Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в наших реаліях то здебільшого ще гірше ніж партнерський, бо то родич, його ж не виженеш, поблажки, тода сьо, а потім вилазять на голову

Я маю бізнес сімейного типу, всі роблять все а одному напрямку, батьки та брат, кожен робить своє, старається не пхати носа у чуже, виходить так звичайно рідко))) за багато років сваритись та мирились не раз, зараз все добре. Якщо ти запитаєш мене чи починав би я це діло якби знав що та як це буде - ТАК!!!

Якщо запитаєш чи хотів би я відкривати бізнес зі своїми дітьми  (майбутніми, надіюсь) - однозначне та категоричне НІ!

Пріоритет у такому бізнесі передусім сім'я, тоді лиш гроші, якщо цим керуватися можна і сім'ю зберегти і кешу настригти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Стосовно бізнесу "на двох" маю яскраві приклади як власники жили як кіт із собакою в одному магазині і не могли поділити то діло. А ні викупити долю власності, а ні поділу, а ні компромісу досягти багато років. Це мука була.

Проблема була у усних домовленостях, які, наскільки я знаю, з часом по різному трактуються кожною із сторін.

У виробництві теж таке було із моїми знайомими, один хотів більше робити, інший ні, гроші ділились теж із скандалами. 

До чого я вів, прикладів хорошого та поганого є багато, прописуйте все на папері до дрібниць, передбачте всі можливі конфлікти і напишіть сценарії виходу з них, а взагалі - будьте неровторними, рубайте капусту по чорному і буде вам щастя))) анекдот на цю тему:

Хто каже що щастя не в грошах - помиляються! За гроші можна купити яхту, шлюх та наркотики. А ви хоч раз бачили щоб людина на яхті зі шлюхами та наркотиками була нещасною? Тото і оно)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

Стартап для пивних (а їх вже дофіга і трошки). Беремо стару кран машину (де іграшки витягують), замість іграшок ставимо акваріум із живими раками. Для приготування можна використовувати пароварку.

Тут відео із таким автоматом.

Не пройде, там малий шанс виграшу, треба перепрограмовувати, далі, під шафе ця процедура дається важко та навряд вийде з надцятої спроби, а це дорого, бо житончики купувати треба, це викличе багато негативних емоцій, що можуть боком вилізти для закладу. Люди тверезі ці автомати тусали, а враховуючи пару, рідини, температуру щоб там ті раки робилися та ризики отримати травми під час вияву емоцій... Не ризикнув би.

Є дуже багато невтілених у нашій країні ідей що стосуються пивних, котрі працюють за кордоном, хоч погугліть, чи що)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, woodwork сказано:

Не пройде, там малий шанс виграшу, треба перепрограмовувати,

Звісно, що віддачу потрібно ставити відповідну - в деяких це вже передбачено і це не є складна процедура.

7 хвилин тому, woodwork сказано:

Люди тверезі ці автомати тусали, а враховуючи пару, рідини, температуру щоб там ті раки робилися та ризики отримати травми під час вияву емоцій...

Відповідні матеріали вирішують ці питання.

10 хвилин тому, woodwork сказано:

Не ризикнув би.

Скопіювати бізнес, що вже працює у нас більш надійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, woodwork сказал:

прописуйте все на папері до дрібниць, передбачте всі можливі конфлікти і напишіть сценарії виходу з них

ага, схоже як - перед тим як засунути руку крокодилу в пащу , наперед порахуйте кількість його зубів, силу й швидкість, з якою крокодил зжимає пащеку, та де й за скільки купуватимете протез. *Вніманіє вопрос* - нащо взагалі сунути руку крокодилу до рота ? Партнерство то край імхо, коли повна безвихідь й самому не викарабкатись ніяк. Так само й сімейний бізнес, коли із за родичів фірма втрачає клієнтів й репутацію, бо старший менеджер брат хазяїна й чудить що хоче й таке інше. Кожен стартапер повинен розуміти, що життя жорстоке й більшість (слава Богу, що не всі) оточуючих, в взаємовідносинах з вами, керуются лише одним висловом : *На*би ближнього свого й не забудь про дальнього свого, бо дальній приблизится й тебе на*бе *

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну с кофе не так все просто, особенно "вкусным". На вкус и цвет... Больше маркетинг - типа классной подачи кофе и рассказов, что это элитные сорта, крутая обжарка, почувствуйте нотки того-сего, и покупатель верит и чувствует, чтоб не быть лохом.)) 

 

[off] даже когда варишь кофе на кофемашине вкус одного и того же кофе будет чуть отличаться в процессе рабочего дня, меняется температура и влажность воздуха, постоянно подстраиваешь помол, насыпаешь порции не идеально до десятых грамма, трамбуешь чуть с разным усилием, меняется температура воды в бойлере (она поддерживается в заданном диапазоне).
Существует куча сортов кофе, а купажей вообще не счесть, обжарка светлая-средняя-темная ( и у каждой фирмы свое понятие темности обжарки). 
Сейчас на рынке украинских обжарщиков похоже стало больше, чем в Италии)), подозреваю, что процентов 90  кофе, выпиваемого в Украине, обжаривают у нас. 
Я не кавоман. Варил одновременно несколько сортов купажа - выбирал, мне больше понравилась темная итальянская обжарка, кофе получается с более насыщенным густым вкусом, мягкой горчинкой, и остается послевкусие кофе в горле. Обязательно с сахаром. 
Варю кофе по утрам, когда выходной на основной работе, конкурирую с придорожным кафе с кофе по 7грн из кофеаппарата, у меня на 1 грн дороже, но кофе с кофемашины итальянский (не джимоко) и темной обжарки, что нравится не всем клиентам, но многие находят, что он более вкусный. [/off]

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б виходив з того хто ти є,що ти знаєш і що ти вмієш. Відповідно що ти реально можеш, без тренінгового самопереконання. Відкрити бізнес можуть далеко не всі. Якщо не вірите, то гляньте на Нову пошту наприклад. Там купа народу, але відкрив її один чоловяга і так всюди. Тобто дуже невеличкий процент здатний заснувати бізнес в силу об'єктивний обставин фізичного чи психологічного плану. Хоча перший крок - це однозначно бажання щось відкрити власне, без цього ніяк.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно партнерства добавлю троха з досвіду, бо того я надивився :)
Всі проблеми партнерства ростуть з відсутності досвіду. Зазвичай люди об'єднуються навколо ідеї і на словах домовляються про 50на50 чи по третині на трьох. Бізнес зростає і з часом стає зрозуміло що хтось вкладається значно більше, а інший взагалі забив і лише гроші знімає – ну і тут починаються сварки та розподіл.
Насправді, майбутнім партнерам необхідно грамотно розділити обов'язки та прив'язати до того діла частки бізнесу. І отримання прибутків обов'язково повинно залежати від виконання тих обов'язків. З часом долі можуть змінюватися і в цьому немає нічого страшного якщо люди адекватні і зацікавлені в розвитку.
Особисто я вважаю що в більшому бізнесі а тим більше стартапі необхідна співпраця трьох партнерів: управлінця для організації, економіста-фінансиста для планування, профільного спеціаліста, який зазвичай є носієм ідеї і розуміє що треба робити.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про партнерство, варіанти, підходи, наслідки і т.д. дуже добре розписано Бренсоном. Там треба читати поміж рядків, але воно того варте.

Він, по суті, втратив всіх партнерів, які зробили його конгломерат компаній, але й далі пропагує бізнес 50/50)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чтоб стартап был успешный идея должна быть уникальной, к сожалению большинство стартапов  это идеи которые уже существуют  или  уже провалились при реализация) Кстати если идея классная то деньги найдутся, а так все думают что изобрели новый Facebook))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

готовий віддати бізнес-пропозицію зацікавленим.

є кілька виробів котрими не насичений ринок, маємо відділ збуту котрий реалізуватиме продукцію, є обладнання, на якому це виготовляється, є постачальники сировини, котрі виготовляють напівфабрикати. Задача знайти приміщення та запустити виробництво. Кількість людей для виробництва - 1/2.

 

Чому сам не займаюся і віддаю цей напрямок - фізично не встигаю та недостатньо площі, відділ збуту повинен бути забезпечений не тільки кількістю, а й асортиментом продукції.

 

деталі в тел режимі, викладати тут 100% інформації не буду.

готовий посприяти та допомогти у старті.

 

0501832466 Володимир.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@woodwork

можливо опишеш як стартував сам? я просто щось не сильно з тобою знайомий, та і всім було б цікаво....

П.С чим більше спілкуєшся тим більше можеш почути ідей від інших....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Voronin10 сказано:

@woodwork

можливо опишеш як стартував сам? я просто щось не сильно з тобою знайомий, та і всім було б цікаво....

П.С чим більше спілкуєшся тим більше можеш почути ідей від інших....

2 роки жити на зп дружини (3-4тис) та з батьками жити і все до копієчкм в справу всовувати + кредити у всіх існуючих банках + напрлегливість та 12-15годинна робота щодня 6-7днів в неділю.

Якби я володів на той час певними знаннями то процес пішов би швидше та краще, а так... саме головне це бажання та знання, решта значення не має.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, woodwork said:

зп дружини

 

то крута штука :) сам вже більше року так живу
:) раніше брєзгував, бо то ж "мєлочь"... а тепер заходить нормально

 

Перший раз якось дико було за кредитом йти... а після третього уже спокійно – як в магазинчик за хлібом

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

М-да, якби мій дід про то взнав, кусок тополі, дизайнерсьської, тій панянці в ср@ку засунув би... 200к$ на соснові піпки... завтра своїм розкажу, вистругають х...й з обрізків і на олімпіаду 2020 повезу))))

 

П.С.вибачте, накіпєло)))      

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, woodwork сказано:

вистругають х...й з обрізків і на олімпіаду 2020 повезу))))

Так ти ж не Теа Латвала. Тебе не поймут'c.:)

Та і куди  тобі з твоїм х...м до її дизайнерськіх імітаторів.:D

 

ПС Стосовно 2020 та Японії. Було в новинах , що до олімпіади вони хочуть принаймні різко зменшити, якщо не усунутна ринку продукцію еротичного і сексуального плану. Якось так

Змінено користувачем S30
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.02.2019 at 02:11, woodwork сказано:

На тобі стартап, як кредит віддавати буде?

напевно натурою....

бо розрахуватись виробами на таку суму буде важко :)

 

своє зробити то тяжко... але коли вмотивований то працюється лекше, головне не здатись на півдорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

На моєму невеличкому шляху, я бачив два сценарія:
0) Коли стартап не проходить випробовування часом та відсутністю фінансування за сторони спонсора. Було так - як тільки "краник" перекрили, три місяці і від команди майже нічого не лишилось, хоча продукт ми видали в кінечному результаті, іто це було доволі таки не просто;
1) Коли стартап переживає перекривання краника(можливо тому, що це відбувається поступово, а не миттєво), і переростає у фірму. Але при цьому фірма перестає бути багатогранною, і починає фокусуватись на якіхось конкретних напрямах.

Були і ще стартапи, але це було скоріше у форматі "галопом по Європах", а ніж поглибленна співпраця з різними людьми з колективу.

Що можу сказати - після такого, повертатись на стабільну роботу, не немає драйву - якось вже не хочеться, я думаю це якісь мої особливості, щоб довкола відбувалась якась двіжуха, а ніж рутинна рутина.

Дуже важливо побудувати якісну комунікацію, щоб якщо комусь щось не подобається, то це не виношувалось десь там у середині, а говорилось відразу. Сам буває грішу таким, хоча намагаюсь відслідковувати.

Чи щось я заробив пересікаюсьчись зі всіми цими технологіями, котрі розробляли всі ці команди? Не сказати, щоб багато, але досвід цікавий... Хоча зараз приходжу до того, що окрім драйву хочеться і свої якісь амбіції втілювати.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.11.2017 at 08:21, woodwork сказано:

2 роки жити на зп дружини (3-4тис) та з батьками жити і все до копієчкм в справу всовувати + кредити у всіх існуючих банках + напрлегливість та 12-15годинна робота щодня 6-7днів в неділю.

Якби я володів на той час певними знаннями то процес пішов би швидше та краще, а так... саме головне це бажання та знання, решта значення не має.

перечитав слухай твій пост  і бачу  що я не один такій,   дякую за підгон,

 

час дає поглянути на деякі речі по новому

 

з власного досвіду скажу одне, перш ніж сунутусь в бізнес рекомендую щось простеньке спробувати, обпектись і після пройти навчання по профілю,

 

після того як пройшов курс трохи поняв відношення до життя та впринціпі ведення справ,

 

все складне просте,  життя бере дорого проте пояснює дуже доступно

 

 

і ще одне, оренда то така штука яку треба розглядати як крайній випадок

в плані розподілу прав і розподілу домовляйтесь одразу бо потім вліпните...

 

 

можете мінусувати хоч до бескінечності, спробуйте щось зробити тоді поговорим

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Voronin10 сказал:

можете мінусувати хоч до бескінечності, спробуйте щось зробити тоді поговорим

Ну так а що ти зробив чи досяг? Про бізнес @woodworkа відомо, він в свій час досить відверто на Борді писав. А ти себе з ним порівняв, чомусь мінуси згадав і ми маємо аплодувати чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Ну так а що ти зробив чи досяг? Про бізнес @woodworkа відомо, він в свій час досить відверто на Борді писав. А ти себе з ним порівняв, чомусь мінуси згадав і ми маємо аплодувати чи що?

Мій один знайомий якось висказав свою думку відносно тих людей, котрі мають якісь свої Open Source проекти - як правило ці люди вже спроможні самостійно щось створити, бізнес, фірму(наприклад), і в принципі я з цим згоден. 

 

Хороші новини шановні. Загально світова статистика по стартапах свідчить, що 95% стартапів не виживають(переростають у фірму), але у нас, в Україні, по якійсь причині статистика 70%.

 

Так що один з трьох точно вистрелить, варто намагатись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, HWman сказал:

Так що один з трьох точно вистрелить

Щось занадто оптимістично. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HWman сказал:

Мій один знайомий якось висказав свою думку відносно тих людей, котрі мають якісь свої Open Source проекти - як правило ці люди вже спроможні самостійно щось створити, бізнес, фірму(наприклад), і в принципі я з цим згоден. 

 

Хороші новини шановні. Загально світова статистика по стартапах свідчить, що 95% стартапів не виживають(переростають у фірму), але у нас, в Україні, по якійсь причині статистика 70%.

 

Так що один з трьох точно вистрелить, варто намагатись. 

Твій знайомий правий лише частково, точніше те що сказав твій знайомий, підходить лише до невеликої частки людей (не більше 5%), і статистика дохлих стартапів у 95% якраз це показує. А ти з ним згідний лише тому, що хотів би бути серед успішних і слова твого знайомого дарять тобі хибну думку про майже гарантований успіх, лише через те, що ти Open Source розробник. Насправді гарний кодер (інженер, токар, слюсар, спеціаліст загалом) найчастіше - поганий бізнесмен, тому статистика лише підтверджує, що 95% винахідників - погані бізнесмени. Мало виробити продукт, треба виробити такий продукт, який ще комусь, крім тебе, треба, і навіть цього мало, його ще треба продати. А більшість стартаперів не завжди розуміє потреби інших людей, тому дуже часто їхній продукт мертвий від народження або вдалий продукт не вміють продати. Успішний бізнесмен - це набір певних якостей, скажімо, рішучість, наполегливість і т.д. І не обов'язково ці якості мають бути в однієї людини, це взагалі велика рідкість. Тому якщо ти гарний винахідник, але поганий продавець, то шукай собі в команду продажника. Але ніколи не самообманюйся, що якщо ти зміг створити якийсь продукт, то можеш і фірму створити, це не тотожні поняття. Створити-то фірму може любий дурак, я говорю про успішну компанію.

Я також далеко не взірець успіху і вже розміняв п'ятий десяток, тому я люблю історії успіху де люди відкрили успішний бізнес в 50-60-70 років, типу мій бізнес ще попереду, хоча насправді розумію, що просто просрано 40+ років. Хоча може ти й дійсно належиш до тих 5%, а мій бізнес ще попереду.

І українських 70% відсотків також не сприймай за аксіому, колись читав пояснення цієї цифри - більшість неуспішних укр. стартапів просто не попадає в статистику, в нас соромно помилятися, соромно показувати, що ти лоханувся, соромно за двійки в щоденнику.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...