romaxa11

Як розпочати Стартап

263 повідомлень в цій темі

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в наших реаліях то здебільшого ще гірше ніж партнерський, бо то родич, його ж не виженеш, поблажки, тода сьо, а потім вилазять на голову

а хіба реалії сімейного бізнесу в цілому світі не однакові? чи десь "там" діти, батьки чи родичі більш моральні і не підставлять рідного брата/батька/дядька?

0

Поширити це повідомлення

Только что, Demeter сказал:

а хіба реалії сімейного бізнесу в цілому світі не однакові?

не однакові, як і менталітет. 

0

Поширити це повідомлення

23 хвилин тому, romanc сказано:

начнать вдвоем проще, главное вовремя перекупить часть партнера))

Про кидок думати завчасно значить.

Таки правий 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

Якщо вам повезло один раз в житті з партнером, то не значить, що це поширена й нормальна практика в Україні.

Це ж бл*ть не нормально, це дико, не цивілізовано, підло на перед готувати кидок партнера. А перед цим певно ще й будете один до одного в гості ходити, відпочивати разом і т.д. і т.п.

Я був приємно вражений як працюють в Україні грузини, що продають зелень. А робота в них налагоджена таким чином: в грузії вирощують петрушку, кріп. Літаком передають цю зелень в Україну своїм грузинам які її продають і лише потім виручені кошти ділять між всіма ланками. Що це дає - вони завжди можуть продавати за адекватною ціною, завжди конкурентноздатні, ризик зведений до мінімума. Грузин в грузина, до речі, клієнта не "перекупляє".

То краще нам брати приклад з грузинів ніж слухати порад про те, що потрібно вчасно перекупити долю партнера.

0

Поширити це повідомлення

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в наших реаліях то здебільшого ще гірше ніж партнерський, бо то родич, його ж не виженеш, поблажки, тода сьо, а потім вилазять на голову

Я маю бізнес сімейного типу, всі роблять все а одному напрямку, батьки та брат, кожен робить своє, старається не пхати носа у чуже, виходить так звичайно рідко))) за багато років сваритись та мирились не раз, зараз все добре. Якщо ти запитаєш мене чи починав би я це діло якби знав що та як це буде - ТАК!!!

Якщо запитаєш чи хотів би я відкривати бізнес зі своїми дітьми  (майбутніми, надіюсь) - однозначне та категоричне НІ!

Пріоритет у такому бізнесі передусім сім'я, тоді лиш гроші, якщо цим керуватися можна і сім'ю зберегти і кешу настригти.

1

Поширити це повідомлення

Стосовно бізнесу "на двох" маю яскраві приклади як власники жили як кіт із собакою в одному магазині і не могли поділити то діло. А ні викупити долю власності, а ні поділу, а ні компромісу досягти багато років. Це мука була.

Проблема була у усних домовленостях, які, наскільки я знаю, з часом по різному трактуються кожною із сторін.

У виробництві теж таке було із моїми знайомими, один хотів більше робити, інший ні, гроші ділились теж із скандалами. 

До чого я вів, прикладів хорошого та поганого є багато, прописуйте все на папері до дрібниць, передбачте всі можливі конфлікти і напишіть сценарії виходу з них, а взагалі - будьте неровторними, рубайте капусту по чорному і буде вам щастя))) анекдот на цю тему:

Хто каже що щастя не в грошах - помиляються! За гроші можна купити яхту, шлюх та наркотики. А ви хоч раз бачили щоб людина на яхті зі шлюхами та наркотиками була нещасною? Тото і оно)))

0

Поширити це повідомлення

7 годин тому, sergkots сказано:

Стартап для пивних (а їх вже дофіга і трошки). Беремо стару кран машину (де іграшки витягують), замість іграшок ставимо акваріум із живими раками. Для приготування можна використовувати пароварку.

Тут відео із таким автоматом.

Не пройде, там малий шанс виграшу, треба перепрограмовувати, далі, під шафе ця процедура дається важко та навряд вийде з надцятої спроби, а це дорого, бо житончики купувати треба, це викличе багато негативних емоцій, що можуть боком вилізти для закладу. Люди тверезі ці автомати тусали, а враховуючи пару, рідини, температуру щоб там ті раки робилися та ризики отримати травми під час вияву емоцій... Не ризикнув би.

Є дуже багато невтілених у нашій країні ідей що стосуються пивних, котрі працюють за кордоном, хоч погугліть, чи що)))

0

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, woodwork сказано:

Не пройде, там малий шанс виграшу, треба перепрограмовувати,

Звісно, що віддачу потрібно ставити відповідну - в деяких це вже передбачено і це не є складна процедура.

7 хвилин тому, woodwork сказано:

Люди тверезі ці автомати тусали, а враховуючи пару, рідини, температуру щоб там ті раки робилися та ризики отримати травми під час вияву емоцій...

Відповідні матеріали вирішують ці питання.

10 хвилин тому, woodwork сказано:

Не ризикнув би.

Скопіювати бізнес, що вже працює у нас більш надійно?

0

Поширити це повідомлення

18 минут назад, woodwork сказал:

прописуйте все на папері до дрібниць, передбачте всі можливі конфлікти і напишіть сценарії виходу з них

ага, схоже як - перед тим як засунути руку крокодилу в пащу , наперед порахуйте кількість його зубів, силу й швидкість, з якою крокодил зжимає пащеку, та де й за скільки купуватимете протез. *Вніманіє вопрос* - нащо взагалі сунути руку крокодилу до рота ? Партнерство то край імхо, коли повна безвихідь й самому не викарабкатись ніяк. Так само й сімейний бізнес, коли із за родичів фірма втрачає клієнтів й репутацію, бо старший менеджер брат хазяїна й чудить що хоче й таке інше. Кожен стартапер повинен розуміти, що життя жорстоке й більшість (слава Богу, що не всі) оточуючих, в взаємовідносинах з вами, керуются лише одним висловом : *На*би ближнього свого й не забудь про дальнього свого, бо дальній приблизится й тебе на*бе *

3

Поширити це повідомлення

Ну с кофе не так все просто, особенно "вкусным". На вкус и цвет... Больше маркетинг - типа классной подачи кофе и рассказов, что это элитные сорта, крутая обжарка, почувствуйте нотки того-сего, и покупатель верит и чувствует, чтоб не быть лохом.)) 

[off] даже когда варишь кофе на кофемашине вкус одного и того же кофе будет чуть отличаться в процессе рабочего дня, меняется температура и влажность воздуха, постоянно подстраиваешь помол, насыпаешь порции не идеально до десятых грамма, трамбуешь чуть с разным усилием, меняется температура воды в бойлере (она поддерживается в заданном диапазоне).
Существует куча сортов кофе, а купажей вообще не счесть, обжарка светлая-средняя-темная ( и у каждой фирмы свое понятие темности обжарки). 
Сейчас на рынке украинских обжарщиков похоже стало больше, чем в Италии)), подозреваю, что процентов 90  кофе, выпиваемого в Украине, обжаривают у нас. 
Я не кавоман. Варил одновременно несколько сортов купажа - выбирал, мне больше понравилась темная итальянская обжарка, кофе получается с более насыщенным густым вкусом, мягкой горчинкой, и остается послевкусие кофе в горле. Обязательно с сахаром. 
Варю кофе по утрам, когда выходной на основной работе, конкурирую с придорожным кафе с кофе по 7грн из кофеаппарата, у меня на 1 грн дороже, но кофе с кофемашины итальянский (не джимоко) и темной обжарки, что нравится не всем клиентам, но многие находят, что он более вкусный. [/off]

3

Поширити це повідомлення

Я б виходив з того хто ти є,що ти знаєш і що ти вмієш. Відповідно що ти реально можеш, без тренінгового самопереконання. Відкрити бізнес можуть далеко не всі. Якщо не вірите, то гляньте на Нову пошту наприклад. Там купа народу, але відкрив її один чоловяга і так всюди. Тобто дуже невеличкий процент здатний заснувати бізнес в силу об'єктивний обставин фізичного чи психологічного плану. Хоча перший крок - це однозначно бажання щось відкрити власне, без цього ніяк.

2

Поширити це повідомлення

Відносно партнерства добавлю троха з досвіду, бо того я надивився :)
Всі проблеми партнерства ростуть з відсутності досвіду. Зазвичай люди об'єднуються навколо ідеї і на словах домовляються про 50на50 чи по третині на трьох. Бізнес зростає і з часом стає зрозуміло що хтось вкладається значно більше, а інший взагалі забив і лише гроші знімає – ну і тут починаються сварки та розподіл.
Насправді, майбутнім партнерам необхідно грамотно розділити обов'язки та прив'язати до того діла частки бізнесу. І отримання прибутків обов'язково повинно залежати від виконання тих обов'язків. З часом долі можуть змінюватися і в цьому немає нічого страшного якщо люди адекватні і зацікавлені в розвитку.
Особисто я вважаю що в більшому бізнесі а тим більше стартапі необхідна співпраця трьох партнерів: управлінця для організації, економіста-фінансиста для планування, профільного спеціаліста, який зазвичай є носієм ідеї і розуміє що треба робити.

3

Поширити це повідомлення

Про партнерство, варіанти, підходи, наслідки і т.д. дуже добре розписано Бренсоном. Там треба читати поміж рядків, але воно того варте.

Він, по суті, втратив всіх партнерів, які зробили його конгломерат компаній, але й далі пропагує бізнес 50/50)

0

Поширити це повідомлення

Чтоб стартап был успешный идея должна быть уникальной, к сожалению большинство стартапов  это идеи которые уже существуют  или  уже провалились при реализация) Кстати если идея классная то деньги найдутся, а так все думают что изобрели новый Facebook))

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз