Перейти до змісту

Робота по контракту - державна служба


volyn_rekruting

Рекомендовані повідомлення

Військова служба за контрактом це:
-працевлаштування без спеціальної освіти;
-гарантія стабільного грошового забезпечення (з січня 2016 року від 7000грн. в міс).;
додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
-можливість зробити кар'єру;
-якісне безкоштовне медичне обслуговування;
-безкоштовне отримання форменного одягу;
-можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
-щорічна відпустка від 30 до 45 днів, тривалість якої зросатає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
-пільгове санаторно-курортне лікування або оздоровлення;
-додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
-право на отримання безкоштовного житла;
-соціальні гарантії встановлені законом.

Вимоги до кандидатів:
Вік від 18-ти років;
Здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобовязаний) ;
Відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

За детальною інформацією звертатися:

Волинський обласний військовий комісаріат 

м. Луцьк,вул. Теремнівська 85а, тел. 0332 75 03 52  

PAMIATKA_tytulka.jpg

 

 

PAMIATKA_seredynka.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
22 часа назад, KarambaAramba сказал:

військово-поліцейська держава а не соціально-правова

А на цьому легше гроші красти і локшину людям вішати, щоб при владі довше побути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ми не говорим за політику. Ми пропонуємо людям стабільну роботу, велику заробітну плату, карєрний ріст, право на отримання безкоштовного житла, соціальні гарантії встановлені законом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2016 at 22:20, KarambaAramba сказано:

"Робити не хочу, а красти боюся, поїду до Луцька в ЗСУ наймуся"

ця зарплата виглядає якось облачною порівняно з зарплатами простих людей, таке враження, що в нас так само як і в росії будується військово-поліцейська держава а не соціально-правова.

 

Ні, в нас будується реальна контрактна армія, щоб ми звичайні люди могли нормально працювати і жити, поки інші служать і здобувають проф навички проф військового, а не підпадати під мобілізацію і хворі і старі на рік, а після 3ох місяців на фронт зеленими і не розуміючи війкової справи. Звичайно на рахунок безкоштовного житла і інших пєчєньок це все ми вже проходили, але не все відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2016 12:28, KarambaAramba сказал:

Як то кажуть поживем побачим, контракт не контракт але раціонального зерна у міноборони нажаль нема, навіщо було робити оті призиви якщо можна було оголосити про контракт і усі б самі прийшли хто хоче йти робити кар'єру у військовій  справі, ато наприклад  ото давали повістки на призив і мені дали. А  мені 25 років вже, третій десяток мені прийшов)))  ну думаю схожу взнаю шо і до чого, прийшов куча черг, ти ще жди півдня в черзі щоб тебе в армію забрали, куча усяких хлопців але видно що добровольців там не було ніяк усі з повістками  і по очах у кожного було видно, шо я тут роблю... Прийшов до того комісара дав повістку  і  в госпіталь на обстеження, прийшов а там куча малишні після школи бігає думаю шо я будуу дядько здоровий з ними робити йду напряму до їхнього лікаря того головного, дали обстеження в 2 лікарню все пройшов потім на роботі поїхав у відрядження півтора тижні в місті не було, прийшов потім нікого там не було кинув їм той медогляд на стіл і все сказали ми вам перезвонимо, потім ходив і звонив сам, раз не було того комісара тай забив болт на те все, не збираюся ходити і напрошуватися в армію, і вже рік не згадують про мене... Там бардак думаю такий і остався, оцей призив то заодно і оновлення бази призовників мол хто прийшов той попався в базу, але який толк з призовників я небачу ну ніяк,  якщо ту саму кількість можна забрати на контракт то хоч люди будуть вчитися старанно бо знатимуть, що працюють на зарплату. А так в нас і призив і контракт це білібірда повна, треба вже мінобороні оприділитися що воно насправді хоче, чи до Росії рухатися з її призовною армією де солдати умом не виражаються, чи до європи, з професійною контрактною армією, де кожен солдат чітко знає свою справу бо відповідно вмотивований.

 

Перебуваючи на дивані можна філософствувати про устрій в державі і про черги. Але це все демагогія. 

Шановний KarambaArambaякщо маєте бажання служити за контрактом в ЗСУ, то приходьте до Луцького міського військового комісаріату: м. Луцьк, вул. Теремнівська 85а, тел. 0332 75 03 52;  0662495885. В самі найкоротчі сроки оформимо Вам документи, щоб ви могли працевлаштуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ті 7000 зарплати, десь в неті читав роз'яснення, що як було 2500 оклад - так і залишиться, а те що зверху - то різні доплати, і їх кількість буде варіюватися в залежності від обставин, бажання командирів і жадібності держави. На рахунок плюшок, то імхо  halcogen  вже висловився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2016 11:58, igorgame сказал:

army.jpg

"командир батальону" - а хіба українською не батальйон правильно пишеться?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, sss381 said:

Про ті 7000 зарплати, десь в неті читав роз'яснення, що як було 2500 оклад - так і залишиться, а те що зверху - то різні доплати, і їх кількість буде варіюватися в залежності від обставин, бажання командирів і жадібності держави. На рахунок плюшок, то імхо  halcogen  вже висловився.

 

Посадовй оклад взагалі-то максимум в комбрига, в районі 1200 грн. Решта - надбавки за військове звання, вислугу років, РСО, і відсотки премії. Зараз вони складають: офіцерам більше 500%; солдатам, сержантам - більше 700%.

Так от,  логіка така. Або ти прийшов служити "як сє належи" і отримуєш гідну ЗП. Або перший зальот і в тебе премія 0,0%в поточному місяці і наступному. А з одного оклада даже аватара бєлка з'їсть від того, що нема чим похмелитись. Хоча аватари такі аватари. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.01.2016 15:54, maz сказал:

По какому номеру обращаться офицерам запаса? 

Луцького міського військового комісаріату: м. Луцьк, вул. Теремнівська 85а, тел. 0332 75 03 52;  0662495885. В самі найкоротчі сроки оформимо Вам документи, щоб ви могли працевлаштуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.01.2016 16:39, halcogen сказал:

volyn_rekruting, можна пояснення - яка різниця між правом на отримання безкоштовного житла і реальним його отриманням. В мене батько вже пенсіонер, в минулому військовослужбовець, учасник бойових дій (афганець), відслужив від А до Я. Фінал історії - житла так і не отримав!!! Такий собі класичний кидок від збройних сил України! 

 

Правом на отримання безкоштовного житла - це можливість отримати таке житло за рахунок Міністерство оборони. Але для цього військовослужбовці збирають пакет документів, становляться на чергу привійськовій частині, де він служив і чи є притій частині така можливість дати те житло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volyn_rekruting сказано:

становляться на чергу привійськовій частині, де він служив і чи є притій частині така можливість дати те житло.

і знову повертаємося до хабарів.

Бо ЗАВЖДИ з'являться ті, хто в "превілейовіану" частину (як а дає чергу / житло) будуть влаштовувати не безоплатно.

совок....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врятлі волонтери потянуть кожному бійцю зп в 7000 грн. :(

 

А ті всі говноначальники, і прочі генереали паркетні то їм і так ніштяково живеться, волонтери забезпечують армію на 80% напевно, ну хоча б не дають подохнути з голоду.

 

Нагадує мені ця рекламка - флаєрок агітація за депутата, все так райдужно так глянцево а на справді зоавсім не так, а не дай боже інвалід то скажуть що й не воював зовсім, десь по сінці впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

а не дай боже інвалід то скажуть що й не воював зовсім, десь по сінці впав.

 

Сюжет по тв. Хлопці АТО-вці, після поранень. Ноги скалічені. А групу їм ніхто не хоче давати. Бо ніде не сказано, що вони були в АТО. Все шито-крто.

А полкан, який в штабі відсидівся під конь'ячок, отримає усе, що може. Він же ж руко - водив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.02.2016 12:02, Zheny@ сказал:

і знову повертаємося до хабарів.

Бо ЗАВЖДИ з'являться ті, хто в "превілейовіану" частину (як а дає чергу / житло) будуть влаштовувати не безоплатно.

совок....

що я можу Вам сказати. Про "превілейовіану"частину  - я нічого не писав. ви там щось все читаєте між строк. 

у кожного з вас є друг, який "шось решает". так чого ви своїм друзям не читаєте лекції, які вони поганці? чого вас совість не їсть, коли ви до них звертались? почніть з себе!!! пишите,що всі погані, хабарники і т.п. в цій вакансії де хабарницітво?  ми пропонуємо роботу, а ви нам про хабарі.
я що обіцяв вам квартиру? я прокоментував законодавство. А гарантування виконання законів - це не до мене, а до Призедента.
і взагалі,ця вакансія висить, щоб люди звертались,КОМУ це цікаво, хто хоче служити в ЗСУ чи колись бажав.  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2016 10:46, volyn_rekruting сказал:

Військова служба за контрактом це:
-працевлаштування без спеціальної освіти;
-гарантія стабільного грошового забезпечення (з січня 2016 року від 7000грн. в міс).;
додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);
-можливість зробити кар'єру;
-якісне безкоштовне медичне обслуговування;
-безкоштовне отримання форменного одягу;
-можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);
-щорічна відпустка від 30 до 45 днів, тривалість якої зросатає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
-пільгове санаторно-курортне лікування або оздоровлення;
-додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
-право на отримання безкоштовного житла;
-соціальні гарантії встановлені законом.

Вимоги до кандидатів:
Вік від 18-ти років;
Здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобовязаний) ;
Відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

За детальною інформацією звертатися:

Волинський обласний військовий комісаріат 

м. Луцьк,вул. Теремнівська 85а, тел. 0332 75 03 52  0950124215 
0662495885;

PAMIATKA_tytulka.jpg

 

 

PAMIATKA_seredynka.jpg

0950124215 
0662495885;

контракт.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний. Ви СРСР застали? Якщо так, то я вам нагадаю анекдот, про те, що не варто плутати туризм з еміграцією.

Це я до того, що на рекламному буклеті все гарно і райдужно. Гарні цифірки та обіцянки. Але, бояюся, що коли дійде до справ, до справжніх виплат, то почнеться:

- відрахували на те

- на інше

- оштрафували

- вирахували

- утримали

ІТОГО:

БОЛТ.  (Дав би Бог, щоб я помилявся). Але досвід і вік кажуть протилежне. + державі я уже не вірю дууууууууже давно.

9 хвилин тому, volyn_rekruting сказано:

і взагалі,ця вакансія висить, щоб люди звертались,КОМУ це цікаво,

Ви якось яро її захищаєте, ніби з кожного, хто прийшов - ви отримаєте бонус до ЗП. Чи приведи 8 призовників і відмажся сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так гарно написано, що  вже захотілося до війська)))) А чого не пишете все до кінця, шановний ТС?))

- В випадку поранення чи каліцтва, ти не потрібен державі, і на твоє лікування будуть збирати гроші всі, крім самої держави? Як завжди, спочатку гарна цукерка, а  після КАНХФЕТА ( с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

volyn_rekruting, я так розумію – ви людина зацікавлена і, відповідно, знаюча

прокоментуйте будь ласка слова нашого недопрем’єра стосовно того що купа народу ломиться на контрактну службу

знаю що бреше, але все ж цікаво як у нас в області діло з бажаючими працювати на МО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volyn_rekruting сказал:

Військова служба за контрактом це:

Одним заманюють, а іншим: Мобілізація-2016: чому ухилитися буде складніше і скільки українців заберуть до армії

Вже давно потрібно визначитися!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один важливий нюанс. Уж дуже держава кричить про нові стандарти виплат в 2016р, але забуває одне важливе але.

Так от, в 2016 р. держава не компенсовує середньомісячного доходу мобілізованого, призваного на службу.

Читати тут.

А казки про те, що дану статтю має закривати роботодавець - брєд прем'єра з кулею в лобі. Цікаво, який підприємець/підприємство захоче і буде платити з/п працівнику, що рік не працює. В умовах нових податкових правил і конвульсійної економіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так якщо потрясти пороха, та кроліка конкретно так трясанути, то думаю хватить на армію професійну нехай може з іншої держави головорізів, але які те й вміють воювати, та отримують за це гроші, і якщо не заплатять їм то прийдуть й відріжуть все лишнє, а язиком молоти це не мішки ворочати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...