Перейти до змісту

Робота по контракту - державна служба


volyn_rekruting

Рекомендовані повідомлення

12 часа назад, olsad сказал:

Ще один важливий нюанс. Уж дуже держава кричить про нові стандарти виплат в 2016р, але забуває одне важливе але.

Так от, в 2016 р. держава не компенсовує середньомісячного доходу мобілізованого, призваного на службу.

Читати тут.

А казки про те, що дану статтю має закривати роботодавець - брєд прем'єра з кулею в лобі. Цікаво, який підприємець/підприємство захоче і буде платити з/п працівнику, що рік не працює. В умовах нових податкових правил і конвульсійної економіки.

      -ви читаєте якісь дурні статті!!! я мобілізований і я отримав гроші за січень від державного підприємства. а бухгалтера теж не дурні, перед тим як мені дати гроші, пересвідчились в соцбезі, чи їм компенсує держава або ні.. так що, не надо ля ля!!!

igorgame , 

Одним заманюють, а іншим: Мобілізація-2016: чому ухилитися буде складніше і скільки українців заберуть до армії

Вже давно потрібно визначитися!!!

     -Наказ про мобілізацію і демобілізацію підписує Президент. На даний час не має 7 черги!

Соромітникvolyn_rekruting, я так розумію – ви людина зацікавлена і, відповідно, знаюча

прокоментуйте будь ласка слова нашого недопрем’єра стосовно того що купа народу ломиться на контрактну службу

знаю що бреше, але все ж цікаво як у нас в області діло з бажаючими працювати на МО.
       -починаєчи в тому році і в цьому особливо великий всплеск громадян, які хотять служити в ЗСУ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
16 годин тому, volyn_rekruting сказано:

що я можу Вам сказати. Про "превілейовіану"частину  - я нічого не писав. ви там щось все читаєте між строк. 

у кожного з вас є друг, який "шось решает". так чого ви своїм друзям не читаєте лекції, які вони поганці? чого вас совість не їсть, коли ви до них звертались? почніть з себе!!!

 

З себе почали - це раз! Звідки Вам знати кому хто і що говорить - це два! І Вам шановний не завадило б поміняти стиль мислення на рахунок "рєшить вапросік"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, volyn_rekruting сказал:

На даний час не має 7 черги!

Так мова про те, що за весь останній час (пів року) можна було багато люду зацікавити контрактом і не пудрити мізки мобілізацією і не знущатись над людьми! А то і контракт(реклама-обіцянки) і мобілізація... а не забагато?! Он вже на боротьбу з ІДил хочуть висококваліфікованих військових відправляти, а як же своє АТО?! Як послухаєш-подивишься-почитаєш ЗМІ - то армія супер-пупер, а люди з передку приїздять і кажуть що повна ...опа! То кому локшину вішаємо??? Добре на армії гроші пі...красти?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:
1 година тому, igorgame сказано:

Так мова про те, що за весь останній час (пів року) можна було багато люду зацікавити кнобіліз

про те, що за весь останній час (пів року) можна було багато люду зацікавити контрактом і не пудрити мізки мобілізацією і не знущатись над людьми! А то і контракт(реклама-обіцянки) і мобілізація... а не забагато?! Он вже на боротьбу з ІДил хочуть висококваліфікованих військових відправляти, а як же своє АТО?! Як послухаєш-подивишься-почитаєш ЗМІ - то армія супер-пупер, а люди з передку приїздять і кажуть що повна ...опа! То кому локшину вішаємо??? Добре на! іділіділідііді пропропрп а

 

Мало того, що на ігіл направляють, то ще й з поіздів знімають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

 

Мало того, що на ігіл направляють, то ще й з поіздів знімають

можна трохи детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю під моїм текстом підпишеться певно кожний мужик

1) Норм зп від 1000у.е. на рукі і вчасне нарахування без затримок

2) Норм забезпечення усім необхідним (начинаючи від шкарпеток і закінчуючи розгрузками і тд)

3) Страхування кожного солдата шо в випадку каліцтва чи смерті виплачуєтсья не 40000 грн а норм  компенсація...  

 

Зробіть такі умови, дайте чим воювати, не найобуйте людей і в військоматах черги будуть на контракт.

а робити оці реклами, постери тіпа "контракт це круто, престижно і тд" ну це якось не то..... не на то гроші тратите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.02.2016 at 8:49 AM, volyn_rekruting said:

      -ви читаєте якісь дурні статті!!! я мобілізований і я отримав гроші за січень від державного підприємства. а бухгалтера теж не дурні, перед тим як мені дати гроші, пересвідчились в соцбезі, чи їм компенсує держава або ні.. так що, не надо ля ля!!!

Ем, тобто вас мобілізували і ви проходите службу у військоматі, а не десь в зоні проведення АТО чи на полігонах, я правильно зрозумів?

Чи до служби при військоматі встигли вже повоювати на Сході?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HelloBoy сказано:

я думаю під моїм текстом підпишеться певно кожний мужик

1) Норм зп від 1000у.е. на рукі і вчасне нарахування без затримок

2) Норм забезпечення усім необхідним (начинаючи від шкарпеток і закінчуючи розгрузками і тд)

3) Страхування кожного солдата шо в випадку каліцтва чи смерті виплачуєтсья не 40000 грн а норм  компенсація...  

 

забув добавити діван та ширикосмуговий інтернет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, georg сказал:

И бабу. Каждый вечер свежую.

Правильно все написано - дайте!!! Бо за наші податки мають саме дати-видати, а не собі все стирити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:
В 03.02.2016 08:49, volyn_rekruting сказал:

      -ви читаєте якісь дурні статті!!! я мобілізований і я отримав гроші за січень від державного підприємства. а бухгалтера теж не дурні, перед тим як мені дати гроші, пересвідчились в соцбезі, чи їм компенсує держава або ні.. так що, не надо ля ля!!!

Ем, тобто вас мобілізували і ви проходите службу у військоматі, а не десь в зоні проведення АТО чи на полігонах, я правильно зрозумів?

Чи до служби при військоматі встигли вже повоювати на Сході?

 

В нього є

друг, який "шось решает"

А на рахунок того, що бухгалтера пересвідчились в соцбезі  - якщо Ви справді так думаєте, то це дуже наївно... Закон про Держбюджет 2016 почитайте і не говоріть дурниць. Отримали зарплату і радійте... і врахуйте що Ви її отримали від державного підприємства а не від приватного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора напевно з нардепів зробити якийсь батальйон "Мажор", ну якщо буде відмазка, а хто ж буде "рулити тіпа державними справами", думаю можна поділити їх навпіл, відіслати в саму гараячу точку АТО, думаю гірше не буде, толку з них і так мало.

 

Не забути екіпірувати в те гамуно що вони зараз пропонують, видати сухпаки з простроченими продуктами (це те, що вони пропонують солдатам), видати калаші з кривими дулами, та відсирівшими патронами, це та зброя яку в основному видають.

 

Запакувати ту всю бригаду в літак (думаю якщо нема коштів в держ. бюджеті, то на таку справу не гріх буде скинутись), ну й висипати їх в тил ворога.

Далі ті, хто залишився в живих, чи не дай Боже поранений чи інвалід нехай ще років 5 доводять що вони дійсно отримали поранення в зоні АТО, а не десь по сінці в бані з тьолками.

 

Далі іншу половину кинути по тому самому сценарію, думаю вони всі здорові, бо такі мордяки понаїдати це треба не аби яке здоров'я мати.

 

Далі після цього, закинути їхніх дочок так синів туди ж в АТО, точнісінько по такому ж снеарію, нічого страшного якщо пропустять навчання в своїх Гарвардах, вони ж такі "вумні" всі, думаю від цього їх навчання не постраждає.

 

От тоді тільки буде толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, MACCEN сказал:

з нардепів зробити якийсь батальйон "Мажор

Так в Законі про них написано, що вони "поза грою", тому і такі сміливі і решнисті своло...@!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, natalka) сказано:

 

В нього є

А на рахунок того, що бухгалтера пересвідчились в соцбезі  - якщо Ви справді так думаєте, то це дуже наївно... Закон про Держбюджет 2016 почитайте і не говоріть дурниць. Отримали зарплату і радійте... і врахуйте що Ви її отримали від державного підприємства а не від приватного.

Закон каже, що виплата зарплати має бути. а от компенсації її не передбачено

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко хоче оголосити призов без попередньої публікації в ЗМІ

Цитата

Президент України Петро Порошенко пропонує оголошувати призов до Збройних сили без попередньої публікації свого указу в ЗМІ. Відповідний законопроект №4020 глава держави зареєстрував у парламенті.

Документ пропонує відійти від порядку проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу, "який поки не дає можливості адекватно і своєчасно реагувати на різкі зміни у військово-політичній обстановці в країні".
На думку Порошенка, ухвалення закону дозволить закріпити на законодавчому рівні можливість оперативно приймати рішення щодо комплектування Збройних сил України та інших військових формувань особовим складом в разі істотних змін у військово-політичній обстановці країни.

Коли захочуть - тоді і будуть загрібати, о-то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

Порошенко хоче оголосити призов без попередньої публікації в ЗМІ

Коли захочуть - тоді і будуть загрібати, о-то так...

І до чого це тут? Тут про службу за контрактом... А ти про призов... Чи так аби ляпнути...

Та й напевно ми живемо в умовах війни? Ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Basil сказал:

напевно ми живемо в умовах війни

Про "умови" - передивіться вчорашній єфір Шустера, якщо не дивились, де поважні люди чітко прокоментували, що нам і як подають під цими "умовами"!

P.S. А це пряме відношення і до контракту і срочників!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

Про "умови" - передивіться вчорашній єфір Шустера, якщо не дивились, де поважні люди чітко прокоментували, що нам і як подають під цими "умовами"!

ти ще одне слово забув у лапки взяти)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, igorgame сказано:

Про "умови" - передивіться вчорашній єфір Шустера, якщо не дивились, де поважні люди чітко прокоментували, що нам і як подають під цими "умовами"!

P.S. А це пряме відношення і до контракту і срочників!!!

а ну якщо шустера, то так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.02.2016 19:39, yu2007 сказал:

Ем, тобто вас мобілізували і ви проходите службу у військоматі, а не десь в зоні проведення АТО чи на полігонах, я правильно зрозумів?

Чи до служби при військоматі встигли вже повоювати на Сході?

відповім за себе один раз. Мене мобілізовали в 4 чергу, коли з 1 черги пішли хлопці з військового комісаріату і звільнились посади.Я офіцер з вищою освітою, був направлений в АТО на півроку. Повернувся і служу поки що тут. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по тв показали як кидають солдат які були в АТО на гроші, та відносяться як до свиней, хоча ні, свиню хоть кормлять та тримають в теплі щоб не здохла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MACCEN сказал:

відносяться як до свиней

Більше фото доказів Бунт військових. Як виглядає полігон на Миколаївщині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...