Перейти до змісту

Масові перевірки на ринку


Кирило

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
13 годин тому, rl72 сказано:

 

скажем так, є певні повноваження (права) і в міськради, і в міського голови, і вони виписані у відповідних законах.

 

повноваження суто наглядові, все що можуть - написати припис, який є рекомендаційним. Ну і в податкову можуть наскаржитись (наслідки я описував)

 

Цитувати

але ж ми лише хочемо знати про те, як вони виконюють свої обовязки, зовсім забуваючи про те, що в них є і права, особливо коли ці права (як в даному випадку) зачіпають наші іетереси

інтереси вони ніяким боком не зачіпають, слідкувати за порядком в місті - їх прямий обов"язок, на те вони і міськрада :) Інша справа, що їх права, в даному питанні, обмежуються суто рекомендативними і наглядовими функціями (впринципі як і в багатьох інших сферах, в які вони втручаються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.06.2016 at 10:41, Кирило сказал:

Але й перевіряти мають на певних підставах. Оскільки діє мораторій просто прийти перевірити (бо планова перевірка) вони не можуть (повинні мати рішення суду і т . д.) тим самим порушуючи закон. Підприємців, котрі не оформляють робітників штрафують, а самі податківці спокійно можуть порушувати закон, головне, щоб їм вигідно було.

При перевірці особа зобов'язується виконувати тільки законні вимоги перевіряючого, і якщо є сумніви - завжди можна попросити підтвердження законності - на яких підставах, згідно чого і тп. Якщо вимоги незаконні - не виконуй. Тоді якщо перевіряючі все ж праві - вони покарають, а ти вже оскаржуй в суді.

В 18.06.2016 at 19:55, yu2007 сказал:

Та цих би базарних бариг всіх в АТО! Бачиш но, китайські пуховики продають з таким наваром! Там їх швидко відучать наживатися на українцях.

Барига? Першочергова мобілізація!

А чо тільки базарних? А в ларьку через дорогу, а в гастрономі - не бариги? Яка різниця - чи +30% чи + 300%, і той і той барига.

В 18.06.2016 at 20:06, veter сказал:

я звичайний такий собі державний службовець

а, то так і скажи що жаба давить. А ти їх рубльом, тих бариг, карай. Купуй тільки у виробника! Не дай на собі нажитись!

 

В 18.06.2016 at 21:27, veter сказал:

Я баригами назвав бариг, які жлобствують і наживаються на пересічному громадянинові шаленними накрутками, а не дрібних підприємців! Знову слова перекручуєш!

А можна конкретніше, на якому відсотку накрутки дрібний підприємець, в твоєму розумінні, стає баригою? Бо ж жлобствують і наживаються і ті і ті.

 

Ближче до теми: я за перевірки, але щоб перевіряли поголовно, а не вибірково, і не рейд раз в рік, а щоб був певний відділ, який тільки тим і займався б, що перевірками на ринках/МАФах по місту, в бутіках ТЦ. Тоді буде економічний зиск. А те про що пише ТС - то якийсь фарс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи перевірки не приносили якихось благ. І чим більше перевірок ти гірше. Треба ж розуміти, якщо є робітники, котрі не оформлені, то після попередження чи штрафу, робітників звільняють або офіційно оформляють на роботу з дотриманням всіх процедур (в тому числі оплачувана відпустка раз на рік, лікарняні і т. д .). І підприємці піднімають ціни на свій товар/послугу, а покупці скаржаться, от "обнагліли" знову ціни безпідставно піднімають.

 

Є різні підприємці і різні націнки, але все рівно вони стараються поставити оптимальну ціну, щоб і прибуток був і продати можна було. "Неадеквати" завжди є і будуть, але їх мізер.

Плюс підприємців на ринку, що є вибір. Не сподобалась ціна пішов до іншого. Чого не скажеш про нашу державу (газ, вода і т. д.). Ось там "націнки", от там можуть наживатись на Нас, а Ми терпимо.

 

P.S. Я підтримую законний бізнес. От тільки закон не підтримує мене.

Парадокс: якщо чиновник не правий (порушив закон), то я можу подати на нього до суду, але я потрачу купу грошей на обслуговування цього судового процесу (юрист і т. д.) - це може не окупитись, а значить сенсу в цьому не має (суд чи чиновник буде тягнути час: то він хворий, то в нього відпустка). І саме цікаве я (як громадянин) плачу тому чиновнику (державі), щоб він захищався від мене (моїми ж грошима, всіх українців). Якого х... так відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Vadimm сказано:

а, то так і скажи що жаба давить. А ти їх рубльом, тих бариг, карай. Купуй тільки у виробника! Не дай на собі нажитись!

 

А можна конкретніше, на якому відсотку накрутки дрібний підприємець, в твоєму розумінні, стає баригою? Бо ж жлобствують і наживаються і ті і ті.

 

Ближче до теми: я за перевірки, але щоб перевіряли поголовно, а не вибірково, і не рейд раз в рік, а щоб був певний відділ, який тільки тим і займався б, що перевірками на ринках/МАФах по місту, в бутіках ТЦ. Тоді буде економічний зиск. А те про що пише ТС - то якийсь фарс.

1. Жаба не давить, людей на*обувати совість не дозволяє. Що в твому розумінні карати "рубльом"?

2. Компрометуюче запитання. 300% накрутки забагато, які 100% впринципі. Жлобство це саме завищена до космічних цін накрутка. А наживається один на одному, в тій чи іншій мірі, практично кожен (заглянь в закрома своєї кришталево чистої совісті і когось на кому нажився та й згадаєш :D 100500 відсотків).

3. А за те щоб перевіряли всіх поголовно я згідний і 2ма руками ЗА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Кирило сказано:

Ніколи перевірки не приносили якихось благ. І чим більше перевірок ти гірше. Треба ж розуміти, якщо є робітники, котрі не оформлені, то після попередження чи штрафу, робітників звільняють або офіційно оформляють на роботу з дотриманням всіх процедур (в тому числі оплачувана відпустка раз на рік, лікарняні і т. д .). І підприємці піднімають ціни на свій товар/послугу, а покупці скаржаться, от "обнагліли" знову ціни безпідставно піднімають.

 

Є різні підприємці і різні націнки, але все рівно вони стараються поставити оптимальну ціну, щоб і прибуток був і продати можна було. "Неадеквати" завжди є і будуть, але їх мізер.

Плюс підприємців на ринку, що є вибір. Не сподобалась ціна пішов до іншого. Чого не скажеш про нашу державу (газ, вода і т. д.). Ось там "націнки", от там можуть наживатись на Нас, а Ми терпимо.

 

P.S. Я підтримую законний бізнес. От тільки закон не підтримує мене.

Парадокс: якщо чиновник не правий (порушив закон), то я можу подати на нього до суду, але я потрачу купу грошей на обслуговування цього судового процесу (юрист і т. д.) - це може не окупитись, а значить сенсу в цьому не має (суд чи чиновник буде тягнути час: то він хворий, то в нього відпустка). І саме цікаве я (як громадянин) плачу тому чиновнику (державі), щоб він захищався від мене (моїми ж грошима, всіх українців). Якого х... так відбувається.

Перший абзац  - захист бариг діло рук самих бариг! Кирило чим торгуєш, думаю це не військова таємниця :D?

Другий абзац про плюс - політичним мотивчиком аля карамба потягнуло (а може це вже і в мене параноя розвивається :D:D:D)

 

П.с.: якщо ЗАКОН тебе "не підтримує" то на нього можна накласти болт? Гарна позиція, так ми побудуємо світле майбутнє гарантовано! Молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, veter сказал:

Перший абзац  - захист бариг діло рук самих бариг! Кирило чим торгуєш, думаю це не військова таємниця :D?

Другий абзац про плюс - політичним мотивчиком аля карамба потягнуло (а може це вже і в мене параноя розвивається :D:D:D)

 

П.с.: якщо ЗАКОН тебе "не підтримує" то на нього можна накласти болт? Гарна позиція, так ми побудуємо світле майбутнє гарантовано! Молодець!

 

Виготовляю сувенірну продукцію.

 

Все в світі взаємопов'язане. Закривають підприємців, ростуть ціни через підвищення попиту. Роблять оптимальні умови для малих та середніх підприємців - росте конкуренція, що призводить до зниження цін та покращення "якості".

 

Я нікого не закликаю виходити на барикади. Просто цікавився, чи хтось знає про перевірки, їх мотивацію, завдання і т. д.

 

Ангелочок (11см) на опті коштує, приблизно, 11-12 грн., а на прилавки ринку чи магазину ціна на нього виростає в три рази і не важливо чи я займаюсь роздрібною торгівлею чи перепродаю комусь іншому. Мабуть я теж барига і спекулянт - расстрелять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Veter, ми ж не за колючкою живемо. Такий хлопець як Кирило, що зумів тут відкрити бізнес (не заліз в бюджетні гроші, а створює свій власний корисний товар) спокійно може закрити свій (чи орендований) контейнер, зібрати валізку і катнути в Польшу, Чехію чи Німеччину і там його вже чекають з відкритими обіймами, бо у них не вистачає рук і зараз відкриваються програми, щоб саме українців, білорусів заманювати замість чурок-турок. Ми всім потрібні як легко адаптовані, безпроблемні працівники без заскоків з джихадом чи вєлікім рускім міром. А виїдуть всі Кирили і кого ви Veter будете перевіряти?))))))) Прийдеться вам самим в рашку перебиратись, де ще довго можна буде всіх бариг перевіряти.

 

Дивно від людини в 21-му столітті чути барига, спекулянт, зажрались з націнками. Розумієте, Veter, в отих 15-30 млрд баксів які щороку вивозяться з України в ошорні дєбрі, немає жодного бакса Кирила - він повністю залежить від внутрішньої ринкової ситуації. яка зараз вкрай важка. От якби ви свої руки та й доклали до схем з відмиванням мільярдних пдв, до перекачувань сотень мільярдів гривень в офшори по фіктивним трансакціям, зупинили б вивезення лісу і інших ресурсів, тобто доклались до реального збільшення багатсв країни, от тоді б Кирило перший  взявши ще декілька людей офіційно на роботу (бо всі ж хочуть високу пенсію) справно платив би адекватні податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, veter сказал:

Що в твому розумінні карати "рубльом"?

Наприклад, якщо мені не подобається якийсь магазин - я караю його рубльом - не купую там. В твоєму випадку довелось би купувати хліб на хлібзаводі. БО кожен посередник між тобою і виробником - в деякій мірі барига.

 

9 часов назад, Кирило сказал:

Є різні підприємці і різні націнки, але все рівно вони стараються поставити оптимальну ціну, щоб і прибуток був і продати можна було. "Неадеквати" завжди є і будуть, але їх мізер.

Плюс підприємців на ринку, що є вибір.

уяви, має якась баришня-підприємець 5 точок з джинсами на ринку. На одній стоїть сама, на другій - чоловік чи син. На трьох - неоформлен продавці. Куплять в неї 2 джинсів - вона скине може й 100 грн. Куплять в продавця - скине 20 грн. Податкова змушує узаконити (читай закритись) цих трьох продавців. 3 точки здають в оренду, там починає тогрувати інший підприємець, кофтами наприклад. І теж на 2 речах може скинути 100 грн. Хто у виграші? Покупець.

 

9 часов назад, Кирило сказал:

І підприємці піднімають ціни на свій товар

що толку піднімати? щоб пішли до конкурента?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комусь стане легше то я відкрию маленьку таємницю: "шманають" не лише базарників, а й магазинчики, супермаркети і не лише в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 я не перевіряю, я направляю в правильне русло і запобігаю зловживанням.

     Такі ентузіасти як Кирило дійсно скоро повтікають за кордон. Знаю одного мужчинку в США, який відкрив українську рукодільну крамницю, яка успішно функціонує і приносить гарний дохід.

@Vadimm моє поняття бариги від твого "барига в деякій мірі" відрізняється кардинально, але як то кажуть 100 людей - 100 думок.

@Ha3aP а от про масові шмони можна детальніше? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Ha3aP сказал:

Якщо комусь стане легше то я відкрию маленьку таємницю: "шманають" не лише базарників, а й магазинчики, супермаркети і не лише в Луцьку.

А конкретніше можете розповісти. 

 

Для прикладу я недорахував кілька контейнерів біля ТЦ "Гостинець".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter @Кирило А що ж конкретнішого ви хочете почути? Те ж що і на базарі. Приходять зненацька з перевірками, але деяких заздалегіть попереджають. Нічого нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Ha3aP сказал:

@veter @Кирило А що ж конкретнішого ви хочете почути? Те ж що і на базарі. Приходять зненацька з перевірками, але деяких заздалегіть попереджають. Нічого нового.

 

Які особи перевіряють на якій підставі, кого перевіряють, що говорять підприємці котрі стикались з цими перевірками. Можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Кирило said:

 

Які особи перевіряють на якій підставі, кого перевіряють, що говорять підприємці котрі стикались з цими перевірками. Можна в приват

 

Можливо не про ті перевірки :) скажу, але знаю, що на минуломи тижні по Варшавці ходила "спецгрупа" з податкової. інспекції праці та ще когось там з метою виявити незареєстрованих належним чином найманих працівників. Формально - це не перевірка, а так би мовити "роз'яснювальна робота". Але ця група, після проведення такої роботи. має право прийти до того ж підприємця через 10 днів і якщо виявить що найманий працівник не був за чей час належно оформлений, накласти штраф на підприємця у розмірі 40 000 грн. Деталей не знаю, але казали, що після цього в податковій зявилася черга для оформлення відповідних документів :) Сорі,.   якщо ляпнув щось не в тему. Сам не підприємець. В ситуацію особливо не вникав (нафік воно мені надо?), знаю "по наслишці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, phantom сказал:

після цього в податковій зявилася черга для оформлення відповідних документів

До чого тут податкова? Маючи на руках виписку з держреєстру приватних підприємців (чи як там воно називається), вже можна цілком легально провадити діяльність. В пордаткову можна і пізніше, якщо не кортить. В податкову дані попадають за кілька днів після вневення даних реєстратором в реєстр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Vadimm сказано:

До чого тут податкова? Маючи на руках виписку з держреєстру приватних підприємців (чи як там воно називається), вже можна цілком легально провадити діяльність. В пордаткову можна і пізніше, якщо не кортить. В податкову дані попадають за кілька днів після вневення даних реєстратором в реєстр.

якщо мова про найманих працівників, то перш ніж допустити працівника до роботи, необхідно не пізніше ніж за день повідомити податкову

і після реєстрації (отримання виписки з держреєстру) можна здійснювати діяльність, але є декілька але.

1) про найманого працівника я паисав вище

2) для здійснення торгівлі (чи іншої діяльності) потрібна реєстрація платником єдиного податку (для цього можна подати заяву в податкову, або подати заяву в ЦНАП)

3) якщо нема реєстрації платником єдиного податку, і є здійснення розрахунків готівкою, то це тягне за собою використання РРО (касового апарата), який необхідно реєструвати в податковій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Vadimm said:

До чого тут податкова?

 

Податкова видає єдиний податок + там потрібно "мельдувати" найманих працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

станом на сьогодні мораторій не стосується проведення фактичних перевірок будь-яких суб'єктів господарювання. Фактичні перевірки для інформації це перевірки дотримання касової дисципліни, норм трудового законодавства. штрафи за порушення трудового 30 МЗП (на сьогодні 30х1450=43500грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є жертви? Хотілося б почути реальних свідків перевірок, а не лепет "базарних баб".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. можливо ти не помітив, але тут недавно відписалися люди які знають ситуацію трохи краще "базарних баб" ... Хоча і не жертви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, phantom сказал:

Хм. можливо ти не помітив, але тут недавно відписалися люди які знають ситуацію трохи краще "базарних баб" ... Хоча і не жертви.

Помітив. Але краще один раз почути свідка, ніж 10 разів людей, які звідкісь! знають ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що розповідати там не буде особливо про що. В кращому випадку перевіряючі виявляли, що продавець не оформлений у підприємця як найманий працівник. В гіршому випадку виявлялося, що у підприємця не має єдиного податку (про касові апарати я взагалі мовчу). Ну а в ще в гіршому випадку виявлялося. що власник контейнера взагалі не зареєстрований як підприємець. Ну а як ці торговці виходили з ситуації думаю на публіку вони особливо розказувати не захочуть. Але знаю, що багато з них після цього бачили в податковій за оформленням потрібних паперів :) До речі: були випадки коли у людей було все в порядку, за винятком невеликих дрібниць, які вони без напряга можуть підкоректувати і за які ніхто їх особливо "шугати" не збирався. Сказали - підправте ще тут і все буде взагалі гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 20.06.2016 at 14:15, veter сказал:

2. Компрометуюче запитання. 300% накрутки забагато, які 100% впринципі. Жлобство це саме завищена до космічних цін накрутка. А наживається один на одному, в тій чи іншій мірі, практично кожен (заглянь в закрома своєї кришталево чистої совісті і когось на кому нажився та й згадаєш :D 100500 відсотків).

Стосовно природи тієї чи іншої накрутки я можу заперечити.
Починаю я займатися продажем нової лінійки товарів (товар А). Їду по неї на оптовий ринок Чернівців. В собівартість додаю витрати на поїздку (3%).
А тут з'ясовується, що в Луцьку є такий же товар, але оптова ціна вища на 15%, зате можна на фірму їздити щодня, щоб не "випадали" якісь типорозміри. Про оптовий ринок забуто. В результаті я вже маю іншу відпускну ціну на товар.
А тут з'ясовується, що на цій фірмі є ще й товар Б, який без кінця питають. Що ж, берем товар Б і встановлюємо на нього звиклу накрутку.
А тут приходить оптовик і пропонує (в Луцьку) товар А по тій ціні, по якій я брала на оптовому ринку в Чернівцях, а товар Б за ціною, на  28,5% нижчою, ніж я беру на фірмі... Починаю співпрацювати з тим оптовиком. Працюємо 10 років.
Тепер з'ясовується, що сусідові по ринку Валєрі мій постачальник, який вже має солідну фірму в Луцьку, дає більшу ніж мені знижку на товар, бо він бере товару втричі більше, ніж я. І у Валєри тепер товар дешевше.
А конкуренту з негарною клікухою товар взагалі привозить друг прямо з Польщі - на 20% дешевше... У конкурента роздрібна ціна відповідно на 10-15% нижча...
А ще один конкурент закупив товар до його стрімкого подорожчання на всі свої заощадження і тепер збиває ціну мені, яка товар бере періодично в міру потреби за підвищеною ціною (немає де нагромадити запас).
А я оформила продавця офіційно і мушу в собівартість закладати його зарплату і податки... Ціну ставлю ту саму, але знижки 25% у нас уже немає - тільки 10%...
Тут вспливає інфа від спільних знайомих, що конкурент з негарною клікухою, як піднявся курс долара, не уточнив у свого постачальника нову відпускну ціну на товар і продає його по старій ціні (збитковій)...
А той чувак, у якого я купила контейнер, взагалі брав товар на реалізацію і продавав його за шонібудь...
Вапрос задачі: скільки цін одночасно може бути на одному ринку на один і той же товар?
Ну і про бариг.
Здогадайтеся з першого разу, кого з чотирьох підприємців у нас на ринку вважають баригою? Прально. Мене, невдаху... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...