Перейти до змісту

Масові перевірки на ринку


Кирило

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, Vadimm сказал:

Це не перевірки, це швидше для галочки. Хотіли б взятися серйозно - ходили б день в день, тижнями. Тоді підприємці мусили б легалізовувати все.

 

Все дуже серйозно. Штрафи під 40 000 грн. досить серйозно (хоча я цю інфу не перевіряв).

 

Це не все, перевірки ще будуть. І скільки буде не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

@Кирило , то штрафують за порушення чи безпідставно? Бо якщо за порушення, то я не розумію для чого створювалась ця тема. З таким самим успіхом хтось з водіїв може створити тему "Масові перевірки поліцією автомобілів на вулицях міста"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки діє мораторій на перевірки. Питання чого перевіряють і з якою метою?

 

Кожного водія на дорогах не зупиняють і не перевіряють чи все добре з документами. Взагалі без підстав не повинні зупиняти так само і з податковою та ін. контролюючими органами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаєш що мораторій на перевірки дозволяє порушувати законодавство ? 

Ніхто там не проводить повну перевірку діяльності, звітності і т.п. Елементарно просять показати дозвола та сертифікати щоб виловити хитрожопих злодіїв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема - УГ

12 годин тому, Кирило сказано:

 

Все дуже серйозно. Штрафи під 40 000 грн. досить серйозно (хоча я цю інфу не перевіряв).

 

Це не все, перевірки ще будуть. І скільки буде не відомо.

 

а ти почитай законодавство, і тоді будеш знати

наприклад, який штраф за неоформленого найманого працівника (продавця)

Цитувати

 

Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства про працю

Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

 

 

36540 грн.

 

при чому дана норма діє уже два роки, але перший рік нікого не перевіряли і не штрафували за це порушення.

а тепер, коли жарений півень клюнув у сраку нерадивого підприємця, то починається плач Ярославни на борді про незаконні перевірки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все чудово розумію. 

Коли штрафує за незаконну підприємницьку діяльність або за не виконання вимог КЗпП - це зрозуміло. Але й перевіряти мають на певних підставах. Оскільки діє мораторій просто прийти перевірити (бо планова перевірка) вони не можуть (повинні мати рішення суду і т . д.) тим самим порушуючи закон. Підприємців, котрі не оформляють робітників штрафують, а самі податківці спокійно можуть порушувати закон, головне, щоб їм вигідно було.

 

Мене та перевірка ніяк не стосується. Мене турбує загальна ситуація. Оскільки почались перевірки, потім будуть вимагати касових апаратів (з якими завжди проблема), далі ще щось придумають. Підприємців буде меншати, а ціни рости (собівартість виросте).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевіряє комісія з міськради. Формально це ініціатива міськради, відповідно можна перевіряючих культурно попросити - повноважень таких у них нема. Штрафи вони виписувати не мають права (і не виписують)... Комісія рекомендує ФОП в 10-денний строк виправити порушення і на тому й усе...  АЛЕ попри мараторій, який діє, якщо не підводить пам"ять, до кінця року, та ж податкова може проводити адресну перевірку при наявності скарг або повідомлень про порушення. От ця комісія і пише такі повідомлення в податкову. А тоді уже йдуть спеціально навчені люди, які можуть і штраф накласти в 36000грн і права мають на перевірки (по скарзі міськради) і всі інші "радощі" для ФОПа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, keepo сказано:

може проводити адресну перевірку при наявності скарг або повідомлень про порушення

Абсолютно вірно і так воно і відбувається. Підприємець, який платить усі податки має моральне право подати скаргу на такого ж, хто не платить нічого. І подає. Навіть якщо вони  сусіди по контейнерах на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ці перевірки про які пише ТС йдуть не по заявах ФОП-ів сусідів, повір. Ну а доносити на свого колегу чи ні, це особиста справа кожного. ІМНО, при такій ситуації як зараз це скоріше розборки між конкурентами, як прагненя справедливості.

 

ЗІ я вже писав колись, що продавець якого ставиш перед вибором: підвищення ЗП чи оформлення офіційно (тоді гроші з підвищення йдуть на податки), зачасту вибирає "гроші на руки" без усіляких оформлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, keepo сказал:

АЛЕ попри мараторій, який діє, якщо не підводить пам"ять, до кінця року, та ж податкова може проводити адресну перевірку при наявності скарг або повідомлень про порушення. От ця комісія і пише такі повідомлення в податкову. А тоді уже йдуть спеціально навчені люди, які можуть і штраф накласти в 36000грн і права мають на перевірки (по скарзі міськради) і всі інші "радощі" для ФОПа.

Ну не знаю, не знаю. Якби це було так, то податковці вже б давно обійшли б мараторій на основі липових скарг, і були б уже в кожного підприємця, особливо у "неугідних".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.06.2016 at 18:38, yu2007 сказано:

Карамба, ти?!

Це я писав! Тобі карамба уже мабуть і сниться :D

 

Бариг, які на якомусь алі купляють пуховик за 900 грн, а в нас на ринку продають за 2400 на дух не преношу, а таких знаю і не одного (фамільярнічати, ясне діло не буду, хто сумнівається може сміливо продовжувати). Маю повне право!

 

П.с.: які там нафіг мораторії, за 2 роки в держустановах, з якими тісно пов'язаний 3 перевірки! Узбагойтесь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, veter said:

Бариг, які на якомусь алі купляють пуховик за 900 грн, а в нас на ринку продають за 2400 на дух не преношу, а таких знаю і не одного (фамільярнічати, ясне діло не буду, хто сумнівається може сміливо продовжувати). Маю повне право!

Та цих би базарних бариг всіх в АТО! Бачиш но, китайські пуховики продають з таким наваром! Там їх швидко відучать наживатися на українцях.

Барига? Першочергова мобілізація!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, veter said:

П.с.: які там нафіг мораторії, за 2 роки в держустановах, з якими тісно пов'язаний 3 перевірки! Узбагойтесь :D

Ем, тобто тебе самого тричі перевіряли? Тобто і ти барига??? Оце так номер ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ем, тобто тебе самого тричі перевіряли? Тобто і ти барига??? Оце так номер ...

Читай уважніше. Не видирай слова з контексту. Не обостряй. Був би я баригою - вопів би несамовито тут про бєспєрдєл.

 

П.с.: я звичайний такий собі державний службовець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, veter сказал:

вопів би несамовито

тобі для цього не обовьязково бути баригою :) просто бути самим собою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тобі для цього не обовьязково бути баригою :) просто бути самим собою :)

Промовчу, бачу що випадок особливої тяжкості

 

П.с.: теж барига, чи що? Образився "маленький" :D? Не бери дурного в голову, мозолі швидко проходять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, veter said:

Читай уважніше. Не видирай слова з контексту. Не обостряй. Був би я баригою - вопів би несамовито тут про бєспєрдєл.

 

П.с.: я звичайний такий собі державний службовець

А, кровосіся звичайний, ну ясно.

Ну то розшифруй свою шараду про тісно пов'язані  держустанови і три перевірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

А, кровосіся звичайний, ну ясно.

Ну то розшифруй свою шараду про тісно пов'язані  держустанови і три перевірки.

Я тебе ображав? Що тобі ясно? Я нічого тобі пояснювати не зобов'язаний!

 

То барига, то кровосіся??? Я ж тебе дебілом за дебільні пости не називав, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І понеслось...

 

Для мене все зрозуміло (чи не все)... Тему можна в архів переміщати, а то почались образи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, veter said:

Я тебе ображав? Що тобі ясно? Я нічого тобі пояснювати не зобов'язаний!

 

То барига, то кровосіся??? Я ж тебе дебілом за дебільні пости не називав, правда?

Ой, користувач з тонкою душевною організацією. А переглянувши пости в профілі так і не скажеш :) 

Тобто обзиваючи "баригами" дрібних підприємців, які, по твоєму, "воплять в цій темі про бєспрєдєл",  - це з твого боку нормально, а коли держслужбовця ніжно назвати "кровосісьою" - відразу "я тебе ображав"? 

 

Четвертий десяток розміняв, а образи як в школяра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, keepo сказано:

Перевіряє комісія з міськради. Формально це ініціатива міськради, відповідно можна перевіряючих культурно попросити - повноважень таких у них нема. Штрафи вони виписувати не мають права (і не виписують)... Комісія рекомендує ФОП в 10-денний строк виправити порушення і на тому й усе...  АЛЕ попри мараторій, який діє, якщо не підводить пам"ять, до кінця року, та ж податкова може проводити адресну перевірку при наявності скарг або повідомлень про порушення. От ця комісія і пише такі повідомлення в податкову. А тоді уже йдуть спеціально навчені люди, які можуть і штраф накласти в 36000грн і права мають на перевірки (по скарзі міськради) і всі інші "радощі" для ФОПа.

 

скажем так, є певні повноваження (права) і в міськради, і в міського голови, і вони виписані у відповідних законах.

але ж ми лише хочемо знати про те, як вони виконюють свої обовязки, зовсім забуваючи про те, що в них є і права, особливо коли ці права (як в даному випадку) зачіпають наші іетереси

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ой, користувач з тонкою душевною організацією. А переглянувши пости в профілі так і не скажеш :) 

Тобто обзиваючи "баригами" дрібних підприємців, які, по твоєму, "воплять в цій темі про бєспрєдєл",  - це з твого боку нормально, а коли держслужбовця ніжно назвати "кровосісьою" - відразу "я тебе ображав"? 

 

Четвертий десяток розміняв, а образи як в школяра.

Ну ти і дотошний, умовкаю, а то ще дійсно в Барамби-Карамби запишете. Я баригами назвав бариг, які жлобствують і наживаються на пересічному громадянинові шаленними накрутками, а не дрібних підприємців! Знову слова перекручуєш!

 

П.с.: і взагалі слово БЄСПРЄДЄЛ я не вживав. Не уважний, жах! :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, veter said:

Ну ти і дотошний, умовкаю, а то ще дійсно в Барамби-Карамби запишете. Я баригами назвав бариг, які жлобствують і наживаються на пересічному громадянинові шаленними накрутками, а не дрібних підприємців! Знову слова перекручуєш!

 

П.с.: і взагалі слово БЄСПРЄДЄЛ я не вживав. Не уважний, жах! :D

 

Шо ж ти фраєр сдал назад :) Не вживав, кажеш?

1 hour ago, veter said:

Читай уважніше. Не видирай слова з контексту. Не обостряй. Був би я баригою - вопів би несамовито тут про бєспєрдєл.

 

А відносно бариг. Особисто я думаю (але нікому цю думку не нав*язую), що головний барига, який найбільше наживається на пересічному - це сама держава (якій ти, до речі, служиш :) ). Але це вже зовсім інша історія. 

 

А тема, можливо, й дійсно себе вичерпала. Бо відповідь на задані ТС питання надані: оформи патент/єдиний податок, зареєструй і плати податки за продавців (ну ще можна добавити реалізуй товар з легальним походженням) - і буде тобі щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Шо ж ти фраєр сдал назад :) Не вживав, кажеш?

Я нікуди не здавав, ага уже і в фрєри занесений, багато нового про себе взнаю))) Читай ще раз, тільки в 2 ока! Слово БЄСПРЄДЄЛ я не вживав! Не уважний, читай по буквам, як у першому класі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, veter said:

Читай ще раз, тільки в 2 ока! Слово БЄСПРЄДЄЛ я не вживав! Не уважний, читай по буквам, як у першому класі :D


Читай по губам :) 

3 hours ago, veter said:

бєспєрдєл

 

1 hour ago, Rock said:

Цікаво ,цікаво , а ти я розумію якій іншій державі служиш ,

парашут би  відстебнув з аквафрешем ,а то волочиться за тобою.

Нє всболтнул лі я чєго лішнєго, подумал штірліц )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...