Перейти до змісту

Велосипедисти закликали знизити ліміт швидкості


sss381

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, vetalforever сказал:

Я вже бачу як дістаю з кишені 50 грн і плачу тротуарний збір на велодоріжки :))) Велосипеди ж так псують дороги)))))))) Не смішіть!

 

Дороги я також не псую. Але велосипедисти вимагають ВЕЛОдоріжки. За які кошти їх будувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
24 minutes ago, nickel said:

Дороги я також не псую. Але велосипедисти вимагають ВЕЛОдоріжки. За які кошти їх будувати?

Я вже колись писав своє припущення в схожій темі. Ремонт луцьких дворів і тротуарів (і так зване "будівництво" на цих тротуарах велодоріжок) здійснюється за рахунок "алкоголіків", курців та власників приватних жоповозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Дороги я також не псую. Але велосипедисти вимагають ВЕЛОдоріжки. За які кошти їх будувати?

Будувати? )))

Нанести розмітку або вкласти бруківку в МАСШТАБАХ велодоріжки то не будівництво. Не смішіть. Нормальний проект, фіксована сума і на роки комфорту.

Якшо крепко жаба давить - штрафуйте тих хто не поїде по велодоріжці, або поїде на червоний. 150%, що відіб"ється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

А це мисль.:D Створити "Асоціацію пішоходів" і висунути вимоги прибрати велосипедистів з пішохідних тротуарів (що і вимагає ПДР) , а ще зменшити швидкість їх пересування по велодоріжках до 5км/г.

треба зброю легалізувати, тоді всі учасники руху будуть поважати один одного :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, alexvvv сказал:

треба зброю легалізувати, тоді всі учасники руху будуть поважати один одного :) 

Ага. Спочатку самі буйні перестріляють один одного - бо зброя буде найважливіший аргументом у конфлікті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vetalforever сказал:

Будувати? )))

Нанести розмітку або вкласти бруківку в МАСШТАБАХ велодоріжки то не будівництво. Не смішіть. Нормальний проект, фіксована сума і на роки комфорту.

Якшо крепко жаба давить - штрафуйте тих хто не поїде по велодоріжці, або поїде на червоний. 150%, що відіб"ється.

Саме будувати. В нас все вже зроблено, залишилось велодоріжки і ми в Європі.

http://www.volynnews.com/news/society/vyizd-do-lutska-vitalnyy-bord-pered-vyboyinamy-i-velodorizhka-vnikudy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

thames_deckway.jpg

Ось це Велодоріжка на Темзі. І знаєте, велосипедисти там такі не платять податки. Просто влада розуміє доцільність велошляхів :)

Ось "це" я називаю будівництво Велодоріжки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.05.2016 at 09:33, case_l сказал:

скільки пішоходів збили велосипедисти переїжджаючи на червоний?

Пішоходів може і не збили. Але коли велодятел на перехресті пре на червоний, а з іншого боку їдуть машини на свій зелений - це просто пздц. Аналогічна ситуація, коли велодятел не зважає на знаки другорядна/головна дорога.

 

В 27.05.2016 at 23:30, Макс сказал:

Більшість автомобілістів керуються правилами :

"а пофік, поліції нема"

"а вдруг встигну"

"червоний? Нє, не бачив!"

"я на тачці, мені по цимбалах"

Не видумуй.

 

Якщо зі ста один автодятел проїде на червоний - це аж няік не більшість.

Якщо хтось проскакує на жовтий, це не "а вдруг встигну", а "в даному випадку безпечніше проскочити, ніж екстренно відгальмуватися".

Якщо хтось випадково тебе підрізав, то проблема не в дзеркалах, а в тому, що швидше за все ти потрапив в сліпу зону, не дотримуєшся ПДР, намагаєшся протиснутися між бровкою і машиною або їдеш як пяний.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, vetalforever сказал:

thames_deckway.jpg

Ось це Велодоріжка на Темзі. І знаєте, велосипедисти там такі не платять податки. Просто влада розуміє доцільність велошляхів :)

Ось "це" я називаю будівництво Велодоріжки :)

Взагалі-то, це лише дизайнерський проект. Нема такого на Темзі.

http://www.fastcoexist.com/3036722/this-floating-bike-path-in-the-thames-would-give-london-cyclists-a-car-free-commute

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31 травня 2016 р. at 19:12, Savage сказано:

Пішоходів може і не збили. Але коли велодятел на перехресті пре на червоний, а з іншого боку їдуть машини на свій зелений - це просто пздц. Аналогічна ситуація, коли велодятел не зважає на знаки другорядна/головна дорога.

 

Не видумуй.

 

Якщо зі ста один автодятел проїде на червоний - це аж няік не більшість.

Якщо хтось проскакує на жовтий, це не "а вдруг встигну", а "в даному випадку безпечніше проскочити, ніж екстренно відгальмуватися".

Якщо хтось випадково тебе підрізав, то проблема не в дзеркалах, а в тому, що швидше за все ти потрапив в сліпу зону, не дотримуєшся ПДР, намагаєшся протиснутися між бровкою і машиною або їдеш як пяний.

 

 

 

Шановний, ти мабудь погано знайомий з ситуацією на дорогах.  Цей "один зі ста" автодятел трапляється по разів шість за день ігноруючи пішоходів, які почали рух на свій зелений. Їхав я не в сліпій зоні і підрізають мене не вперше, був тверезий і ніде не протискався. Тому невидумуй і тверезо дивись на світ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Макс сказал:

Цей "один зі ста" автодятел трапляється по разів шість за день ігноруючи пішоходів, які почали рух на свій зелений.

І це по-твоєму більшість?

 

40 минут назад, Макс сказал:

Їхав я не в сліпій зоні і підрізають мене не вперше, був тверезий і ніде не протискався.

Поспілкуйся з водіями, і вони тобі скажуть, що намагаються обїжджати велосиепедистів чим подалі. Теж їжджу на вєліку і чомусь мене ніхто не підрізає. Так що, можливо, проблема все ж таки в тобі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

І це по-твоєму більшість?

 

Поспілкуйся з водіями, і вони тобі скажуть, що намагаються обїжджати велосиепедистів чим подалі. Теж їжджу на вєліку і чомусь мене ніхто не підрізає. Так що, можливо, проблема все ж таки в тобі?

 

А можливо в тобі? Ти робиш висновки, незнаючи ситуації! Водіям по барабану на велосипедистів. Я написав, шо більшість керуються ТАКИМИ ПРАВИЛАМИ, а не саме проїздом на червоний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як пішохід, поганий водій велосипеда, та такий же водій авто, скажу так. На перехід захожу дуже обережно, особливо в деяких чудових мені переходах де ніхто не пропустить і нізащо. А такі є. Два рази за життя. І це є норма. При мені на цьому місці збили двох щенят, які переходили дорогу на пішохідному переході. Але я думаю, якби не надмірна обережність там би збивали і збивали людей.

В більшості життя залежить не від переходів, а від обережності, і швидкості реакції. Ну, і як Бог післав.

Чомусь люди думають, що якщо вони йдуть ввечері, то це небезпечно. А якщо по переходу то всі вмить спиняться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Iresjka сказал:

 

Чомусь люди думають, що якщо вони йдуть ввечері, то це небезпечно. А якщо по переходу то всі вмить спиняться. 

 

Не зрозумів, де зв'язок між "ввечері" і "перехід", і з чого Ви вирішили, що люди думають, що ввечері небезпечно??? І чого саме ввечері, а не, наприклад, нічкою??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Макс сказал:

Ти робиш висновки, незнаючи ситуації! 

Я їзжу як на машині, так і на вєліку. Якої саме ситуації я не знаю?

 

2 часа назад, Макс сказал:

Водіям по барабану на велосипедистів.

Ну, якщо ти собі таке вбив в голову, то звичайно тобі все буде не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31 травня 2016 р. at 19:12, Savage сказано:
48 хвилин тому, Savage сказано:

Я їзжу як на машині, так і на вєліку. Якої саме ситуації я не знаю?

Якщо хтось випадково тебе підрізав, то проблема не в дзеркалах, а в тому, що швидше за все ти потрапив в сліпу зону, не дотримуєшся ПДР, намагаєшся протиснутися між бровкою і машиною або їдеш як пяний.

 

 

 

Цієї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Savage сказано:

 

Ну, якщо ти собі таке вбив в голову, то звичайно тобі все буде не так.

Це моя особиста думка про побачене на дорозі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Макс сказал:

Водіям по барабану на велосипедистів

1 час назад, Макс сказал:

Це моя особиста думка про побачене на дорозі. 

 

Думка твоя хибна і не має нічого спільного з реальністю. Я водій (на 95 %) і мені велосипедисти (як і пішоходи) НЕ по барабану. І багатьом водіям також. Коли їде велосипедист по обочині, водії, що їдуть попереду мене, всі вмикають поворот і обганяють велосипедиста за два метра від нього (на випадок, якщо велосипедист вдруг ямку буде обминати чи дійсно п'яний може їхати, особливо серед старших людей часто трапляються...дачники). І якщо вже велесопедист виїхав на дорогу, він автоматично прирівнюється до автомобілів і тому повинен дотримуватись всіх ПДР. Це я на рахунок частого проїзду на червоне світло, і пофіг що він повертає направо і під бровочкою. Стояти зі всіма. Тут дехто питав, мов, не став велосипедист на червоне - яку аварію він може спровокувати? Да любу. Наїде на бабулю, яка переходить дорогу, та впаде,головою об асфальт,смерть. Чи мала дитина буде перебігати... На днях проїзжав Т-образне перехрестя Ковельська-Набережна, я їхав від площі Злуки і повертав направо, по правій полосі, під зелену стрілку. Ліва ж смуга, де машини їдуть прямо на Ковель, вся стояла, для них світив червоний. Так один дядько на велосипеді вирішив, що йому можна їхати прямо, він поїхав з лівої смуги прямо, а я паралельно з ним направо. Мене це так взбісило (адже з Набережної також рушили автомобілі наліво), що я як почав сигналити, то дядько з переляку став як вкопаний на третині дороги... І таких схожих випадків багато.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alexander Lucky:) сказано:

Коли їде велосипедист по обочині, водії, що їдуть попереду мене, всі вмикають поворот і обганяють велосипедиста за два метра від нього (на випадок, якщо велосипедист вдруг ямку буде обминати чи дійсно п'яний може їхати, особливо серед старших людей часто трапляються...дачники).

 

Ви точно мало їздите велосипедом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, case_l сказал:

Ви точно мало їздите велосипедом :)

 

Я взагалі не їжджу велосипедом. Я писав про те, як автівки (включаючи мене) обганяють велосипедиста. І да, я завжди обганяю велосипедиста чим понайдалі, наскільки дозволяє дорожня обстановка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Alexander Lucky:) сказано:

 

Думка твоя хибна і не має нічого спільного з реальністю. Я водій (на 95 %) і мені велосипедисти (як і пішоходи) НЕ по барабану. І багатьом водіям також. Коли їде велосипедист по обочині, водії, що їдуть попереду мене, всі вмикають поворот і обганяють велосипедиста за два метра від нього (на випадок, якщо велосипедист вдруг ямку буде обминати чи дійсно п'яний може їхати, особливо серед старших людей часто трапляються...дачники). І якщо вже велесопедист виїхав на дорогу, він автоматично прирівнюється до автомобілів і тому повинен дотримуватись всіх ПДР. Це я на рахунок частого проїзду на червоне світло, і пофіг що він повертає направо і під бровочкою. Стояти зі всіма. Тут дехто питав, мов, не став велосипедист на червоне - яку аварію він може спровокувати? Да любу. Наїде на бабулю, яка переходить дорогу, та впаде,головою об асфальт,смерть. Чи мала дитина буде перебігати... На днях проїзжав Т-образне перехрестя Ковельська-Набережна, я їхав від площі Злуки і повертав направо, по правій полосі, під зелену стрілку. Ліва ж смуга, де машини їдуть прямо на Ковель, вся стояла, для них світив червоний. Так один дядько на велосипеді вирішив, що йому можна їхати прямо, він поїхав з лівої смуги прямо, а я паралельно з ним направо. Мене це так взбісило (адже з Набережної також рушили автомобілі наліво), що я як почав сигналити, то дядько з переляку став як вкопаний на третині дороги... І таких схожих випадків багато.

 

Я теж вважаю, що ваша думка хибна (я на дорозі 5років день-у-день). Так, не сперечаюся, є водії, які виконують усі ваші, вищеописані пункти, але їх одиниці. Але в чомусь ви праві. Велосипедистів-муділ теж вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Макс сказал:

Я теж вважаю, що ваша думка хибна

 

В чому саме моя думка хибна? Прошу цитату. І да, я на дорозі (за кермом) сімнадцятий рік...не день-у-день, звичайно (впевнений, що і Ви не кожен день на дорозі), але на авто майже завжди... коли приходиться їхати на маршрутці, то заходячи, я питаю по чому проїзд :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правильно назвали тему, надо было " погибшие на дорогах просят уменьшить максимальную скорость,"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята-роверисти, водії вас можуть любити чи не любити, але ніхто вас на дорозі не займає спеціально. Ви собі не уявляєте який це головняк збити людину, не важливо пішохода чи на ровері, не важливо правий ти чи ні. Я вже не говорю про пошкодження машини, вона хоч і залізяка, але чомусь у нас на вагу золота. Любому адекватному чи неадекватному водію, навіть якщо не шкода вашого ровера, то шкода свою ластівочку подерти. Да я на зустрічну через суцільну краще виїду, щоб об'їхати ровера, лиш би не мати того головного болю зі збитим чи не дай бог вбитим велосипедистом. Але це якщо я його бачу.

Треба бути упоротим, щоб думати інакше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...