Перейти до змісту

Яку воду п'єте


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Колись була така тема, але не зміг її знайти.

Преамбула:

Раніше брав воду "Добра вода", але після випадку, коли в бутлі привезли смердючий шмурдяк, і навіть не вибачилися, перестав її купувати. Перейшов на Оконську,

Останнім часом щось та вода не дуже смачна, крім того в дітей з'явилася якась алергія. Грішу на воду. Тепер хочу змінити воду.

 

Діліться своїм досвідом, цінами, явками і паролями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
26 минут назад, vaz75 сказал:

Колись була така тема, але не зміг її знайти.

Преамбула:

Раніше брав воду "Добра вода", але після випадку, коли в бутлі привезли смердючий шмурдяк, і навіть не вибачилися, перестав її купувати. Перейшов на Оконську,

Останнім часом щось та вода не дуже смачна, крім того в дітей з'явилася якась алергія. Грішу на воду. Тепер хочу змінити воду.

 

Діліться своїм досвідом, цінами, явками і паролями.

В приваті шукай номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ZLOvSmetane сказал:

З крана через фільтр..

Пару питань.

А що за фільтр? Осмос? Ти робив аналіз тієї води на виході? 

Питаю, бо виробники фільтрів кричать на випередки про цілющість води після їх фільтрів.

А в мене (правда то до бойлера відноситься), виходить навпаки - після фільтра СВОД АС таке:

 

 

20160408_115831.jpg

20160408_124108.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, ribak2014 сказал:

Перейшов на Оконську,

Оконську воду не можна вживати на постійній основі, там багато солей і мінералів, особливо тим хто має проблеми з нирками. Це слова лікаря, не сам придумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Selbeor сказал:

Оконську воду не можна вживати на постійній основі, там багато солей і мінералів, особливо тим хто має проблеми з нирками. Це слова лікаря, не сам придумав

Не знав такого. Пили на постійній основі протягом 1,5роки.

Проблем з нирками не помічав. Навіть навпаки, раніше інколи поболювали, але останні1 рік взагалі не турбували.

Але дякую за інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Polehan сказал:

я в сирники за водою катаю. мены подобаэться

Куди саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осмос Фільтр1 5-тиступінчатий вже більше року. Витрата води наступна: 3 частини в каналізацію, 1 - в бак. Заміна 3-х фільтрів - раз на 3-6 місяців коштує від прибл.110грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома з крану через фільтр

На офіс замовляємо воду Червона калина - нам подобається їх санаторій 

тому і водичку таку п'ємо

бутль 28 грн 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, paksivatova сказал:

Вдома з крану через фільтр

На офіс замовляємо воду Червона калина - нам подобається їх санаторій 

тому і водичку таку п'ємо

бутль 28 грн 

пишіть контакти, пліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найкраще пити воду з високогірних джерел Карпат

але для нас, мешканців Луцька, це практично нереально

 

3 роки тому зупинили свій вибір на осмосі після декількох років на привозній та купованій воді. Ще жодного разу не пошкодували про свій вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, vaz75 сказал:

Куди саме?

на ставку в Руслана, квадратному, тече джерело потужне. Звідти беру воду вже близько 2х років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час від часу їду в Баїв - вода нереально крута, вживаю виключно необробленою для пиття. Для приготування їжі, чаю - осмос 5 ступенів. Фільтр за сім років міняв один раз))) - чого там тільки не було. Але не сильно переживаю, бо сама концепція - мембрана може пропустити тільки молекулу води і поки вона не забилась повністю - вона робоча. Звісно витрати води просто збільшаться, але при малих об'ємах це не дуже відчутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже 2 роки набираю воду біля м.Вараш (Кузнецовськ) чайника не разу не мив.

http://polissya.net/2012-08-01-08-20-33/2012-08-01-08-21-09/3003-olizarka-dzherelo-protustoiannia.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже біля 8-ми років беремо воду з джерела біля смт.Голоби (координати на скріншоті). Біля джерела стоїть табличка, на якій написано "Джерело №1 Ковельського району" і намальована таблиця кількості елементів, які є в цій воді і порівняння цих же елементів в простій воді (я так розумію в крановій воді). Ну дуже смачна вода, після неї ніякої пити не хочеться, ні Оконську, ні куплену. Завжди прохолодна, навіть якщо стоїть в квартирі в баклашках, чайник миємо після неї раз в рік напевно... Готуємо з неї все (супи, борщі, комрпоти, чай і т.д.). За раз я беру в машину від 250 до 350 літрів. На паливо тратиться (туда і назад ~ 100 км) біля 80-90 грн, та хай хоть 100 грн. Так що 100 грн ділим на 300 літрів - получається 33 копійки за літр джерельної води, це якщо за нею спеціально їхати, чого я ніколи не робив. Тому що враховуючи, що в мене тесть с тещою живуть в Голобах, то та вода мені ніц не вартує))). 

 

 

Screenshot_18.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Alexander Lucky:) сказал:

Вже біля 8-ми років беремо воду з джерела біля смт.Голоби (координати на скріншоті). Біля джерела стоїть табличка, на якій написано "Джерело №1 Ковельського району" і намальована таблиця кількості елементів, які є в цій воді і порівняння цих же елементів в простій воді (я так розумію в крановій воді). Ну дуже смачна вода, після неї ніякої пити не хочеться, ні Оконську, ні куплену. Завжди прохолодна, навіть якщо стоїть в квартирі в баклашках, чайник миємо після неї раз в рік напевно... Готуємо з неї все (супи, борщі, комрпоти, чай і т.д.). За раз я беру в машину від 250 до 350 літрів. На паливо тратиться (туда і назад ~ 100 км) біля 80-90 грн, та хай хоть 100 грн. Так що 100 грн ділим на 300 літрів - получається 33 копійки за літр джерельної води, це якщо за нею спеціально їхати, чого я ніколи не робив. Тому що враховуючи, що в мене тесть с тещою живуть в Голобах, то та вода мені ніц не вартує))). 

 

 

Screenshot_18.png

то бери ще мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, vaz75 сказал:

то бери ще мені

 

В мене не настільки велика машина, а як недавно поміняв на меншу, жінка і так говорить, що менше за раз води беремо)). Теща ще й і картоплі мішок дасть, і м'яско пару ящічків, і яєць пару лотків, і сиру, і молока, і городини різної, і закруток... Машина сидить по саме не балуйся))). Ми їздимо до тещі приблизно раз в два місяці, саме тих 300 літрів і хватає на два місяці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пиття беру в магазинах Aqua life. Найдешевша серед запропонованих (18-22 грн за 6 л). Електрочайник від неї як новий. Колись брав привозну "з Оконська", то розчарований. Одного разу поцвіла в бутлі, іншого - смерділа. Та й в чайнику лишався накип.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

зробив аналіз води з свердловини на вишкові.
Не придатна, так розумію, через залізо.

upd. подзвонив в лабораторію і запитав про це "таке шкідливе" залізо.. Кажуть що раніше допуск був до 1мг.. так що норм водичка) Така фраза цікава.. сказали що вода з водоканалу чистіша) Шкода що моя пралка і бойлер в це не вірять))

1138a53d476644dabfa4cecaa728fd68.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Selbeor сказано:

Скільки коштує такий аналіз, якщо не секрет?

220грн, але квитанцію про оплату нести їм паперову.. а то оплата через приват 24 вганяє представниць водоканалу в ступор..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...