Перейти до змісту

Якою водою ми користуємося? За що платимо?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Вже вдруге чищу бойлера і диву даюся: за що стягують аж 9.3 грн\м3?

Під час ремонту квартири одразу встановив 2 фільтри:

1. Фільтр механічної очистки 5мкм на вхід холодної води.

2. Інгібіторний фірми СВОД-АС на вхід в бойлер і пральну машину (гімно ще те), придбаний за 400 грн в Епіцентрі, ресурс 70 м3.

Приблизно ч\з рік (а бойлером користувався лише 6 місяців (в загальному з пральною машиною приблизно витратив 45 м3 води) бойлер почав гучно шуміти (як чайник з накипом), довше став нагріватися, і став більше споживати електроенергії.

Розібрав я його тоді і жаху дався:

бойлер після інгібіторного фільтра  

20160408_115810.jpg20160408_115831.jpg20160408_115835.jpg20160408_122004.jpg20160408_122015.jpg20160408_124104.jpg20160408_124108.jpg20160408_124137.jpg20160408_130137.jpg20160420_160018.jpg

Hide  

Викинув я фільтр. Не пройшло і півроку (4 місяці) - знову зашумів:

Бойлер без інгібіторного фільтра  

20160811_161150.jpg20160811_161157.jpg20160811_161203.jpg20160812_105823.jpg

Hide  

Питання, водоканал, WTF! :mdr:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах. А деякі "маніяки" п'ють цю воду просто з під крану.

 

Щось малувато 45 м3 за рік. Може у вас ще третій фільтр є, "магнітний"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 Чого маловато?  Це тільки гаряча (приготована бойлером за 6 місяців, бо решту 6 місяців використовував централізоване ГП) + пралка за рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Oli сказал:

@vaz75   може таке саме в твоєму районі?

 

 

Сумніваюся.

Перевір свій бойлер (якщо він у тебе є). Здивуєшся.

Мій 33-40 р-н.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli Почистивши бойлер втрати електроенергії зменшаться до 20%.

Якщо ТЕНи не чистити, то в місцях найбільшого відкладення накипи відбувається місцеве перегрівання, що призводить до перегоряння ТЕНу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 в мене 40-й. є трохи накипу, але щоб так...  недавно в пралці тена витягував, теж небагато...

 

хоча в брата район там-там експресс  постійно забивається сопло на крані(кухня), у мене чистка 1раз в 6-7місяців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 район там-там експресс  нехай замінить сопло на нове і проблем 2 роки не буде - перевірено (старе чистив щотижня). PS Бойлер не розбирав після купівлі 3 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

 

Жах. А деякі "маніяки" п'ють цю воду просто з під крану.

 

Я п'ю воду з-під крану.

Думаю, що ми їмо\п'ємо і більш шкідливі продукти не задумуючись над цим, а тут просто вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TARAS96 сказал:

Я п'ю воду з-під крану.

Думаю, що ми їмо\п'ємо і більш шкідливі продукти не задумуючись над цим, а тут просто вода.

Тема не про те хто-що п'є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

@vaz75 інгібіторна речовина СВОД-АС? Да тебе здорово розвели.

Зразу згадав яких люлєй я виписував жінці коли вона купила в майстра і встановила 2 "магнітних" фільтра за 50$ в сумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, Vadimm сказал:

@vaz75 інгібіторна речовина СВОД-АС? Да тебе здорово розвели.

Що правда? Ти мене розводиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помітив, що фільтр дуже сильно забруднюється, якщо воду перекривають (не локально в будинку), а потім запускають.

да ви і самі напевно бачили, що певний час тече "іржава" вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замітив що вода в нашій області сама по собі жорста з доволі високим вмістом заліза, від того і накип. хімічні реакцію ще ніхто не відміняв)

 

Навіть в людей в яких скважена своя, часто міняють фільтри, і недавно знайомий здавав аналізи з води зі своєї скважени (Липини). вміст заліза десь в районі 0.5 мг на л з чімось був, при тому що норма до 0.3. Ну і ще деякі інші показники були трохі вище норми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Silva сказано:

Я замітив що вода в нашій області сама по собі жорста з доволі високим вмістом заліза, від того і накип.

А в Полтаві м'яка. І противна. Мило з рук змити неможливо.

Про пити мова не йде.

Нашу воду з крану п'ю з дитинства. Живий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

Нашу воду з крану п'ю з дитинства. Живий.

Живий то живий, і слава Богу. Не в тому справа. УЗІ нирок і жовчного на предмет каменів давно робив? Доведено, що в місцевості з жорсткою водою відсоток захворювань на сечокам'яну хворобу вищий, ніж там де вода м'яка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок питної води, так ж практично любу воду треба фільтрувати. Навіть з колодязя чи то свердловини. Для кращого результату фільтрації традиційні фільтри яки були вище показані взагалі не підходять... вони можуть фільтрувати тільки "тяжкі" елементи які знаходяться у воді.. У себе вдома помітив що сантехніка ставала червонуватого кольору + накип... хоч і користуюся свердловиною ("специ" по воді мене запевняли що це є норма і на свердловину ставити фільтра не потрібно) Вибір пав на фільтра марки Ecosoft. Правда задоволення не з дешевих я вам скажу, рот боїться вимовити цифру. В решті решт з'явилося у мережі для воли 3-и фільтри +  бак для солі.  Головний фільтр налаштовується методом програмування + живиться електрикою та через певний час сам себе "миє"... скажу вам що вода з нього під час промивки біжить ще та.... Після усіх цих вправ... все змінилося, чайники чисті... пралки бойлери та вся тепло-опалювальна техніка як нова з середини. Порахувавши все про все.. прийшов до висновку що воно того варто... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, SergeyS сказал:

А яким чином так гарно і до стану нових відчистив ТЕНи?

Дуууже дорогий засіб, екслюзив для України, знайти можна тільки у мене :)

Кислота лимонна  

Limonnaya-kislota%20100-g-500x500.jpg

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Serpent сказано:

Доведено, що в місцевості з жорсткою водою відсоток захворювань на сечокам'яну хворобу вищий, ніж там де вода м'яка.

Я швидше від пива захворію, ніж від води :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, vaz75 сказано:

Дуууже дорогий засіб, екслюзив для України,

довго вимочував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, SergeyS сказал:

А яким чином так гарно і до стану нових відчистив ТЕНи?

  Прокип'яти в "спрайті" і буде як новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша вода на залізо багата... жорстка такида.... для техніки не дуже... в чайнику не красиво накип і тд ... плівка плаває.. .це таж жорсткість... але для здоров"я усі показники в межах норми... принамні по нашим нормам... хз які аля Європейські...

З самого Водоканалу йде норм така вода... а по районах бувають різні варіаціі в залежності від комунцікацій.... і який з ними пи"дець.... це да... 

 

Особливо коли вимикають воду на ремонтні роботи які а потім вмикають.... ні в якому разі ото не мона допускати шоб в бойлер йшла і тд... спускати тре...саме тоді гідроударом з труб несе купу всього....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...