Перейти до змісту

Як брали так і беруть


Morphius

Рекомендовані повідомлення

Сьогоді в центрі міста дружина переходила дорогу в непередбаченому для того місці, підійшли до неї, показали на відео правопорашення і сказали, що за таке штраф складає 50 грн. Ні постанови, ні квитанції в кишеню козлина поклав гроші і пішов. Ось і вірь в реформу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доки ви будете давати то ніц не зміниться. Я б за той штраф заставив виписати квитанцію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо той "козлина" пішов до авто виписувати квитанцію, а ваша дружина одразу розвернулася і пішла?

я поки що не бачу прямого факту "гроші в кишеню".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина ішла з малим в дитячу стомат поліклініку на прийом до стоматолога на 8:30 орієнтовно зупинили о 8:15-8:25. Оскільки не запитали ні прізвище ні імя ні по батькові, то гроші в кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зкинь фотку і в якому районі обітаєш

будемо знати де брати гроші якщо на каву бракуватиме

та і волонтерів можна відправляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готові свідчити? Опишіть толком, як все сталося.

А по друге.. Вважаю, що Ви маєте або відповісти за брехню, або якщо це все правда.. довести справу до кінця. Готовий сприяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, kosa сказано:

Може ще скажети в них камери записували в той момен.шо вси протоколи остаються.полесмени башляли бабло за мисце для того шоб чесними бути без корупции?Вси знають краще менту 100 гривень дати ниж 500 штрафу заплатити

маю наздогад, що більшість форумчан, навряд чи вважатиме хоч трішки авторитетною наскільки неграмотно висловлену думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, veronix сказано:

в дорожний контроль записались?

 

ТИ мені скажи, ти не розумний?  Бо складається враження що ні.

Вроді і рік на Борді і пишеш якусь єрєсь.  Чи тобі аби написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vampirich сказал:

маю наздогад, що більшість форумчан, навряд чи вважатиме хоч трішки авторитетною наскільки неграмотно висловлену думку

...настільки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація цікава....Хоча б представився поліцай,як ні то хоча б номер жетона запамятали?Якщо це складно три цифри запамятати((різні люди бувають),то хоча б лице запамятала?Тут людина готова посприяти вирішенню проблеми,не думаю ,що б в цей час,в цьому районі більше 4 полісменів знаходилося,то опізнати зможе?Хоча і не доведе нічого,але *героя* слід знати.А так,то слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Morphius сказал:

Сьогоді в центрі міста дружина переходила дорогу в непередбаченому для того місці, підійшли до неї, показали на відео правопорашення і сказали, що за таке штраф складає 50 грн. Ні постанови, ні квитанції в кишеню козлина поклав гроші і пішов. Ось і вірь в реформу.

А я б вас штрафував, штрафував і штрафував!!! За те, що ВЧИТЕ дітей переходити в невстановлених місцях, тим сами наражаючи себе і ЇХ (дітей) на небезпеку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, veronix сказано:

спецназ набу визвуть тут активісти розбиратися  чого поліцейський взяв 50грн?:D

 

Власне, нова поліція і організовувалася для порядку. А порядок передбачає не брати взяток. Штраф, взятий службовою особою без квитанції - взятка.

Для посадової особи все, що вище за 17,50 - взятка.

19 хвилин тому, veronix сказано:

і хто тут дурником виглядає?

 

Ти, як не крути!

 

19 хвилин тому, veronix сказано:

Що, ви пред'явите хлопцям?

Відповідь вище.  Хабарництво, і здирництво.

Побачити записи з їхніх камер. І якщо там послідовно відсутня інфа в певний проміжок часу, це є порушенням. Бо камера повинна бути постійно увімкнена.

Особливо в момент оформлення правопорушення.

 

Інше питання, якщо вона дала грошей і не захотіла піти до авто для того, щоб отримати квитанцію. Або злякалася.

В будь-якому випадку, поступила не розумно.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Morphius сказал:

Сьогоді в центрі міста дружина переходила дорогу в непередбаченому для того місці, підійшли до неї, показали на відео правопорашення і сказали, що за таке штраф складає 50 грн. Ні постанови, ні квитанції в кишеню козлина поклав гроші і пішов. Ось і вірь в реформу.

1. Вы уверены что это была полиция, а не шаромыги?

2. У Вашей жены был паспорт с собой, для оформления протокола? Если нет - то она могла попасть в горОтдел, для выяснения личности и составления протокола --- думаю она бы не скоро попала бы в поликлинику. Если паспорт был в наличии , стаёт вопрос !!!!!!!!!! ПОЧЕМУ ОНА НЕ НАСТОЯЛА НА ВЫДАЧЕ ЕЙ КВИТАНЦИИ?????? Ведь ей не предложили дать 25гривень на карман, а заплатив 50 ---- я б точно попросил оформить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ТС щось недоговорює, або жінка всучила гроші якомусь паркувальнику\грифону\ще якомусь упирю.

Слабо віриться, що будь-хто з нових копів стане підставлятись із за тих нещасних 50грн в кишеню.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буря емоцій..) ТС - обов*язково зверніться по допомогу  до Lexx_Giant,  і результати відпишіть.. багатьом буде цікаво.. пішоходи переходьте дорогу в правильних місцях, водії не давіть пішоходів, і пропускайте на зебрах і світофорах.. а тих хто не пропускає наздоганяйте і бийте в бубен) все) я сам пішохід..  до недавніх пір теж переходив дорогу де попало.. каюсь..  та ось уже рік, як намагаюсь дисциплінуватись.. а коли поспішаю, то навіть більш принципово перейти дорогу правильно.. пару раз зловив себе на думці, що одна хвилина до зебри, відчутно не зекономить часу..) чесно) але водночас бісить коли "мегаводії" думають, що таки зекономлять більше, коли поперед тебе проїдуть...) тим водіям, які все ж таки зупиняються, завжди дякую жестом і намагаюсь швидше перейти аби не затримувати ні себе ні водія) коли в собі виховаєш порядок, а потім навчиш порядку дітей і друзів навколо, то хоч якийсь порядок, але таки настане... міняйте світ навколо себе, а покритикувати світ поза Вашими межами, то неважка справа..) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Deemon сказал:

Або ТС щось недоговорює, або жінка всучила гроші якомусь паркувальнику\грифону\ще якомусь упирю.

Слабо віриться, що будь-хто з нових копів стане підставлятись із за тих нещасних 50грн в кишеню.
 

 підтримаю.. більше схоже на шахраїв..  але 50грн, то як на мене не дорого, за навчання.. наступного разу будуть обачніші.. грошей шкода і  з кожним буває.. не сваріть жінку, вона скоріш за все просто розгубилась.. адже штраф пішохода, то для нас новинка..)

 

З,І.  не зміг об*єднати пости.. якщо є така можливість у модератора - буду вдячний...) дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо уважно ТС:

2 часа назад, Morphius сказал:

Сьогоді в центрі міста дружина переходила дорогу в непередбаченому для того місці, підійшли до неї, показали на відео правопорашення і сказали, що за таке штраф складає 50 грн. Ні постанови, ні квитанції в кишеню козлина поклав гроші і пішов. Ось і вірь в реформу.

  Де хоч слово про патрульну поліцію? Є слово про козлину,але така прикмета на багатьох підійде. І є слово про порушення ПДР.І от нашо людям та реформа,якщо ходили як ті...,ну є там в пості ТС підходяще слово,то так і ходять.Як сували гроші,так сунуть.Хай хтось міняється,тіко не я.

 

Ну і для розрядки.

  На днях приходять додому дружина з доцею.Мала ще з дверей кричить: "Тато,мама хотіла не на переході перейти дорогу! Але я їй не дала і ми пішли на перехід."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, veronix said:

 

Ну це я ... 

Пізнаю руку майстра :)

Дядьку, в хоч би трохи змінили спосіб викладання своїх думок, хто ж так палиця )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені лишили папірчик,що нібито запаркована там,де неможна

А насправді там можна паркуватися!  І знак не діє,на який посилалися копи

А на писулі немає номера екіпажа ,щоб поскаржитися

Так що поліцейським ще правила дорожнього руху треба вивчити ,і знаки!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант, дружина потратила гроші на якусь жіночу забаганку, а щоб чоловік не пиляв (бувають і такі), придумала історію про поліцію, з думкою, що чоловік всерівно ніяк не перевірить. В любому випадку, якщо ТС таки не звернется по допомогу до Лекса, значить балабол або він, або його дружина (або ще куча варіантів), якщо ж таки історія правдива, то думаю напевне поліція або позбудется нового юного хабарника, або весь шухєр по цьому питанню заставить задуматись всіх, хто навіть подумки припускав можливість взяття хабаря. 

 

Заздалегіть напишу ТСу, якщо лінь робити якісь рухи в напрямку встановлення істини по даній ситуації, то нєфіг було й вкидувати *га*но на вентилятор*, раз вже вкинули, то будь ласка доведіть справу до кінця. Будь який результат буде корисний як для поліції в часності, так і для громади вцілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а що? Вже почали штрафувати піших? 

Бо вперше чую..

погуглив, ан нє, таки почали, сорі якщо не новина...

У Луцьку патрульна поліція почала штрафувати пішоходів

Доречі стаття відповідна:

Цитата

Стаття 127. Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин

[Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Науково-практичний коментар.] [Стаття 127]

Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедами, гужовим транспортом, і погоничами тварин, - тягне за собою накладення штрафу від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі порушення, вчинені особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, які перебувають у стані сп'яніння,- тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення, передбачені частиною першою або другою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, - тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

 

Скажу одне, є бог на небі, може лад буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте скільки я вже такого наслухався? Проте як тільки починаєш розпитувати деталі хто, що, де, коли, так вже ніхто нічо не пам'ятає.

Готова дружина прийти в управління і вказати на того нєгодяя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...