиєсь замовне лобіювання конкретних інтересів конкретних людей!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jack74 сказал:

та при чому тут Львівська! Він стверджує, що всі обговорення в соцмережах проти Старого ринку - це чиєсь замовне лобіювання конкретних інтересів конкретних людей!

бля не ВСІ, а БІЛЬШІСТЬ. БІЛЬШІСТЬ так і пише, як він сказав, навіть В ЦІЙ ТЕМІ !!!!!!!! Жесть тебе ципануло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 , так отож то, що я все прочитав і так і зрозумів, просто твій останній коментар, а саме

 

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

1 з десяти каже перенести ринок на Львівську, а остальні ні

 

збив мене з пантелику. Я подумав, що ти кажеш, що "1 з 10-ти каже перенести ринок на Львівську, а остальні - ні", тобто остальні це ті, які взагалі не хочуть переносити ринок нікуди, а залишити його на місці. Я просто не розділив поняття "ГПЗ" і "Львівська", для мене це все в одному понятті, а саме "перенести". Тепер все зрозумів, після твого уточнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Перенести Старий ринок" - той хто так каже навряд задумується над тим що "перенести" - це не тільки перевезти кілька сотень залізяк із товаром. Як перенести овочевий, молочний, м'ясний, ковбасний павільйони? Як перенести живлення, водопостачання, каналізацію цих павільйонів? Хто в це буде вкладатись? Ті хто найбільше кричать  про перенесення? Чи вони знайдуть інвестора і приведуть до Романюка? Чи скинуться міській казні щоб вона це все провернула? А хто буде оплачувати штрафні санкції за дострокове розірвання договорів оренди з Пахолко, Скорпіон, Агросервіс? Договорів не читав, але думаю там ці санкції передбачені.

А хто сказав взагалі, що більшість - "за"? Хто проводив опитування? А опитували пенсіонерів, роботяг, всіх тих хто з інтернетом не дружить, не пише коменти? А самих туристів опитували чи воно їм заважає?

ІМХО, товчемо воду в ступі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Vadimm сказал:

Хто в це буде вкладатись?

як хто ? Ті кого переноситимуть, заново й видоять. Заставлять поновій купувати контейнери на тому ринку й все. Декільком сотням (прібліжонним) дадуть контейнери бесплатно, щоб створити видимість бешкоштовного переносу, а остальним скажуть - звиняйте, бананів нема звиняйте, бесплатні контейнери кончились, треба поновій купувати. А зі Скорпіоном і остальними все набагато простіше :) В мене колись, без мого відома, тупо перенесли контейнер в інше місце ринку, краном, зі всім начинням. Потім приходить чувак зі Скорпіону бабло за охорону збивати, на резонне питання, мол чувакі, а де ви були, коли мій контейнер без мого відома в інше місце переносили, він мені нічого не відповів внятного й за грошима, правда, більше не приходив. От так просто договір анулювався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

як хто ? Ті кого переноситимуть, заново й видоять. Заставлять поновій купувати контейнери на тому ринку й все. Декільком сотням (прібліжонним) дадуть

коли перший раз купляли чеки збереглися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.09.2016 at 12:37, jack74 сказал:

Ігор Ділов або брехун, який свідомо вирішив поманіпулювати громадською думкою, або просто не моніторив питання, а від цього тим більше не має права робити такі заяви

то хай почитає, і не займається дешевим популізмом

 

Скільки було публікацій, наприклад, у Волинських новинах і ВолиньПост, про різноманітні засідання різноманітних рад по Старому місту (і Центральному ринку зокрема),- під КОЖНОЮ з цих публікацій переважна більшість коментарів саме про закриття, знесення чи перенесення ринку, не важливо куди. Буду мати час - відшукаю ці публікації, щоб ти пересвідчився, що доброзичливого ставлення коментаторів луцьких інтернет-видань до базарників Старого ринку - немає абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

коли перший раз купляли чеки збереглися?

А я не купляла, а встановила на тому ж місці, де торгувала колись з клейоночки, потім зі столика, з лотка, з черепашки. Тепер можливості почати "з клейоночки" у мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

коли перший раз купляли чеки збереглися?

ггггг:) :):)  Чеки чого ? Ринок не продає місць для торгівлі, він їх надає в оренду, как би безоплатно. А для того щоб набути ПРАВО орендувати конкретно взяте місце в ринку, платится бабло або попередньому орендарю (й він йде з тобою в адміністрацію ринку й переоформляє договір на тебе) або комусь з адміністрації ринку, якщо місце нове. Самі металоконструкції вартують відносно копійки. Самий прикол в тому, що (на Варшавському точно) в договорі є пункт, за яким на протязі двох тижнів, ринок в односторонньому порядку може розірвати договір з орендарем БЕЗ НАДАННЯ іншого місця торгівлі, так само ринок має право переміщати металоконструкції за своїм бажанням (що в моєму випадку й сталося), тобто ти купив місце в ряду де воно вартує 10к ує, а на слідуючий день твій контейнер може опинитись в ряду, де місце коштує 1 к ує . От такі на базарі раби, якщо реально розібратись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

Хто в це буде вкладатись? Ті хто найбільше кричать  про перенесення? Чи вони знайдуть інвестора і приведуть до Романюка? Чи скинуться міській казні щоб вона це все провернула?

Саме цікаве, що ці крикуни взагалі не задумуються, що доведеться за всі тєлодвіженія заплатити з їхніх податків, а потім міська казна недорахується чоловік 300 платників - екс-підприємців передпенсійного віку, які прийдуть на біржу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...