Перейти до змісту

Велосипедисти закликали знизити ліміт швидкості


sss381

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, nickel сказано:

. Да я на зустрічну через суцільну краще виїду, щоб об'їхати ровера, лиш би не мати того головного болю зі збитим чи не дай бог вбитим велосипедистом. Але це якщо я його бачу.

Треба бути упоротим, щоб думати інакше.

Тисячапятсотпроцентів!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз буде інша тема, "Водії авто закликають велосипедистів дотримуватися ПДР"

Бо є вже тема, про "Чому на велосипедистів не діють ПДР?" І атки не діють. Є такий відсоток безмозглих, що просто атас.

Про вискочити на Т-подібне перехрестя на червоне, я вже не буду казати. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картина. Їде по Інтернаціоналістів від Соборності вел. все гарно біля самої бровки. Вирівнюється біля велосипедиста синя Логан. і тут щось велосипедист чи задумався чи хз тупо різко вліво. ВОдій логана на юз і теж вліво. Логан зупиняється фактично колесом біля бровки напроти. Перед стовпом. Коли логан пішов на юз велосипедист оглянуся і відразу на педалі і звалив за поворот біля комісійного магазину в сторону стадіону 26-ї школи. якби була в логана більша швидкість або авто на зустрічці могла бути хєрня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

А хто сказав, що його немає? Але там особливо нічого не побачиш, там не видно, що велосипід*р спочатку їде в попутному напрямку десь справа позаду (певно,

по картинці впізнати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшов подиміти на балкон... статистика.

місце: проспект волі.

час: після 22-ї

освітлення: на пороїзджій частині темно як у дупі

поки палив - проїхало 5-ро велосипедистів. лише у одного був присутній задній червоний маячок. у жодного навіть простого дешевого лед-ліхтарика.

висновок: перш ніж продовжувати велосрач подивіться чи обладнаний ваш лісапедик для нічної їзди

!!! порушення 100 зі 100!!! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері на пішохідному переході велосипедист проїзжаючи на чевоне світло вибив в дідуся пакети з рук і навіть не зупинився, збирати речі допомогли перехожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

За попередніми даними, велосипедист (приблизний вік 23-25 років), рухаючись по тротуару Нової кільцевої дороги при повороті праворуч в напрямку площі Шевченка не впорався з керуванням на спуску при повороті і влетів під вантажівку МАЗ.  

Свідки зазначають, що рухався він досить швидко.

http://espreso.tv/news/2016/08/04/u_kyyevi_velosypedyst_zagynuv_pid_kolesamy_vantazhivky

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

не знайшов де запитати, питатиму саме тут.

 

От іде у нас реконструкція Л. Українки. По плану є велодоріжка, але я її впритик не бачу. ні з початку ні з кінця

12037993_1674048572831508_8817181777222952357_n-848x477.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

из "Черного обелиска" Эриха Марии Ремарка:
– Видите! – с горечью восклицает Генрих, обращаясь к Ризенфельду. – Поэтому мы и войну проиграли! Во всем виноваты наша расхлябанная интеллигенция и евреи.
– И велосипедисты, – добавляет Ризенфельд.
– При чем тут велосипедисты? – в свою очередь, удивляется Генрих.
– А при чем тут евреи? – отвечает вопросом на вопрос Ризенфельд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://censor.net.ua/photo_news/404141/na_trasse_pod_brovarami_fura_naehala_na_gruppu_velosipedistov_odin_pogib_ostalnye_travmirovany_fotoreportaj  Ось і причина для зниження швидкості в населених пунктах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...